Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Пенсионная реформа

alyak

Рекомендовані повідомлення

Робітники отримують значно вищу зарплату, а продукцію продає за тією ж ціною, що й українське підприємство. От як так виходить?

 

Маю надію що ви саме той роботодавець, про якого так яскраво розписали. Чи може все ж таки той обурений та обкрадений найманець?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До чого тут я? Ми про керівників, які не вміють керувати. Ті ж сталевари продають метал на світовому ринку за світовими цінами, а аналогічний рівень зарплат платити не можуть. А чому? А тому що виводять кошти з підприємств на карман, а не вкладають в модернізацію і оптимізацію. Тобто має місце звичайна жадібність і невміння планувати стратегічний розвиток підприємства.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ті ж сталевари продають метал на світовому ринку за світовими цінами, а аналогічний рівень зарплат платити не можуть. А чому? А тому що ...

 

... продуктивність праці та накладні витрати не ті.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

... продуктивність праці та накладні витрати не ті.

А чому? Чи не тому, що жодної копійки не вкладалося в модернізацію і розвиток підприємства, а все виводилося в кеш для збагачення власника? І хто в цьому винен? Робітники чи власник, який не вміє ефективно управляти?

Не вмієш керувати - йди найманим працівником, не знущайся з підприємства.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

... продуктивність праці та накладні витрати не ті.

В 2013-м году я для металлурги считал. Продуктивность труда ниже в два раза, зарплаты — в десять.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До чого тут я? Ми про керівників, які не вміють керувати.

 

От і дійшли до результату.

Я майже кожного дня стикаюсь з тими, хто знає шо все робиться не так, а коли питаєш, мовляв, покажи як треба, одразу кудись зникає завзятість, мовляв, його завдання давати вказівки, а виконувати то не його завдання. При тому, що 90 відсотків цих "активістів" нероби, які в своєму житті нічого не варті, які не посадили жодного дерева, на збудували навіть собачої конури, та й з дітьми проблеми.

 

Я керівник. Менеджер, який щодня приймає рішення в межах соєї компетенції і який відповідає за свої рішення. Я знаю як керувати, але у мене не заповнені вакансії, бо не так вже й багато тих, хто бажає працювати, вислуховуючи "поради" нездар.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а коли питаєш, мовляв, покажи як треба, одразу кудись зникає завзятість,

Бо питати треба в тих хто вміє керувати. У керівників західних підприємств треба запитувати як їм вдається мати вдвічі вищу продуктивність праці і платити зарплатню працівникам значно вищу при однакових цінах на кінцевий продукт з українськими підприємствами. Вміння знайти в кого запитувати теж важливе.

Я знаю як керувати, але у мене не заповнені вакансії, бо не так вже й багато тих, хто бажає працювати, вислуховуючи "поради" нездар.

Не багато, але вони є. Можливо вам не вдається їх знайти через низький рівень заробітної плати - ті хто вміє і бажає працювати не будуть це робити за мінімалку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 2013-м году я для металлурги считал. Продуктивность труда ниже в два раза, зарплаты — в десять.

 

Для промисловості ви не враховували перевіряльників, сплату податків авансом, відкати за повернення ПДВ, загрози рейдерства та ще багато чого. До того ж зовсім різні підходи до формування бази оподаткування тут та за кордоном. Реально продуктивність та зарплатня нижча в півтори - два рази, що обумовлено рівнем обладнання.

 

Добавлено через 10 минут

Бо питати треба в тих хто вміє керувати. У керівників західних підприємств треба запитувати як їм вдається мати вдвічі вищу продуктивність праці і платити зарплатню працівникам значно вищу при однакових цінах на кінцевий продукт з українськими підприємствами. Вміння знайти в кого запитувати теж важливе.

 

Не багато, але вони є. Можливо вам не вдається їх знайти через низький рівень заробітної плати - ті хто вміє і бажає працювати не будуть це робити за мінімалку.

 

От не знаю. Чомусь у мене все більше бажання сісти, та давати поради, наприклад з модерування, бо ви паганий модератор, але я це роблю лише в дозволений правилами форуму спосіб. Чому ж тоді ви вважаете, що не маючи ані найменшого хисту до керування будь чим маєте право давати "поради" тим, хто за вашим розумінням це робить "не так"? Якнамене краще - "я бачу недоліки, тому дай я зроблю краще"!

При кожній моїй зміні місця роботи на моє місце брали одразу кількох, але віддача були значно нижчою. Бо я вмію працювати, керувати, заробляти. Мені байдуже до нероб, що вміють розповідати що і де не так.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Реально продуктивність та зарплатня нижча в півтори - два рази, що обумовлено рівнем обладнання.

