Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Сад і все про нього.

allanek

Рекомендовані повідомлення

Та я така сама:classic_biggrin:. Тому, майже, не "бавлюсь" з одно (дво)річними  рослинами, якщо їх треба розсадою вирощувати.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

42 хвилини тому, allanek сказав:

Та я така сама:classic_biggrin:. Тому, майже, не "бавлюсь" з одно (дво)річними  рослинами, якщо їх треба розсадою вирощувати.

у мене є знайомі, які не просто перці-помідори, а дерева-кущі з насіння, для мене це з серії фантастика )) з приводу розмноження насінням, то краще всього росте те, що сіється під зиму бо воно якось само...нормально вийшло насінням лаванду та примули, а ту ж саму наперстянку та вербену просто самі насіваються без моїх двох лівих😂 до.речі самосіву вербени ще не бачила:cry:може холодно для неї ще 

зараз мучається декоративний соняшник в стаканчиках (( треба вже в грунт але погода якась не така була

має бути дуже красивим, але прикро що F1

 

FB_IMG_1633436760535.jpg

FB_IMG_1633436766029.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я вже награлась с соняшниками декоративними. Потім була думка про капусту декоративну, але передумала. Від однорічного маку ледве позбавилась. Мені насіння маку( давно було) подарувала знайома, привезла його(різних сортів)  чи то з Майорки, чи ще звідкись. Воно, звісно, гарно, коли квітнуть, але вони ще і рослини ногами можуть затовкти. А от з багаторічними маками в мене, чомусь, не склалось. Купляла сортів 5 різних , саджала кореневищами, ні, не схотіли. Що дивно для мене. Може колись ще спробую, не знаю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні звозив половинку на обіцяні тюльпани у Мотижин

 

E2F817C2-5F54-495B-88E1-DD7D740B11C9.thumb.jpeg.9305e98310eb604f9cc6031eec8cc63b.jpeg

FEF128EE-F25F-46CA-9475-4FDFBD5CDFFE.thumb.jpeg.c5c9940036d9f94d035e49e4be96f079.jpeg

Далеченько вийшло, але не пошкодували

009D4284-06D0-484F-AD3C-88F07AB8EFC0.thumb.jpeg.59a721c30f15a18be9e1cded464ff04c.jpeg

Люблю коли багато, красиве видовище

FAC0BEC4-4192-462A-BD76-D9D140FE77C7.thumb.jpeg.f17af001aed56cf7d9b63a4ba6cb63b7.jpeg

44BE2622-7CE6-4E1B-B1C2-2CD69DF3E5FA.thumb.jpeg.cbee3cd1f4df176c4a12b55482268d9b.jpeg

І погода як треба, не жарко і не холодно

622EDB0D-E66E-4B19-9A1E-48BE420BD5A4.thumb.jpeg.03aa5e607a957bc327500f37d65ae7e3.jpeg

ще й барбариси побачили

0A6251A2-A40D-4F22-A5A7-2EEA7031D02A.thumb.jpeg.d2b0d28081adbe585de085217e6dac5c.jpeg

рекомендую, цікаво

C9DC6165-A18F-4556-8B9E-EFB0D682E62B.thumb.jpeg.8f09ce9e512ebe51f79d2756fd01df1a.jpeg

а на в‘їзді німе нагадування за жахливі події минулого року…

6ECD9A05-37F7-47B3-B89A-4384439C4395.thumb.jpeg.de88fcdd465823eb8d867089ba37e41d.jpeg
 

Ми цього вже ніколи не забудемо

E8D885ED-0D8B-4D36-A271-EB1E88CCA874.thumb.jpeg.ede91b6aea0f08e27902d31074c02f00.jpeg

 

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 23.04.2023 в 16:09, voglya сказал:

Доброго дня, шановне панство!

Сусідка налякала жахиттями невиліковних хвороб ялівців. В нас молодесенькі скайрокети ростуть. Як купували у розпліднику, продавець порадила обробку навесні актелліком у пропорції, що в 4 рази перевищує рекомендовану. Я так і обробляла. 

Чим ви обробляєте? який догляд рекомендуєте?

А все ж не марно я обробляла свої ялівці. Пару днів тому якось впало в очі, що одне деревце не такого яскравого забарвлення, приріст майже відсутній. Пішла роздивлятись. На моє око - щітовка. Почитала чим ту гидоту виводити - легко не буде. Ще попитаю спеців у наших магазинах, сподіваюсь на їх поради. І дивно і радісно, що одне деревце з двадцяти хворіє. Деревця маленькі, біля метру. Я його навіть мочалкою терла з фейрі. 

Якщо у когось є поради - буду рада!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки думки, бо вже казала, що в мене рідко хворіють рослини. 

