Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Вікна від заводу "Паритет" та їх представник "Світ комфорту", нік на форумі Яло

BAV_Lug

Рекомендовані повідомлення

Пишу, скажімо так, гарячими слідами, поки не забув ))

Мав необережність (як згодом виявилося), замовити вікна у форумчанки Яло, яка називає свій ФОП як «Світ комфорту» і є представником Одеського заводу «Паритет».

Приїхали вимірники, все проміряли. Зробила вона мені договір, я зробив передоплату. І тут, буквально наступного дня, виявляється, що вона неправильно внесла розміри (та тут є і моя вина, не проконтролював, але навіщо тоді, зауважу платний, замір?) і сума договору збільшилася на 15к грн. Початок уже мав насторожити, але я вирішив, що, мовляв, з ким не буває і став чекати вікна.

Цього понеділка привезли вікна, і мене одразу збентежив зелений колір склопакетів, але було похмуро і не надав цьому великого значення.
Почали установку, у вівторок вийшло сонце, і я почав прозрівати - зелене сонце, і все в будинку зелене. Увечері того ж дня запросив Яло для оцінки того, що сталося.

І ось настала середа, рано-вранці було ще сонце (пробивалося крізь хмари), приїхали з дружиною, щоб вона теж оцінила ступінь цього трешу. Зробили кілька фотографій (хоч сонце і було слабке) за якими в принципі можна зрозуміти, що це не дуже нормально (фото нижче, вікно відкрито, на жаль сонця було замало і камера не дуже яскраво передала все, але уявлення можна скласти. Як буде сонячній день обовʼязково зроблю нові фото). І став чекати на установників з Яло.

Приїхала. Навіть не намагалася дивитися фотографії (а на цей момент сонця вже не було). Відразу почала розповідати, що, мовляв, усе добре і так і має бути. На мої заперечення, що у мене є ще об'єкт зі схожими формулами склопакетів (два так званих «i»-скла) і на жодному такого трешу немає, і пропозиція проїхатися подивитися, почався цирк. Я навіть не чекав від жінки таких добірних матюків у свій бік, жестикуляцій і криків. При цьому я як міг стримувався, голос жодного разу навіть не підвищив і намагався закликати до розуму.

Потім мені було заявлено, що все, що змонтовано, вони зараз демонтують і заберуть. На що я одразу погодився. Але такий варіант раптом перестав влаштовувати.
А ось далі мені було сказано, що мовляв ми зараз поб'ємо склопакети і скажемо що так і було. Зупинив, схоже, лише мій коментар про камери на периметрі.

Хлопці установники самі були шоковані цим цирком, який влаштувала Яло.

В результаті вони сказали, що мовляв ми що, даремно два дні працювали? Ми закінчуємо встановлення, а ви вже далі розбирайтеся.

Вони закінчили установку і я з ними розрахувався по рядку в договорі про монтаж. При прийманні виявив, що один із цих склопакетів подряпаний зсередини. Чого і скільки я побачу, коли буде нормальне освітлення, це питання.

Ось така історія. На даний момент я залишився винен за ці диво вікна близько 10%. Вже дзвонили із заводу «Паритет» і намагалися погрожувати))

Загалом, якщо хочете милуватися зеленим сонцем, вам до форумчанки Яло та заводу Паритет.

 

Ледве не забув ще один момент, який яскраво характеризує професійні якості Яло. При виборі профілю для вікон, мені було запропоновано Kemmerling і озвучено, що профіль виключно німецький, і везеться з Німеччини. Вже на установці виявив маркування із зазначенням українського ДСТУ. І частину наліпок з маркуванням Profine, а не Kemmerling. Загуглив і виявляється бренд Kemmerling належить цій компанії, при цьому завод із виробництва профілю, зокрема, знаходиться і в Україні. Я нічого проти українських виробників не маю, але навіщо так відкрито обманювати?

 

photo_2023-11-01_08-35-35.jpg

Змінено користувачем BAV_Lug
  • Дякую 2
  • Конфуз 6
  • Сумно 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Воу, неожиданно.

