Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Deye інвертори гібридні

yur43

Рекомендовані повідомлення

youtu.be/D3jq7FfREXg?si=lCzZIZbxQUA09PBl

людина налаштувала взаємодію сонячного інвертора і електромобіля

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

43 хвилини тому, volomoto сказав:

Після довгих пояснень із записом відео отримав таку відповідь від саппорту

Мені здається тебе послали

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

40 хвилин тому, k-master сказав:

Мені здається тебе послали

Там була ще преписка і вияснилось що така поведінка інвертора бай дізайн і нічого з тим зробити зараз неможливо:

Цитата

The selling first mode inverter no longer reads the CT data, so it does not display non-essential loads.
Our suggestion is to use to CT mode, and then check solar sell, generally connected to the household load is to use to CT mode.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, volomoto сказал:

Там була ще преписка і вияснилось що така поведінка інвертора бай дізайн і нічого з тим зробити зараз неможливо:

Так а в чому проблема використання такої зв'язки?

 

2023-09-26_13-01.png

 

 

А, поняв. Ви хочете з акума продавати...

Змінено користувачем beavis
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, yur43 сказал:

youtu.be/D3jq7FfREXg?si=lCzZIZbxQUA09PBl

людина налаштувала взаємодію сонячного інвертора і електромобіля

Ще не дивився, але є функція Smart Load Output без танців з бубном.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, beavis сказав:

Ще не дивився, але є функція Smart Load Output без танців з бубном.

Вона не так працює і годиться хіба для якихось ТЕНів.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 минут назад, volomoto сказал:

Вона не так працює і годиться хіба для якихось ТЕНів.

Як воно працює?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 хвилину тому, beavis сказав:

Як воно працює?

Воно заряджає акумулятор до 100, потім вмикає смарт оутпут. Якщо у цей час сонця мало то воно розряджає акумулятор до скільки сказав, вимикається, заряджає акумулятор та все по колу.
Тобто варіанта - в нас є  100 Вт зайвих дамо туди 100Вт не працює.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Смарт навантаження вмикається коли виконуються обидві умови: Потужність сонячної генерації більше хх Вт, Заряд акумулятора більше уу відсотків, коли хоча б щось не виконується смарт навантаження вимикається. Для смарт навантаження окремий вихід.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, Слободарий сказав:

Смарт навантаження вмикається коли виконуються обидві умови: Потужність сонячної генерації більше хх Вт, Заряд акумулятора більше уу відсотків, коли хоча б щось не виконується смарт навантаження вимикається. Для смарт навантаження окремий вихід.

 

Про більше сонячної потужності ніж хх це не для усіх. Мені от оновили прошивку, але такої функції не з'явилось. Та й виходить що ця функція буде працювати тільки з зеленим тарифом, бо немає у інвертора інформації скільки зараз можна взяти з панелей.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, k-master сказал:

Про більше сонячної потужності ніж хх це не для усіх. Мені от оновили прошивку, але такої функції не з'явилось. Та й виходить що ця функція буде працювати тільки з зеленим тарифом, бо немає у інвертора інформації скільки зараз можна взяти з панелей.

Взагалі не зрозумів до чого тут ЗТ.

Який у Вас інвертор, що в ньому немає тої функції?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 хвилин тому, beavis сказав:

Взагалі не зрозумів до чого тут ЗТ.

У вас 10 кВт панелей, споживання поточне 1 кВт. Як інвертору дізнатись є зараз 10 кВт чи похмура погода і там максимум 2? А у налаштуваннях смарт лоада написано вмикати коли є більше 5 кВт. Вмикати чи не вмикати?

26 хвилин тому, beavis сказав:

Який у Вас інвертор, що в ньому немає тої функції?

SUN-12K-SG04LP3-EU

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, k-master сказал:

У вас 10 кВт панелей, споживання поточне 1 кВт. Як інвертору дізнатись є зараз 10 кВт чи похмура погода і там максимум 2? А у налаштуваннях смарт лоада написано вмикати коли є більше 5 кВт. Вмикати чи не вмикати?

В смислі? Він же бачить скільки отримує з панелей. Так же як бачить споживання і заряд акума. Тому теоретично якщо є зайві пару кіловат - він може віддати їх на смарт лоад. Без всяких ЗТ. Я б обов'язково то перевірив би, але панелей ще не маю.

І наступні "то не так працює" буду брати на віру тіки з практичним досвідом.

Змінено користувачем beavis
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, beavis сказав:

В смислі? Він же бачить скільки отримує з панелей. Так же як бачить споживання і заряд акума.

Де він бачить що він МОЖЕ отримати з панелей?

