Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Будівництво всупереч, чи я дуже вірю у ЗСУ. Нові Петрівці

BAV_Lug

Рекомендовані повідомлення

20 часов назад, andry07 сказал:

Дуже сумніваюся що хтось на заводі щось зайве покладе. Якщо більше стрижнів, значить менше діаметр

Фото торця саме цієї плити я викладав. Там дійсно дивне армування, що відрізняється від таких же інших плит. Додам фото ще раз, верхня плита. Розмір арматури (хоча там не арматура, а металеві канати) однаковий. З конструктором прийшли до висновку, що, скоріш за все, цю плиту відливали під більший розмір, а потім нарізали з того що було, щоб виконати замовлення. Це ж плити ПБ, їх нарізають зі 100 метрових (якщо не більше) заготовок.

До речі, цікаво, що одна з плит була випуску 22 року (нижня на фото). Замовлення я робив в липні 23-го ))

photo_2023-08-02_22-15-56.jpg

Змінено користувачем BAV_Lug
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щє цікавий факт про плити ПБ від Ковальскої. Для плит шириною 1200 мм та 1000 мм (а 1000 по факту це 1200 з відпиленним на заводі одним ребром) використовується бетон В30 (якщо вірити паспорту якості). А для плит 1500 мм вже В40.

Змінено користувачем BAV_Lug
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вчора встановили дощєприймачі та зробили вимощення (пластикова мембрана + геотекстиль) по периметру будинку. 

 

photo_2023-08-11_20-35-39.jpg

photo_2023-08-11_20-35-43.jpg

photo_2023-08-11_20-35-47.jpg

photo_2023-08-11_20-35-51.jpg

photo_2023-08-11_20-35-55.jpg

photo_2023-08-11_20-35-59.jpg

Змінено користувачем BAV_Lug
  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, BAV_Lug сказав:

Стяжка 140 кг, та максимальна вага снігу для Київського регіону 160 кг. Вагу утеплювача можливо не брати до уваги. 

Разом 300 кг навантаження

В розрахунок збираються всі навантаження,  і утеплювач і геотекстиль,  мембрана..., і тимчасове навантаження. А в перспективі може прийдеться поставити якесь обладнання типу зовнішнього блоку кондиціонера  чи сонячні панелі чи хто знає... .

Не забуваємо, є закон подлості і як багато з нас "знаходять" проводку в стіну коли дюбель всвердлюють, і казалось би яка площа стіни, і який провід. Чи щось подібне. 

Про місток холоду дуже слушно Вам зауважили,  + і за різниці температури буде конденсат при такому рішенні.  

Вам жити і приймати рішення. 

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Простелили плівку (2 по 100 мікрон), піском вирівняли площину, поклали два шари ЕППС по 100 мм і почали розкладати розухил з ППС.

Відразу випереджу коментарі - мені теж не дуже подобається як уклали верхній шар ЕППС (без перехльостування). Але по-перше система з зубами, і по-друге є зміщення швів між першим та другим шаром.

 

photo_2023-08-12_21-10-46.jpg

photo_2023-08-12_21-10-51.jpg

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 12.08.2023 в 21:15, BAV_Lug сказал:

Простелили плівку (2 по 100 мікрон), піском вирівняли площину, поклали два шари ЕППС по 100 мм і почали розкладати розухил з ППС.

Відразу випереджу коментарі - мені теж не дуже подобається як уклали верхній шар ЕППС (без перехльостування). Але по-перше система з зубами, і по-друге є зміщення швів між першим та другим шаром.

 

photo_2023-08-12_21-10-46.jpg

photo_2023-08-12_21-10-51.jpg

Навіщо використали плівку, якщо там повина бути пароізоляція, краще бітумно-полімерна. А також не забувайте про протиконденсаційні вентиляційні системи.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Сергей Шкляр сказал:

Навіщо використали плівку, якщо там повина бути пароізоляція, краще бітумно-полімерна. А також не забувайте про протиконденсаційні вентиляційні системи.

