Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

2 часа назад, TaurosRMK сказал:

Від цього вже тошнить нудить... як тільки щось скажеш, знайдуться особи які у відповідь тикають лише такі аргументи "а давай сам на Крим", "можеш сам на москву піти", "попробуй сам це зробити", "покажи приклад як треба робити"...

У людей уже в призвичку увійшло перекидувати обов'язки на інших. На питання "чому весняний контрнаступ так і не почався" у відповідь отримуєш "а давай покажи як треба наступати"...

А від дурних питань гадаєш людей не курвить?  Не став дурних запитань і не отримаєш дурних відповідей. За чужі обов'язки згадувати у нас всі молодці, а як за свої - так одразу: "дурних нема - най отой наступає, не я, мені газончик треба підстригати". 

далі йдуть матюки

  • Лайк 6
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Україна повернула з російського полону 106 військових.

Це воїни з Бахмутського напрямку – 8 офіцерів та 98 солдат і сержантів.

fakty.com.ua/ua/ukraine/20230525-ukrayina-povernula-z-polonu-106-zahysnykiv-bahmuta/

screenshot_11.jpg

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, murava сказал:

А що значить - незаконно. :)

Це коли чоловік користується фиктивними докуметами (чи то висновок мед комісії про нездатність, чи довідка про безліч дітей, чи ще щось в такому дусі), які при проходженні кордону неможливо перевірити на фиктивність. Інакше кажучи, кара має настигнути тих, хто скоритсався можливістю виїхати, при тому не маючи об'єктивних і правдивих на то підстав. Припускаю, що згодом такі "липові" підстави будуть виявлені, і притягнуть за собою відповідальність. Прийнамі хотілось би в це вірити. 

А чого ви переймаєтесь? Вас це стосується? Ви якимось чином зловживали положенням про перетин кордону? Перейматись мають ті паскуди, які здатні заплатити кучу грошей, щоб уникнути своїх громадянських обов'язків, ще і при тому сприяючи розповсюдженню корупції (так, та вся сволота, яка такі липові довідки видає, мають понести суворе покарання). 

Але що саме цинічне в таких випадках, що більшість з тих, кто свідомо порушував закон і купляв, чи будь яким іншим злочинним чином, отримував собі такі довідки, тепер кричить у весь галас, яка у нас корумпована система і наскільки все погано (як правило після того, як скористався такою липою).

Так що, пан murava, спіть собі спокійно і не перейматесь, вам то чого хвилюватись, адже ви чисті перед законом, чи не так? 😉

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

38 минут назад, tort сказал:

А від дурних питань гадаєш людей не курвить?  Не став дурних запитань і не отримаєш дурних відповідей. За чужі обов'язки згадувати у нас всі молодці, а як за свої - так одразу: "дурних нема - най отой наступає, не я, мені газончик треба підстригати". 

далі йдуть матюки

Вібачийте, тут форум, а не ділова переписка, де необхідно все писати грамотно і без помилок 🙂 Даремно намагаєтеся виправляти, то ні на що не впливає і всім пофіг 😁

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Evgenich сказал:

користується фиктивними докуметами (чи то висновок мед комісії про нездатність, чи довідка про безліч дітей, чи ще щось в такому дусі)

А ті які сидять тут, але наробили собі липових документів, щоб їх тцк не чіпав, це не то саме? Або коли бугаї по 100кг і 2 метри зростом, їздять на крузаках, відпочивають, а по документах інвалід і машина на бабу записана, це нормально? Прикладів більше чим треба, але ж то не цікаво нікому. Типу тут в середині вже все добре, давайте домахуватися до тих хто закордоном.

Змінено користувачем TaurosRMK
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, TaurosRMK сказал:

А ті які сидять тут, але наробили собі липових документів, щоб їх тцк не чіпав, це не то саме? Або коли бугаї по 100кг і 2 метри зростом, їздять на крузаках, відпочивають, а по документах інвалід і машина на бабу записана, це нормально? Прикладів більше чи треба, але ж тоне цікаво нікому. Типу тут в середині вже все добре, давайте домахуватися до тих хто закордоном.