Умови: cпоживання 1, отримує 1, заряд акумулятора 100%, в налаштуваннях написано вмикати смарт лоад якщо є 5 кВт з панелей. Вмикати чи не вмикати смартлоад у таких умовах?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 26.09.2023 в 10:36, yur43 сказал:

youtu.be/D3jq7FfREXg?si=lCzZIZbxQUA09PBl

людина налаштувала взаємодію сонячного інвертора і електромобіля

І відео це глянув - чувак перевіряє чи є виробіток з панелей і в заленості від потужності регулює струм заряду. Чим не смарт лоад?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, k-master сказал:

Де він бачить що він МОЖЕ отримати з панелей?

Умови: cпоживання 1, отримує 1, заряд акумулятора 100%, в налаштуваннях написано вмикати смарт лоад якщо є 5 кВт з панелей. Вмикати чи не вмикати смартлоад у таких умовах?

не ЩО МОЖЕ, а ЩО ОТРИМУЄ в даний момент.

Як він його увімкне, якщо з панелей 1 кВт тіки?

Або я Вас не розумію, або Ви щось не так для себе розумієте...

Змінено користувачем beavis
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

41 хвилину тому, beavis сказав:

не ЩО МОЖЕ, а ЩО ОТРИМУЄ в даний момент.

Як він його увімкне, якщо з панелей 1 кВт тіки?

Або я Вас не розумію, або Ви щось не так для себе розумієте...

Щоб отримати всю потужність від ФЕМ, треба мати відповідне навантаження. Якщо підключено навантаження 1кВт, то від ФЕМ візьметься тільки 1кВт. Якщо ми підключимо навантаження більше за продуктивність системи, спрацює захист. Мережеві інвертори всю потужність луплять в мережу, їм простіше. Гібрид в автономному режимі може балансувати навантаження батарейкою, оцінюючи заряд батареї ми можемо бачити продуктивність ФЕМ.

В ролику, посилання на який я приводив, потужність навантаження регулюється зарядним пристроєм електромобіля. Навантаження підбирається автоматично і воно пропорційне продуктивності ФЕМ.

Вбудована функція смат-вихід має просто два стани вкл-викл і більшість енергії проходить через акумулятор  інвертора.

Змінено користувачем yur43
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

42 хвилини тому, beavis сказав:

не ЩО МОЖЕ, а ЩО ОТРИМУЄ в даний момент.

Як він його увімкне, якщо з панелей 1 кВт тіки?

Або я Вас не розумію, або Ви щось не так для себе розумієте...

Диви - вимикають мені мережу, я з панелей забираю 1. Вмикають мережу, починаю продавати і забираю з панелей 9. Так от звідки інвертору знати що там доступно 9, якщо поточне навантаження 1?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, k-master сказал:

Диви - вимикають мені мережу, я з панелей забираю 1. Вмикають мережу, починаю продавати і забираю з панелей 9. Так от звідки інвертору знати що там доступно 9, якщо поточне навантаження 1?

А Ви про це...

Хз, не маю панелей, шоб погратись з цим.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, k-master сказал:

Диви - вимикають мені мережу, я з панелей забираю 1. Вмикають мережу, починаю продавати і забираю з панелей 9. Так от звідки інвертору знати що там доступно 9, якщо поточне навантаження 1?

Все-таки думаю він вміє "опитувати" навантаження на смарт лоад і збільшувати по своїй можливості. Бо є пункт "On Grid always on", що натякає на те що смарт лоад може ПРАЦЮВАТИ БЕЗ МЕРЕЖІ

 

2023-09-27_11-39.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, beavis сказав:

Все-таки думаю він вміє "опитувати" навантаження на смарт лоад і збільшувати по своїй можливості. Бо є пункт "On Grid always on", що натякає на те що смарт лоад може ПРАЦЮВАТИ БЕЗ МЕРЕЖІ

 

2023-09-27_11-39.png

Ну я ж не кажу що він не працює від мережі, в мене стоїть та галочка і він завжди в мене увімкнутий, бо толку фактично від нього 0 але перемикати бойлер в інший порт мені ліньки. А поля де намальовано 500 в мене немає.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, k-master сказал:

в мене стоїть та галочка і він завжди в мене увімкнутий

Тож Ви маєте щось підключене до смарт лоад? і воно не працює при вимкнутій мережі?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, beavis сказав:

Тож Ви маєте щось підключене до смарт лоад? і воно не працює при вимкнутій мережі?

Воно в мене працює завжди. Вимикається тільки якщо акумулятор розряджається коли нема мережі, але таке було тільки в тестах. Давно мереже не вимикали коли сонця немає.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, beavis сказав:

І відео це глянув - чувак перевіряє чи є виробіток з панелей і в заленості від потужності регулює струм заряду. Чим не смарт лоад?

В тому відео струм заряду автомобіля збільшується поступово, поки не почнеться розряд акумулятора. Якщо розряд почався, то значить сонця замало і струм зменшується, і так по колу. Вся суть, що навантаження змінюється плавно, бо саме навантаження дозволяє так робити. У випадку Smart load навантаження або включається або на 100%, або виключається зовсім.

Змінено користувачем volomoto
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...