Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Як знести своїми руками стару хату?

Berbenescu

Рекомендовані повідомлення

Я так на своем участке после покупки разбирал маленький старенький деревянный сарай 1,5х1,5. Промучившись неделю я его осилил.

    После этого задавил в себе жабу и нанял людей, которые за два дня снесли оставшиеся ненужные мне строения: кирпичный гараж, саманный сарай и деревянные душ и курятник. Плюс разумеется всё загрузили в машины и вывезли.

   Это я к тому, что когда нет определенных навыков самая простая работа может растянуться во времени надолго.....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, tayatlas сказав:

Я так на своем участке после покупки разбирал маленький старенький деревянный сарай 1,5х1,5. Промучившись неделю я его осилил.

    После этого задавил в себе жабу и нанял людей, которые за два дня снесли оставшиеся ненужные мне строения: кирпичный гараж, саманный сарай и деревянные душ и курятник. Плюс разумеется всё загрузили в машины и вывезли.

   Это я к тому, что когда нет определенных навыков самая простая работа может растянуться во времени надолго.....

Якщо немає бажання, то краще навіть не починати. І час зекономиш і витрати не непотрбний інструмент. Та і на демонтажі, реально і прибити може )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

06.03.2024 в 15:44, BugS сказав:

Турнікет, бінт, пластир, спирт, засіб від сонячних опіків, якщо влітку.

і проти бліх і кліщів))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Техніка безпеки коли будете валити стіни . Багато є випадків коли привалює . Спочатку пиляєте балки ( зверху ) .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, kipa192 сказал:

Техніка безпеки коли будете валити стіни

це питання безпосередньо дуже цікавить) як все зробити правильно

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Внесу свої 5 копійок, як би робив я. Якщо плануєте виїзд з проживанням, то окремо планувати що потрібно для проживання і побуту: палатки, спальники, газова горілка, газ, посуд, продукти, можливо пластикова ємність для душу (тоді можна на ділянці з підручних матеріалів і плівки організувати душову кабіну), відра. Друга задача розібрати будинок, якщо подібними роботами не займались і боїтесь опинитись під завалами, то найняти екскаватор, щоб просто хату завалив, а ви далі розбирайте завали, так буде значно безпечніше, без робіт на висоті

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Маю досвіт демонтажу будівлі 15х15 метрів, товщиною стін 0,5 м., та висотою 4,5 м. - з цегли. 70 тис. цегли вийшло. 

У вас там усе повинно бути просто - бензопила, 2,3 ціпка до неї,  лом, кувалда велика - важка з довгою ручкою запорука успіху ,пару фомок, тачка бажано, пару лопат совкових, дві драбини,  каски на голову бажано, та поменше народу безпосередньо ламає - у двох, трьох, інші - 2-3 таскають бруд. Ліземо на дах - зриваємо шифер, ріжемо стропила та т.п., потім - кувалда, лом та стіни. Усе ламаємо, ріжемо - не церемонимося. 

Змінено користувачем Privet
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Privet сказал:

каски на голову бажано

Каска гарна річ, мені відро строймусора у голову прилітіло, встав отряхнувся і далі працювати. Все гаразд, макакати тільки інколи почав, але вже пройшло,  без каски увезли б 

Змінено користувачем Enot123h
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, Enot123h сказав:

Каска гарна річ, мені відро строймусора у голову прилітіло, встав отряхнувся і далі працювати. Все гаразд, макакати тільки інколи почав, але вже пройшло,  без каски увезли б 

маска і окуляри  теж. мені в лице і за шиврот з пів кіла гамна мишиного попало)) представте,яка травма:ROFL:

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо будинок 30-х років то стеля може бути з довгих молодих дерев які досягають 4-5 метрів в довжину . Це по балках просто складені і промазані глиною . Я пропиляв 4 чи 5 балок а стеля тільки прогнулася і залишалася  висіти . Стіни коли будете валити то тільки в середину хати . Незабувайте ставити підпорки з тої сторони де працюєте . Стіна яка падає то може потянути за собою підпорку і цей стовпчик злітає догори . Я замість устілок до черевиків клав тонкий метал і всі гвіздки були до фонаря . Не кидайтеся за дошкою коли працює екскаватор . Якщо екскаваторщик адекватний то він літає по ділянці .

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, kipa192 сказав:

Я замість устілок до черевиків клав тонкий метал

Та да, ще щоб зимові з грубим верхом на переді.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Почитав трохи.

