Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Подскажите, кто пользуется такой штукой, как стабилизатор

сват

Рекомендовані повідомлення

А кто что скажет о стабах Ресанта? По цене как Люксеон. Качество такое же?

Китай......он и Африке китай))))....... только одно неприятно что позиционируют их как Латвийские стабилизаторы.... зачем народу лапшу на уши вешать....... НЕПОНЯЯЯТНО)))):fool:

Как может стоить латвийский стабилизатор из евросоюза ТАКИЕ смешные деньги........:lol:.. цена всё расставляет на свои места.......

Короче очередные китайские феерверки8-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А кто что скажет о стабах Ресанта? По цене как Люксеон. Качество такое же?

 

Я хотів один потримати в руках (в Епіцентрі) - так у нього розетка випала, і ще якась пластинка з пружинкою... Ну я обережно назад поставив, поки ніхто претензій не пред"явив, що апарат зіпсував... :)

Короче, явно гірше ніж Люксеон... значно гірше. І ще нагло брешуть, що "прибалтика" - ага...:lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну что господа...........я чувствовал всеми фибрами своей души что...... у вас наверное много вопростов скопилось по стабилизаторам PHANTOM ;)......ну что же я готов внимательно всех выслушать и разложить по полочкам... что такое стабилизаторы PHANTOM и с чем их едят

 

Привіт!

 

Дайте РЕАЛЬНУ інформацію по вазі і розмірам ваших стабілізаторів, бо на вашому сайт розмір і вага однакові для всіх моделей від 5 до 20 кВт. Нонсенс...

Чомусь я не можу ні в кого допроситися ці параметри - вАєнная тайна, да? :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

на сайте исправим.. в течении получаса)))))).......... под крышечкой............... черный кирпичик....залитый чёрным компаундом;).... чтобы неповадно разглядывать было;)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я хотів один потримати в руках (в Епіцентрі) - так у нього розетка випала, і ще якась пластинка з пружинкою... Ну я обережно назад поставив, поки ніхто претензій не пред"явив, що апарат зіпсував... :)

Короче, явно гірше ніж Люксеон... значно гірше. І ще нагло брешуть, що "прибалтика" - ага...:lol:

 

Улыбнуло:) Вобщем ресанта идет в сад.

 

А люксеон настолько плох? Просто жаба душит стоко платить за Донецкий стаб(хоть он и суперкачественный). Видел в Эпицентре люксеон 15ква 3-х фазный, цена около 4500грн. Есть смысл брать? Сколько он реально даст на одну фазу(а на три)? У меня по фазам где-то так - 200, 170 и 160в.

И еще - не пойму почему Люксеонов однофазных стоко моделей одной декларируемой мощности и почти одной цены.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Улыбнуло:) Вобщем ресанта идет в сад.

 

А люксеон настолько плох?

 

Моя ІМХА - Люксеон не дуже поганий :rolleyes:, але для свого кола задач. В дуже нестабільних мережах, де постійні стрибки напруги - довго не протягне (особливості методу регулювання - механіка)... Але якщо потрібно компенсувати добові чи сезонні зміни напруги - то вполнє... за свої гроші... Ну але з трифазними Люксеонами досвіду не маю...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Трифазний 15 кВА серво стаб має в собі 3 однофазні стаби по 5 кВА на кожну фазу. Все залежить від виду нагрузки яку ти повісиш на нього.

 

В середньому беруть шо 1 кВА =0,7-0,8 кВТ. Все залежить від cos.

 

Якшо в тебе напруга часто різко не змінюється (ну ніби сварку ввімкнув хтось і т.д.) і якщо не хочеш переплачувати, то Люксеон можеш брати сміло (Сам особисто їх продаю і чатота повернень по гарантії дуже мала).

 

Але я б порадив взяти не один трифазний, а три однофазні стабілізатори. Так і дешевше і краще (якшо один з них дохне - то інші працюють). Це не вигідно хіба що відносно займаного місця. Але якшо в тебе є трифазні споживачі то варто задуматись. У 3-фазних серво стабілізаторах (та напевно як і в інших трифазних) є синхронізатор (певно так воно називається), шо якщо одна фаза пропадає взагалі - вимикається весь стабілізатор щоб не видох споживач.

 

Із всього модельного ряду серво стабілізаторів Люксеона я особисто порадив би FDR або KDR-серію.