Я русским языком написал:

Продуктивность труда ниже в два раза

 

Для промисловості ви не враховували перевіряльників

В металлургии? Где владельцы в зРаде сидят и законы принимают такие как им надо? Чо, сирьёзна? Там чморили только индуса, и он единственный показывал прибыль, остальные рисовали убытки. Что не мешало некоторым покупать квартиры за сотни миллионов фунтов и несколько аэробусов в частное пользование. С убытков покупали, чё.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В металлургии? Где владельцы в зРаде сидят и законы принимают такие как им надо? Чо, сирьёзна? Там чморили только индуса, и он единственный показывал прибыль, остальные рисовали убытки. Что не мешало некоторым покупать квартиры за сотни миллионов фунтов и несколько аэробусов в частное пользование. С убытков покупали, чё.

 

Завод імені Петровського. Місто Дніпропетровськ.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для промисловості ви не враховували перевіряльників, сплату податків авансом, відкати за повернення ПДВ, загрози рейдерства та ще багато чого.

Щось я на це скарг від того ж Ахметова в ЗМІ не чув. Навпаки ПДВ йому нормально повертають, рейдернути його ще ніхто не наважився, з перевіряльниками в нього теж непогано. Окрім того в нього ще й вертикальна інтеграція що зменшує собівартість відного західних виробників принаймні на сировиу. Та й на екологічні заходи вітчизняні підприємці не дуже витрачаються порівняно із закордонними.

Реально продуктивність та зарплатня нижча в півтори - два рази, що обумовлено рівнем обладнання.

Чому не вкладалися кошти в модернізація обладнання? А виводилися з підприємства?

маєте право давати "поради" тим, хто за вашим розумінням це робить "не так"?

Я не даю поради. Щоб давати поради терба принаймні робити це краще. Я лише вказую на те, що є більш ефективні керівники і де їх шукати, щоб в них спитати поради як більше заробляти, як підвищувати ефективність.

Якнамене краще - "я бачу недоліки, тому дай я зроблю краще"!

Так я теж робив, але там де я дійсно кращий і де міг об’єктивно недоліки усунути. Приходив і усував.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В Древнем Риме рабам давали пищи и еды ровно столько, чтобы могли продолжать работать....С тех пор в принципах оплаты труда мало что изменилось
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В Древнем Риме рабам давали пищи и еды ровно столько, чтобы могли продолжать работать....С тех пор в принципах оплаты труда мало что изменилось

 

Ну то таке життя. Якщо рабам давати більше ніж потрібно, то вони переїдають та стають млявими та не бажають плідно працювати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

некоторые работодатели (рабодержатели) и так удерживают сумму ЕСВ из зарплаты, если хочешь, чтобы з/п начисляли официально

Тут незрозуміло, хочеш наприклад офіційну зп 10 тис - з неї утримають 41,5%? Чи хочеш офіційну 30 тис і з неї вирахують 12450? А яка тоді користь працівникові - гіпотетична пенсія через надцять років? Та й роботодавець попадає на більшу суму бо збільшується ФОП, а йому ж все-одно кому платити працівникові чи в державу.

 

Поясніть бо якась економна економіка, якщо офіційна 10 тис і ЄСВ заплатить роботодавець то його витрати складуть 12200 грн, і працівник на руки отримає 8050 грн. Якщо витрати для роботодавця залишаться ті ж 12200 грн, але ЄСВ заплатить працівник то на руки він отримає 7137 грн - хто кого надув і в чому економія?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пенсии не отменят. Но выходить\получать их будут, в основном - гослужащие, госчиновники, военные, полицейские, таможенники и т.п.. У них там будет год за два или полтора. Всем остальным влепят страховой\трудовой стаж под лет так сорок (40!). Кому повезет дотянуть\домотать до такого срока, тот получит вероятнее всего минималку.
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пенсії буде скасовано.

Навряд чи. Весь цей цирк на дроті існує за для виплат спецпенсій прокурорам, суддям, нардепам і т.п. шоблі. З когось збирати на це гроші потрібно ж… Тому ця пісня буде вічною.

Всем остальным влепят страховой\трудовой стаж под лет так сорок (40!). Кому повезет дотянуть\домотать до такого срока, тот получит вероятнее всего минималку.

Именно. Пенсионный стаж 35 лет, пенсионный возраст 65 лет (при средней продолжительности жизни 59 лет) и порезанный до 1% «коэффициент участия» для обычных (не приблатнённых, см. выше) пенсионеров жирно на это намекают. И всё это есть уже.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Весь цей цирк на дроті існує за для виплат спецпенсій прокурорам, суддям, нардепам і т.п. шоблі.

Для них можуть залишити. 22% ЄСВ на це саме має вистачити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для них можуть залишити.

Іншим також кістку треба кинути. Інакше ніхто той ЄСВ платити не буде взагалі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Інакше ніхто той ЄСВ платити не буде взагалі.

Дуже смішно. Буде, інакше заплатить штраф.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Буде, інакше заплатить штраф.

Кількість сірих або чорних працівників зросте в декілька разів. І штрафи не спинять. Як не спинили зараз штрафи по майже 300кгрн. за кожного працівника.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...