Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Сад і все про нього.

allanek

Рекомендовані повідомлення

Только что, allanek сказал:

Про огірки. Це тільки в мене ботва з листям погоріли від спеки? Наче і саджала так, щоб і тінь мали , але листя все погоріло.

Не знаю щодо "погоріло", але в мене одразу після кладоспоріозу на томатах пішли якісь плями на листях огірків. Почитиала - вроді хвороба. Воно б мене вже і не турбувало б, як би я поряд з "весняними" огірками не посіяла ще "літніх"(в липні). Молоді тільки-тільки заквітли, їх би у вересні їсти, а тут - хвороба! Я обірвала все підозріле листя, побризкала чимось агресивним. Через декілька днів знову зібрала сухе та підозріле, всі зеленці викидаю. Зараз чекаю. 

Це мені досвід - не садити огірки другого врожаю біля перших.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Судідка хвалили огірки "Степові", пригощала, сподобались. Аж солодкі. Невеликі - мені будуть як раз для литрових банок.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 хвилин тому, voglya сказав:

Не знаю щодо "погоріло"

Ні, в мене не хворіють ні помідори,  ні огірки. Чоловік і з цієї горілої ботви збирає огірки. Бо мені на огірки начхати, я їх не їм. Але, якщо сію, то доглядаю за ними. Кущі помідорів стоять з зеленими листями. Не пам'ятаю, щоб вони , взагали, колись хворіли в мене.

Згадала. Перед війною посадила помідори під назвою якісь там дрова. Замовляла на сайті когось з наших помідорознавців. Було враження, що вони вже з хворобою в розсаді були.  Посадила на грядку, всі кущі гарні і тільки ці хворі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У нас все хворіє, і огірки, і помідори. Бо погода дурнувата. За все літо, це у нас мабудь перша справжня спека. А до цього було вдень 24-25, а вночі 12-17. Плюс такі дощі, що навіть та спека що зараз стоїть, ніяк не просушить грунт. Коли копаю картоплю на їжу, то зверху наче сухо, а в самій картоплі грязюка.

Поки помідори набирали листя і плоди, бризкала хімією, потім як стали стигнути уже не бризкала. Огірки теж похворіли, то бризкала їх Фітоспорином або Мікосаном, але після того як заготувала достатню кількість запасів, просто видрала їх з землі, щоб очі мені не мусолили. Залишила в теплиці 3 кущики, вони там не так хворіють, на їжу є

Змінено користувачем Nic-олаевна
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Про погоду. Зараз у нас гроза, шалений вітер і починається дощ. А вдень було тихо, без вітру і +35 у тіні.

І такий ураган у нас уже 3 або 4 за це літо. У нас по місту ще від минулого урагану дерева не встигли повністю прибрати, а тут новий.

От і всі наші помідори

  • Сумно 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Повертаючись до теми осіннього підживлення хвойних та підживлення взагалі. Вчора, глянув на цю тую, зробила фото, не шукала гарного ракурсу, просто сфотографувала, щоб показати, що  таке хвойні на голодному піску. Крім туї, там ще видно і  ялівці Блю Альпс з лівого боку від туї, позад неї; Мінт Джулеп, стрижені, зліва на передньому плані та справа ще туя Умбракуліфера. Це все великі рослини, що бачили добрива лише, коли садились в грунт. Звісно, що з добривом, коли рослини мають все необхідне вони і почуваються краще і, мабуть, імунітет мають більш стійкий. Але то для мене більше теорія, то стверджувати чи заперечувати не буду, як воно краще. 

Наприклад, Блю Ароу, що садились в 2014 році, та ніколи не  бачили ні добрив, ні обробок, цього літа захворіли- стала тьмяніти хвоя. Висоту вони мали десь метра 4 з гаком. В цьому році в мене манія всім голови зносити, то їм теж обрізали голови   та побризкали потрійною дозою Медян Екстра. Через кілька днів весь сад буде бризкатись від всяких комах-гусені, тож і їм теж перепаде, вперше за життя.