 

Для правильного вибору приблизно прикинь сумарну потужність всіх споживачів на кожній фазі. І з цього вибирай стаб, беручи його номінал на 20-30% більше від того, що ти вирахував.

 

Відносно того, що модельний ряд дуже широкий:

І. Серво стабілізатори:

1. SVR - стандартна функціональність, стрілочна індикація. Напольний варіант.

2. KDR - так само тільки індикація цифрова (постійно перед очима 220 В :D) Напольний варіант.

3. RDV, KDF - більш комфортний екран: показ. вхідну та вихідну напругу, рівень нагрузки (корисна штуковина). Напольний варіант.

4. FDR - те що і KDR тільки є корисна функція: можна вручну виставити нижню і верхню границю відсікання по вихідній напрузі. Напольний варіант. (!!!! Особисто мені подобається)

5. WDS - На екрані видно вхіну та вихідну напругу, а також рівень потужності (у %) Але то як він крутить тими щітками... особисто мені він НЕ подобається. Настінний варіант.

 

Те що у них асорнимент велики - то добре. Але від моделі до моделі - якість різна, як у релейних так у серво.

 

ІІ. Релейні стаби:

1. Із всіх рекомендую: CDR, LDR, KDR, FDR (ці зарекомендували себе на "5")

 

Є ще й інші, але релейні стабілізатори потужністю більше 2 кВТ (чи кВА, неважливо) брати НІЗЗЯ. Пошкодуєш...

Змінено користувачем klesk_mc
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Минуло 3 години... Ну І?..

 

УУУУ. Фантоми то сила :good:

Даю тобі інфу по кілограмах:

5 кВт - 12 кг.

8 кВт - 15 кг.

10 кВт - 19 кг.

12,5 кВт - 24 кг.

15 кВт - 28 кг.

18 кВт - 34 кг.

20 кВт - 38 кг.

 

Жаль. Там не тільки кілограми неправильно вказані.

Там і діапазони стабілізації виправлень потребують.

 

Сімісторні стабілізатори (5, 8 та 10 кВт) 2 варіанти діапазонів:

- 110-260В, (Uвих = 220 +- 10 В) відсічка при 75 і 295 В відповіно;

- 135-260В, (Uвих = 220 +- 5 В) відсічка при 100 і 285 В відповіно;

 

ЕЛІТ стабілізатори (5, 8, 10, 12,5, 15, 18, 20 кВт) 4 варіанти діапазонів:

- 115-220В, (Uвих = 220 +- 4 В) відсічка при 85 і 250 В відповіно;

- 135-240В, (Uвих = 220 +- 4 В) відсічка при 100 і 265 В відповіно;

- 160-265В, (Uвих = 220 +- 4 В) відсічка при 110 і 295 В відповіно;

- 180-295В, (Uвих = 220 +- 4 В) відсічка при 135 і 315 В відповіно;

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Улыбнуло:) Вобщем ресанта идет в сад.

 

А люксеон настолько плох? Просто жаба душит стоко платить за Донецкий стаб(хоть он и суперкачественный). Видел в Эпицентре люксеон 15ква 3-х фазный, цена около 4500грн. Есть смысл брать? Сколько он реально даст на одну фазу(а на три)? У меня по фазам где-то так - 200, 170 и 160в.

И еще - не пойму почему Люксеонов однофазных стоко моделей одной декларируемой мощности и почти одной цены.

 

я думаю что с него при таком низком входном напряжении пойдёт дым:( если конечно пытаться снять все 15 кВА............реально даст кило 2 по фазе и то неуверен.....

А моделей у них очень много потому что политика фирмы такая...... шобы у покупателя глаза разбегались от такого ассортимента с цифровыми и стрелочными вольтметрами, разного цвета корпусами, от разного цвета подсветки . и тд и тп.. короче красивая обёртка(((((((

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

ЕЛІТ стабілізатори (5, 8, 10, 12,5, 15, 18, 20 кВт) 4 варіанти діапазонів:

- 115-220В, (Uвих = 220 +- 4 В) відсічка при 85 і 250 В відповіно;

- 135-240В, (Uвих = 220 +- 4 В) відсічка при 100 і 265 В відповіно;

- 160-265В, (Uвих = 220 +- 4 В) відсічка при 110 і 295 В відповіно;

- 180-295В, (Uвих = 220 +- 4 В) відсічка при 135 і 315 В відповіно;

 

там же точность +/- 2В на выходе.... насколько я помню )))))):beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

там же точность +/- 2В на выходе.... насколько я помню )))))):beer:

 

А вы не "помните". Вы обещания исполняйте и свой сайт и информацию на нем в порядке держите.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Даю тобі інфу по кілограмах:

 

Дякую, друже! :beer:

 

А по напругам так, теж бардак на сайті, але в прайсі їхньому мабуть правильні діапазони, сподіваюсь - ті ж що й ти написав. Тільки по прайсу точність +/-2В.

