Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Сад і все про нього.

allanek

Рекомендовані повідомлення

36 хвилин тому, Yull сказав:

Доброго всім дня) Дуже хочу собі посадити якесь красиве листопадне дерево. Ціле літо сушила голову що ж посадити і так і не визначилася. Воно має бути не дуже велике, з красивим листям. Рости буде на відкритому сонечку. Спочатку хотіла сумах. Але коли в реалі бачиш який він агресивний то вже не хочу. Дуже подобається клен японський. Але відгуки щось не дуже. І обмерзає частенько, і на сонці обгорає, потребує притягнення і живе не довго. Щось типу сакури чи магнолії не дуже хочу, вони для мене декоративні лише під час цвітіння. Альбіція ще красива але думаю що зимуватиме погано, все ж це рослина півдня. Думала про клен на штамбі але навіть на штамбі там приріст величезний і форму кулі тримати не так просто.

Може хтось мені підкаже в яку сторону ще дивитися? 

Катальпу нано гляньте

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Карагану штамбову гляньте. Але, якщо дерево буде рости так , що очі постійно будуть його бачити, треба розуміти який вигляд буде мати те дерево взимку, коли голий стовбур та гілки. Якщо не хвилює вигляд без листя, то ясен золотистий на штамбі. Гарне яскраве листя з раньої весни і восени. Я викладала його світлини, якщо зацікавить, то можу викласти і з листям, і без нього. Виглядає екзотом в саду. Формувати легко, тримати висоту та форму легко. З роками гола крона стає привабливою, але потрібен час

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А якщо іва Хакура Нішики? Я її не маю, але на фото і на відео блогерів з ютуба гарне дерево

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 години тому, Yull сказав:

Доброго всім дня) Дуже хочу собі посадити якесь красиве листопадне дерево. Ціле літо сушила голову що ж посадити і так і не визначилася. Воно має бути не дуже велике, з красивим листям. Рости буде на відкритому сонечку. Спочатку хотіла сумах. Але коли в реалі бачиш який він агресивний то вже не хочу. Дуже подобається клен японський. Але відгуки щось не дуже. І обмерзає частенько, і на сонці обгорає, потребує притягнення і живе не довго. Щось типу сакури чи магнолії не дуже хочу, вони для мене декоративні лише під час цвітіння. Альбіція ще красива але думаю що зимуватиме погано, все ж це рослина півдня. Думала про клен на штамбі але навіть на штамбі там приріст величезний і форму кулі тримати не так просто.

Може хтось мені підкаже в яку сторону ще дивитися? 

і я долучусь )) горобина...дерево гарне во всі пори року, рано прокидається, красиво квітне, пахне гарно,не хворіє, можна обрати плакучу форму, можна обрати з різними кольором ягід...я фанат горобин і тому не можу бути неупередженою )) у мене росте 5 сортів горобин, посаджу ще 2 "Лкерну" та " Гранатну" та може заспокоюсь🤣

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую всім за ідеї) щодо горобини то я вже сама до них приглядалася, не знала що є і декоративні сорти. 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, Yull сказав:

Дякую всім за ідеї) щодо горобини то я вже сама до них приглядалася, не знала що є і декоративні сорти. 

 

Так!!!! У мене росте з білими ягідками, з помаранчовими, з майже чорноми та рожевими...також росте горобина скандинавська у неї дуже красивий лист, не схожий на горобинний ні трохи   і ще є горобина Кене  восени вона аж горить, а ягідки білі, єдиний мінус вона росте дууууже повільно

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, irina1969 сказав:

Так!!!! У мене росте з білими ягідками, з помаранчовими, з майже чорноми та рожевими...

А показати можеш?

10 годин тому, irina1969 сказав:

можна обрати плакучу форму,

Свого часу обирала між плакучою ( штамбовою) горобиною та в'язом Кампердауні. На той час я не знала, що в'яз розсадник галового кліща, інакше вибрала б горобину. Але мене цікавила крона з формою ближче до парасольки, а горобина плакуча виграє своїми довгими , різної форми, гілками. Тож, якщо подобаються плакучі форми, то так, серед плакучих, горобина гарний варіант.

12 годин тому, Nic-олаевна сказав:

А якщо іва Хакура Нішики? Я її не маю, але на фото і на відео блогерів з ютуба гарне дерево

Так. гарне, але на  Садибі була тема , де власники  бідкались, причини не пам'ятаю, але через це не стала саджати її в себе. Маю на увазі штамбову форму.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не покажу бо там зараз бардак ((.трішки пізніше покажу Кене, коли вона почне міняти колір

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, irina1969 сказав:

Не покажу бо там зараз бардак

Ти щось переробляєш або , навпаки, доводиш до ідеальної картинки?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

46 хвилин тому, allanek сказав:

Ти щось переробляєш або , навпаки, доводиш до ідеальної картинки?

У нас там проблема з каналізацією( тонелі хай їм грець) , тому там не просто бардак, а треш (( щось поламали коли пробивали бо я не  бачила, ну і т.і..все буде рости вже на новому місці, чекаю щоб спала спека для троянд, а для листяних - облетіло лисття...короче " не питайте мамо чому заплакані очі(с)"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, irina1969 сказав:

( тонелі хай їм грець)

Ти пам'ятаєш ту ганебну тему про мої тонелі, коли я попереджала, що будуть проблеми? Гадала, що тебе, таки, омине це.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, allanek сказав:

Ти пам'ятаєш ту ганебну тему про мої тонелі, коли я попереджала, що будуть проблеми? Гадала, що тебе, таки, омине це.