Але повертаюсь до підживлення. Туя складчаста  Екстра Голд Зебріна, яка, начебто:grin:, не більше 3метрів висоти та 1,5-2м завширшки. Брехня, бо вона вже підбирається до 4-х метрів висоти ( може вже і є) та завширшки не менше  3 метрів. Біля неї стоїть візок для шлангу, то можете порівняти приблизно її розмір. Теж саме стосується і всіх хвойних, що ростуть поряд. Чи мали б всі ці рослини кращий вигляд, якби їм давали добрива- не знаю, але вони всі мають розміри набагато більше за ті, що їм давали чи то каталоги, чи то інтернет. Перше фото- 2015 рік, коли посадили. Все, що навколо туї, теж посадили 2014-2015 рік.

За 10 років саду  зробила, для себе, висновок, що краще витрачати гроші на препарати для обробок, чим на підживлення. Мова про хвойні. Якби не  оброблялись, наприклад, коніки, то їх давно вже зжер би галовий кліщ, який я своїми руцями принесла в сад разом з в'язами Кампердауні, бо ті в'язи інкубатор цього кліща.

Звісно, що зі мною можна не погодитись, бо я розповіла тільки про те, що робиться в моєму саду.

Изображение 2026.jpg

1692542935505.JPEG

  • Лайк 4
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Алло, я думаю що в ваших умовах, на здоров'я і ріст хвойних впливають не тільки добрива. У вас взагалі сприятливі для них умови, навіть повітря просочене хвойними флавоноїдами. І хто сказав що для хвойних пісок- то поганий грунт. В нашій області ліси і поля - то суцільний святий пісок (колись про святий пісок почула в поїзді, сподобалось, тепер використовую🤭) І ліси теж ніхто не удобрює, а воно росте. 

Я навпаки думаю що мій важкий і занадто вологий грунт їм не подобається і підозрюю що від того може бути затримка у визріванні хвої і кори. Я зробила такі висновки по іншим рослинам також. Поки не починаю обробляти виноград монофосфатом калію він не визріває і дуже пошкоджується морозом. Молоді яблуні взагалі стоять під снігом з зеленим листям, а тоді весною воно все морожене та убоге. Можливо, у моїй землі багато азоту, бо грунт дійсно родючий. Чомусь саме в тій частині міста де у нас дім попався такий грунт. А от буквально через якийсь кілометр від нас уже пісок.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Покажу наш грунт. Оця зелень на фото - це не гпунтопокривна зелена рослина, це довбаний мох від того, що грунт тут не просихає НІКОЛИ! Бо у нас дощі так часто і такої рясності, що вода може просто стояти пів для і не всотуватися в грунт. Всякі знімання цього моху з грунту, рихління, до сраки, бо воно все повертається "на круга своя".

Тому у мене нема ніяких геотекстилей з засипкою корою чи декоративною. Мені страшно подумати, що там буде під таким накриттям. Моху може і не буде, але і оце вічне боло не буде провітрюватись

Щось сьогодні фото разом з текстом не можу вставити. Телефон пручається. Вставлю окремим постом 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Nic-олаевна сказав:

Алло, я думаю що в ваших умовах, на здоров'я і ріст хвойних впливають не тільки добрива. У вас взагалі сприятливі для них умови, навіть повітря просочене хвойними флавоноїдами. І хто сказав що для хвойних пісок- то поганий грунт.

Та я ж і торочу про те, що більшість хвойних запрограмована на голодну дієту та не потребує посиленого підживлення. Пісок, як на мене, з усіх боків, то гарне. Не треба вкладатись в системи водовідведення, нема калюж  та нікуди не пливеш після злив. Трохи треба почаклувати над поживністю  для деяких рослин, але то не важка справа, коли зрозумієш, як то зробити.

2 години тому, Nic-олаевна сказав:

Я навпаки думаю що мій важкий і занадто вологий грунт їм не подобається

Я вже розповідала про тяжкий грунт, що ледве не загубив мені ялівець Сентінел та сорт  козацького. Добре, що зрозуміла в чому справа, та пересадила в пісок з добавкою компосту, лісової підстилки та добрив.

