Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, Вячеслав63 сказал:

Невже так важко погуглити - 

Арка́дій Арка́дійович Ба́бченко (рос. Аркадий Аркадьевич Бабченко; 18 березня 1977, Москва, Російська РФСР) — російський журналіст, прозаїк. Брав участь у складі Збройних сил РФ у двох російсько-чеченських війнах: у першій — як солдат строкової служби, у другій — за контрактом (звільнився у званні старшини запасу).[1]

Я это и без вас знаю, и про Чеченскую в том числе. Именно поэтому его аналитика про их армию и их методы - вызывает у меня больше доверия, чем от всяких доморощенных экспертов.

Вон нынешний президент Невзорова пригласил-обласкал, тоже русский журналист. Но большинство же это ни как не напрягает.

Змінено користувачем Агидель
  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Так це типова ситуація для наших політиків. Згадайте сивочолого. Цей теж бізнесмен, тому треба або дружити з владою, або краще бути самою владою. 

Своїм - все, чужим - закон
 

13 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Згадайте сивочолого

друзів Зе теж можна згадати, погодьтесь 

🤝

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, iiigolkin сказав:

Бабченко і Canton вкинуть, це їхня робота.

Безмозгла, постійно підкидає, але ви чомусь того не помічаєте.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Агидель сказал:

Вон нынешний президент Невзорова пригласил=обласкал, тоже русский журналист

Саломон Самсонович і Африкан Свиридович, дослідники калу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, SermenK сказал:

Своїм - все, чужим - закон
 

друзів Зе теж можна згадати, погодьтесь 

🤝

Яких друзів конкретно?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Ось хто все "порішає" - Порошенко зустрівся із фон дер Ляєн у Брюсселі: Є обережний оптимізм щодо 50 млрд євро для України Джерело: https://censor.net/ua/n3470634

П’ятий президент та лідер "ЄС" Петро Порошенко у Брюсселі зустрівся із президенткою Європейської комісії Урсулою фон дер Ляєн.

За словами п'ятого президента, із фон дер Ляєн обговорили питання фінансової допомоги Україні від ЄС на 50 млрд євро.

"Дякую Президентці Європейської комісії Урсулі фон дер Ляєн за відверту та серйозну розмову про довгострокову підтримку України та наше європейське майбутнє. Попереду найскладніший рік і для України, і для світу. Мусимо обʼєднати зусилля заради спільної перемоги та міцної обʼєднаної Європи. Після зустрічі з обережним оптимізмом очікую на позитивні результати засідання Європейської Ради 1 лютого щодо пакета багаторічної допомоги на 50 мільярдів євро для України", - зазначив Порошенко. 

Нехай людина працює, може допоможе, чим погано? 
Чим більше союзників тим краще, не одного ж арахамію відправляти, вірно ж? 

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, pump сказав:

Арка́дий Арка́дьевич Ба́бченко — российский журналист, писатель, военный корреспондент.

Участвовал в составе Вооружённых сил РФ в двух Чеченских войнах: в первой — как солдат срочной службы, во второй — по контракту.


Думаю, что этой информации о Бабченко достаточно, что бы игнорить "его" выводы.

В 2017 году эмигрировал из России в Эстонию.

Выводы да, а информацию нужно проверять.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Агидель сказал:

Я это и без вас знаю, и про Чеченскую в том числе. Именно поэтому его аналитика про их армию и их методы - вызывает у меня больше доверия, чем от всяких доморощенных экспертов.

Вон нынешний президент Невзорова пригласил-обласкал, тоже русский журналист. Но большинство же это ни как не напрягает.

Треба вам віддати належне, ви, мабуть краще розбираєтесь, ніж, я,  в сортах лайна. 

  • Лайк 1
  • Хаха 1
  • Дізлайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Вячеслав63 сказал:

Ось хто все "порішає" - Порошенко зустрівся із фон дер Ляєн у Брюсселі: Є обережний оптимізм щодо 50 млрд євро для України

Порішає, не порішає... Будь-які контакти відомих політиків на Заході важливі і йдуть на користь Україні. 

Це набагато краще ніж срач між політиками і обмеження їх контактів на Заході з метою приниження їх рейтингу. Тим більше під час війни.

Єдність під час війни - це набагато краще, ніж внутрішня  політична боротьба.

На Заході теж не ідіоти, вони все бачать. Навіщо допомагати тим,  хто сам намагається  себе знищити?

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Вячеслав63 сказал:

Яких друзів конкретно?

Наприклад: друг Баканов, який напризначав фсбшників в своє СБУ, зокрема в Херсонське відділення. І ті фсбшники зливали всю інформацію про стан сил в тих регіонах. Інформація відкрита, навіть слідство ведеться.

Давайте просто закриємо цю тему. Не створюйте собі ідолів, щоб не довелось заперечувати очевидні речі. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, SermenK сказал:

Нехай людина працює, може допоможе, чим погано? 
Чим більше союзників тим краще, не одного ж арахамію відправляти, вірно ж? 

Без нього ж ніяк. Там ще Юлії Володимирівни не вистачає. Та теж полюбляла такі фоточки. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Вячеслав63 сказал:

Треба вам віддати належне, ви, мабуть краще розбираєтесь, ніж, я,  в сортах лайна. 

Я просто разбираюсь, где лайно, а где нет.)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Vinsol2009 сказал:

Выводы да, а информацию нужно проверять.

У него один самый важный вывод - и он озвучен: у нас реально противостояние "двух главнокомандующих" и это вынесено "в народ".