У меня стекла с двумя і искажают свет еле заметно, а с мульти - немного желтят. Именно немного, чтобы заметить надо 2 стекла рядом (так и заметил, в окне были перепутаны пакеты). И что самое интересное - у меня кеммерлинг от паритета заказанный у Яло.

  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, ЯД сказал:

Воу, неожиданно.

У меня стекла с двумя і искажают свет еле заметно, а с мульти - немного желтят. Именно немного, чтобы заметить надо 2 стекла рядом (так и заметил, в окне были перепутаны пакеты). И что самое интересное - у меня кеммерлинг от паритета заказанный у Яло.

Ні-ні так не буває. Якщо два і - то так як в мене.

Саме така аргументація сьогодні і була.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот, нашел фотку. Слева мультик, справа 2 і стекла. Но когда не рядом - то не особо заметно

image.png.9d9d7b47107b194b0536c289d8304272.png 

IMG_20230225_154156256_HDR.jpg

Змінено користувачем ЯД
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сочувствую!

Таки не зря отказался от ее услуг еще на этапе замеров и предварительных просчетов, бо хамство на этом этапе не могло не насторожить.  
Дальнейшее общение только укрепило первичное впечатление.

  • Сумно 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Фрай сказал:

Сочувствую!

Таки не зря отказался от ее услуг еще на этапе замеров и предварительных просчетов, бо хамство на этом этапе не могло не насторожить.  
Дальнейшее общение только укрепило первичное впечатление.

Пощастило. А я ось уляпався.

Переглянув відео з камер, воно цікаве. Погано, звичайно, що без звуку, але чітко видно її активне розмахування руками, крики, і в кінці я їй вказую на камеру після її пропозиції побити вікна ))

Прибережу на випадок, якщо вона почне розповідати, що нічого такого не було.

Що цікаво, Яло прочитала вже цю тему, але поки так і не наважилась щось відповісти.

Змінено користувачем BAV_Lug
  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

42 минуты назад, BAV_Lug сказал:

Переглянув відео з камер, воно цікаве. Погано, звичайно, що без звуку, але чітко видно її активне розмахування руками, крики, і в кінці я їй вказую на камеру після її пропозиції побити вікна ))

Даремно Ви показали їй камери, хай би била, компенсувала б всі вікна за свій рахунок.

 

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, dred1717 сказал:

Даремно Ви показали їй камери, хай би била, компенсувала б всі вікна за свій рахунок.

16 часов назад, BAV_Lug сказал:

На даний момент я залишився винен за ці диво вікна близько 10%.

Зазвичай, у договорах вказано, що право власності переходить до покупця лише після повної оплати замовлення.

Думаю, що і у Яло так в договорі. Чи ні?

  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 годин тому, BAV_Lug сказав:

виявив маркування із зазначенням українського ДСТУ. І частину наліпок з маркуванням Profine, а не Kemmerling. Загуглив і виявляється бренд Kemmerling належить цій компанії, при цьому завод із виробництва профілю, зокрема, знаходиться і в Україні

Наявність ДСТУ в маркуванні на імпортованому в Україну профілі - цілком нормальне явище.

Завод Профайн Україна, наскільки мені відомо, екструдує деякі (не всі) профільні системи КБЄ і Кьомерлінг. Взагалі Профайну належать бренди КБЄ, Кьомерлінг і Трокал. 

  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, Алік сказал:

Наявність ДСТУ в маркуванні на імпортованому в Україну профілі - цілком нормальне явище.

Завод Профайн Україна, наскільки мені відомо, екструдує деякі (не всі) профільні системи КБЄ і Кьомерлінг. Взагалі Профайну належать бренди КБЄ, Кьомерлінг і Трокал. 

Можливо і так. Але вона заявляла що Kemmerling це виключно німецький профіль. А виявляється що якись частини виготовляють у нас (може і не велики, але...).