Там і плівка (фактично вона є пароізоляцією) зайва. Але я все ж таки піддався на загальну істерію з цією пароізоляцією, тому й постелив плівку.

Ось Ви можете виразно пояснити роль пароізоляції в пирозі з ЕППС?

Змінено користувачем BAV_Lug
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, BAV_Lug сказал:

Там і плівка (фактично вона є пароізоляцією) зайва. Але я все ж таки піддався на загальну істерію з цією пароізоляцією, тому й постелив плівку.

Ось Ви можете виразно пояснити роль пароізоляції в пирозі з ЕППС?

Якщо б ви використовували  матеріали з екструдованого пінополістиролу (XPS) по ДСТУ Б EN 13164:2013 то конструктив покрівлі був би іншим (інверсійна покрівля) і звернули б увагу на «Комплекти ізоляції перевернутого даху» etag 031 та ДБН В. 2.6-220 2017.

У відповідності до нормативних документів, основна різниця XPS, що використовується у будівництві це:

Характеристики довговічності:

Термін експлуатації 50 років;

Рівень повзучості при стиску СС(i1/i2/50)ζc;

Морозостійкість;

Водопоглинання при довготривалому зануренні;

Довгострокове дифузійного водопоглинання

Ви пішли по шляху меншого спротиву і використовуєте плити ЕКСТРУЗІЙНІ ПІНОПОЛІСТИРОЛЬНІ

ТУ У 22.2-32944149-009:2017.

Якщо вже і купили матеріал то потрібно було запитати і інструкцію для його використання під ваші потреби.

image.thumb.png.d46412d75e35568d99ee9a2621efa5ca.png

·А на питання «Ви можете виразно пояснити роль пароізоляції в пирозі з ЕППС?» у кого купували, а може це і не ЕППС (XPS)?)). Буде цікаво почути.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Багато тексту, а насправді нічого. Якщо ви привели картинку з техноніколівського сайту, то погортайте його ще - там варіантів пирогів з використанням XPS купа. І так у мене таки плити XPS, хоч і зроблені за ТУ, якщо вірити сайту виробника та маркуванню на упаковці ))
І так, я вже зрозумів, що вам не подобається пиріг даху, але ось чому і що не так - інформації нуль.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, BAV_Lug сказал:

Багато тексту, а насправді нічого. Якщо ви привели картинку з техноніколівського сайту, то погортайте його ще - там варіантів пирогів з використанням XPS купа. І так у мене таки плити XPS, хоч і зроблені за ТУ, якщо вірити сайту виробника та маркуванню на упаковці ))
І так, я вже зрозумів, що вам не подобається пиріг даху, але ось чому і що не так - інформації нуль.

Віра в слова і опис, не завжди спонукає до вибору вірних матеріалів і конструктиву.

Для підтвердження відповідності матеріалів використовують технічну інформацію, для будівельних матеріалів це Declaration of Performance (Декларація про  якісні характеристики) з 1 січня 2023 р. обов’язкова.

В 90 рокі, я також купував кросівки adibas, і вірив в бездогану німецьку якість.

Моя відповідь носить тільки рекомендований характер.

Якщо ви були на сайти техно, то покажіть хоча б один конструктив з використання техноплекс, який використовується без пароізоляції. technonicol.com.ua/ru/paroizolyatsiya-ploskoy-krovli/.