Я маю один VS-722 для експериментів. :rolleyes: Кришечку вже зняли, :oops: оцінили - зібраний добротно. Фоточку зробили... Ще на днях до ЛАТРа підключимо, то й діапазони перевіримо. А потім в бой - є "полігон" з сусідом сварщіком... :crazy:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кришечку вже зняли, :oops: оцінили - зібраний добротно.

 

Поздравляю с потерей гарантии ;):D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А вы не "помните". Вы обещания исполняйте и свой сайт и информацию на нем в порядке держите.

 

Уже.......... спасибо....... как говориться "Ёж птица гордая8-) без пинка не полетит;) "

:beer:.......привёл в порядок

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

.

Я маю один VS-722 для експериментів. :rolleyes: Кришечку вже зняли, :oops: оцінили - зібраний добротно. Фоточку зробили... Ще на днях до ЛАТРа підключимо, то й діапазони перевіримо. А потім в бой - є "полігон" з сусідом сварщіком... :crazy:

 

Упірьод, робяти :D

Вистав фотки ПЛІЗ (та й вкажи дату виготовлення). Хай всі дивляться і оцінюють. Та й про результати стресс-тестів не забудь писати. :beer:

 

А по +/- 4 вольт то я прогнав. Певно багато :beer: :beer: :beer: :beer: було. Я чомусь подумав +/- 2% шо є 4 В

Та все-таки +/-2 чи +/-4 невелика різниця. Головне щоб працював.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поздравляю с потерей гарантии ;):D

 

Дякую! Але такою формальністю справжнього ЕКСПЕРИМЕНТАТОРА не налякати - аргумент при потребі знайдеться. ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вистав фотки ПЛІЗ...

 

Так на шостій сторінці цієї гілки є фотка внутрєнностєй VS-722-го. То підтверджую - так він і виглядає. :) Нє, ну фотку можу й викласти, але вже завтра на роботі коли буду - вона на робочому компі лишилася. Ну але дійсно - те ж саме, тільки в профіль (під іншим кутом).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кришечку вже зняли, :oops: оцінили - зібраний добротно. Фоточку зробили...

 

 

так где ? оно.... ФОТО?:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так на шостій сторінці цієї гілки є фотка внутрєнностєй VS-722-го. То підтверджую - так він і виглядає. :) Нє, ну фотку можу й викласти, але вже завтра на роботі коли буду - вона на робочому компі лишилася. Ну але дійсно - те ж саме, тільки в профіль (під іншим кутом).

 

 

Посмотрел на этот фантом - в чем прикол? Там же все полностью китайское, даже транс. Разве что платы совковые, да корпуса из прошлого века - китайцы так не делают, совковая сборка.

 

PS Не, но стабилизатор наверняка нормальный, не хуже китайского. Трансформатор тороид, это говорит о том что не жалели копейки. Однако мне абсолютно непонятно, почему местные паяльщики считают себя лучше китайских?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По поводу тора тоже есть вопрос?

Вольтеры 7кВт и более наматаны шиной на тор шину наматать реально. И из того что есть нормалиный запас не требуют вентиляторов.

Потолу и получается везде есть свои плюсы и минусы.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Трифазний 15 кВА серво стаб має в собі 3 однофазні стаби по 5 кВА на кожну фазу. Все залежить від виду нагрузки яку ти повісиш на нього.

...

Є ще й інші, але релейні стабілізатори потужністю більше 2 кВТ (чи кВА, неважливо) брати НІЗЗЯ. Пошкодуєш...

 

Спасибо за подробный и доходчивый ответ!

А за сколько можно взять фдр10000серво(я так понял - Вы ими торгуете) и сколько он выдаст при 170в?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...