Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Модульный дом

СветланаБабинцы

Рекомендовані повідомлення

3 часа назад, vadimv сказал:

Там на фото розміри десь приблизно 10х4 метри. Привезли його на платформі-причепі, зняли і поставили краном.

От же ж маркетинг. Та простій людині почути таку легенду, як бальзам на душу. Далеко не факт, що в Україні можна возити по всіх дорогах щось, що має ширину 4 метри. У деяких місцях від паркану до паркану по вулиці менше 3,5 метри. Але кого це хвилює. Я вже не кажу про висоту такого вагончика. Напевно навіть не 2,3 м до стелі.

Раз є попит на цей популізм, отже, комусь пощастить і він виграє свою лотерею і буде задоволений чудо-модульним будинком, незважаючи на очевидні проблеми. А хтось потім зрозуміє, що був шанс побудувати будинок, але спокусилися на ось це, яке потім вийшло не зовсім так, як думалося, бо нюансів безліч і розбиратися не було сил

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, архітектор сказал:

Під будинок потрібен фундамент.

єдина причина з якої їх там ставлять - воно будинком не вважається, дозволів не потребує і у разі проблем/необхідності перетягується разом з чаном на нове місце. відбивається за сезон у мирний час.

  • Лайк 6
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 хвилини тому, US7IGN сказав:

єдина причина з якої їх там ставлять - воно будинком не вважається, дозволів не потребує і у разі проблем/необхідності перетягується разом з чаном на нове місце. відбивається за сезон у мирний час.

Люди вміють жити, або заздріть мовчки )

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

55 хвилин тому, US7IGN сказав:

єдина причина з якої їх там ставлять - воно

 

30 хвилин тому, vadimv сказав:

відбивається за сезон

100%

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. з 14-го року мене особисто війна навчила дивитися на все виключно з точки зору - ціль та задача.
2. "Найкраща техніка бою - це техніка тих, хто вижив." (ДОКС).
3. будь-яке покращення якості свого життя треба розглядати через власний гаманець.
4. нормативи, як і закони, змінюються постійно... ба більше - най змінюються, в цьому є сенс розвитку суспільства! (готовий дискутувати розглядаючи різні світові моделі - сполучених штатів, євросоюзу, арабську, китайську)
5. єдине, що має бути недоторканим - права та свободи людини.
6. якщо той, хто хоче той "модульний" будинок не порушує права своїх сусідів, місцеві принципи самоврядування, загальні закони держави - то радощі йому та щастя.
7. хто згоден з моїми думками - закиньте грошей на ЗСУ в будь-який для вас зручний засіб та на будь-який вам зручний рахунок будь-якого фонду, якому ви довіряєте.
цьом :) 

Змінено користувачем ДОКС
  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 часов назад, delic сказал:

Позиціонуються як житло для бідних... За 200 з гаком тисяч доларі.

10 років тому, перебуваючи у штатах, я спитав - які критерії бідності? (ціково було бо у них дві системи медичного страхування - для бідних та багатих)..

Так от бідність у штатах - це коли сім'я заробляє менш ніж 30 тис баксів на рік. Отака фігня.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, sly сказав:

Так от бідність у штатах - це коли сім'я заробляє менш ніж 30 тис баксів на рік. Отака фігня.

В мене є наступна теорія. Там навіть сама проста праця має якийсь визначений мінімальний, але при тому доволі високий рівень оплати.

Тобто базовий рівень, далекий від рівня бідності в нашому розумінні.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, delic сказал:

Там навіть сама проста праця має якийсь визначений мінімальний, але при тому доволі високий рівень оплати.

Тобто базовий рівень, далекий від рівня бідності в нашому розумінні.

а я знаю, який саме рівень. Але навіть сума, яку пропонують нелегалам та при неофіційній праці - може шокувати непідготовленого українця.

 

Мене там якось спитали, скільки заробляє лікар в Україні. Коли я назвав, співчуваючи, уточнили - "на день?"

Змінено користувачем sly
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

проблема не в країні, а в населенні. запропонуйте в штатах лікарю працювати за $500 на місяць. а якщо наші працюють значить їх все влаштовує.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я в Канаді був в такому кварталі для бідних,де рядами стояли ці коробочки,зовсім ніякого особистого подвір'я,тількі по парочці авто коло кожного.Ті курники стояли на бетонних стовпчика.Також був у родичей,доволі забезпечені канадійскі пенсіонери,вони купили собі такій будинок на ярмарку,розмір десь 8×12,з доволі класним ремонтом і меблями,та сама фірма забетонувала під увесь будинок бейсмент,і через 2 тижня вони вже в ньому жили.Це в Канаді  налаженний бізнес.В будинку вони живуть тількі зимою,бо в них є невелика яхта,яку вони таскають з озера на озеро,і поки відкрита вода живуть в ній.

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І правильно роблять. Не треба робити культу з засобу де можна переночувати або яким можна кудись доїхати...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 часов назад, US7IGN сказал:

І правильно роблять. Не треба робити культу з засобу де можна переночувати або яким можна кудись доїхати...