И нам с этим жить.

Факт в том, что недолго.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, murava сказал:

У него один самый важный вывод - и он озвучен: у нас реально противостояние "двух главнокомандующих" и это вынесено "в народ".

И нам с этим жить.

Факт в том, что недолго.

Це протистояння вже півроку ні для кого не секрет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, SermenK сказал:

Наприклад: друг Баканов, який напризначав фсбшників в своє СБУ, зокрема в Херсонське відділення. І ті фсбшники зливали всю інформацію про стан сил в тих регіонах. Інформація відкрита, навіть слідство ведеться.

Давайте просто закриємо цю тему. Не створюйте собі ідолів, щоб не довелось заперечувати очевидні речі. 

Так тема ж була про зміну партій (ідеологій), щоб або дружити з владою, або бути нею. До чого тут "кумівство". Це зовсім інша гілка нашої влади. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

41 хвилину тому, Вячеслав63 сказав:

Лінь було гуглити. Але для вас персонально, з посиланнями - 

Член Комітету Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг, нардеп від “слуг” Сергій Нагорняк прогнозує, що тариф на електроенергію може зрости у 2024 році до майже шести гривень за кіловат-годину.

prm.ua/sluha-nahorniak-prohnozuie-zbilshennia-vdvichi-taryfu-na-elektroenerhiiu-dlia-naselennia-u-2024-rotsi/

З 2010 року проживає у місті Вишневе Києво-Святошинського району Київської області. З 2012 року — член партії «УДАР». У 2015 році на місцевих виборах був обраний депутатом Вишневої міської ради (Блок Петра Порошенка) від округу № 26[7].

Кандидат у народні депутати від партії «Слуга народу» на парламентських виборах у 2019 році (виборчий округ № 199, м. Ватутіне, Жашківський, Звенигородський, Маньківський райони, частина Лисянського, частина Тальнівського районів)[8].

uk.wikipedia.org/wiki/Нагорняк_Сергій_Володимирович

Вывод какой? Что клоун в свой моносброд собирал каждой твари по паре? 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Вячеслав63 сказал:

Без нього ж ніяк. Там ще Юлії Володимирівни не вистачає. Та теж полюбляла такі фоточки. 

Хай і вона їде, аби тільки "добилась" чогось путнього. Але думаю, у неї зовсім  не той рівень.. вона хоч якусь європейську мову знає на розмовному рівні? Її в Європі хоч хтось пам'ятає ще? 

Змінено користувачем SermenK
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Агидель сказал:

Я просто разбираюсь, где лайно, а где нет.)

Самовпевненько так. Дивіться, щоб не прийшлось розчаровуватися. Може я й гірше розбираюся в наших політиках, журналістах. але щось кристально чесних (не лайно) я чомусь там не бачу. Мабуть, погано став бачити у літньому віці. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, US7IGN сказал:

Це протистояння вже півроку ні для кого не секрет.

С апреля 1922

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, US7IGN сказал:

хоча б 10% як він заробили 

Ну тут мне крыть нечем...

Змінено користувачем Canton
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Vinsol2009 сказал:

Вывод какой? Что клоун в свой моносброд собирал каждой твари по паре? 

А висновок простий - якщо депутат із "Слуги народу", то зазвичай порохоботи кажуть - "Неучі, де вони їх понабирали?" А що ж тоді ці неучі робили в БПП?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, SermenK сказал:

Хай і вона їде, аби тільки "добилась" чогось путнього. Але думаю, у неї зовсім  не той рівень.. вона хоч якусь європейську мову знає на розмовному рівні? Її в Європі хоч хтось пам'ятає ще? 

Сподобався коментар на "Цензорі" під цією новиною - 

 Denys Shevchenko 5950cd4c

Ось праціює людина, вчора не дала звільнити Залужного, сьогодні домовився за 50 млрд. Чудо а не політик

30.01.2024 17:10 Відповісти Керування спамом Більше не подобається 4

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Вячеслав63 сказал:

Самовпевненько так. Дивіться, щоб не прийшлось розчаровуватися. Може я й гірше розбираюся в наших політиках, журналістах. але щось кристально чесних (не лайно) я чомусь там не бачу. Мабуть, погано став бачити у літньому віці. 

Между кристально честным и откровенным лайном очень длинная шкала.

А кристально честных нет и не может быть. Вы в жизни много знаете кристально честных людей? Я не знаю ни одного. Просто оцениваю по этой шкале, к какому полюсу конкретная персона ближе.)

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Вячеслав63 сказал:

А висновок простий - якщо депутат із "Слуги народу", то зазвичай порохоботи кажуть - "Неучі, де вони їх понабирали?" А що ж тоді ці неучі робили в БПП?

А чого виборці "Слуг" проголосували за "неучів-перебіжчиків з БПП" ?)
Може тому, що цим виборцях було пофіг на прізвища в партії СН, а вони просто голосували "за Зеленского" ?) 😄

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Canton сказав:

Вы прослушали покаянную речь мдка с руснявым "картоном"

Сережа, не надо так стараться и так кричать! Мы все верим, что ты "хороший русский".

Даже более украинский, чем сама Фарион!

Вышиванку до пупа рвать уже научился?

А ось нервувати Вам зовсім не личить, істерика позбавляє вас переконливості.
Якщо хочете щось комусь пред'явити - то так і робіть, твердо і за фактами.
Отже, що у Вас за питання до мене? 

Змінено користувачем iiigolkin
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...