Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Сад і все про нього.

allanek

Рекомендовані повідомлення

9 хвилин тому, irina1969 сказав:

на фото на задньому плані горта "Геркулес" яка сама по собі не маленька  

Ні, я не за гортензію питала, я за вербену, бо мені здалось, що ближче до паркану теж вона

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, allanek сказав:

Ні, я не за гортензію питала, я за вербену, бо мені здалось, що ближче до паркану теж вона

я зрозуміла)) так, біля паркану також вона...я просто згадала горту для масштаба

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А що там низеньке, білими парасольками, росте? Бо я від парасольок гублю контроль над собою:crazy:. Тому для мене снить ідеальна рослина. Агресивність я її вибачаю, бо ціле літо до пізньої осені маю декоративну рослину, яка не вимагає догляду. Хіба що парасольки сухі позрізати. В мене на городі, десь морквина залишилась. Той рік дивилась, як вона кущик відростила і парасольку  з насінням, гарно. І до самих морозів стояла зеленим кущиком. Згадала, що є дика морква  з парасолькою бузкового кольору. Але в нас  насіння не продається, на жаль.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, allanek сказав:

А що там низеньке, білими парасольками, росте? Бо я від парасольок гублю контроль над собою:crazy:. Тому для мене снить ідеальна рослина. Агресивність я її вибачаю, бо ціле літо до пізньої осені маю декоративну рослину, яка не вимагає догляду. Хіба що парасольки сухі позрізати. В мене на городі, десь морквина залишилась. Той рік дивилась, як вона кущик відростила і парасольку  з насінням, гарно. І до самих морозів стояла зеленим кущиком. Згадала, що є дика морква  з парасолькою бузкового кольору. Але в нас  насіння не продається, на жаль.

це очиток видний, він просто ще колір не набрав

якщо ти як і я любишь парасольки, то ось що у мене чи росте чи в планах...фото інет

Дуднік ( дягель) Angelica gigas (1), в цьому році посадила, подивлюсь як воно, кажуть що малолітник, але гарно сіється...монументальна класна растень

Аммі ( ammi) (2) використовується як заповнювач садів, також малолітнік

Валеріана лікарська (Valeriana officinalis) (3). у мене ця рослина вже давно, чудова, стійка, сіється аж бігом..обожнюю

Аніс:) (4) колись давно посадила на дачі саме як садову рослину, зрозуміло що однорічник, але який !!!

Пижмо великолисте (ТANACETUM macrophyllum) (5) посадила восени , на зиму пійшов з зеленим листом, стійка та класна растень, можна садити як на сонце так в тінь

Gigas3UME.jpg

1672233400_krasavica-info-p-ammi-tsveti-pinterest-21.jpg

valerian-1024x890.jpg

anis_zvichayniy_2.jpg

Tanacetum_macrophyllum_3.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Аніс я сіяла)). Дуднік, якось пройшов повз мене, подивлюсь. Бо велике листя на мене діє таким же чином, що і парасольки:crazy:

Дякую. Є чим зайнятись тепер.

Мені потрібно зібратись з силами та пересадити гортензію черешкову. Вона сидить на сонці, листя не горить, але я розумію, що в тіні їй буде краще.

 

Змінено користувачем allanek
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 годин тому, allanek сказав:

Аніс я сіяла)). Дуднік, якось пройшов повз мене, подивлюсь. Бо велике листя на мене діє таким же чином, що і парасольки:crazy:

Дякую. Є чим зайнятись тепер.

Мені потрібно зібратись з силами та пересадити гортензію черешкову. Вона сидить на сонці, листя не горить, але я розумію, що в тіні їй буде краще.

