Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

21 хвилину тому, DimaF сказав:

В рашкованию пусть едут)

Там дагестанці є, хоча звісно не завадить і цих теж прийняти.

image.thumb.png.549b669caeabf820e4fd61c77f76889b.png

Змінено користувачем iiigolkin
  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 хвилин тому, US7IGN сказав:

А чому ви думаєте що вони два роки не роблять капітальний ремонт? Тим часом у них все більше бажаючих повоювати. На фоні відсутності невдач останнім часом...

Треба Вам хоч щось відповісти, інакше думатимете, що вкидання Ваші зовсім перестали працювати,
не дай Б-г фрустрація якась почнеться. Вважайте це відповіддю.

Змінено користувачем iiigolkin
  • Лайк 2
  • Хаха 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 хвилин тому, AOZ1 сказав:

Я тут как раз послушал старого еврея отставного израильского военного. Палестинцев когда то приняла Иордания, они через какое-то время устроили мятеж. Пришлось жестко прессовать. Потом принял Ливан. Ну все видете во что они превратили самую приличную страну на востоке. Теперь да все говорят нунахер. Пусть сидят в своей резервации, а Израиль их прессует.

image.thumb.png.96278d005b3be4f6f5201e8f5f21f9b2.png

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

39 минут назад, AOZ1 сказал:

Я тут как раз послушал старого еврея отставного израильского военного. Палестинцев когда то приняла Иордания, они через какое-то время устроили мятеж. Пришлось жестко прессовать. Потом принял Ливан. Ну все видете во что они превратили самую приличную страну на востоке. Теперь да все говорят нунахер. Пусть сидят в своей резервации, а Израиль их прессует.

Ну ще запитайте кацапа як він бачить майбутнє українця...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, dvr002 сказал:

Щось про Ф16 всі притихли на заході.

Як це? Тільки вчора було:

У Пентагоні подовжили терміни навчання українських пілотів на F-16

Якщо раніше озвучували терміни навчання у 3-4 місяці, то тепер вони значно зросли

За оцінками Пентагону, навчання українських пілотів на F16 в Аризоні може зайняти 5-9 місяців. Терміни закінчення тренувань залежатимуть від індивідуальних навичок пілотів, відповів речник Міноборони США Пет Райдер

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, dvr002 сказал:

Щось про Ф16 всі притихли на заході.

Секта свидетелей Ф16!?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, Firetuf сказал:

Я про лінійну)

Скорее такие космические цифры, это про сводную маршевую роту.

У меня служба была связана со сложной техникой. Потому численность ЛС роты более чем скромный. Там счёт взводов (3-4) соответствует приданной технике и её обеспечению-обслуживанию.

В соседней казарме была "пехота". Там в роте по +/+ 120 человек.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

51 минуту назад, US7IGN сказал:

А чому ви думаєте що вони два роки не роблять капітальний ремонт? Тим часом у них все більше бажаючих повоювати. На фоні відсутності невдач останнім часом...

ХЗ чи доцільно капіталити щось, від чого можна використати  тільки корпус. 😏

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, SergiyUA сказал:

Скорее такие космические цифры, это про сводную маршевую роту.

У меня служба была связана со сложной техникой. Потому численность ЛС роты более чем скромный. Там счёт взводов (3-4) соответствует приданной технике и её обеспечению-обслуживанию.

В соседней казарме была "пехота". Там в роте по +/+ 120 человек.

Off:

Так я же и не утверждал, что должно быть около 250.  Я говорю, что такое может быть. У нас в части штатно были только две роты. Когда начали усиленно готовится к перебросу ЯДа, численность увеличили.  Все просто.

И вообще, я ведь  о другом говорил - рота такая может быть, даже взвод, а вот батальон 50 чел не может.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, sergio сказал:

ХЗ чи доцільно капіталити щось, від чого можна використати  тільки корпус. 😏

Недолугі кацапи з останніх сил тримають оборону вже під засратовим і готуються капітулювати.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Вячеслав63 сказав:

Так, а що такого крамольного 

сказав Арестович? Журналіст

спитав - той відповів ,що на наступних виборах буде балотуватися. Гірше, коли нічого не кажуть, а активно ведуть політичну боротьбу,  де тільки можна, обсираючи діючу владу.

Арестович уже розпочав передвиборчу кампанію.

 

  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний вважає, що ситуація на фронті зайшла в глухий кут. Це нагадує йому події Першої світової війни.

Він сказав про це в інтерв'ю The Economist.

Ділячись своєю оцінкою ситуації, Залужний сказав, що поле бою нагадує йому Першу світову війну: «Як і в Першу світову війну ми досягли рівня розвитку технологій, який ставить нас у глухий кут».

За словами генерала, щоб вийти з глухого кута потрібен величезний технологічний стрибок. «Глибокого та красивого прориву, швидше за все, не буде», – зазначив він.

Залужний також визнав свою помилку у розрахунках, що росію можна зупинити, знекровивши її війська. «Це була моя помилка. Росія втратила вбитими щонайменше 150 тисяч осіб. У будь-якій іншій країні такі втрати зупинили б війну», – сказав він.

Армія українського стандарту мала б просуватися на фронті зі швидкістю 30 км на день. «Якщо ви подивіться на підручники НАТО та на математичні розрахунки, які ми робили [при плануванні контрнаступу], чотирьох місяців нам мало вистачити, щоб дістатися до Криму, повоювати в Криму, повернутися з Криму, і знову входити і виходити», – сказав головнокомандувач.

Натомість війська та техніка застряють на мінних полях на підступах до Бахмута, а західне озброєння піддається обстрілам російської артилерії та безпілотників. Така сама історія розгортається на Півдні.

