Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Теплоізоляція теплої підлоги і товщина стяжки

dred1717

Рекомендовані повідомлення

5 минут назад, BugS сказал:

не вистачає інформації, яка температура була на вулиці, коли повернулися

Київська область. Ну можна приблизно подивитися десь в архіві, мабуть.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

56 хвилин тому, normal сказав:

Маю всього 2см ЕППС і не бачу ніяких шалених втрат у землю, нормально повітря в будинку нагрівається і рахунки до 1500кВт на 100м2

Рахунки були би меньшими при кращому утепленні. Те, що нормально повітря в будинку нагрівається, свідчить лише про те, що потужність теплогенератора достатня для покриття тепловтрат. Та і формулювання "шалені" не зовсім підходить, бо це лише якийсь відсоток від загальних тепловтрат.   

Змінено користувачем Dmode
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Дядя_Вова сказав:

Київська область. Ну можна приблизно подивитися десь в архіві, мабуть.

дел

Змінено користувачем BugS
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, Дядя_Вова сказав:

Київська область. Ну можна приблизно подивитися десь в архіві, мабуть.

сорри, не додивився, 40 днів не побачив

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, normal сказал:

У будинку без опалення але "з землею" повітря буде +5 (у січні)

Чому ж в мене скажемо під навісом або на терасі такого немає? Невже утеплювач стін/стелі зберігає цей величезний потік тепла землі...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

53 хвилини тому, Dmode сказав:

Рахунки були би меньшими при кращому утепленні

Я спочатку хтів мати влітку прохолодний будинок, може це в нас на півдні охолодження більш важливіше, ніж утеплення на півночі, ну і більше 2см в підлогу тупо не влазило (бо реконструкція) і я так розумію 10см може нічого би і не змінили, бо тепло по стінам\фундаменту все одно гуляє в землю і навпаки

34 хвилини тому, Vikctor сказав:

Невже утеплювач стін/стелі зберігає цей величезний потік тепла землі...

Повинен зберігати, в мене утеплювачем (10см ППС стіни, 25см вати перекриття і 25см мансарда) накрито під будинком 125м2 землі, а можливо ще відіграє теплопроводність: у піску наче в три рази менше ніж глини і в два цегли (в мене грунт глина, стіни комбінація саман\цегла), зараз у підвалі під будинком +14 на глибині 2 метри (і це підвал з краю будинку і ще мінімально вентилюється), а всередені будинку земля повинна бути тепліща, думаю +14 зараз дають стіни від землі, а підлогою я догріваю до +23, і якось так воно все циркулює

Змінено користувачем normal
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, normal сказал:

Повинен зберігати, в мене утеплювачем (10см ППС стіни, 25см вати перекриття і 25см мансарда) накрито під будинком 125м2 землі, а можливо ще відіграє теплопроводність: у піску наче в три рази менше ніж глини і в два цегли (в мене грунт глина, стіни комбінація саман\цегла), зараз у підвалі під будинком +14 на глибині 2 метри (і це підвал з краю будинку і ще мінімально вентилюється), а всередені будинку земля повинна бути тепліща, думаю +14 зараз дають стіни від землі, а підлою я догріваю до +23, і якось так воно все циркулює

Температура у погребі це трохі інше. Я думав ви точно знаєте що коробка без утепленой підлоги але з утепленими стінами/дахом взимку не замерзає всередині. Бо в мене не було можливості провести такий експеримент зі своїм будинком.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, normal сказал:

зараз у підвалі під будинком +14 на глибині 2 метри

Вы не рассматривали вариант что 

14 минут назад, normal сказал:

а підлогою я догріваю до +23, і якось так воно все циркулює

Ей вы как раз подвал и греете

Как минимум в квартирах такое чпсто случается когда на верхнем этаже сделали теплый пол без утеплителя на предыдущем этаже отопление не включают ибо и так тепло

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Vikctor сказал:

Температура у погребі це трохі інше. Я думав ви точно знаєте що коробка без утепленой підлоги але з утепленими стінами/дахом взимку не замерзає всередині. Бо в мене не було можливості провести такий експеримент зі своїм будинком.

Позавчера запускал отопление у соседей, дом стоит пустой, у нас последнюю неделю стабильно -2 стены там такие же как у меня СИП панели плюс на фасаде 10 ваты, под полом 10 экструдера так вот на момент запуска в доме было +4

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 хвилини тому, Vikctor сказав:

Я думав ви точно знаєте що коробка без утепленой підлоги але з утепленими стінами/дахом взимку не замерзає всередині

У нас не замерзає, я тут викладав свої спостерігання, більш того при реконструкції будинку, ще до утеплення і опалення, мені зимою штукатурили ті глиняні стіни і виганяли цегляні, бо в будинку тримався плюс і не хтілось гаїти час. У матері неутеплений будинок другий рік стоїть без опалення, нижче 0 теж не бачила, але воду навсяк злили

22 хвилини тому, mib сказав:

Ей вы как раз подвал и греете

Під підлогою в мене є 2см утеплювача і люк в підвал утеплений, а підвалом я не користуюсь і не відчиняю, від теплої підлоги до підлогі підвалу 2.80м, на початок опалювального сезону там було +18 (котел ще не вмикав), хочете сказати, то я ще с минулого сезону як нагрів то тримається?

