Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

3 часа назад, US7IGN сказал:

ви дійсно в якості джерела інформації розглядаєте такі сайти?

це їх власник mediakit.iportal.ru/

пояснювати далі який контент вони мають, з огляду на ситуацію з несвободою слова в кацапстані, розповсюджувати для внутрішнього споживання?

Зрозуміло, мій жарт не вдався. Іншого разу буду детально роз'яснювати. 

 

 

 

 

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Юрий Киев сказал:

В моем подразделении условно половина порохоботов и половина зелеботов - почему-то никому в голову не приходят сраться, изобличать, вести дискуссии и подвергать сомнению действия военно - политического руководства страны, включая Зеленского. 

Что с вами тут происходит??? 

Включите мозг и пошлите на*** любого, кто пытается вбить сейчас клин между народом, армией и властью. Кто бы это ни был и чтобы оно не несло в эфир. 

 

А что тут непонятного? Скорее непонятно, откуда у вас в отделении половина порохоботов, если их реально одна десятая от 25%. Не все же, голосующие за пороха являются его ботами, большинство там нормальных людей. Поэтому тут все просто - форумом руководят именно последние, они же и определяют, кто тут и что будет писать. Вас-то не забанят, понятно почему, а мой пост сотрут сразу же, прибежит максимS, который про дороги вместо ракет раз 5 уже упоминал, и выдаст бан на месяц, как и прошлый раз, когда я написал про Пороха и Авакова. Ну и плевать, все равно противно видеть, как посты всяких murav набирают десятки лайков, а посты с представителями Зе - 1-2. 

murava.JPG

canton.JPG

  • Хаха 1
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

и, что характерно, полезло всё это с того момента, когда стало ясно, кто победит в этой войне

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Росіяни шантажують Польщу наругою над захороненням в Катині.

twitter.com/worldonalert/status/1514936192856436736?ref_src=twsrc^tfw|twcamp^tweetembed|twterm^1514936192856436736|twgr^|twcon^s1_c10&ref_url=https%3A%2F%2Fdefencehub.live%2Fthreads%2Fukraine-russia-war.3279%2Fpage-510

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 13.04.2022 в 20:10, Корнил сказал:

ну а кто ж ещё, только все глаза проплакала..вот это любовь..но мне кажется, шо много лет назад он ее укусил за шею и после этого ее от него так плющит

FB_IMG_1649869490241.jpg

хмм, мой твит парой часов ранее 

ойволодя.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, миг сказав:

Дві-п’ять хвилин пройде від моменту, коли трісне такий турнікет, до моменту, коли боєць витече повністю. П

а іноді і 40 секуд...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

46 минут назад, wyatt сказал:

бан на месяц

Скажу тебе ,землячёк, по секрету: бан херня.У них тут закон есть по какому можно русню резать и им ничего за это не будет.Отака х@ня малята.

  • Лайк 6
  • Хаха 13
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, ЧортПобьєрі сказал:

Скажу тебе ,землячёк, по секрету: бан херня.У них тут закон есть по какому можно русню резать и им ничего за это не будет.Отака х@ня малята.

тоже мне, секрет Полишинеля, в рфии полно желающих этим заняться, просто время не пришло. Я про русню, есличё

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, wyatt сказал:

тоже мне, секрет Полишинеля, в рфии полно желающих этим заняться, просто время не пришло. Я про русню, есличё

Хоче і вже ріже - велика різниця.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

49 минут назад, wyatt сказал:

****************

wyatt скажіть будь ласка Вам на будівельному форумі окрім тем в політиці більше нема про що писати

переглянувши бігло історію Ваших повідомлень то саме свіже де Ви писали не про політику була тема "СПб, ГБ, 250 м2, минимализм, hi-tech" в травні 2016 року, перед тим теж багато про політику і ще проскочило 2 теми " Опрос: Что бы я никогда не сделал снова… и почему…" і "Дом из газобетонных блоков. Отзывы."

невже  8 років вам так потрібно пхати свого носа в внутрішні справи жителів України. заміться свою країною, судячи з підпису СПб (мабуть санкт-петербург рф)

без вас таких "розумних" розберемось самі.

  • Лайк 5
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

помните как слуга трухин сказал полицейскому на бориспольской трассе "давай я тихонечко сейчас в лес уйду?"

в развитие темы

image.thumb.png.8607868358f5fad3d17b032df3d07fa4.png

  • Лайк 3
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Yull сказал:

тобто для них менш позорно втратити флагман через власне роз***яйство ніж від ворожої ракети. Умом росію не понять, це факт.

Самозбереження влади. Якщо визнати вину України, то паплюжиться велич рассєї, а так не по скрепах. Простіше на  прикру випадковість списати.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, karbo сказал:

Самозбереження влади. Якщо визнати вину України, то паплюжиться велич рассєї, а так не по скрепах. Простіше на  прикру випадковість списати.

Наші "приколювалися" про 2 "недопалки", а орки нічого кращого не придумали.як пояснити своє фіаско.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Музей сказав:

На відео точно Москва? Там повинно бути багато буксірів поруч.

У мене з техніки тільки телефон((може хтось на великому екрані подивиться...по габітусу та дирці на борту то це він

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Музей сказал:

На відео точно Москва? Там повинно бути багато буксірів поруч.

Та нет, конечно. Сразу бросается в глаза отсутствие пусковых установок для ракет

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...