 

у мене була задумка зробити куточок білого саду, тому я підбирала рослини з таким кольором квітів і парасольки одна з частин, але щось пішло не так)) і там вже є інші кольори, але все в пастельній гамі

 про гортензію пересаджуй, бо вона тормозиться від сонця (( і шкода таку класну растень

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дуже люблю тюльпани. Зараз їх розвелося дуже багато гарних сортів. Один у них недолік - довго стоїть неприглядне листя після цвітіння і обрізати його не можна, бо таким чином харчується сама цибулина для успішного цвітіння на наступний рік.

Хто як приховує листя після цвітіння?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Nic-олаевна сказав:

 обрізати його не можна, бо таким чином харчується сама цибулина для успішного цвітіння на наступний рік.

Доброго дня! Оце так,а я завжди обрізала. Вперше таке чую,що цибулинці це потрібно. Дякую Вам за інформацію таку!!!💐

..ось ще подумала і про нарциси ,я їх теж повністю зрізаю зелень ,відразу після того,як відцвіли . Мабуть теж тоді не потрібно зрізати??

А ще зрізаю - теж після того як відцвіли, іриси .Іноді тільки цвітоноси ,а іноді і повністю

Змінено користувачем Harmonia
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Nic-олаевна сказав:

Дуже люблю тюльпани. Зараз їх розвелося дуже багато гарних сортів. Один у них недолік - довго стоїть неприглядне листя після цвітіння і обрізати його не можна, бо таким чином харчується сама цибулина для успішного цвітіння на наступний рік.

Хто як приховує листя після цвітіння?

намагаюсь садити там, де потім їх можна сховати а взагалі можна обрізати, але залишити 2 нижніх листа і цього досить для формування нормальної цибулини

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну якщо пюльпани ростуть в будь якій плотній посадці то листя не проблема, поки відцвітуть то інші рослини прикриють. Ті ж хости, гортензії, злаки, лаванда. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

бачила якісь японський ролік,де дуже цікавий вибір місця посадки тюльпанів, як би то мовити в природньому стилі...просто беруться 5-7 цибулинок та бросають, там де упало там я садять ))...хочу на той рік спробувати, бо у мене тюльпани в кошиках і вже бачу вони стали в 2 рази дрібніші (( а тут ще і красиву картинку знайшла..джек-пот ))

лунарію такого сорту шукаю, а якщо не знайду посію під зиму звичайну

342355841_178294274744607_991857408030875002_n.jpg

344015419_134965502888840_8479838662082544076_n.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я от думаю що б то посіяти однорічне вдоль доріжки... На наступний рік там ще буде встановлюватися бордюр, бруківка і багаторічні не хочу садити,щоб не викопувати, а от щоб не бур'ян ріс а щось симпатичне цвіло до осені. Щось не дуже високе, типу алісума але щоб насінням можна висіяти. Я щось в однорічних квітах геть не розбираюся. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@Yull Доброго дня! Можливо це банально,але чому б не чорнобривці ) Бордюрчик гарний виходить:good:

..п.с. ааа, і в мене вийшло виділити нік:Yahoo!: ))

Змінено користувачем Harmonia
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, Harmonia сказал:

@Yull Доброго дня! Можливо це банально,але чому б не чорнобривці ) Бордюрчик гарний виходить:good:

..п.с. ааа, і в мене вийшло виділити нік:Yahoo!: ))

Я пам'ятаю що ми чорнобривці сіяли в школі у травні, то вони зацвітали десь у вересні) якось хочеться щоб раніше щось цвіло. Вони мені асоціюються з айстрами, осінніми квітами. 

Насіння море різного продають, і льон декоративний, космеї різні але я не знаю тих квітів, як швидко вони ростуть. Цинії хочу посіяти, такі гарні сорта зараз, але вони також цвітуть вже аж під осінь.

А якщо комусь треба щось прикрити неприглядне однорічною ліаною, то можна садити іпомею. Росте як дурне, цвіте грамофончиками, на зиму пропадає)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Yull сказав:

Я пам'ятаю що ми чорнобривці сіяли в школі у травні, то вони зацвітали десь у вересні) якось хочеться щоб раніше щось цвіло. Вони мені асоціюються з айстрами, осінніми квітами. 