звісно пам"ятаю ((ага щаз , але тішить одне-грошей у мене має бути дуже багато😂

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Іра, ми викинули те неподобство, що зробив Корні та закопали кільця. Все, забули за проблеми. раз на рік, як каже Єколайн, викликаємо гімновозку.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, allanek сказав:

Іра, ми викинули те неподобство, що зробив Корні та закопали кільця. Все, забули за проблеми. раз на рік, як каже Єколайн, викликаємо гімновозку.

саме такий план і у нас, залишаємо тільки оту бандуру Еколайнівську, копаємо кільця та лайновозка раз на рік, чоловік чекає коли я дам добро, а я чекаю коли можна вже пересадити рослини

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Закопуй 2-х метрові кільця. В нас 4 шт діаметром 2м. І  на дно насипано щебеню, але гадаю, що можна і без нього. В дачників, в багатьох просто кільця. Але в мене пісок, тож проблем ніяких нема і не було б, якби не форумний "консультант"

В нас копали хлопці руцями, тож мінімум втрат по ландшафту. Сама бочка Еколайн мені подобається.

Змінено користувачем allanek
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, irina1969 сказав:

а я чекаю коли можна вже пересадити рослини

А в тебе на отих лвйнотонелях щось монументальне росте ? Бо мегюні було простіше, там ще не було нічого такого, щоб бідькатись про переробку. 

І всім до уваги. Якщо немамнаміру робити модні септики, то робіть переливні кільця. Або бочку Єколайн чи схожу і кільця, як дренаж.  З бочкою тамкільцями збередете більше місця, ніж закопувати 3 колодця.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, allanek сказав:

А в тебе на отих лвйнотонелях щось монументальне росте ? Бо мегюні було простіше, там ще не було нічого такого, щоб бідькатись про переробку. 

І всім до уваги. Якщо немамнаміру робити модні септики, то робіть переливні кільця. Або бочку Єколайн чи схожу і кільця, як дренаж.  З бочкою тамкільцями збередете більше місця, ніж закопувати 3 колодця.

в тому то і справа що "так", ну як монументальне: 2 горобини, 2 куща мд Харді, 2 куща Рене де Віолет, 1 кущ Леда, 1 скайрокет, шт 4 троянд поменьше, рябінник, ну і дрібнички, піони, цибулькові, гейхери..

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Де воно в тебе все помістилось на тих тонелях? В тебе бочка на скільки кубів?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, allanek сказав:

Де воно в тебе все помістилось на тих тонелях? В тебе бочка на скільки кубів?

Не пам'ятаю...справа не в довжині тонелів, а в тому щоб прибрате все навкруги, бо робітникам то до лампочки, а стояти над душею та зудіти я не буду

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

знайшла осінне фото клена червого Acer rubrum October Glory, зараз він набагато вище, але на фото саме той "вогонь", заради якого я його купила...купувала патичком см 40, зараз він 1.50 за 4 роки

image.thumb.png.77341f3398772e03f6f0bb0a0c4e0449.png

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подивилась, що то за клен. Тож ти чекаєш, щоб він в тебе виріс 10 метрів заввишки?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, allanek сказав:

Подивилась, що то за клен. Тож ти чекаєш, щоб він в тебе виріс 10 метрів заввишки?

не, у нас він не буде таким ніколи )) мах метрів 5, якщо ти бачила на сайті Проксіми написано, щоб садили в захищенних місцях і не дарма )) і 4 зона тут нідочого

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 часа назад, irina1969 сказал:

Так!!!! У мене росте з білими ягідками, з помаранчовими, з майже чорноми та рожевими...також росте горобина скандинавська у неї дуже красивий лист, не схожий на горобинний ні трохи   і ще є горобина Кене  восени вона аж горить, а ягідки білі, єдиний мінус вона росте дууууже повільно

Ірина, а підкажіть будь ласка в яких розсадниках ви їх купували? Дивлюся по нашим місцевим то окрім звичайної нічого і запропонувати не можуть.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 хвилин тому, Yull сказав:

Ірина, а підкажіть будь ласка в яких розсадниках ви їх купували? Дивлюся по нашим місцевим то окрім звичайної нічого і запропонувати не можуть.

от з цим біда (( я свої збирала по інету...що я пам"ятаю то були Ворзель сад, Крона...зараз перед моєю відповіддю Вам пробіглась по цим розплідникам нема, не дуже іх до нас завозять ((

Реально купити горобину скандинавську, вона є у багатьох бо її полюбляють ландшафтники  і ті сорти, що я назвала "Лікерна" та "Гранатна" також доволі часто пропонують

я розумію, що зараз неможна нічого загадувати, але я на весну планую докупити горобин в Еко Країні, там нормальна власниця і репутацію вони свою блюдуть))

 

Прихований текст

eco-kraina.com/product-category/roslyny/plodovi-dereva/gorobyna/

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Іро, а проди з горобини ви якось використовуєте, чи вона у вас чисто декоративний елемент?

У мене сидить на ділянці якась давня звичайна горобинка. Але їй бідній все не щастить. То її кози обгризуть, то чоловік косив траву - травмував кору. Вона у мене маленька кривенька, але я її постійно лікую і стрижу, бо подобається мені вона. А в цьому році дала такі гарні великі помаранчеві грона, просто краса. Дивлюсь на них і думаю: от коли дерево буде більшим і на ньому цих плодів буде багато, то чи можна з них робити якісь цікаві їстівні страви?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...