Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

21 минуту назад, OlaR сказал:

Можно принятые законы, а не планируемые, по этим пунктам? Интересно, что уже, а что еще нет? По поводу воинского учета женщин все уже обсудили летом того года. Хотите поновой?

Будут скоро законы, не переживайте

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, sergio сказал:

Прочитав по діагоналі. Ні про що. Поляки, як аргумент вставили трьоп Арахамії🤦‍♂️

Це все так, но в когось, як кажуть, "осадочек остался"...😊
 

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

38 хвилин тому, Вячеслав63 сказав:

Ви за мене не переймайтеся. Мені легко друкувати такі простирадла, бо я в армії був телеграфістом, до того, ще й музикант. Друкую швидко, не дивлячись на клавіатуру. Ви краще за мене знаєте цих персонажів, але є, мабуть, люди які знають їх гірше, ніж я. Думаю, читаючи тему, вони здивуються, що такі думки є і, навіть, превалюють в українських форумчан. Ну, приблизно так, як я спершу дивувався дописам форумчан зі Львова. 

Ну, то катайте, якщо є час і натхнення.

«Саломон Самсонович. А хулi ми, рядовi аспiранти, наше дiло —. кал.

Африкан Свиридович. Ну, нє скажитє, Саломон Самсонович, наша праця прекрасна, i она нужна людям.»

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Ви за мене не переймайтеся. Мені легко друкувати такі простирадла, бо я в армії був телеграфістом, до того, ще й музикант. Друкую швидко, не дивлячись на клавіатуру. Ви краще за мене знаєте цих персонажів, але є, мабуть, люди які знають їх гірше, ніж я. Думаю, читаючи тему, вони здивуються, що такі думки є і, навіть, превалюють в українських форумчан. Ну, приблизно так, як я спершу дивувався дописам форумчан зі Львова. 

В принципі тут стала тусня. Так, хтось заглянув, - хтось вийшов. А в основному всі варяться в "собственном соку".Я б не сказав, що тут відбуваэться така вже "ідеологічна боротьба", більшість має свою думку. Але, зазирнувши сюди, дійсно іноді хочеться комусь відповісти, особливо коли вуха у цього когось стирчать зависоко.;) 

Навряд чи Вам, чи мені, або комусь іншому вдасться переконати опонента, хоча спробувати можна.

Або ж хоча б підтримати однодумців.🙂

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, sergio сказал:

Они там любую куйню могут в Куеве  принимать. Я, если, что, со своей берлоги, несколько месяцев могу не вибирається. Даже несколько трехлитровых банок солёного сала имеется, не говоря про мешки  муки и сахара. Мне пофиг, а вот детишек жалко. Хотя малому ещё год с небольшим до 18-ти.Продолжаем наблюдение. Просто не охота из зоны комфорта выходить(эммиграция)

А шакали хіба в берлогах живуть? Думав, що в норах.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, US7IGN сказал:

та все добре там!

"We are now between the first and second defensive lines," one of Ukraine's top generals in the south, Brig Gen Oleksandr Tarnavskiy told Britain's Observer newspaper.

www.bbc.com/news/world-europe-66702244

Давно не читал , что там бибиси пишет. Сегодня зашел посмотреть и свежая статья в тему-

"Наступ ЗСУ занадто повільний? Три уроки битв в історії, що доводять зворотне".

Специально выделил часть текста , по поводу " Киев за 3 дня" ---

"

Станом на середину 2016 року друге за величиною місто Іраку Мосул (населення близько 1,7 млн мешканців) залишалося останньою фортецею бойовиків "Ісламської держави" (ІДІЛ). Наступ на нього іракська влада і міжнародна коаліція на чолі зі США анонсували заздалегідь та ретельно готували.

Операція почалась 17 жовтня 2016 і тривала аж 9 місяців. І це при тому, що наступ на Мосул розроблявся західними військовими експертами, а сили ІДІЛ були більш ніж у 10 разів меншими, ніж у противника.

Майже 60 тисячам військових Іраку і автономного регіону Курдистан (так звані загони "пешмерга"), яких підтримувала майже сотня бойових літаків і 200 американських морпіхів, протистояли лише близько 5-6 тисячам бойовиків "Ісламської держави".

Наземній частині операції передували повітряні удари, які США та міжнародна коаліція почали завдавати за два дні до цього. Слід зауважити, що ІДІЛ фактично не мала на своєму озброєнні сучасних протиповітряних систем.

Єдине чим могли відповісти бойовики "Ісламської держави" – щільне мінування місцевості, впертий супротив у міській забудові, а також використання цивільного населення як живого щита.

Спочатку операція рухалась доволі швидко. Сили союзників змогли звільнити східні околиці Мосулу і через два тижні після початку наступу зайти в саме місто. Щоправда, первісна ідея оточити столицю ІДІЛ в ході боїв змінилась на тактику вичавлювання противника з районів міста.

Таке просування відбувалось дуже повільно. Попри те, що в повітрі панувала авіація міжнародної коаліції на чолі зі США, на землі рух іракських військ зустрічав сильний опір з боку "ІДІЛівців". Вони активно використовували смертників на замінованих автомобілях, снайперів і діяли малими піхотними групами.