Насіння море різного продають, і льон декоративний, космеї різні але я не знаю тих квітів, як швидко вони ростуть. Цинії хочу посіяти, такі гарні сорта зараз, але вони також цвітуть вже аж під осінь.

А якщо комусь треба щось прикрити неприглядне однорічною ліаною, то можна садити іпомею. Росте як дурне, цвіте грамофончиками, на зиму пропадає)

хм..да?! ..не пам"ятаю коли починають квітнути,бо давненько вже їх не садила. Але ось гугл пише ,що починають квітнути в червні..

https://www.google.com/search?q=+чорнобривці+коли+цвітуть&ei=IhxSZM-rAdaarwTDj6LwCw&ved=0ahUKEwjPxJiu3tj-AhVWzYsKHcOHCL4Q4dUDCA8&oq=+чорнобривці+коли+цвітуть&gs_lcp=Cgxnd3Mtd2l6LXNlcnAQDDIFCAAQgAQyBggAEAgQHjoKCAAQRxDWBBCwAzoFCAAQogQ6BwgAEA0QgARKBAhBGABQhAVYy2Rgm4QBaAFwAXgAgAGXAYgBoQ6SAQQxLjE1mAEAoAEByAEIwAEB&sclient=gws-wiz-serp

...а ще подобаються ,такі риженькі красиві квіти...на гербери чимось схожі..забула як звати їх(( згадаю ,то напишу. Вони теж однорічні (наче)

--------------------------

знайшла як зветься - Гацанія. Гарненькі дуже квіти!

floristics.info/ua/metki/sadovi-odnorichniki.html 

..ось тут є про гацанію і інші квіти - однорічні

..а ще, подобається Настурція :good:такі собі маленькі громофончики) і листя теж красиве.

Змінено користувачем Harmonia
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щоб квітнуло в червні, треба розсадою купляти, бо сіяти вже пізно

Змінено користувачем Wolfchen
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, Yull сказал:

Ну якщо пюльпани ростуть в будь якій плотній посадці то листя не проблема, поки відцвітуть то інші рослини прикриють. Ті ж хости, гортензії, злаки, лаванда. 

Це ж якщо... Вони у мене в підніжжі троянд. Поки троянди набирають зелену масу, квітнуть тюльпани, тоді починають своє соло троянди. Більше я під трояндами не хочу нічого тикати, бо в серпні виходить таке олів'є, що вирви око.

8 часов назад, Yull сказал:

А якщо комусь треба щось прикрити неприглядне однорічною ліаною, то можна садити іпомею. Росте як дурне, цвіте грамофончиками, на зиму пропадає)

Тоді, за нею треба ретельно слідкувати. Років 5 тому посіяла іпомею, вона мені гарно плелася під абрикосою. Тепер нема уже навіть тої абрикоси,та іпомею влітку видираю досі. Ось таке у неї витривале насіння. Якщо не видирати, то вона знову зацвіте і насіється. 

 

7 часов назад, Harmonia сказал:

хм..да?! ..не пам"ятаю коли починають квітнути,бо давненько вже їх не садила. Але ось гугл пише ,що починають квітнути в червні..

знайшла як зветься - Гацанія. Гарненькі дуже квіти!

Щоб квітнуло в червні, треба сіяти все це на розсаду в квітні. А якщо прямим посівом в землю, то і квітнути воно буде в серпні

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 хвилин тому, Nic-олаевна сказав:

Це ж якщо... Вони у мене в підніжжі троянд. Поки троянди набирають зелену масу, квітнуть тюльпани, тоді починають своє соло троянди. Більше я під трояндами не хочу нічого тикати, бо в серпні виходить таке олів'є, що вирви око.