3 години тому, Nic-олаевна сказав:

Можливо, у моїй землі багато азоту, бо грунт дійсно родючий.

В такому разі, може вам не потрібні комплексні добрива, а купляти тільки окремі калій, бор та інше? Бо в комплексних добривах завжди буде азот.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щось мій телефон втомився як кримський міст, то ніяк не хотів додавати обіцяне фото

IMG_20230821_130935.thumb.jpg.4b1782b6bb611726da1c82bc4a3234cc.jpgIMG_20230821_130928.thumb.jpg.c595f0f3d4b6a00eb5d03644e357a0d2.jpg

  • Сумно 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

От і я кажу 😭 Це не грунт, це болото. І такий грунт у мене по всій ділянці. У дворі, квітниках, в огороді. В огороді чоловік навесні і восени все перемелює в пух мотоблоком, да і постійно щось там росте, виривається, підрихлюється, окучується. А от що робити з цим "регулярним садом", питання. З кожним роком я хочу все менше стояти раком біля землі і рослин і все більше хочу мати статичну картинку перед очима, щоб як то кажуть не муляло.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 годин тому, Nic-олаевна сказав:

Щось мій телефон втомився як кримський міст, то ніяк не хотів додавати обіцяне фото

IMG_20230821_130935.thumb.jpg.4b1782b6bb611726da1c82bc4a3234cc.jpgIMG_20230821_130928.thumb.jpg.c595f0f3d4b6a00eb5d03644e357a0d2.jpg

Мхі дуже люблять кислий грунт, треба дрдати щось лужне, наприклад доломитове борошно

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Nic-олаевна сказав:

З кожним роком я хочу все менше стояти раком біля землі і рослин і все більше хочу мати статичну картинку перед очима, щоб як то кажуть не муляло.

Це те, що я швидко зрозуміла, коли почала сад облаштовувати. Тому і вибір рослин не очима, а наскільки рослина невибаглива та пристосована до моїх умов.

1 година тому, irina1969 сказав:

Мхі дуже люблять кислий грунт, треба дрдати щось лужне, наприклад доломитове борошно

І як тоді бути з хвойними, що полюбляють кислий грунт. І там, якщо я зрозуміла Наташу, постійно вологий грунт. І не просто трохи вологий, а добре мокріє. Так, є "лопухи", що полюбляють таке і багато хто мріє мати таке "болото". Забула назву, хоч сама про них мріяла. Іра, може ти згадаєш?

Так, щось згадала- астільбоідес, дармера, роджерсія, навіть, різні папороті там будуть почуватися гарно. Але то рослини, які цікаві своїми  "лопухами". Якщо не подобається таке, тоді це не ваш варіант. Але це так гарно- масив  з великих "лопухів"...

До речі, з кущів гарно там повинно бути дерену- тінь та вологість, ще і грунт не пісок.

І ще. З хвойних там може бути добре тсугам, бо вони полюбляють вологий поживний грунт та тінь. Тсуги мені дуже подобаються, різні.

Змінено користувачем allanek
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, allanek сказав:

Це те, що я швидко зрозуміла, коли почала сад облаштовувати. Тому і вибір рослин не очима, а наскільки рослина невибаглива та пристосована до моїх умов.

І як тоді бути з хвойними, що полюбляють кислий грунт. І там, якщо я зрозуміла Наташу, постійно вологий грунт. І не просто трохи вологий, а добре мокріє. Так, є "лопухи", що полюбляють таке і багато хто мріє мати таке "болото". Забула назву, хоч сама про них мріяла. Іра, може ти згадаєш?

Так, щось згадала- астільбоідес, дармера, роджерсія, навіть, різні папороті там будуть почуватися гарно. Але то рослини, які цікаві своїми  "лопухами". Якщо не подобається таке, тоді це не ваш варіант. Але це так гарно- масив  з великих "лопухів"...

До речі, з кущів гарно там повинно бути дерену- тінь та вологість, ще і грунт не пісок.

