Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Клей для плитки

Truv

Рекомендовані повідомлення

Є таке « прислів’я» : шлях плиточника починається і закінчується болгаркою. Хто б як це не сприймав, це на 90% правда. Але замовникові складно по наявності ушм визначити : майстер на початку шляху , чи вже з досвідом.
Чем больше болгарок, тем опытнее мастер.:smile:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Керамогранит от болгарки часто лопает как попало из-за перегрева плитки. А мокрорез такое исключает.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Керамогранит от болгарки часто лопает как попало из-за перегрева плитки. А мокрорез такое исключает.

 

Ни разу не удалось такого добиться...Но я не профи и не укладывал отечественную плитку...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Китайские диски Casaverde

 

Загуглил этот Casaverde, что-то нигде не могу найти, может подскажете где купить для КГ этот Casaverde?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Загуглил этот Casaverde, что-то нигде не могу найти, может подскажете где купить для КГ этот Casaverde?
только на Али
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чем больше болгарок, тем опытнее мастер.:smile:

 

Знаю одного, він тут теж є, і він для мене гуру. У нього 6 штук.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Знаю одного, він тут теж є, і він для мене гуру. У нього 6 штук.
Каждая под свои задачи.:good:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо. Пока написал продавцу чтобы уточнить разницу. В описании что ничего нет.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо. Пока написал продавцу чтобы уточнить разницу. В описании что ничего нет.
Думаю разница только в цвете, а по цене - парой на 1$ дешевле выходит, чем поштучно.

Я только красные использовал.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

цікаво, навіть неуявляю чим може відрізнятись 6 болгарок

 

Одних типоразмеров порядка 5. А ещё диски под металл и под бетон.

Не царское это дело диски переставлять.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

С точки зрения плиточники, абсолютно неправильно.

У нас в ходу 125 диаметр с регулировкой оборотов.

Под рукой 2-3 заряженные каждый своей черепахой.

Каждый раз перекидывать черепаху очень неудобно.

Сбивается центровка.

Ещё одна с диском.

В общем где то так.

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

С «чистым» диском та же история, как одел и до непригодности его снимать нежелательно.

+ 1 болгарка в слайдере стоит, кто использует в своей работе.

Змінено користувачем Serd
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это если свободного времени много и человек хочет сам шишки набить на своей же квартире. Потому что чтобы руки "стали" нужно время и опыт. А потом пригласить хорошего мастера, чтобы тот все сделал нормально.

 

Не плитка але про майстрів.

Пошпаклював 2 поверх. Набридло ковтати пилюку та й часу не було. Наняв майстра. Він взяв гроші за роботу. Коли клеїв шпалери побачив косяки. Але ті стіни були під шпалери тому не звернув увагу. Той же майстер фарбував всі стелі окрім комірчини яка не була закінчена. Та коридору 2 поверху з сходами. Бо не були приклеєні багети над сходами. Ставити риштування потім знімати щоб занести двері, ламінат і тд. А потім ще раз ставити для фінішного стін не хотілось. Вчора ставив риштування щоб доклехти тих 4 метри багету й починати фарбувати стелю. Й виявив, що стеля над сходами не перетерта. Там щось підправлялось, й забулось перетерти.

А гроші взятись не забулось. Парадокс.....

 

Те саме з стяжкою. Те саме з штукатуркою підвалу, те саме з..... Косяки дрібні та не дуже є у всіх найманих майстрів.

 

Ціна шпаклівки в верхньому сегменті, та ще й з матеріалами які обирав майстер з вищої цінової категорії. Стяжка ціна як у всіх нормальних майстрів. Самих дешевих на етапі тендеру відсівав. Брав середню ціну й вище.

 

Так що не всі майстри є панацеєю.

 

Добавлено через 23 минуты

Конечно мое,мой обьект мое право и здравый смысл который никто не отменял.Я никогда не найму клоуна с видео ниже и солидарен с коментом под видео.

 

 

Ви поставте плитку тоді зрозумієте.:beer:

В мене є й великий формат, й мозаїка, й заусовка, й товсті шари (привіт мудакам стяжечникам), й кераміка, й керамограніт, й сходи. Тому я розумію чому ціна не може бути однаковою. Відсотки націнки то інша справа. Але за одну ціну рівну 30 на 60 та мозаїку, чи криву 20на90, то є нонсенс.

Можна на одному об'єкті вивести середню ціну, а не озвучувати кожну окрему. Допустимо всі 200 квадратів по 300. А можна 100 по 200 а 100 по 400. Цифри образні.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сорри что не в тему.Насчёт мудаков стяжечников,а позвать меня слабо было?ведь живу рядом и в Черновцы переодически народ вызывает.Чисто ради интереса,почём вышла стяжка?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тому я розумію чому ціна не може бути однаковою. Відсотки націнки то інша справа. Але за одну ціну рівну 30 на 60 та мозаїку, чи криву 20на90, то є нонсенс.

Можна на одному об'єкті вивести середню ціну, а не озвучувати кожну окрему. Допустимо всі 200 квадратів по 300. А можна 100 по 200 а 100 по 400. Цифри образні.

Так я ровно про тоже самое.Готов платить и 300 и 400 но не готов выслушивать сметы выковырянные из носа как в сетевом маркетинге.

Если ты профи ты знаешь сколько взять с клиента а стружку снимать я и сам спец.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сорри что не в тему.Насчёт мудаков стяжечников,а позвать меня слабо было?ведь живу рядом и в Черновцы переодически народ вызывает.Чисто ради интереса,почём вышла стяжка?

 

Я знаю що поруч. Не знав чи захочете їхати за 135 квадратів.

Ціна в листопаді 19 була 100 за квадрат. Це виключно робота. Ціна як у всіх у нас на той час. Були дешевші я їх відсіяв сходу. На виході отримав під стіною в вітальні товщину клею 7мм, 1 метр від стіни 15 мм. В середині горб на пару мм вищий за поверхню плитки. Плитка товщиною 10 мм. Я її черепашками місяць вечорами чухав. Пляма квадратів 12 десь. Товщина стяжки 12 см.

На 2 поверсі товщина менша але приколи ті самі.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На той час в мене ціна була 140,на 135 м2 в 100 км від дому поїхав би запросто.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На той час в мене ціна була 140,на 135 м2 в 100 км від дому поїхав би запросто.

 

Ціна б влаштувала.

Але пізно пити Боржомі.....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здравствуйте!

Пролистал страниц 10, нашел пару советов. Но хотелось бы некий список клеев для керамогранита 1200*600мм на стены и на электрический ТП. Типа от худших (но подходящих) до лучших. Просто варианты от цемфикс за 10 грн за кг до миры за 40 грн за кг.

Нужен не на завтра, может какие-то акции на клея будут пролетать, чтоб знать что ловить.

 

П.С. смотрел на силтек т-81 (цена средняя), но судя по тому, что в советах он не пробегал - так себе?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здравствуйте!

Пролистал страниц 10, нашел пару советов. Но хотелось бы некий список клеев для керамогранита 1200*600мм на стены и на электрический ТП. Типа от худших (но подходящих) до лучших. Просто варианты от цемфикс за 10 грн за кг до миры за 40 грн за кг.

Нужен не на завтра, может какие-то акции на клея будут пролетать, чтоб знать что ловить.

 

П.С. смотрел на силтек т-81 (цена средняя), но судя по тому, что в советах он не пробегал - так себе?

Вы уже все знаете) Сопро #1 цена/качество/формат - без вариантов.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...