Грунт- пролити Актарой чи Антихрущем, або прикопати  Ініціатор, щоб не проливати Актарою чи Антихрущем. 1-2 "цукерки" в залежності від розміру рослини на весь сезон. Там термін дії 9 місяців. То дієва штука, я пробувала.

Прямо зараз Препарат30В, він призначений для щитовок  та ложнощитовок , якраз для весняної обробки. Колись його купляла, з цікавості. Застосувала, якраз, на хвойних, в мене козацький та ще  якійсь були щось захандрили, почали тьмянити . Що то таке розбиратись не стала, зробила коктейль  з фунгіциду та інсектициду. Препарат 30В  масляністий та вонючий, але в мене виявився дієвим в обох випадках. Прилипач йому не потрібен, він сам і є прилипачем. 

Пізніше Актелік та Енжіо. 

Але треба почитати про життєвий цикл, бо там важливо боротись з личинками. На сайті магазина "Лето" є розділ зі статями, знайдіть там про щитовку на хвойних. Звісно, що вони дадуть весь список того, що продають проти щитовки. Виберить собі, що вам більш підходить, зазвичай там і норми застосування вказані. Я написала  про Актеллік та Енжіо, бо користуюсь Сингентою (+ Каліпсо від Байєра) і вона каже про ці препарати від щитовки на хвойних.

 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Питання про цибулю. Хтось сіяв насіння на перо? Так, щоб посіяти зараз і цього літа смикати цибулю на зЕлень? Завжди саджала сіянку. Але мені не потрібно нагулювати цибулину на зиму, тільки молода цибуля.

В мене росте шнітт-цибуля. Дуже давно посіяла насіння. Пам'ятаю, що перший рік ріс тоненькими стеблинками, про те, щоб його їсти не було мови, бо не було чого. Наростив собі кущики вже на другий рік  і зараз  сам собі насівається куртинками, де схоче. Декоративний з ранньої весни і до снігу. Квітне бузковими парасольками. В нього завжди тоненьке перо, на смак мені не гострий. Але в їжу рідко його зриваю.

Тому і питаю, чи є в когось досвід з чимось подібним, як на фото. І чи вартує воно того, щоб його посіяти. Чи звично натикати сіянку другою хвилею?

1678711531_6a76811ad8fcaf8602fc.jpg

1678710393_a4fdce7262ed424f173e.jpg

Змінено користувачем allanek
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дружина раніше сіяла голандські сорти, нормально росте, особливо Ред Барон, здається, вже не пам‘ятаю.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікаво. Ред Барон звичайна цибуля, зазвичай її сіянкою продають і саджають. Раніше, на ринку, весною, можна було купити сорти,  теж сіянкою, ранішні,  що на перо саджали і швидко росли. І весняна посадка мені подобалась більше, ніж , коли восени тикала ту цибулю.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, я б так не сказав, вона червона, а не біла, салатна

перо не гірке і нормальне, не тонке

була ще якась, memory підводить ))

Он і яблуні весь час плутаю де що росте, де Сирена

F19998AD-1DE0-4394-AB16-E30F9A630840.thumb.jpeg.c7db79ce9bcbc7bab0c4795919ed27b3.jpeg

а де Ред лав

8120C103-9122-4C3A-B8F0-A750A74DB83C.thumb.jpeg.4575767398f682ac98a46f80707ff1f0.jpeg

а ще ж у вазоні росте Трініті

BDB75EA0-EB72-442F-902D-619D0AE70F94.thumb.jpeg.b8d058a916dc36a544deeea7cfd3ef7f.jpeg

але це вже тримаю для приятеля в Дніпрі, на жаль він зараз у ЗСУ і з минулого року не можу відвезти подарунок. (

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 05.05.2023 в 08:27, allanek сказал:

Тільки думки, бо вже казала, що в мене рідко хворіють рослини. 

Грунт- пролити Актарой чи Антихрущем, або прикопати  Ініціатор, щоб не проливати Актарою чи Антихрущем. 1-2 "цукерки" в залежності від розміру рослини на весь сезон. Там термін дії 9 місяців. То дієва штука, я пробувала.

Прямо зараз Препарат30В, він призначений для щитовок  та ложнощитовок , якраз для весняної обробки. Колись його купляла, з цікавості. Застосувала, якраз, на хвойних, в мене козацький та ще  якійсь були щось захандрили, почали тьмянити . Що то таке розбиратись не стала, зробила коктейль  з фунгіциду та інсектициду. Препарат 30В  масляністий та вонючий, але в мене виявився дієвим в обох випадках. Прилипач йому не потрібен, він сам і є прилипачем. 

Пізніше Актелік та Енжіо. 