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

у меня стекла с одной стороні дома просто I, а с другой еще и "солар". Они просто чуть хуже свет пропускают. Но без изменения оттенков.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Dendnepr сказал:

у меня стекла с одной стороні дома просто I, а с другой еще и "солар". Они просто чуть хуже свет пропускают. Но без изменения оттенков.

Коли я те саме намагався донести до Яло, мені було сказано, що я тупий і далі нецензурно.

  • Хаха 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

38 хвилин тому, BAV_Lug сказав:

Коли я те саме намагався донести до Яло, мені було сказано, що я тупий і далі нецензурно.

Виконавці познаються не коли все добре, а коли погано. І працювати наступного разу хочеться з тими, хто виправляє недоліки.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 часов назад, Dr.Yura сказал:

просто залишу це тут

може комусь цікаво буде :-)

 

 

Ну так вам нужна регулировка.

Не все умеют это делать.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дуже цікаво.
Особливо цікаво читати тих, хто ні разу не спілкувався і не працював зі мною.

Матюкалась.
Так.
Жалкую?
Трішки. 
Не тому, що обматюкала замовника. А тому, що це мене енергетично виснажило. Не звична для мене практика. 
Обматюкала б я його знову?
Можливо.
Я хочу подивиться на того, хто буде посміхатися, якщо після виконаної ним  роботи замовник вирішить не розраховуватись і не заплатити 64 тис.грн.

І за що?
За те, що колір скла не того кольору, як йому хочеться.
Тим більш, що колір скла відповідає формулі склопакета, яку замовник обрав і поставив свій підпис, що згоден з комплектацією та з відкриванням.
________________________________________________________

А тепер по суті:
1) В складі скла є залізо, яке додає склу зеленого відтінку.
Існує скло без зеленого відтінку. Воно блакитне. Називається Діамант.
І воно не енергозберігаюче.
А ще набагато дорожче за звичайне скло і використовується в більшості в інтер'єрі, а не склопакетах.

Там хтось писав: "Гугл пише, що зекономили при виготовленні скла"
Перш нір безбожно копіювати все, що знайшли в інтернеті - перевірте інфу.
Можливо цю статтю написав копірайтер або виробник скла, який намагається "пропіарити" нове скло.


️Текст стверджує, що фізичний спосіб знебарвлення повністю ліквідовує зелений відтінок скла, використовуючи солі та оксид кобальту.

Фактично, фізичні методи знебарвлення, такі як додавання барвників, можуть нейтралізувати або приховати кольорові відтінки скла, але не ліквідовують їх повністю.
Результати можуть варіювати в залежності від процесу та використаних речовин.


Скло може відрізнятися по відтінку та по світлопроникній властивості, в залежності від виробника.
Скло може відрізнятися по кольору навіть від одного і того ж виробника, але з різних партій.
Сама велика різниця у світлопроникній властивості між однаковим склопакетом, але різними виробниками, складає МАКСИМУМ 4%.
Це при умові двох енергонапилень.
Помітити таку різницю між склопакетами, які знаходяться в різних кінцях міста?
Без спеціальних приладів?
Ну таке...


Але Бобров Олександр Володимирович, чомусь не хотів чути мене, бо йому зелене.
Технічні дані склопакета його теж не цікавили.

Бобров Олександр Володимирович чомусь в приклад мені давав однокамерний склопакет в підсобці, який має два скла без енергонапилень.

Аргумент, що там інше скло і їх лише два, а не три - його не цікавило.

Запропонував поїхати до нього додому, щоб я сама побачила, що там скло не такого кольору.

Звісно я відмовилась.
По-перше, Бобров Олександр Володимирович поняття не має, яке там скло, яка там формула склопакета.
Енергонапиленя там на одному склі чи на двох?
Може там І-скло, а може мультифункціональне скло.
Може там склопакет робили років 15 тому, коли не було І-скла, а було К-скло, яке звісно іншого кольору.
По-друге, порівнювати на око склопакети, які знаходяться не поруч - це все одно, що у бабки біля під'їзду запитувати.
По-третє, чого б це я їздила на квартиру до чужого чоловіка - може він збоченець?