20 хвилин тому, mib сказав:

под полом 10 экструдера так вот на момент запуска в доме было +4

Значить і 10см не рятує, земля гріє

Змінено користувачем normal
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, normal сказал:

Значить і 10см не рятує, земля гріє

Або ще є якісь тепловтрати.

 

Мені здається, для автора теми ще важливо, у яких широтах перебуває саме він. Бо ваш південь - то одне, а є й інші місця.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, mib сказал:

Позавчера запускал отопление у соседей, дом стоит пустой, у нас последнюю неделю стабильно -2 стены там такие же как у меня СИП панели плюс на фасаде 10 ваты, под полом 10 экструдера так вот на момент запуска в доме было +4

 

Зараз не показово. В мене коробка уходила в мінус в районі НР.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Vikctor сказал:

Зараз не показово. В мене коробка уходила в мінус в районі НР.

Ну вот по этой причине меняхозяин и попросил включить отопление, сейчас выставил на +10

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, normal сказал:

Під підлогою в мене є 2см утеплювача і люк в підвал утеплений, а підвалом я не користуюсь і не відчиняю, від теплої підлоги до підлогі підвалу 2.80м, на початок опалювального сезону там було +18 (котел ще не вмикав), хочете сказати, то я ще с минулого сезону як нагрів то тримається?

Может под вашим домом теплотрасса проходит, я хз откуда там столько тепла берется если не теплопотери из дома

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та просто влітку земля прогрівається (якщо взимку промерзає, то очевидно, що може і прогрітися), а якщо всередені будинку постійно 23, а ззовні ще буває спека +33 і сонце, то на початок опалювального сезону вона і має градієнт від 23 до +12 в залежності від глибини, пори року і відстані від краю будинку. Влітку міряв темний клінкер на терасі під сонцем нагрівається до 70 градусів, куди там мому опаленню братися...

Змінено користувачем normal
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Vikctor сказал:

Температура у погребі це трохі інше. Я думав ви точно знаєте що коробка без утепленой підлоги але з утепленими стінами/дахом взимку не замерзає всередині. Бо в мене не було можливості провести такий експеримент зі своїм будинком.

У меня была)

Дано: коробка с окнами, утеплена (стены, чердак), черновая стяжка, январь месяц, неделя морозов от -12 до -3, ведро с водой на первом этаже - вода не замерзла.

После утепления и залития чистовой стяжки в следующем январе то же ведро замерзло)

Змінено користувачем DimaF
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо не робити утеплення підлоги, то можна отримати бонус у вигляді підігріву від землі лише коли температура в будинку опуститься нижче температури цієї землі. А оскільки вона зимою далека від температури яку прийнято рахувати комфортною, то тримаючи в будинку комфортну температуру підігрівати землю будете ви, а не вона вас. Тобто з точки зору виживаня при температурах близько 5С за відсутності будь-якої іншої можливості опалення, такий будинок мав би сенс. Зрештою у старих хатах підлогу робили з шару утрамбованої глини по землі.

В сучасних же умовах мало зважиться свідомо робити собі такий бонус. 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думаю такий ефект залишиться і в звичайному цегляному будинку, навіть якщо там утеплити підлогу, бо площа стін більше підлоги і вони ніяк від фундаменту не ізольовані, а з газоблоку я би точно хоча б внутрішні стіни залишив з цегли, або утеплювача в підлогу дав менше, я після 10 років у квартирі на 5-му поверсі постійно згадував батьківську хату, до кондиціонера так і не зміг звикнути :) 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
Тільки що, lebed_art сказав:

Я хотел бы оставить положительный отзыв о компании проектирование дома, которая занимается проектированием домов.
Недавно я обратился к ним, чтобы заказать проект своего будущего дома. Я был приятно удивлен уровнем профессионализма и компетентности сотрудников. Они внимательно выслушали все мои пожелания и требования к дому, а затем предложили несколько вариантов планировки и дизайна.
Проект, который они создали для меня, превзошел все мои ожидания. Он был не только функциональным и удобным, но и красивым. Кроме того, сотрудники компании всегда были на связи и готовы ответить на все мои вопросы.

І яким чином воно відноситься до утеплення та ще і компанія з болота?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...