«Простий факт полягає в тому, що ми бачимо все, що робить ворог, а вони бачать усе, що ми робимо. Щоб вийти з цього глухого кута, нам потрібно щось нове – як порох, який винайшли китайці і який ми досі використовуємо, щоб вбивати один одного», — додав він.

Однак цього разу вирішальним фактором стане не один новий винахід, а сукупність усіх існуючих технічних рішень.

www.slovoidilo.ua/2023/11/02/novyna/bezpeka/krasyvoho-proryvu-shvydshe-vse-ne-bude-zaluzhnyj-zayavyv-vijna-zajshla-hluxyj-kut

 

189241-1_large.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Залужний виділив п'ять кроків, які мають допомогти Україні уникнути «позиційної» війни.

За його словами, «позиційна» війна дозволить росії відновити свою військову міць, що зрештою ще більше загрожуватиме українській армії та державі. З цієї причини Україна та союзники мають зосередитись на п'яти ключових пріоритетах, щоб не допустити «позиційної» війни.

По-перше, Україні потрібно досягти переваги у повітрі, щоб проводити великомасштабні наземні операції.

«На початку війни ми мали 120 бойових літаків. Із них лише третину можна було використати.

Другим пріоритетом для України мають стати засоби радіоелектронної боротьби (РЕБ), які дозволять глушити ворожі сигнали зв'язку та навігації, а також ефективно протистояти дронам рф.

Крім того, у пріоритеті мають бути контрбатарейна боротьба та технології подолання мінних полів.

«Нам потрібні датчики, які використовують невидимі імпульси світла для виявлення мін на землі, а також системи димоутворення для приховування діяльності наших підрозділів із розмінування. Ми можемо використовувати реактивні двигуни списаних літаків, водомети чи касетні боєприпаси для прориву мінних загороджень. Нові типи тунельних екскаваторів, які використовують плазмові пальники для буріння тунелів, також можуть допомогти», – зазначив Залужний.

П'ятим та останнім пріоритетом, за словами Залужного, є нарощування резервів. Головнокомандувач пропонує, серед іншого, розширити категорії громадян, які можуть бути мобілізовані.

«У нашому законодавстві є прогалини, які дають змогу громадянам ухилятися від своїх обов'язків. Ми намагаємось виправити ці проблеми. Ми запроваджуємо єдиний реєстр призовників, ми маємо розширити категорію громадян, які можуть бути покликані на навчання чи мобілізацію. Також ми вводимо «бойове стажування», яке передбачає розміщення мобілізованих та навчених кадрів у досвідчених стройових частинах для їхньої підготовки», – розповів генерал.

Він також закликав не недооцінювати росію, оскільки ворог матиме перевагу у озброєнні, техніці, ракетах та боєприпасах «ще значний час».

«Позиційна війна – це тривала війна, яка має величезні ризики для Збройних сил України та її держави. Якщо Україна хоче вибратися з цієї пастки, нам знадобиться все вищезазначене», – підсумував Залужний.

www.slovoidilo.ua/2023/11/01/novyna/bezpeka/zaluzhnyj-vydilyv-pyat-krokiv-yaki-mayut-dopomohty-ukrayini-unyknuty-pozyczijnoyi-vijny

189225-1_large.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

42 минуты назад, Firetuf сказал:

И вообще, я ведь  о другом говорил - рота такая может быть, даже взвод, а вот батальон 50 чел не может.

Не так. Тому що у деяких випадках може бути. Як вже зазначено вище, все залежить від типу підрозділу та його завдань. Полк ракетних військ стратегічного призначення в минулому срср, який експлуатує 10 пускових, це менше 150 солдат і сержантів (сержантів трохи більше 30%) та близько 50 офіцерів та прапорщиків. Відділення в цьому утворенні це два бійця та сержант. Для загальновійськового полку така кількість це трохи більше посиленої роти, навіть не батальон. Тому сперечатись за кількість особового складу в термінології "відділення" - "взвод" - і т.ін. недоречно, це абсолютно не має принципового значення.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 хвилину тому, iiigolkin сказав:

Арестович уже розпочав передвиборчу кампанію.

 

після таких мемів вовчиці точно проголосують

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

50 минут назад, US7IGN сказал:

Недолугі кацапи з останніх сил тримають оборону вже під засратовим і готуються капітулювати.

Грубо работаете, товарищ майор... 😏

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, sergio сказал:

Грубо работаете, товарищ майор... 😏

За вашою класифікацією я вже мінімум полковник 😂

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, iiigolkin сказал:

Арестович уже розпочав передвиборчу кампані

Він не перший.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 минут назад, US7IGN сказал:

За вашою класифікацією я вже мінімум полковник 😂

Я, наразі, дякуючи  БГ, вище  лейтенанта запаса не дослужився... 😉

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

56 минут назад, 7351 сказал:

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний вважає, що ситуація на фронті зайшла в глухий кут. Це нагадує йому події Першої світової війни.

Еще год назад постил за энто.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, sergio сказал:

Я, наразі, дякуючи  БГ, вище  лейтенанта запаса не дослужився... 😉

Так офіційно я взагалі безпартійний 😂

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, US7IGN сказал:

Так офіційно я взагалі безпартійний 😂

Яким чином служба в армії перетинається з партійністтю?! 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, sergio сказал:

Якось сюжет проскакував, де на сателітарних знімках видно, що рашка від сили на 30% зняла техніки з баз довготривалого зберігання. Цікаво, скільки вони ще зможуть там взяти? Думаю, що з чверть без повного капітального ремонту звідти не підняти. 

Повеселило... Была я когда-то давно в хабаровском крае в военной части  такой... От БМП и танков стояли только корпуса ржавые. Даже внутрь заглянула из любопытства - там .... пусто! Снято абсолютно все, что можно! Но охранялось. 

Не думаю, что за много лет что-то изменилось.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...