Бамбасянские пи*уны, развалили свой регион, теперь рассказывают что не нужно строить что то в Украине.

Змінено користувачем DimaF
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 6 місяців потому...
07.05.2023 в 08:55, СветланаБабинцы сказав:

Мы выбрали для себя покупку модульного дома, в котором можно жить постоянно. Финансово выгодно, быстро, красиво, есть возможность расшириться вверх или вбок. Плюсов много, из минусов- направление новое для нашей страны, непонятно, как поведет себя дом в наших условиях. Отзывов практически нет. Может кто то уже живет в модульном доме и поделится опытом?

Как успехи? Приобрели? Может, поделитесь опытом?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Будинок як будинок. Ставлять на бетонних стовпчиках або бурових палях невеликого розміру. По суті - той же каркасник тільки в зборі. Комунікації підключать без проблем. Документи робляться у вигляді ескізника як на звичайний каркасник, усе проходять і усіма погоджуються, і це точно - у мене каркасників зданих уже за десяток буде. Єдине - там де буде висіти котел газовий треба буде зробити негорючу накладку на стіну з магнезитової плити. Те саме стосується місця під камін. Обкладка негорючими матеріалами і все.  Поскільки під підлогою фактично вітер гуляє - нічого там не гниє. Єдиний мінус - логістика. Дійсно - далеко не по всіх дорогах може пройти фура з високим грузом. Ну і звичайно якість виконання. Коли привозять в зборі - не провіриш як і з чого воно зроблено і що там в середині стіни. 

П.С. Собі б не брав, хіба під дачу. Чогось коли маю справу з такими ерзац-будинками - завжди згадую казку про трьох поросят.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нате вам трохи іспанських мобільних міні-будиночків:

IMG_20231105_155623_776.jpg

IMG_20231111_085214_665.jpg

IMG_20231105_151114_343.jpg

IMG_20231105_151454_622.jpg

IMG_20231105_151646_325.jpg

IMG_20231105_152712_130.jpg

IMG_20231105_151501_473.jpg

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, delic сказав:

Ляпота. Скільки то коштує в Іспанії?

47 EUR за ніч )

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 хвилини тому, vadimv сказав:

іспанських

Лучше вы к нам. 

18 хвилин тому, delic сказав:

Ляпота. Скільки то коштує в Іспанії?

Их в Польше валом, с Англии возят. 

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, seyvalter сказав:

Будинок як будинок. Ставлять на бетонних стовпчиках або бурових палях невеликого розміру. По суті - той же каркасник тільки в зборі. Комунікації підключать без проблем. Документи робляться у вигляді ескізника як на звичайний каркасник, усе проходять і усіма погоджуються, і це точно - у мене каркасників зданих уже за десяток буде. Єдине - там де буде висіти котел газовий треба буде зробити негорючу накладку на стіну з магнезитової плити. Те саме стосується місця під камін. Обкладка негорючими матеріалами і все.  Поскільки під підлогою фактично вітер гуляє - нічого там не гниє. Єдиний мінус - логістика. Дійсно - далеко не по всіх дорогах може пройти фура з високим грузом. Ну і звичайно якість виконання. Коли привозять в зборі - не провіриш як і з чого воно зроблено і що там в середині стіни. 

П.С. Собі б не брав, хіба під дачу. Чогось коли маю справу з такими ерзац-будинками - завжди згадую казку про трьох поросят.

А в Киеве или возле Киева есть где-то такие площадки, как в Польше по продаже моб. домов?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, SPAM сказав:

А в Киеве или возле Киева есть где-то такие площадки, как в Польше по продаже моб. домов?

З Польщі "пригнати" дешевше вийде :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, SPAM сказав:

Лучше вы к нам.

Не раньше апреля, бо зимовать севернее 40 параллели - то сильно на любителя.

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, delic сказав:

і набагато якісніше

В Мирошніченка є ще ролик, тож не знаю, чи варто воно того з усіма доробками-переробками

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, delic сказав:

З Польщі "пригнати" дешевше вийде

Может лучше с Англии? А Вы "пригоняли" с Польши? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 хвилину тому, allanek сказав:

В Мирошніченка є ще ролик, тож не знаю, чи варто воно того з усіма доробками-переробками

Не смотрел видео, но судя по картинке на заставке, то из моб. дома сделали стационарный дом? Это как из автомобиля сделать прицеп для автомобиля. Теряется весь смысл, ибо за эти деньги (стоимость моб. дома) можно построить что-то лучше, например из газабетона. В мобильном доме весь смысл в мобильности, что я могу его переставлять по участку, таким образом искать наилучшее место на участке для себя. Или поставить моб. дом на месте будущего дома и жить, пока не накоплю деньги на строительство полноценного дома. Перед строительством моб. дом переставить на другое место или на улицу (если ширина улицы позволяет, в новой застройке ширина улицы бывает 15-25 метров), или продать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...