______________________

Повертаюсь до суті:

На сприйняття кольору впливають:
1. Освітлення
Яскраве освітлення може зробити кольорові відтінки більш помітними. Сприйняття кольору може залежати від типу освітлення і його яскравості.

2. Кут огляду
Кут, під яким людина розглядає склопакет, може впливати на сприйняття кольору. Під різними кутами скло може видавати різні кольорові відтінки.

3. Поверхня та боки склопакета

4. Світова сторона і час доби
Сонячне світло може впливати на сприйняття відтінку скла. Також, в різні часи доби світло може мати різну температуру кольору, що впливає на сприйняття.

А ще - 5. Якість і чистота скла.
Бобров Олександр Володимирович, коли ви в останнє мили вікна в квартирі?

А може людина дальтонік - це також буде впливати на світлосприйняття.
_______________________________________

 

Скло саме цього виробника ТОВ "Париет" використовує давно.
Звичайне скло без напилень - років 5-6, а енергозберігаюче приблизно 2 роки.
Так що затверджувати, що у @ЯД інше скло - не потрібно.
І не тільки у Ярослава.
А ще багато замовників і форумчан, яким я склила будинки і квартири за останній час. 
_______________________________________

Звинувачення в тому, що я збрехала про виробника профілю, взагалі безпідставне.
Концерн Прфайн - це німецький Бренд.
Який виготовляє: КВЕ, ТРОКАЛ і Коммерлінг.
У Концерна Профайн дійсно є завод в Запоріжжі. Побудований в 2009 році.
Я це ніколи не приховую.
Але там виготовляють лише профілі 58мм та 70мм
І то не всі.
А всі профілі, які мають ширину 76мм і ширше, а також всі розширювачі, з'єднувачі та дверний профіль 58мм і 70мм виготовляють виключно в Німеччині.

Якщо Бобров Олександр Володимирович мені не вірить - в гуглі може знайти телефон представництва Профай. Вони знаходяться в Києві.
Дзвоніть і дізнавайтесь звідки вам його привезли.

І лише потім зможете мене звинувачувати у брехні.
____________________________________________


А тепер цікаві деталі про наше з ним спілкування.
Додаю скріни нашого листування у вайбері.
А також - те саме фото, яке я йому показувала, як зразок.
А по телефону ще раз звернула увагу, що фото було зроблено влітку. При дуже яскравому сонці, тому це скло має такий ярко-виражений відтинок бронзи.
В листуванні про це теж написано.

️Та цікаве попереду.
Ввечері вівторка, майже о восьмій годині, ми спілкувалися телефоном з Бобровим Олександром Володимировичем.
Його цікавило, кому сплачувати залишок, чи буде акт.
Я сказала, що у монтажників при собі немає АКТУ, але я його вишлю НП.
На що Бобров Олександр Володимирович сказав, що сам приїде в офіс його підписати і там розрахується.

Я сказала, що зараз дізнаюся у монтажників в який час вони мають їхати до нього і чи можуть вони заїхати в офіс за АКТом.
Навіщо зайвий раз витрачати час на їзду в офіс.

Потім Бобров Олександр Володимирович почав бідкуватися, мов як же я буду завтра приймати роботу? Завтра ж буде дощ!

Людина два дні дихала в потилицю монтажникам (в прямому сенсі), відчиняла-зачиняла вікна, а тут виявляється в дощ вона перевірити нічого не може.

Чим заважає дощ?
Я сказала йому, що він може не чекати закінчення робити і починати перевіряти вікна ще до дощу, якщо так він йому заважає.

Потім Бобров Олександр Володимирович почав говорити, що нібито ПСУЛ за два дні не розширився.
Я звісно здивувалася, бо тепло і все має нормально розширюватися.
В чому й переконалася особисто на об'єкті. Все чудово розширилося.