Але треба почитати про життєвий цикл, бо там важливо боротись з личинками. На сайті магазина "Лето" є розділ зі статями, знайдіть там про щитовку на хвойних. Звісно, що вони дадуть весь список того, що продають проти щитовки. Виберить собі, що вам більш підходить, зазвичай там і норми застосування вказані. Я написала  про Актеллік та Енжіо, бо користуюсь Сингентою (+ Каліпсо від Байєра) і вона каже про ці препарати від щитовки на хвойних.

 

Дякую, все купила. Тепер раз в 10 днів буду обробляти. Сама собі придумала як: буду підкладувати під гілочку дощечку та терти кухонной губкой. Сподіваюсь ще й на механічний вплив на шкідників. А сусідні  буду оприскувати.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

о до речі, зразу кажу за що купила, за те і продаю )) щодо Ініциатора

інфа від постачальника садовой хімії,  майте це на увазі

в Україні Ініціатору немає і в цьому сезоні не буде(( Жодна фірма не заключила договору на фасовку з виробником. Можуть зустрічатися залишки з терміном дії до травня 23 року. Все інше - підробка!!! Або продаж простроченого засобу на штуки без оригінальної упаковки ( кульки поштучно). (с)

З'явився повний аналог Ініціатору, але в півтора рази дешевший.

Прихований текст

"Інспіратор"

Інсектицидні таблетки системної дії, які захищають від шкідників, що смокчущих і листогризучих, і сприяють кращому приживленню саджанців плодових, лісових і декоративних культур, а також забезпечують їх основними поживними речовинами.

Склад: імідаклоприд 20%, N-5%, P2O5-25%, SO3-3%, Z-0,5%, FE-0,2%, B-0,06%, Mn-0,02%.

За наявності ураження препарат діє проти попелиць і щитівок вже за кілька днів, а проти шкідників, що гризуть, - через один тиждень. Таким чином, охоплюються шкідники, які живуть приховано.Тривалість дії препарату до 1 року 

Найкращий захист від хруща для тільки висаджених рослин (саджанців, ін) та дорогих декоративних рослин.

Всього 1 кулька під рослину і ваша улюблена рослинка впродовж цілого сезону захищена від ХРУЩА або інших грунтових шкідників.

Додайте 1 капсулу при посадці рослини в лунку або зробіть отвір в грунті в прикорневій зоні рослин і положити туди ініціатор.

Я роблю це великою викруткою.

Ефективно і швидко діє проти щитівки, попелиць та шкідників, що ведуть прихований спосіб життя.

Окрім захисної дії Інспіратор має в своєму складі добрива, що сприяє кращому приживлюванню саджанців після їх висадки, здійснює тривале забезпечення рослин через корені азотом, фосфором, калієм та магнієм.

"Інспіратор" сприяє швидкому приживленню саджанців після їх пересадки з розплідника.

Розчинення таблетки тягне у себе тривале забезпечення рослини поживними речовинами (азотом. фосфором, калієм і магнієм) через коріння.

Застосовують посадку саджанців на постійне місце вирощування, а також у період їх вегетації.

При посадці саджанців вносять у посадкову яму 1-2 таблетки препарату.

У період вегетації саджанців рекомендується вносити 1-2 таблетки до кореневої зони рослини один раз на рік.

Щоб полегшити роботу, спочатку слід зволожити землю, а потім за допомогою ціпка або іншого приладу доставити таблетку в кореневу зону рослини. Наприкінці слід добре полити грунт водою

я не дуже люблю аналоги взагалі, але що є то є

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

54 хвилини тому, Фрай сказав:

Ну, я б так не сказав, вона червона, а не біла, салатна

Я не про те. Я про те, що Ред Барон не той сорт, що тільки на перо. Я його  теж купляла, сіянкою та смикала, поки молодий був.

А мені цікаво, чи має сенс пробувати посадити насіння, чи встигне вирости на перо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, allanek сказал:

 

А мені цікаво, чи має сенс пробувати посадити насіння, чи встигне вирости на перо.

Повноцінно не встигне. На осінь щось трішки скубати можна і то не факт. 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цитата

Вночі 7 травня в Україні (крім західних та південних областей), 8 та 9 травня у північних, північно-західних, Харківській, Полтавській,  Вінницькій областях на поверхні грунту заморозки 0-5° (I-й рівень небезпечності, жовтий), на Чернігівщині та Сумщині 7 травня сильні заморозки у повітрі 0-3° (II-й рівень небезпечності, помаранчевий).

www.meteo.gov.ua/ua/Meteorolohichni-poperedzhennya

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Стабільне тепло аж біля 15 травня по прогнозу, а до того вночі 2-4 градуси. Не пам'ятаю аж такої холодної весни. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 04.05.2023 в 08:42, allanek сказал:

була думка про капусту декоративну, але передумала.