   тут вирішуємо проблему по ступені актуальності для рослини...вся справа в тому, що мхі це свого роду паразіти і вони дуже пригнічують  рослини, іх розмноження спорами просто забиває грунт і не дає рослині нормально дихати... у мене є шматочок в саду, де нема надмірної вологи, але там є мох-навкруги навіть бур"ян не росте (( доломітове борошно розкислить грунт поверхнево та обрежно і воно   ще є і добривом

 на фото я бачу туї, для них оптимальний РН 5-6, на мою думку там більше...для троянд ( Рн 5.5-6.5) доломитове борошно буде подарунком, бо вони скоріше люблять лужний ( малокислий) грунт

 у мене є електроний приборчик що міряє Рн, коштує на аліке +- 200 грн,  а користь приносить...треба буде погратись в малого хіміка і подивитись як змінюється Рн при додаванні доломитового борошна...якщо є попіл він також підійде

склад та інструкція як застосовувати доломітове борошно

Прихований текст

CaCO3 + MgCO3 – 80%,  CaO – 32%,  MgO – 21% + Cu, Zn, Mn

Долмитовая мука способствует:

Уменьшению кислотности почвы, водопроницаемости, аэрации и рыхлости;

Обогащению грунта магнием, улучшая процесс фотосинтеза;

Обогащению грунта кальцием, улучшая рост растений и корневой системы;

Обмену хорошей усвояемости растениями фосфора, калия, азота, молибдена, а также других минеральных веществ и удобрений;

Повышению плодородности;

Увеличению стойкости к болезням;

Уменьшению количества вредных насекомых и слизней;

!!! Обратите внимание, что доломитовую муку лучше всего использовать до применения минеральных и органических удобрений. Можно сочетать только с медным купоросом и боной кислотой.

 

 

 

 

image.thumb.png.deecf9916a9d9703487bcecb2ea3853f.png

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я багато лопушистих рослин  мала у себе, зараз залишила тільки хости, але мій фаворіт то бузульник, от вже лопух так лопух квітне в затінку і квітне тоді, коли вже інші рослини починають виглядати не дуже...я йому навіть пробачила жовтий колір квітки)) у мене зараз десь 4-5 сортів, але можна посадити один самий простий і мета буде досягнута

а ще дуже класний "лопух" це звичайний ревень🙃 у мене він як декоративка, бо компоти ми не п"ємо

20230611_095403.jpg

20230611_082300.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20.08.2023 в 14:33, allanek сказав:

Про огірки. Це тільки в мене ботва з листям погоріли від спеки? Наче і саджала так, щоб і тінь мали , але листя все погоріло.

Напевно ні. В мене теж почінаеться старіння , ну я так вважаю, бо скільки же можно родіть , задовбало вже. Юбілейну банку в 70 літров ( загалом , звісно) закрила и досить, все інше роздаю ( 13 корінчіков маю, але зараз воні вже заняли 20 кв метров і все ще іммало місця) . Але хочь і плями, но воні все одно ще будут достатне довго, до кінця вересня ще будут точно.Чі вас воні зовсім посохли до стовбура?

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 години тому, Nic-олаевна сказав:

Щось мій телефон втомився як кримський міст, то ніяк не хотів додавати обіцяне фото

IMG_20230821_130935.thumb.jpg.4b1782b6bb611726da1c82bc4a3234cc.jpgIMG_20230821_130928.thumb.jpg.c595f0f3d4b6a00eb5d03644e357a0d2.jpg

Соррі в вас МОХ на ґрунті ? Ніколи такого не бачила . Тоді в таких ґрунтах я посаділа зовсім не те що на вашіх фото.( окрім хост ).  Потрібно шукать то, що росте на таких ґрунтах , або дреніровать, якщо є куди. Я живу в болотах( не фігура речі, буквально 50% мого участку- це було справжня болотина колись) зараз вже зовсім по іншому, звісно, але моха в мене не було, напевно ще вас и північна сторона , відсутність повітря? Ой я б тоді брусникой засадила , або клюквой, ох я б тоді навидумляла, щотуді встроміть що не буде чахнути , а рости без мого втручання. Имхо.

РS От опять добралась до форума. :) Набігами зараз, між банками , трохи знов самотужки будую, як же мені зараз в кайф, наче пяток годіков як не було, гарне самопочуття, сад- город мені такого не дают, нажаль. 

