Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

2 минуты назад, Бездомный сказал:

я маю на увазі претензії з боку правоохоронців США за відмивання грошей

як можна казати таке на таку порядну людину, яка врятувала Україну в 2014 та рятує зараз? вони мають вибачитись!

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, Нестроитель сказал:

Звичайно не можна було. Це вам не цукор з мішка фасувати, чисто технічно. А про політичні наслідки я вже мовчу.

khpg.org/1320762649

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Російські гравці НХЛ побоюються, що їх виженуть з США та Канади.

Як жопу путіну лизать - так не побоювалися.

Най стурбованішй авєчкін, якшо його виженуть не поб'є рекорд Ягра. Терміново вигнати, хай цей чмошник б'є рекорди в ночьной лігє, хай пуйло йому паси роздає.

 

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, MaksymS сказал:

І ДТЕК понесе збитки.

А всього то потрібно було Ринату свою громадську позицію проявити в 2014 як Беня. 
www.radiosvoboda.org/a/28469474.html

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

що ця паскуда верзе ? 

 

Радник керівника офісу президента Олексій Арестович заявив, що однією з причин повномасштабного вторгнення військ РФ в Україну стало закріплення колишньою владою в Конституції курсу на членство в НАТО. 

 

Війну  розпочато у 2014 році , коли про вступ у НАТО навіть речі не було .

війну рф почала не тому що записано в конституціі ,а тому що терорестична рашиська росія хочі ліквідувати украінську державність , як таку ,  і це радник повинен знати.

виходить, на думку Арестовича, що Україна повинна писати свою конституцію з огляду на реакцію кремля? В чім тоді суть суверенності і незалежності? Більшість громадян хочуть в НАТО. І саме тепер необхідність членства в НАТО є очевидною. А якщо стратегічний і політичний вибір людей "провокує" війну - то в цьому винен агресор, а не люди. Це всервно що сказати - якщо підприємець винаймає собі охорону, то це спровокує бандитів на напад. Тому підприємцю варто відмовитися від охорони або прикритися черговими імпотентними гарантіями безпеки. Абсурд.

 

Люся , гейша , йди за русскім ваєнним кораблем .

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 18
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 марта 16:21Мария Захарова

ПОДЕЛИТЬСЯ

Путин говорит, что цель спецоперации на Украине — избавить людей от геноцида. Президент цитирует Библию:

— Нет больше любви, как если бы кто-то отдал душу свою за друзей своих.

 

Повне Зазеркалля. Яким конченим циніком треба бути, щоб таке зараз сказати. І якими довбодятлами треба бути, щоб йому повірити.

  • Лайк 2
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Вячеслав63 сказал:

18 марта 16:21Мария Захарова

ПОДЕЛИТЬСЯ

Путин говорит, что цель спецоперации на Украине — избавить людей от геноцида. Президент цитирует Библию:

— Нет больше любви, как если бы кто-то отдал душу свою за друзей своих.

 

Повне Зазеркалля. Яким конченим циніком треба бути, щоб таке зараз сказати. І якими довбодятлами треба бути, щоб йому повірити.

а "діва" Марія ? 

Ким треба бути , щоб те ретранслювати ? 

Проблема не в Путіні , а в його народі - гвалтівнику  душогубі дітовбивці .

А наш гетьман все мир у очах гвалтівника-душогуба-дітовбиці шукає .:unknown:

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 2
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, Бездомный сказал:

що ця паскуда верзе ? 

 

Радник керівника офісу президента Олексій Арестович заявив, що однією з причин повномасштабного вторгнення військ РФ в Україну стало закріплення колишньою владою в Конституції курсу на членство в НАТО. 

Шоб не орали урапорохоботы с бутусовыми, Гриценками и прочей политшвалью, нужно понимать что НАТО из конституции уберут.

Нужно понимать что войну мы не выиграем полной капитуляцией рашки. Не, вариант есть, или ***ло устранят, или мы воюем до полного истощения рашки, в надежде что нас все это время будет подкармливать запад. Но это война на годы, с уменьшением мужской популяции раза в три как минимум. 

Я эти варианты считаю маловероятными, наиболее вероятный, мирный договор, а НАТО это главная разменная монета.

Да, потом придется ждать и надеяться что рашка или ее режим загнётся раньше, чем возникнет идея нового русского мира. 

И такой шанс есть, если Украину не разорвут раньше эти шавки порохо-ахметовские.

Змінено користувачем mastervovik
  • Лайк 4
  • Дізлайк 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, mastervovik сказал:

Шоб не орали урапорохоботы с бутусовыми, Гриценками и прочей политшвалью, нужно понимать что НАТО из конституции уберут.

 

та щас 

 

лише через референдум !

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Бездомный сказал:

а "діва" Марія ? 

Ким треба бути , щоб те ретранслювати ? 

Проблема не в Путіні , а в його народі - гвалтівнику  душогубі дітовбивці .