Я також більше не даю саджати, бо наче красиво, але й так місця замало

73207FDA-2F49-455A-902A-0580E6A16923.thumb.png.03e325cadf1b6db83f48a047bb117d62.png

Змінено користувачем Фрай
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 час назад, irina1969 сказал:

о до речі, зразу кажу за що купила, за те і продаю )) щодо Ініциатора

інфа від постачальника садовой хімії,  майте це на увазі

в Україні Ініціатору немає і в цьому сезоні не буде(( Жодна фірма не заключила договору на фасовку з виробником. Можуть зустрічатися залишки з терміном дії до травня 23 року. Все інше - підробка!!! Або продаж простроченого засобу на штуки без оригінальної упаковки ( кульки поштучно). (с)

З'явився повний аналог Ініціатору, але в півтора рази дешевший.

  Показать контент

"Інспіратор"

Інсектицидні таблетки системної дії, які захищають від шкідників, що смокчущих і листогризучих, і сприяють кращому приживленню саджанців плодових, лісових і декоративних культур, а також забезпечують їх основними поживними речовинами.

Склад: імідаклоприд 20%, N-5%, P2O5-25%, SO3-3%, Z-0,5%, FE-0,2%, B-0,06%, Mn-0,02%.

За наявності ураження препарат діє проти попелиць і щитівок вже за кілька днів, а проти шкідників, що гризуть, - через один тиждень. Таким чином, охоплюються шкідники, які живуть приховано.Тривалість дії препарату до 1 року 

Найкращий захист від хруща для тільки висаджених рослин (саджанців, ін) та дорогих декоративних рослин.

Всього 1 кулька під рослину і ваша улюблена рослинка впродовж цілого сезону захищена від ХРУЩА або інших грунтових шкідників.

Додайте 1 капсулу при посадці рослини в лунку або зробіть отвір в грунті в прикорневій зоні рослин і положити туди ініціатор.

Я роблю це великою викруткою.

Ефективно і швидко діє проти щитівки, попелиць та шкідників, що ведуть прихований спосіб життя.

Окрім захисної дії Інспіратор має в своєму складі добрива, що сприяє кращому приживлюванню саджанців після їх висадки, здійснює тривале забезпечення рослин через корені азотом, фосфором, калієм та магнієм.

"Інспіратор" сприяє швидкому приживленню саджанців після їх пересадки з розплідника.

Розчинення таблетки тягне у себе тривале забезпечення рослини поживними речовинами (азотом. фосфором, калієм і магнієм) через коріння.

Застосовують посадку саджанців на постійне місце вирощування, а також у період їх вегетації.

При посадці саджанців вносять у посадкову яму 1-2 таблетки препарату.

У період вегетації саджанців рекомендується вносити 1-2 таблетки до кореневої зони рослини один раз на рік.

Щоб полегшити роботу, спочатку слід зволожити землю, а потім за допомогою ціпка або іншого приладу доставити таблетку в кореневу зону рослини. Наприкінці слід добре полити грунт водою

я не дуже люблю аналоги взагалі, але що є то є

Купила таке

изображение_viber_2023-05-07_12-25-45-662.jpg

изображение_viber_2023-05-07_12-25-45-780.jpg

изображение_viber_2023-05-07_12-25-45-887.jpg

изображение_viber_2023-05-07_12-25-45-980.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, "30В". Забула сказати, що є " 30Д", але я ним не користувалась. Ів них різна упаковка.

Ініціатор в "Літо" був в пластиковій пляшці.  Завжди купляла "хімвю" в "Літо", бо вони не були помічені в фальсіфікаті.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, Фрай сказал:

Я також більше не даю саджати, бо наче красиво, але й так місця замало

73207FDA-2F49-455A-902A-0580E6A16923.thumb.png.03e325cadf1b6db83f48a047bb117d62.png

Гарна капусточка)

А вона у Вас тільки для красоти росла? В їжу не згодилась?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та ні, вона їстівна, але не для мене. ))

Мені на смак як кучерява петрушка, жорстка і не смачна, але зате стояла зеленою аж до весни і всі гості дивувались вигляду.

Пальми! )))

  • Лайк 2
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вона після морозу краща на смак. Але в свіжому вигляді то для гурманів).

У нас найпростіше було - це з цибулькою підсмажити. Калорійне блюдо виходить. Можна чіпси. Бачила народ в піццу додає

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 годин тому, Татьяна 1973 сказав:

Гарна капусточка)

А вона у Вас тільки для красоти росла? В їжу не згодилась?

Це кале. В мене так виглядає сорт Неро де Тоскана . Я вирощую его ( и ще инши) щоб можно було помилуватись а потом  з’їсти . 

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Сарочка сказал:

Це кале. В мене так виглядає сорт Неро де Тоскана . Я вирощую его ( и ще инши) щоб можно було помилуватись а потом  з’їсти . 

У мене такої форми капуста росла одне літо. Гусінь її їла. Таку, як на фото лівіше, не чіпала).

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...