І покажіть в їх технічному листі « technonicol.com.ua/content/files/texnchniy-list_texnopleks-37966115.pdf», що даний матеріал призначений для застосування в покрівлі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пропоную подальші дискусіі про пароізоляцію і взагалі про пиріг покрівлі, що використовується, перенести в цю тему


А поки що ми дискутували - розстелили розухилку і почали робити стяжку (70 мм)

 

photo_2023-08-16_11-57-10.jpg

photo_2023-08-16_11-57-14.jpg

photo_2023-08-16_11-57-22.jpg

photo_2023-08-16_11-57-32.jpg

photo_2023-08-16_11-57-37.jpg

Змінено користувачем BAV_Lug
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чому вирішили робити стяжку і саме по утеплювачу а не навпаки? Мене це питання цікавило, бо не знав як собі робити, усі спеціалісти по плоскій покрівлі з якими говорив казали, що спочатку треба робити стяжку а потім утеплення і мембрану, пояснювали це тим що інакше стяжка може накопичувати в собі вологу і що типу "в Європі так не роблять", в результаті я взагалі відмовився від стяжки і уклон буду формувати з того ж утеплювача.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, koin сказал:

А чому вирішили робити напівсуху стяжку?

Чесно? Хотів подивитися на технологію наживо)) Та й для даху, на мій погляд вона підходить.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, sv_vs сказал:

Чому вирішили робити стяжку і саме по утеплювачу а не навпаки? Мене це питання цікавило, бо не знав як собі робити, усі спеціалісти по плоскій покрівлі з якими говорив казали, що спочатку треба робити стяжку а потім утеплення і мембрану, пояснювали це тим що інакше стяжка може накопичувати в собі вологу і що типу "в Європі так не роблять", в результаті я взагалі відмовився від стяжки і уклон буду формувати з того ж утеплювача.

Навіщо стяжка під утеплювачем? Стяжка над дозволяє прибрати "батутність" утеплювача і дасть можливість спокійно ходити по даху для того, щоб не боятися продавити мембрану.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, BAV_Lug сказал:

Чесно? Хотів подивитися на технологію наживо)) Та й для даху, на мій погляд вона підходить.

Полусуха стяжка робиться виключно в приміщеннях,на зовні роблять тількі високомарочний бетон.Так що Ваш погляд кардинально не вірний. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, мастерок сказав:

Полусуха стяжка робиться виключно в приміщеннях,на зовні роблять тількі високомарочний бетон.Так що Ваш погляд кардинально не вірний. 

Стяжка не буде під впливом атмосферних явищ, захищена від вологи, в цій конструкції проблем зі стяжкою не буде, якщо достатня товщина 8-10 см

Змінено користувачем Vstar
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Після перерви на відпустку продовжую будівництво. Почали робити гідроізоляцію даху. Якось випадково вибір пав на ТПО мембрану. Хоча схилявся до ПВХ - більшість виконавців пропонувало її. Але ті, з якими я попередньо домовлявся виявились дуже зайнятими і був змушений шукати нових. Вони і запропонували ТПО. Загуглив і стало зрозуміло, що ТПО за всіма показниками перевершує ПВХ. Тепер не розумію чому більшість пропонує ПВХ.

Розглядав ще варіант з ЕДПМ мембраною, але там цінник в два рази вище і при цьому по показникам вона гірше за ТПО.

 

photo_2023-09-18_00-33-38.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Встановили воронки. Іде монтування мембрани. Закрили майже всі горизонтальні поверхні. Залишився парапет.

 

photo_2023-09-19_17-42-18 (2).jpg

photo_2023-09-19_17-42-18 (3).jpg

photo_2023-09-19_17-42-17 (2).jpg

photo_2023-09-19_17-42-17.jpg

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 23.09.2023 в 11:10, Eternal сказал:

підкажіть будь ласка, в якому магазині замовляли газоблок? 

Відкрив офіційний сайт UDK, та вибрав дилера (для Київа він там єдиний).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тим часом (поки монтували мембрану), я завершив підземні комунікації для відведення води з даху.

 

photo_2023-09-25_22-04-49.jpg

photo_2023-09-25_22-04-53.jpg

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 25.09.2023 в 22:08, BAV_Lug сказал:

Закінчили монтаж ТПО мембрани.

Цікаво виглядає. А як парапет зовні буде оздоблюватися?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, blacktigra сказал:

Цікаво виглядає. А як парапет зовні буде оздоблюватися?

Утеплювач, штукатурка. А зверху металева парапетна кришка

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...