Змінено користувачем Сарочка
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, irina1969 сказав:

на аліке +- 200 грн

Забудь про Аліекспрес ,  він вже під санкціями, нашіми, тож, гадаю  , що буде закрит чи вже закрили той "шовковий путь".

20 хвилин тому, Сарочка сказав:

Чі вас воні зовсім посохли до стовбура?

Ні, кінчики  що ростуть, зелені, в квітах та огірках. Але , мабуть, їм вже і час втомитись, бо вони сіялись 6 травня і  без перерви дають огірки. До речі  я їх намалосолила, їсть чоловік, я рідко.  Судок з ними щось давненько в холодильнику, а чоловік все хрумтить та хрумтить тими огірками. Вони наче тільки що засолені, навіть плівки ніякої не з'явилось на поверхні розсолу.  Думаю, що діло в дубових листях, що я клала , коли малосолила огірки. 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, allanek сказав:

Забудь про Аліекспрес ,  він вже під санкціями, нашіми, тож, гадаю  , що буде закрит чи вже закрили той "шовковий путь".

 

 мені 2 дні тому чохли на машину прийшли....але як я розумію те, що було в дорозі приходить, а от все інше зась ((

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, бо санкції навішали кілька днів тому , навіть ще і тижня нема.

Це, щоб ті падлюки, товари подвійного призначення на болота не посилали. Я подробиць не пам'ятаю, бо не користуюсь Аліекспресом. Швиденько прочитала і все. Тож пошуком знайди про це, то може там і подробиці будуть

Змінено користувачем allanek
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

56 хвилин тому, Сарочка сказав:

ох я б тоді навидумляла, щотуді встроміть що не буде чахнути , а рости без мого втручання. Имхо.

Уявляю реакцію Наташі, коли вона прочитає скільки бажаючих "розважитись" на тому її "болоті"🤣. Живого місця там би не залишилось точно :crazy:

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 хвилини тому, allanek сказав:

Так, бо санкції навішали кілька днів тому , навіть ще і тижня нема.

Це, щоб ті падлюки, товари подвійного призначення на болота не посилали. Я подробиць не пам'ятаю, бо не користуюсь Аліекспресом. Швиденько прочитала і все. Тож пошуком знайди про це, то може там і подробиці будуть

не хочу подробиць,закрили так закрили, бум шукати інші місця

 

1 година тому, Сарочка сказав:

 Я живу в болотах( не фігура речі, буквально 50% мого участку- це було справжня болотина колись) зараз вже зовсім по іншому, звісно, але моха в мене не було, 

 минулі болотА то не завжди мох...моя стара дача стоїть на колишньому болоті, мха там не було ніколи в житті, а от грунт залишився дуже родючий, палку ткнешь отримаєшь дерево

щоб я зробила на Наташиному місці, купила би фунгіцид від мха, потім внесла б доломіт під перекопку...але вирішувати звичайно Наташі

як на мене, мхі це дуже красиво, але тоді коли вони не заважають іншим

image.png.e11cdaab5df9c414bb79dec110a80983.png

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, irina1969 сказав:

не хочу подробиць,закрили так закрили, бум шукати інші місця

 

 минулі болотА то не завжди мох...моя стара дача стоїть на колишньому болоті, мха там не було ніколи в житті, а от грунт залишився дуже родючий, палку ткнешь отримаєшь дерево

щоб я зробила на Наташиному місці, купила би фунгіцид від мха, потім внесла б доломіт під перекопку...але вирішувати звичайно Наташі

як на мене, мхі це дуже красиво, але тоді коли вони не заважають іншим

image.png.e11cdaab5df9c414bb79dec110a80983.png

Мох, справді , дуже гарний. Моєму чоловікові дуже подобається. ми навіть пробували з північного боку гірки в клумбі його підсаджувати. Одного разу з лісу принесли, сфагнум чи дуже схожий- не прижився. Потім у сусідки з фундаменту знімала і саджала, теж здох. Загалом там, де я його бачила йому було все-таки сухо. Не зважаючи на вологу  і тінь. Тому якщо мох -то дуже волого, то ніколи не мае просухі ця ділянка. Якщо так не потрібно, то треба шукать прічіну звідкі стількі вологі, далі вже з цім щось вирішувать. Або використовувать як є, для рослин, якім ці умови кращі , ніж будь що. А взагалі то класна ділянка - ніколи не потребує поливу. Ну гарно же.
 

