Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Устройство водоснабжения часного дома.

Александр Николаевич

Рекомендовані повідомлення

21 хвилину тому, Александр Николаевич сказав:

є варіант взяти Pedrollo 3CP 100 (380 В) насос.

0,6кВт має бути добре. Але я б взяв знову моноблок. По перше зручно, дешевше ніж збирати. Мій висить на шворці в криниці і працює, хоч і вологість.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 хвилин тому, Александр Николаевич сказав:

инвектор плануеться не 380 а 220 и генератор також не 380 буде а 220

це споживання мого насосу

Знімок екрана 2024-02-27 134035.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 години тому, Александр Николаевич сказав:

На полив участка с дома тянуть запасной 32 трубой или тройником в приямке просто сделать и слив там же?

В мене свердловинний насос Grundfos, Свердловині 12 років активного користування. Приямок зроблений метровими кільцями, в ньому тільки насос та все, що стосується поливу. Біля приямку виведені і зроблені 2 садових крана-  це зручно, бо в мене біля свердловини замощений невеликий майданчик і всі садові діла робляться там, біля води.

23 години тому, Александр Николаевич сказав:

А вто где ставить гидроакамулятор котельная или приямок и какой обем 50 или 100л пока не знаю.

Не знаю, який розмір у ГА на 100л, в мене на 150. Навіть не уявляю, як його обслуговувати в приямку з метровими кільцями (діаметр). Вам же треба міняти фільтри, спускати воду, перевіряти тиск і підкачувати грушу, якщо потрібно.

ГА стоїть в гостьовому будинку. Коли спека на дворі, трохи плаче. Достатньо поставити щось з невеликим бортиком між ніжками ГА. Це явище недовге і в саму спеку. Навіть недоліком розташування ГА в приміщенні не можу це назвати.

19 хвилин тому, Александр Николаевич сказав:

из личного опыта моих друзей и родственеков не всегда они запускают генератор как нет света. А без води седеть ну вобще не круто. Запас 20-50л самое то. а для этого нужен ГА 50-100л. Может я конечно не прав.

Коли не було  світла, генератором накачували воду в ГА (150л) раз на добу. Для двох людей цього достатньо було ( умитись, туалет, кухня ), або від СЕС.

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Фрай сказал:

Разве можно безапелляционно утверждать именно так? image.gif.1936ce2243d898bbdabc438a72a32ab4.gif

О каком застое речь? Это совершенно несравнимо с застоем в тупиковых зонах водопровода.

 

У Вас несогласованность терминов. Если поговорить с продаванами сантех. пасочек то выясниться, что у каждого монтажника свой лексикон в некоторых названиях. И они под каждого подстраиваются. 

И потом, любой монтажник (пуп земли), и ни как иначе, или это плохой монтажник. 

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, allanek сказал:

В мене свердловинний насос Grundfos, Свердловині 12 років активного користування. Приямок зроблений метровими кільцями, в ньому тільки насос та все, що стосується поливу. Біля приямку виведені і зроблені 2 садових крана-  це зручно, бо в мене біля свердловини замощений невеликий майданчик і всі садові діла робляться там, біля води.

Не знаю, який розмір у ГА на 100л, в мене на 150. Навіть не уявляю, як його обслуговувати в приямку з метровими кільцями (діаметр). Вам же треба міняти фільтри, спускати воду, перевіряти тиск і підкачувати грушу, якщо потрібно.

ГА стоїть в гостьовому будинку. Коли спека на дворі, трохи плаче. Достатньо поставити щось з невеликим бортиком між ніжками ГА. Це явище недовге і в саму спеку. Навіть недоліком розташування ГА в приміщенні не можу це назвати.

Коли не було  світла, генератором накачували воду в ГА (150л) раз на добу. Для двох людей цього достатньо було ( умитись, туалет, кухня ), або від СЕС.

 

 

Дякую за ваш досвід.

А якій насос яка сверловина.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Глибинний свердловинний насос Grundfos SQ 3-65, свердловина на 50 з лишком метрів, дзеркало води на 14 м.

Свердловина, насос, ГА - це все Аквабазис, вони були на форумі, не знаю, чи є зараз. Працювати з ними сподобалось.

Змінено користувачем allanek
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Может ктото еще чтото подскажет.

 

Насос рекомендуют брать 380 но подключать по схеме треугольник мне.

Частотник 220 но с выходом 3 по 220.

В приямке перепускной клапан на случай если частотник сума сойдет. Или тут лучше реле мембраное поставить для подстраховки но как их в 2 включить вопрос.