Ми закінчили розмову на тому, що я буду домовлятися з монтажниками, щоб ті заїхали вранці в офіс.

Далі переписка з вайберу (скріни теж додаю).

22.13 - повідомлення від Бобров Олександр Володимирович 
- Так який план?
22.17 - моє
- Вони заїдуть вранці в офіс - передам їм акт.

23.38 - від БОВ, яке я прочитала вже вранці:
Можуть не заїжджати. Я не прийму работу. І це не їх вина. Я запрошую вас до мене для оцінки склопакетів.
23.39. Коли я замовляв вікна, я наголошував що вони мають бути прозорими, і тому відмовився від мультіскла
23.40 Але... я зовсім не чекав, що буде використовуватися дешеве зелене скло
23.41 В результаті вікна зелені, непрозорі
23.42 І справа зовсім не в напиленні. В мене дома зараз склопакети теж з напиленням і вони прозорі

Мою відповідь читайте в скрінах.

На об'єкт я приїхала з приладом (Merlin Lazer Low E Coating Detector), який показує наявність напилення і показала це замовнику.
Два І-скла, як і має бути.
Хоча його це не цікавило.
________________________________

І ось настала середа, рано-вранці було ще сонце (пробивалося крізь хмари), приїхали з дружиною

На об'єкті Бобров Олександр Володимирович також мені сказав, що приїхав о сьомій ранку і саме тоді зробив це фото, яке тут показує.

Але ж повідомлення він написав в 12 ночі!

Так сталося, що я прокинулася в 6.15.
В 6.59 я почала йому відповідати (скрин).
Сонце о сьомій ранку? 

Я навмисно в четвер (03.11) сфотографувала схід сонця рівно о сьомій з вікна сьомого поверху, вікна на схід.
Сонце?

 

06:51
Пʼятниця, 3 листопада 2023 р. (GMT+2)
Схід сонця (Воскресенка, Київ)

______________________________
Фото, яке він тут показує, я бачила на його телефоні.
І там був сірий колір.
І звісно

Навіть не намагалася дивитися фотографії

- бо там не було зеленого.
Зелений з'явився пізніше - на форумі... Photoshop?

_________________________________
🍒Вишенька на тортику

Ці вікна є моєю власністю!!!
В договорі, який підписав Бобров Олександр Володимирович, написано:

2.5.    Продукція вважається поставленою, а роботи/додаткові роботи виконані з моменту підписання Сторонами Акту прийому – передачі Продукції.
2.6.     Право власності на Продукцію переходить від Підприємства до Замовника після повної (100%) сплати вартості Договору, зазначеної в п. 2.2 цього Договору. 


АКТ підписаний, а грошей немає.

Бобров Олександр Володимирович розрахувався за монтаж з монтажниками лише після того, як один із них сказав, що нікуди не поїде, поки не отримає кошти за виконану роботу.
До якої у Боброва Олександра Володимировича претензій немає.

А раз 100% оплати не було, то я можу робити з цими вікна все, що хочу.
Хочу - демонтую.
Хочу - розіб'ю.
Це все ще мої вікна, Моя власність!

Хто там радив мене не зупиняти?
Мене зупинила не камера.

___________________________

Один склопакет виявився бракованим.
Паритет його замінить без зайвих слів.
Навіть оплатить дорогу і роботу монтажників.

Ой, ви б бачили ту непідробну радість Боброва Олександра Володимировича, коли він побачив брак!
Аж підскочив від радості, що таки знайшов до чого пред'явити обґрунтовані претензії. 

Так тут таке діло.

Паритет його, звісно, замінить.
Але вікна-то мої.

І я не збираюсь оформлювати рекламацію, поки Бобров Олександр Володимирович не розрахується за вікна.
Бо в мене немає до нього довіри.


На даний момент Бобров Олександр Володимирович зі мною не розрахувався і залишився винним ще 34807грн.