Може краще хай стоїть?

Або все ж таки віддати трохи грошей спеціально навченим людям, без танців з палатками, кухнями,  душами і туалетами?

імхо, звичайно.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

06.03.2024 в 14:40, normal сказав:

Вже зараз хату краще розкрити, повісити об'яву нехай сусіди розбирають

Я б не давав демонтувати без присутності власника - більше наламають і нагадять, аніж поможуть. В присутності - так, по приїзду дати клич, що дозволяю забрати а) б) і в), самостійний демонтаж і самовивіз

06.03.2024 в 14:52, Berbenescu сказав:

Цікаво окремо по вікнам, даху і стелі. Дах теж метал, думаю здати в лом разом з іншим залізяччям. Як власне підібратись? розумію, треба драбина. По вікнам - скло з рам діставали оббираючи дерево чи виймали вже все вікно в зборі? Як розбирали стелю? З горища? проламували кувалдою?

Для даху треба драбина. Я почистив все з горища, почав демонтувати дах. Зняв крайні листи металу, далі воно розбирається як конструктор. В мене метал вже багато де був іржавий, з пазів виходив легко. Шифер знімався теж елементарно. Потім ломом розібрав стропилку - дерево теж сухе і цвяхи легко виходять. По стелі - розібрав проводку (в мене був мінімум, по розетці і вимикачу і лампі в кімнаті, зовнішня розводка), зняв щось типу ДВП, за ним глиняна штукатурка по дранці і дошки, з боку горища було трохи сіна і щось типу тирси. Зрізав опалення (газ котел і металеві труби та регістри, зовнішній димар), позривав підлоги (ділова дошка), повитягував лаги (попалив). Повитягував вікна, розпакетив їх (половина штапиків і так трухлі, половину підковирював викруткою), скло окремо. Повитягував рами вікон і дверей. Розібрав на блоки стіни пристройки (в мене там було 2 види), кладка глина, розбирається руками, внутрішня і зовнішня штукатурка і розчин осипались самі. По стелі обідрав дранку, розібрав дерев'яний каркас. Основний будинок - дерево під дранкою зі штукатуркою, розібрав одну стіну і далі по черзі демонтував всі інші. Потім на сміття був екскаватор і КАМАЗ

01.JPG

02.jpg

03.jpg

04.jpg

05.jpg

06.jpg

07.jpg

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скарб знайшли?

Доречі, гарна мулька, скажіть помічникам, що баба вам казала ніби дід заховав десь маленьку коробочку, а в ній коштовності. (награбовані)

І робота піде набагато швидше ніж ви уявляєте. 

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 15.03.2024 в 23:01, ozor сказал:

без танців з палатками, кухнями,  душами і туалетами

так заради цього все планується) в цьому й основний цимєс)

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 15.03.2024 в 23:17, Фрай сказал:

а дайте фото про що мова?

битий тиждень шукаю в телефоні і не можу знайти жодної. скоро поїду в попередню розвідку то подивлюсь фронт робіт і заново пофоткаю

 

Змінено користувачем Berbenescu
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я так шукав людині самшити з 14-го року і не міг знайти, а надибав випадково у папці про полювання в Одеській обл. :grin:

 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Berbenescu сказал:

так заради цього все планується) в цьому й основний цимєс)

Так Вам побухать на природе 😊.

А при чем здесь снос хаты.

Это далеко не детское развлечение.

Это в Ютьюбе всё легко просто.

 

 

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та нормальне заняття для хлопців, якщо мазанка (на дерев'яному каркасі як на фото), то заваляють, а якщо зараз розкрити, то під дощами до літа може один каркас залишиться, інша справа коли суха глинобитна стіна у 80см, там ні ломиком, ні кувалдою не розбирається, бо суцільна і треба придумати як колоти

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15.03.2024 в 23:01, ozor сказав:

Почитав трохи.

Може краще хай стоїть?

Або все ж таки віддати трохи грошей спеціально навченим людям, без танців з палатками, кухнями,  душами і туалетами?

імхо, звичайно.

 

колись мій товариш залучав кумів, друзів ,на деякі роботи. потвм порахував, що бухло , шашлики і тп дорожче виходить))

  • Лайк 3
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 часов назад, Vitaliy67 сказал:

Так Вам побухать на природе

ну чого одразу тільки побухать? провести час на природі, без телефонів і робочих питань, 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ещё и в этом разрезе 

Наймите специально обученных людей.

Дешевле будет. И безопаснее.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...