По ГА рекомендуют с частотником сильно большой не ставить максимум 24л. Мол можно но насос его долго будет накачивать на минималке после выключение потребления воды. Аргументируют что електричества больше тратиться и моторесурс двигателя страдает.

К частотнику можна подключать дачики протечки, но тут еще неразобралса стоит ли оно того и где ставить если ставить.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, Александр Николаевич сказал:

Может ктото еще чтото подскажет.

 

Насос рекомендуют брать 380 но подключать по схеме треугольник мне.

Частотник 220 но с выходом 3 по 220.

В приямке перепускной клапан на случай если частотник сума сойдет. Или тут лучше реле мембраное поставить для подстраховки но как их в 2 включить вопрос.

По ГА рекомендуют с частотником сильно большой не ставить максимум 24л. Мол можно но насос его долго будет накачивать на минималке после выключение потребления воды. Аргументируют что електричества больше тратиться и моторесурс двигателя страдает.

К частотнику можна подключать дачики протечки, но тут еще неразобралса стоит ли оно того и где ставить если ставить.

 

Мама мия, зачем столько сложностей??

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Александр Николаевич сказав:

Аргументируют что електричества больше тратиться и моторесурс двигателя страдает.

Это кто ж и как считал? ))

К вашему сведению моторесурс любого двигателя страдает от запусков больше чем от длительности работы.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Фух прочитав усе.
Тема чесно кажучи, обсмоктана 100500 разів і з,їденого яйця не варта.
Візміть бак на 150л (буде води у запасі літрів 50), звичайне реле (знайдете з сухим ходом- респект), багатоступеневий насос (тихий), та користуйтеся хоч майже все життя (при постійному правильному догляді). 
Екперементувати з різними наворотами ви можете і в процесі, коли у будинку вже буде вода.

  • Лайк 5
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, naupv сказал:

Фух прочитав усе.
Тема чесно кажучи, обсмоктана 100500 разів і з,їденого яйця не варта.
Візміть бак на 150л (буде води у запасі літрів 50), звичайне реле (знайдете з сухим ходом- респект), багатоступеневий насос (тихий), та користуйтеся хоч майже все життя (при постійному правильному догляді). 
Екперементувати з різними наворотами ви можете і в процесі, коли у будинку вже буде вода.

Вот только хотел написать а стоит оно того. 

Чтоб не сделать сильно сложно а потом одним прекрасным зимним вечером думать как его поченить.

Логично чем проще тем легче жить.

 

Меня просто пугает перепад давления, я не очень хочу ощущать в душе как ктото включает кран на кухне или сливает бачек в туалете.

С ГА скажем на 150-200л Я буду его чуствовать или я смогу настроять меньше диапазон включения мотора по давлению скажем 2.5-3?

 

багатоступеневий насос (тихий) это какой к примеру?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, DimaF сказал:

Мама мия, зачем столько сложностей??

Обясните) Ну только как для того кто всю жызнь прожил в квартире а сейчас делает инженерию в своем первом доме )

Попроще.

 

Вон yrport в 7 какраз советует сделать имено с частотником.  

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, naupv сказал:

Фух прочитав усе.
Тема чесно кажучи, обсмоктана 100500 разів і з,їденого яйця не варта.
Візміть бак на 150л (буде води у запасі літрів 50), звичайне реле (знайдете з сухим ходом- респект), багатоступеневий насос (тихий), та користуйтеся хоч майже все життя (при постійному правильному догляді). 
Екперементувати з різними наворотами ви можете і в процесі, коли у будинку вже буде вода.

А где поставить ГА и реле обычное механическое с сухим ходом? В помещение или приямке? 

Интересно именно ваше мнение)?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, Александр Николаевич сказал:

А где поставить ГА и реле обычное механическое с сухим ходом? В помещение или приямке?

В мене ГА в приямку, а реле в будинку, все працює добре

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Александр Николаевич сказав:

А где поставить ГА и реле обычное механическое с сухим ходом? В помещение или приямке? 

Интересно именно ваше мнение)?

Абсолютно непонятен ваш вопрос? Вы же сами писали

26.02.2024 в 16:52, Александр Николаевич сказав:

Спасибо место есть затащить и ГА и автоматику в дом

И вам писали

27.02.2024 в 10:48, Enot123h сказав:

з маленьким приямком ГА краще у хаті. В мене місця дома нема, тому ГА стоїть у невеликому приямку. Накачати його ручним насосом, стоячи раком, це ***ець і матюки.

Если есть возможность то только в доме и так, чтобы к нему можно было подступиться для обслуживания.