Відео того самого вікна, яке Бобров Олександр Володимирович показував вище:

 

Цей блок має скло зовні 6мм, тому склопакет тут темніший за інші:

І відео, де Бобров Олександр Володимирович приймає об'єкт

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

двері.jpg

Змінено користувачем Яло
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Яло сказал:

І за що?
За те, що колір скла не того кольору, як йому хочеться.

:shock:

10 минут назад, Яло сказал:

По-третє, чого б це я їздила на квартиру до чужого чоловіка - може він збоченець?

:pozor:

11 минут назад, Яло сказал:

Бобров Олександр Володимирович, коли ви в останнє мили вікна в квартирі?

🤐

13 минут назад, Яло сказал:

А раз 100% оплати не було, то я можу робити з цими вікна все, що хочу.
Хочу - демонтую.
Хочу - розіб'ю.
Це все ще мої вікна, Моя власність!

Хто там радив мене не зупиняти?
Мене зупинила не камера.

вам потрібна допомога психіатра

14 минут назад, Яло сказал:

Паритет його, звісно, замінить.
Але вікна-то мої.

І я не збираюсь оформлювати рекламацію, поки Бобров Олександр Володимирович не розрахується за вікна.
Бо в мене немає до нього довіри.

 

Повний треш! :pozor:
Але ця тема когось убереже від великих проблем.

  • Лайк 6
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, Фрай сказал:

:shock:

:pozor:

🤐

вам потрібна допомога психіатра

Повний треш! :pozor:
Але ця тема когось убереже від великих проблем.

Не шанований Фрай, для чого увімкнули режим "ХАМЛО"? А вам психіатр не потрібен? Діагнози ставте своїм родичам.

 

  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, AndryG сказал:

Не знаю щодо проблем, а нервувань, в очікуванні своїх вікон, вона додала...

Ви замовляли вікна у нас? Хто така "ВОНА"?

 

 

Змінено користувачем Валерий Валентинович
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цитата

Повний треш! 
Але ця тема когось убереже від великих проблем.

Цитата

Не знаю щодо проблем, а нервувань, в очікуванні своїх вікон, вона додала...

Вона - це тема :) 
Я замовив вікна в іншому місці. Раніше з і-склом безпосередньо не стикався. Погодьтесь, побачити таку фоточку в очікуванні свого замовлення, додає думок "що ж до мене приїде".

Взагалі, пробачте, що сунув носа в чужі розбірки.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не переживайте, ви ж не тут замовляли, нюанси бувають майже завжди, важливо як підрядник реагує на недоліки чи зауваження.

не всі ж такі неадекватні як цей дилер.

IMG_1614.jpeg.1508c74fa4996b2fefbc39ea675581b6.jpeg
Котику, а хто ви такий, щоб мені робити зауваження?

З Яло мав «щастя» спілкування, а ви що за один з бугра? Ж-) 

У нас кажуть, не до тебе пʼється не кажи здоров! 

 

Змінено користувачем Фрай
  • Лайк 2
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую, Сиротюк Ольга Борисівна, що підтвердили все що я і написав в першому пості цієї теми ))

На відео як раз дуже явно видно, що поки сонця не має вікна просто темненькі. Тому я побачив увесь треш тільки після того, як воно зʼявилось.

Доречі, те що мене знімають на відео, я не знав )) Це теж попередження для потенційних замовників Сиротюк Ольги Борисівни.

Закідони про 7-му ранку теж мимо. Я вам сказав, що ми встали о сьомій ранку, щоб приїхати.

В цілому стиль спілкування який обрала Сиротюк Ольга Борисівна не змінився. Кожен зробить свої висновки з цієї теми.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Валерий Валентинович сказал:

Нормально. ))) То я не так сприйняв.  А Ви звернули увагу, що на фото кусок стінм, а не фото вікна/склопакету? Та щей відфотошоплений, що легко доказати.

Доказуйте. А я запрошую всіх охочих в ясний сонячний день для оцінки цього трешу.

Змінено користувачем BAV_Lug
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...