За два місяці боїв наступ союзників втратив темп і призупинився, а наприкінці грудня 2016 почалася "друга фаза" наступу на Мосул. За три місяці після початку операції міжнародна коаліція й іракські війська змогли звільнити лише східну частину міста, яке поділене майже порівну річкою Тигр.

Бої в західній частині міста тривали ще півроку. Лише 10 липня 2017 року влада Іраку заявила, що Мосул повністю звільнений від "ІДІЛ".

Таким чином, наступальна операція, яку, за даними ЗМІ, планували завершити за 2 місяці, розтягнулась майже на рік. До того ж Мосул, місто, яке за площею приблизно дорівнює Маріуполю, було майже вщент знищене авіаударами, загинуло близько 40 тисяч цивільних...."

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, рыбак сказал:

Давно не читал , что там бибиси пишет

та вже викрили цих брехливих кацапських посіпак :lol:

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, areti сказал:

А шакали хіба в берлогах живуть? Думав, що в норах.

мабуть це залежить від того скільки в нору натягати :lol:

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, 7351 сказав:

Ще раз про громадянство Коломойского (для рашапропагандонів)

 

Opera Знімок_2023-09-04_143626_twitter.com.png

Яким боком це до того, що його в антиконституційний спосіб лишили громадянства?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, SergiyUA сказал:

Говорил много раз. повторю ещё.

Там НА ВЫСШЕМ УРОВНЕ работает ПРОПАГАНДА !  Реально мощнейшая накачка 24/7. Нужно обладать не абы каким складом ума, чтобы "фильтровать". Но и там нет, нет, но пробивает как минимум на "не всё так однозначно".

Нужно просто иметь дома интернет. Если следующий ваш посыл будет "Так там остался только Яндекс", то сразу вспоминайте как все было свободно и хорошо до 24.02.2022. Хотите вы того или нет, вы опять ищите оправдания пересіченого русского. Более того, там , думаю, много тех, кто все знает, понимает, сочувствует нам и........молчит. 

Теперь я повторю еще : no excuses.

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, OlegArh сказал:

я не маю таких знайомих.

Добре що не маєте, але питання не в цьому. Питання в реальних людях поданих в розшук. Звісно це потребує часу, тому буде видно. З безпосередніх колег та знайомих у мене - всі в Україні, 2є виїжало на кілька днів недавно і повернулися. Але якщо взяти "знайомий знайомих", то мінімум 1 людина є на прикметі яка виїхала ще на початку, законно чи ні - хз, тому вибірка така собі.

Змінено користувачем loader
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, areti сказав:

як у ***ла?

Трохи краще, бо х..ло не може собі дозволити Бєдрьонку і Албанію. 

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, voglya сказал:

Люди хворі. 

Мені це було зрозуміло ще у шкільні роки - коли країна дивилася Рабину Ізауру та з трилітровими банками сиділа перед екранами телевізорів.  

  • Лайк 3
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, loader сказал:

Добре що не маєте, але питання не в цьому. Питання в реальних людях поданих в розшук. Звісно це потребує часу, тому буде видно. З безпосередніх колег та знайомих у мене - всі в Україні, 2є виїжало на кілька днів недавно і повернулися. Але якщо взяти "знайомий знайомих", то мінімум 1 людина є на прикметі яка виїхала ще на початку, законно чи ні - хз, тому вибірка така собі.

Ну що значить "незаконно виїхала"?

Якщо не пішки через ліс і роздільну полосу перейшли, а є печатка в паспорті, то питання законності перетину - до прикордонників. Їм за це гроші і пільги держава виписує. 

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, murava сказал:

Ну що значить "незаконно виїхала"?

Якщо не пішки через ліс і роздільну полосу перейшли, а є печатка в паспорті, то питання законності перетину - до прикордонників. Їм за це гроші і пільги держава виписує. 

В контексті піднятого питання - значить не сам перетин кордону, а очевидно наприклад ліві/куплені і тп документи. Купив білий квиток і виїхав, а зараз взяли умовного лікаря і знайшли докази, наприклад. 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Інтерпол, яким всіх лякають, навіть не береться за поодинокі справи повернення дітей до одного з батьків в Україну, навіть попри наявність судових рішень усіх інстанцій.

А ви хочете, щоб інтерпол відловив пару мільйонів просто по списку і етапував додому :)

Наївні....

  • Лайк 5
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, loader сказал:

В контексті піднятого питання - значить не сам перетин кордону, а очевидно наприклад ліві/куплені і тп документи. Купив білий квиток і виїхав, а зараз взяли умовного лікаря і знайшли докази, наприклад. 

Це так не працює.

На момент перетину все було законно - людина перетнула. Далі дуже складно довести протилежне.

Только что, loader сказал:

Тому й не віриться поки не буде реальних прикладів масових. 

Та навіть поодиноких не буде.

Хіба хтось там в європах в якості показового покарання при якомусь жорсткому зальоті і справді вирішить анулювати право перебування типу депортацію вліплять.

Але то треба ну очінь накосячити.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доречі, в світлі описаної схеми "інтерпол всєх отловіт" вимальовується шикарна схема по постановці в стрій мешканців всіх окупованих територій з укрпаспортом.

Потрошитель, трєпєщі! :) :)

 

Змінено користувачем murava
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, loader сказал:

Тому й не віриться поки не буде реальних прикладів масових. 

не раніше ніж виросте мільярд дерев :lol:

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...