Тоді, за нею треба ретельно слідкувати. Років 5 тому посіяла іпомею, вона мені гарно плелася під абрикосою. Тепер нема уже навіть тої абрикоси,та іпомею влітку видираю досі. Ось таке у неї витривале насіння. Якщо не видирати, то вона знову зацвіте і насіється. 

 

Щоб квітнуло в червні, треба сіяти все це на розсаду в квітні. А якщо прямим посівом в землю, то і квітнути воно буде в серпні

це відповідь ,скоріше для Yull  ) А от про нарциси - чи потрібно ,теж зберігати зелень ( для цибулинок) - не обрізати ? Ви так і не відповіли. Але ,можливо теж не знаєте. Бо про тюльпани -вперше такі речі почула сьогодні від Вас.Тому і запитала.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нарцисам також потрібно зберігати листя. Але з ними простіше, бо листя тонке і його можна заплітати в коси і так воно не розвалюється у всі боки, а лежить при землі згорнуте. Погугліть, є фото-приклади як фоно виглядає. 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Wolfchen сказав:

Нарцисам також потрібно зберігати листя. Але з ними простіше, бо листя тонке і його можна заплітати в коси і так воно не розвалюється у всі боки, а лежить при землі згорнуте. Погугліть, є фото-приклади як фоно виглядає. 

Дякую,за відповідь!💐..а ось про плетіння,то не з моєю спиною ..то точно не моє заняття)) вже нажаль(

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Harmonia сказал:

це відповідь ,скоріше для Yull  ) А от про нарциси - чи потрібно ,теж зберігати зелень ( для цибулинок) - не обрізати ? Ви так і не відповіли. Але ,можливо теж не знаєте. Бо про тюльпани -вперше такі речі почула сьогодні від Вас.Тому і запитала.

Так, нарцисами теж потрібно зберегти листя до природнього його відмирання. Воно мені не заважає певний час, бо після цвітіння зберігає більш привабливий вигляд, ніж у тюльпанів. Коли починає заважати, плету його у коси.

Доречі, листя нарцисів і тюльпанів не обов'язково зберегати аж до повного висихання. Достатньо потримати їх на рослинах мінімум 3 тижні. Я дивлюся за зовнішній вигляд. Коли листя вже жовтіє, чи береться плямами, то ріжу. Можу різати поступово, не одразу у всіх в один день, бо у мене є сорти і ранні і пізні 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Nic-олаевна сказав:

Так, нарцисами теж потрібно зберегти листя до природнього його відмирання. Воно мені не заважає певний час, бо після цвітіння зберігає більш привабливий вигляд, ніж у тюльпанів. Коли починає заважати, плету його у коси.

Доречі, листя нарцисів і тюльпанів не обов'язково зберегати аж до повного висихання. Достатньо потримати їх на рослинах мінімум 3 тижні. Я дивлюся за зовнішній вигляд. Коли листя вже жовтіє, чи береться плямами, то ріжу. Можу різати поступово, не одразу у всіх в один день, бо у мене є сорти і ранні і пізні 

Дякую за відповідь!!!💐

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

01.05.2023 в 14:55, irina1969 сказав:

Дуднік ( дягель) Angelica gigas (1), в цьому році посадила, подивлюсь як воно, кажуть що малолітник, але гарно сіється...монументальна класна растень

Я зрозуміла, чому дуднік пройшов повз моєї уваги. Бо там, для мене, є "але" і стосовно насіння, і стосовно цвітіння. Цікаво буде почути про твій досвід з цією рослиною. Садила насінням чи купувала рослинку?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, allanek сказав:

Я зрозуміла, чому дуднік пройшов повз моєї уваги. Бо там, для мене, є "але" і стосовно насіння, і стосовно цвітіння. Цікаво буде почути про твій досвід з цією рослиною. Садила насінням чи купувала рослинку?

Я з насінням не дуже вмію, щось просте можу, але я не " сіятель"... тому купувала вже готову

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...