ні, це не нормально, це зовсім не нормально і закривати очі на це блядство не можна. Жодних заперечень. Тільки чого ви на мої пояснення, що до ухилянтів що перетинають кордон, приводите мені приклад про місцевих хитрожопів? Як це має корелювати ці тези? Що перше погано, що друге. Потрібно домахуватись і до перших, і до других.

 

Цитата

але ж тоне цікаво нікому

ви помиляєтесь, ще і як цікаво, і певні зусилля (нажаль саме певні, а не достатні) в цьому питанні вирішуються. Але як по мені, то не має ніякого сенсу таких муднів  на передок відправляти, там вони більше збитків, ніж користі принесуть. А от окопи рити, кортоплю чистити, снаряди тягата - саме те. Короче залучити до звичайного солдатського життя.

Змінено користувачем Evgenich
  • Лайк 5
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

огляд судової практики показує що можливостей захищати права військовослужбовців майже не має

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Evgenich сказал:

ні, це не нормально, це зовсім не нормально і закривати очі на це блядство не можна. Жодних заперечень. Тільки чого ви на мої пояснення, що до ухилянтів що перетинають кордон, приводите мені приклад про місцевих хитрожопів? Як це має корелювати ці тези? Що перше погано, що друге. Потрібно домахуватись і до перших, і до других.

Так здається коли закривають очі на те, що твориться під боком, але вже покладають плани на те, що зовсім далеко, то здається щось тут не так. Акцентують саме на тих, хто виїхав, а тих хто тут не згадують, хоча це одне і те ж.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, hause сказал:

"Ухилянтів" покарають  обілетять двічі , спочатку при виїзді, а потім прив"їзді,  ну що можна ще чекати від цієї повністю прогнившої зеленої влади... :

 

"Чоловіків, які незаконно виїхали з України, покарають, – Клименко

В Україні готують законопроєкт щодо покарання чоловіків, які під час мобілізації незаконно виїхали з України. Зокрема, очікується спільна ініціатива парламенту та уряду.

Про це в інтерв’ю РБК-Україна повідомив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко.

За його словами, наразі не передбачено майже ніяких покарань для тих, хто незаконно перетнув кордон і потім повернувся в Україну.

"На сьогоднішній день таких правил і обмежень не встановлено, але я думаю, що по закінченню війни держава зробить все для того, щоб кожному громадянину нагадати, що він робив під час війни. Маю на увазі тих, хто нелегально перейшов кордон", – сказав він.

Міністр вважає, що це буде спільна ініціатива Кабінету міністрів і депутатів Верховної ради. "Я думаю, це буде закон", – зазначив Клименко.

За його словами, зараз вивчається міжнародний досвід. "Яким чином поводитись з нашими громадянами, які порушили закон вже один раз. Вони мають відповісти за порушення закону. Я думаю, кожен громадянин цього хоче і зрозуміє державу, якщо будуть якісь обмеження щодо подальшого пересування цих громадян як мінімум за кордон", – додав міністр.

Як відомо, під час дії воєнного стану в Україні, виїзд чоловіків від 18 до 60 років за кордон заборонений. Водночас є винятки: з України можуть поїхати чоловіки з інвалідністю, багатодітні батьки, водії, волонтери, моряки, спортсмени, культурні діячі, народні депутати, міністри."

Джерело: https://biz.censor.net/n3420586

Ті хто перепливали річки не повернуться, а абсолютна більшість зваливших купили папери/довідки, тобто формально виїжали законно. Міністр це добре знає, але чомусь меле маячню. Ну про зворотню силу закону взагалі мовчу і при цих розкладах трохи навпаки - перепливші річки максимум отримають невеликий штраф, а купивши папери можна насправді прижати, але міністру це не цікаво, бо зібрався не закривати схема, а створювати нові закони. 

