Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Вентиляція приямку

Domikv

Рекомендовані повідомлення

В мене на приямку свердловини стоїть ось такий люк. В нього по периметру ущільнювач. Одну зиму вже простояв - нічого не затікало. Замок правда ставлять нікуди не годний, легко можна самому зламати і мати проблему як його відкрити. Прийшлось замок переробляти.

Під люком кладу шматок еппс, трохи допомагає від конденсату. Можливо краще було б наклеїти на кришку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну у нього і щілини немає, в мене такий стоїть на підвалі у будинку, з наклеєним ЦСП і керамогранітом, я вставляв поміж ребер куски ЕППС і дало ефект - плитка стала тепліще, але краще ще один шар (на вулицю треба мінімум 50мм). А таких композітних я вже замурував три штуки і здається у сезон дощів вигрібна яма теж швидше наповнюється через той люк, що тоже не гуд, тільки дренажній ямі та зайва вода пофігу

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 часов назад, normal сказал:

щільної плівки і залив розчином, от тепер стало на ньому видно скільки і звідки там збирається води.

У меня бетонный пол в приямке, сделан с небольшим уклоном в один угол.

В том углу дырка куда вставлена 110 труба от канальи на глубину 25 см.

После сильных дождей вода вся туда стекает и за день-два уходит,+ вентиляция)

Ваще не парюсь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Знайшов я правильний люк за 600грн, у якого щілина збоку, прикрутив його зверху на старий (посадив на чорний акваріумний силікон і стягнув саморізами), потім ще зсередени запіню і утеплю

1.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 26.10.2023 в 11:53, normal сказал:

Після вчорашнього дощу вичерпав з ями 2л води, вона тупо з кришки люка натікає у щілину по всьому периметру, звісно вологість буде 99% і хз як герметизувати це місце (жовтим)...

1.jpg

а в дно вода не уходить чи там бетон?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...