а если еще учесть, что у вас приямок сырой то о чем еще думать? :unknown:

Многоступенчатый насос стоит дороже обычного, а давление дает выше, работает тише, но вот всас у него такой же как и у всех 7-9 метров.

Вы писали, что статика у вас 3 метра, а каков ваш динамический уровень проверяли?

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, Александр Николаевич сказал:

А где поставить ГА и реле обычное механическое с сухим ходом? В помещение или приямке? 

Интересно именно ваше мнение)?

У меня ГА 100 литров и насос с реле стоит в приямке, благо размеры позволяют)

Во время блекаутов доставил плавный пуск, всё!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, Александр Николаевич сказал:

Меня просто пугает перепад давления, я не очень хочу ощущать в душе как ктото включает кран на кухне или сливает бачек в туалете.

 

На это влияет экономия на диаметрах труб или косяк в разводке воды. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 годин тому, Александр Николаевич сказав:

я смогу настроять меньше диапазон включения мотора по давлению скажем 2.5-3?

Так

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 годин тому, Александр Николаевич сказав:

багатоступеневий насос (тихий) это какой к примеру?

Наприклад ось- ТИЦЬ

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 годин тому, Александр Николаевич сказав:

В помещение или приямке? 

Краще у сухому, теплому, вентильваному місці. І головне- реле не повинно бути більше як за метр від ГАКа. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 годин тому, Александр Николаевич сказав:

Меня просто пугает перепад давления, я не очень хочу ощущать в душе как ктото включает кран на кухне или сливает бачек в туалете.

Можна поцікавитись:" Звідки в вас такі страхи?" Ви стикались з таким масовим явищем в житті?

Ніколи не мала такого. Навіть в разі, коли працює полив на всій ділянці та ще і полянка за парканом, то можу відчути, що в душі зменшився напір води, а там велика лійка, але не до такого, щоб відчувати незручності.

PS. Полив напряму зі свердловини, ніяких накопичувальних ємностей. Тож це єдине слабке місце, коли може трохи падати  напір води в крані. Трохи, а не зовсім.

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 минуту назад, naupv сказал:
14 часов назад, Александр Николаевич сказал:

В помещение или приямке? 

Краще у сухому, теплому, вентильваному місці. І головне- реле не повинно бути більше як за метр від ГАКа

Я знову влізу зі своїм прикладом, просто може комусь буде корисно). В мене ГА в приямку, реле в будинку,  між реле і ГА 5 метрів, правда труба 2 дюйми (думав використати її в якості гільзи, а потім передумав і пустив по ній воду). Все працює добре. До реле звичайно споживачів ніяких немає, вода на полив йде з будинку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, allanek сказав:

Можна поцікавитись:" Звідки в вас такі страхи?" Ви стикались з таким масовим явищем в житті?

Ніколи не мала такого. Навіть в разі, коли працює полив на всій ділянці та ще і полянка за парканом, то можу відчути, що в душі зменшився напір води, а там велика лійка, але не до такого, щоб відчувати незручності.

PS. Полив напряму зі свердловини, ніяких накопичувальних ємностей. Тож це єдине слабке місце, коли може трохи падати  напір води в крані. Трохи, а не зовсім.

Аналогічно. Але, якщо слідувати рекомендаціям по часу поливу, то тут win-win. Поливаю в 4:00 та 22:00. Коли сонце і вода не шкодить газону та рослинам. В ці часові проміжки зазвичай вже всі помиті. :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 хвилин тому, Maryan_bhfz сказав:

Я знову влізу зі своїм прикладом, просто може комусь буде корисно). В мене ГА в приямку, реле в будинку,  між реле і ГА 5 метрів, правда труба 2 дюйми (думав використати її в якості гільзи, а потім передумав і пустив по ній воду). Все працює добре. До реле звичайно споживачів ніяких немає, вода на полив йде з будинку.

А ніхто і не каже, що так не працює. Просто вже давно фахівці помітили, коли реле подалі від ГАКа, помпа включається частіше. А це в свю чергу- можливе залипання контактної групи на реле, часті пуски помпи. Помпі не страшна тривала робота, їй страшні часті вкл-викл, це вже писалося і зверху і я підтверджую.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 хвилин тому, МакДо сказав:

Поливаю в 4:00 та 22:00. Коли сонце і вода не шкодить газону та рослинам.

Газону в мене нема, сад хвойних та багато гортензій, тому полив приносить більше користі в часи, коли саме пекуче сонце. Тож полив вмикається протягом дня. І душ можу приймати вдень, після роботи в саду. Або готувати щось на кухні. і бачу, що потреби розводити полив та користування водою в мене немає. Досвід більше 10 років)))

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...