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, US7IGN сказал:

то про населення було :lol:

лохи то теж інша категорія 

Маєте на увазі тих хто,, парафінить" мене на тому форумі?! 😎

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, sergio сказал:

Маєте на увазі тих хто,, парафінить" мене на тому форумі?! 😎

я про "той" нічого не знаю. але підтримую думку що абсолютно всі мають бути в окопах. інакше перемога неможлива. треба тільки визначитися - домашніх тваринок з собою забирати чи на волю відпускати :lol:

Змінено користувачем US7IGN
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, US7IGN сказал:

я про "той" нічого не знаю. але підтримує думку що абсолютно всі мають бути в окопах. інакше перемога неможлива. треба тільки визначитися - домашніх тваринок з собою забирати чи на волю відпускати :lol:

А на запитання :,, Ви то пишете з окопа з під Бахмута?! "-відразу зливаються. 😉

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, sergio сказал:

А на запитання :,, Ви то пишете з окопа з під Бахмута?! "-відразу зливаються. 😉

є й інші окопи. в Монако та Ізраїлі :lol:

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, DimaF сказал:

Там замкнутый круг, и порядочных нет от слова совсем.

Головна проблема - це повний ігнор висновків та постійна системна протидія роботі громадської ради доброчесності з боку комісії. З одного боку, Громадська рада то єдиний незалежний інструмент відбору людей, які не викликають підозр у корупційних діяннях. А з другого, цей важливий орган не має навіть доступу до баз податкової для перевірки підозрілих фактів раптового "збагачення" родичів кандидатів. Наприклад, свого часу щодо Князєва (а він був введений до ВС у першу хвилю, при шоколадному) був наданий висновок щодо його невідповідності, а також прохання до ради правосуддя надати дані реєстрів податкової щодо раптового зростання статків його родичів відразу після призначення Князєва у місцевий суд, оскільки люди, які скромно жили багато років, раптово почали скуповувати нерухомість та землі. Зрозуміло, що ніяких даних не отримали, а на висновок просто наплювали. Такі ж історії були і з багатьма іншими кандидатами, які розглядались у наступні етапи. Тобто, орган, створений для незалежної фільтрації, мало того, що працював на громадських засадах, не маючи навіть приміщення, та ще й його запити та рекомендації були засунуті в дупу. Що не завадило Порошенку заявити, що бла-бла вперше в Україні були обрані достойні кандидати, які пройшли сито відбору в тому числі і Ради доброчесності. Після цього Громадська рада офіційно опублікувала заяву про повне ігнорування її рекомендацій комісією, та прохання в подальшому не посилатись на її висновки, оскільки їх до уваги не прийняли. Зовсім. Навіть на урочистий прийом щодо запуску нового складу Верховного Суду у Мистецькому Арсеналі Громадську раду не запросили. Теж умисно, і зовсім. І це було зроблене не випадково, оскільки Пороху вкрай не хотілось раптово потрапити в скандал у випадку, якщо хтось із "незалежних" ще раз оприлюднить негативні висновки щодо кандидатів. Тож ми зараз маємо такий собі суд, в якому, безумовно, є й чесні судді, які гідно працюють та не замарали себе у підозрілих оборудках та неправосудних рішеннях. Але, на превеликий жаль, цей невеликий, на жаль, прошарок чесних суддів ВСУ, не має шансів на висунення своїх представників на керівні посади. Взагалі. Бо решта "міцної більшості" їх вважає маргіналами, диваками, та всіляко намагається ізолювати від будь-яких значущих процесів. І тому, без повного перезапуску, ця велика структура (а там десь 200 людей) не має шансів на подолання скандалу, адже Князєв це тільки верхівка айсбергу, і ті купи грошей, що розтикані по всім закапелкам Кловського палацу, це ж не гроші Князєва, а ті, що зібрані його "небайдужими" колегами, такими ж корупціонерами, тільки рангом трохи меншим.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, US7IGN сказал:

я про "той" нічого не знаю. але підтримує думку що абсолютно всі мають бути в окопах. інакше перемога неможлива. треба тільки визначитися - домашніх тваринок з собою забирати чи на волю відпускати :lol:

От що блядь за сарказм? Смішно йому. З чого ти ржеш? Всі не мають сидіти в копах, але всі мають однаково бути відповідальними, і не має жодної різниці між тобою, та будь ким з чоловіків, які зараз ризикують життям. Що ти маєш сказати матері чи дружині загиблого воїна? Що ти кращий за нього? Що твоє місце тут, а той воїн загинув, тому що дурний і не знав як пропетлять? Знову впевнююсь, який ти кончений урод! 🤬