Змінено користувачем Сарочка
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ой дівчата, які ви молодці! Стільки всього мені порадили. Деякі теми нашого форуму то звісно треш, але саме завдяки таким темам як Сад і таким як ви, я ще залишаюсь тут

🙂

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 часов назад, allanek сказал:

Це те, що я швидко зрозуміла, коли почала сад облаштовувати. Тому і вибір рослин не очима, а наскільки рослина невибаглива та пристосована до моїх умов.

Ні в якому іншому місяці року не відчуваю таку втому від саду і городу як у серпні. Саме в серпні у мене накопичується максимально садово-огородної роботи: всі закатки-заготовки, прибирання зайвих рослин з городу і теплиці, санітарна чистка/обрізка всього що квітнуло. Ще і моя робота. У мене завжди відпустка в один і той самий час і закінчується вона завжди 28 серпня. Завжди до цієї дати намагаюся максимально привести оселю в порядок після літа і щоб мені далі іти спокійно в зиму: вимиваю літню пилюку з вікон, перу фіранки та штори, килими, простирадла, все мию....🤕 То хоч десь хочу спокою. Хочу спокою хоча в тій частині ділянки, де "регулярний сад". Тому мені ваші фото саду Алло як бальзам на очі. Спокійна, надійна, стабільна картина.

13 часов назад, allanek сказал:

 

До речі, з кущів гарно там повинно бути дерену- тінь та вологість, ще і грунт не пісок.

І ще. З хвойних там може бути добре тсугам, бо вони полюбляють вологий поживний грунт та тінь. Тсуги мені дуже подобаються, різні.

Що до "лопухів", то вони мені не подобаються це по-перше, а по друге у нас стільки слимаків, що вони дуже добре за одну ніч підзакусять тими лопухами і зранку я побачу не листя, а решето. Всякі лімациди трохи допомагають, але їх треба сипати досить рясно і часто, а це уже не вписується у концепцію спокійного саду)))

А щодо дерену, то так, він там є, просто не попав у кадр. Росте собі гарний красень, не жаліється))) Тсуги теж гарна ідея, але там же вже туї...

12 часов назад, irina1969 сказал:

  у мене є електроний приборчик що міряє Рн, коштує на аліке +- 200 грн,  а користь приносить...треба буде погратись в малого хіміка і подивитись як змінюється Рн при додаванні доломитового борошна...якщо є попіл він також підійде

  Показать контент

CaCO3 + MgCO3 – 80%,  CaO – 32%,  MgO – 21% + Cu, Zn, Mn

Долмитовая мука способствует:

Уменьшению кислотности почвы, водопроницаемости, аэрации и рыхлости;

Обогащению грунта магнием, улучшая процесс фотосинтеза;

Обогащению грунта кальцием, улучшая рост растений и корневой системы;

Обмену хорошей усвояемости растениями фосфора, калия, азота, молибдена, а также других минеральных веществ и удобрений;

Повышению плодородности;

Увеличению стойкости к болезням;

Уменьшению количества вредных насекомых и слизней;

!!! Обратите внимание, что доломитовую муку лучше всего использовать до применения минеральных и органических удобрений. Можно сочетать только с медным купоросом и боной кислотой.

 

От засада. Тільки зібралася по такий приборчик як у вас на Алік, а його прикрили. Хрін би з ним, з тим Аліком, але знаючи наших хапуг, вони тепер все те що можна було купити на Аліку за копійки будуть продавати за дурні гроші.

А про доломіту дякую. Якщо вона дійсно дуже акуратно розкисляє і це не нашкодить туям, то можна спробувати. А ще далі в темі ви писали про препарати проти моху. Які саме це препарати?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...