"Проблема не в Гітлері, а в його народі...." Може скажу не популярну річ, але будь-який народ, а тим паче, малоосвічений, в основній своїй масі, як стадо. Куди його ведуть поводирі - туди він і йде. Я по своїм сусідам це бачу, деякі з яких раніше, зовсім не цікавилися політикою і просто транслювали те, що їм ЗМІ в голову вбивали і не тільки українські. Нічим не відрізнялися від зомбованих орків. Ну, а в Захарової - така робота, треба відповідати своїй посаді. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, mastervovik сказав:

Шоб не орали урапорохоботы с бутусовыми, Гриценками и прочей политшвалью, нужно понимать что НАТО из конституции уберут.

Нужно понимать что войну мы не выиграем полной капитуляцией рашки. Не, вариант есть, или ***ло устранят, или мы воюем до полного истощения рашки, в надежде что нас все это время будет подкармливать запад. Но это война на годы, с уменьшением мужской популяции раза в три как минимум. 

Я эти варианты считаю маловероятными, наиболее вероятный, мирный договор, а НАТО это главная разменная монета.

Да, потом придется ждать и надеяться что рашка или ее режим загнётся раньше, чем возникнет идея нового русского мира. 

И такой шанс есть, если Украину не разорвут раньше эти шавки порохо-ахметовские.

Прошу вибачення у всіх інших дописувачів, але схуялі прибирати НАТО з Конституції ? І як ви собі це уявляете зараз?

  • Лайк 11
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, irina1969 сказал:

Прошу вибачення у всіх інших дописувачів, але схуялі прибирати НАТО з Конституції ? І як ви собі це уявляете зараз?

вперше з вами згоден на 100 % 

 

за невступ в НАТО Україна вже заплатила неймовірно високу ціну ! 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, vadimv сказал:

ОК, наш народ поки що не готовий запитати в Кравчука і Кучми про ЯЗ...

Але в цих тварюк жеж можна запитати? Чи знову ні?

Скільки можна всім тварюкам вибачати їхні тварючі вчинки?

О чем запытаты? Они тогда приняли такое решение, ни кто не знает под каким давлением или что послужило причиной принятия именно такого решения. Я бы в то время тоже принял бы такое решение, пускай оно и ошибочно. Но не из-за того что я приследрвал личные интересы или цели, я действительно считал что оно нам не нужно, я и армия считал что не нужна, ошибался, признаю. Так меня за это расстрелять?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, irina1969 сказал:

Прошу вибачення у всіх інших дописувачів, але схуялі прибирати НАТО з Конституції ? І як ви собі це уявляете зараз?

Так же как юлу плокулола на должность ставили, что нибудь придумают.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Бездомный сказал:

та щас 

 

лише через референдум !

Хотел бы я в это верить, но с чего. Хуйло должен на это согласится?

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, mastervovik сказав:

О чем запытаты? Они тогда приняли такое решение, ни кто не знает под каким давлением или что послужило причиной принятия именно такого решения. Я бы в то время тоже принял бы такое решение, пускай оно и ошибочно. Но не из-за того что я приследрвал личные интересы или цели, я действительно считал что оно нам не нужно, я и армия считал что не нужна, ошибался, признаю. Так меня за это расстрелять?

пишуть,що обслуговування не дешеве. да ще штати бабок підкинули не мало:)... 

 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, mastervovik сказал:

Хотел бы я в это верить, но с чего. Хуйло должен на это согласится?

нам точно потрібна згода вбивці тисяч українців ?

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Бездомный сказал:

нам точно потрібна згода вбивці тисяч українців ?

Я ж сказал, згода не нужна если ***ла устранят или мы выигрываем в долгой многогодовой войне. 

Или у тебя есть ещё вариант?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, mastervovik сказал:

Или у тебя есть ещё вариант?

Думаешь россия продержится многогодов?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, mastervovik сказал:

Я ж сказал, згода не нужна если ***ла устранят или мы выигрываем в долгой многогодовой войне. 

Или у тебя есть ещё вариант?

волевиявленням не можна  торгувати 

тим більше - під дулом біля скроні 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, vovova сказал:

Думаешь россия продержится многогодов?

Я не эксперт, помню как все эксперты в 14 рассказывали что Рашке максимум 2 -3 года осталось, как сссру в свое время.

Но как оказалось народная мудрость, она не зря веками рождается:

"Поки толстий схудне, худий - здохне"!

Пока у рашки будут покупать газ с нефтью, на тыщенцу бомб и сухпаи для мяса денех хватит.

Змінено користувачем mastervovik
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Kirill_Dnepr сказал:

Нато прописали ломом в конституцию, так же как вас назначили модератором.

Вот и так же и уберут от туда.

От этого один только вред, от недемократических методов и инструментов.

демократично - то прибирати з Конституції  вступ в НАТО через  РЕФЕРЕНДУМ .

і ніяк інакше .

Як гадаєш - на які результати чекає референдум про вступ в НАТО ?  

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 хвилин тому, mastervovik сказав:

О чем запытаты?

О том, считают ли они себя ответственными за происходящее сейчас.

И какую меру к ним за это нужно применить.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...