 

Змінено користувачем Evgenich
  • Лайк 3
  • Дякую 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мені більше всього оцей пасаж сподобався:

3 години тому, hause сказав:

будуть якісь обмеження щодо подальшого пересування цих громадян як мінімум за кордон

- це тіпа шо таке взагалі, виїзні візи і списки неблагонадійних? )

 

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, Evgenich сказал:

От що блядь за сарказм? Смішно йому. З чого ти ржеш? Всі не мають сидіти в копах, але всі мають однаково бути відповідальними, і не має жодної різниці між тобою, та будь ким з чоловіків, які зараз ризикують життям. Що ти маєш сказати матері чи дружині загиблого воїна? Що ти кращий за нього? Що твоє місце тут, а той воїн загинув, тому що дурний і не знав як пропетлять? Знову впевнююсь, який ти кончений урод! 🤬

 

не треба годувати тролів. Вони не зрозуміють, не зміняться та не вибачаться.

  • Лайк 7
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Той, хто справді купив документи для виїзду, повірте, розумів, що це білет напевно в один кінець.

Після таких заяв він переконається, що не можливо, а таки точно в один - і нема чого навіть думати повертатись, а вже точно варто будувати життя за межами.

Як каже наш місцевий пропагандіст- продовжуйте, не зупиняйтесь: країна має бути або в армії, або безлюдна.

 

  • Лайк 4
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, murava сказал:

Той, хто справді купив документи для виїзду, повірте, розумів, що це білет напевно в один кінець.

Після таких заяв він переконається, що не можливо, а таки точно в один - і нема чого навіть думати повертатись, а вже точно варто будувати життя за межами.

Як каже наш місцевий пропагандіст- продовжуйте, не зупиняйтесь: країна має бути або в армії, або безлюдна.

 

Скільки,на твою думку,таких стрьомних втікачів?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я вам більше того скажу - зараз закінчиться навчальний рік - і за кордон широченним і нестримним напором потече потік 17-річних хлопців. 

Таким, що прозрієте.

 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, murava сказал:

Я вам більше того скажу - зараз закінчиться навчальний рік - і за кордон широченним і нестримним напором потече потік 17-річних хлопців. 

Таким, що прозрієте.

 

Почекай,17 річні тут питань нема,мають право.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Юрий Киев сказал:

Скільки,на твою думку,таких стрьомних втікачів?

Тих, хто реально по медичці відкашляв від штуки до семи євро за підкоректувати діагноз або з нуля получити групу, щоб як мінімум уникнути мобілізації, а максимум виїхати - до третини.

На мою думку :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, Firetuf сказав:

А што гнусаві говорять? Ну окрім, "какая разніца".

Грят низзя давать премию непонятному типу, который доходчиво объяснил, что всякая попытка договориться или заглянуть в глаза воспринимается, как слабость позиции, поэтому нельзя терять времени и нужно добивать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, DimaF сказал:

Никуда они не вышли...

Да и собственно Грузия обратно в совок движется.

Не знаю, не знаю...

Порт забит машинами. Их ремонтируют в каждом дворе. Ремонтирующих никто не трогает(проверки и тд), документов минимум. Вчера я растаможил и поставил на себя на грузинский учёт машину минут за 15, перед этим ещё минут 10 осмотр авто. Это время включая небольшие очереди. Куча казахов и прочих покусаных пчелами покупателей машин. Движуха, работы полно. 

Полицаи такие же вежливые и неподкупные.

Туристов полно.

Сейчас еду в любимое место возле турецкой границы.

Да, Иванишвили, да шото в сторону расеи.

Но грузины в этом плане отмороженные - они даже войну 888 не сильно помнят.

Работа есть, работать не мешают - зашибись.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, murava сказал:

Тих, хто реально по медичці відкашляв від штуки до семи євро за підкоректувати діагноз або з нуля получити групу, щоб як мінімум уникнути мобілізації, а максимум виїхати - до третини.

На мою думку :)

Це не кількість,це відсоток.

Яка хоч приблизна,уявна,чи може більш менш точна, кількість,як вважаєш?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...