Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Консультации мастера по мебели

Оз

Рекомендовані повідомлення

 

 

Тут важливий один момент - з допомогою яких інструментів відбувається весь процес проектування виробу. Якщо розміри деталей вираховуються на калькуляторі та записуються на листочку, а потім це все вноситься в конструктор в ВіярПро, то так, це займе набагато менше часу, ніж це все і плюс вносити параметри кожного отвору, пазів, вирізів і так далі.

Але якщо проектування відбувається в спеціалізованому програмному забезпеченні ( наприклад той же Базис Мебельщик), то такий комод, як у Antrate, можна спроектувати за 10 хв зі всіма отворами та пазами і вирізами, звичайно не враховуючи час на обговорення різних нюансів проекту. Ще 10 хв займе вигрузка цього проекту в ВіярПро з допомогою спеціального конвертора. Тобто на такий комод, разом з обговоренням матеріалів, комплектуючих та конструктивних особливостей конструктор може потратити годину, максимум дві, якщо в замовника виникнуть якісь труднощі з визначенням матеріалів та конструкції виробу і в такому разі будуть потрібні якісь додаткові консультації, рекомендації.

Це все інтуїтивно зрозуміло.:beer:

Але було сказано що то кардинально різні ціни.

От мене й зацікавило наскільки вони відрізняються. Раз є люди які погоджуються отримати набір деталей які треба ще допрацьовувати.

 

 

П. С. Те що основою якості любого замовлення є точно й чітко прописане ТЗ теж зрозуміло.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

UncleM можете в приват повідомленні або тут на форумі озвучити Вашу вартість за цю роботу зі всіма присадками та отворами? Просто хочу порівняти. Бо в мене є ще що робити з меблів.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

UncleM можете в приват повідомленні або тут на форумі озвучити Вашу вартість за цю роботу зі всіма присадками та отворами?

Відповів в ПП

 

Добавлено через 6 минут

Ну, это разве что в 10 версии. В народной 8, это немного дольше.

Як варіант, можна заплатит 60 руб. (~25 грн) за годину роботи в БМ10 Онлайн і спроектувати 5-6 таких комодів :pardon:

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Указал баальшой стрелкой

 

А есть какие-то секреты при поиске необходимого остатка?

Допустим мне надо остаток не менее 1300*1200*18 мм цвет дуба.

Смотреть полный список остатков и для подходящего искать визуализацию на сайте Вияра, чтобы понять цвет?

Может фильтры использовать?

А менеджеры на Вияре не помогают с подбором остатков?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А есть какие-то секреты при поиске необходимого остатка?

 

Я в екселе разделяю размері в два столбца и фильтрую по каждому отдельно размер длині и ширині. По фильтру нахожу нужное ДСП по наименованию. Для полрезки надо плюс 30 мм (вроде 30 могу ошибаться), поєтому размер берите больше.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А есть какие-то секреты при поиске необходимого остатка?

А менеджеры на Вияре не помогают с подбором остатков?

 

Секретов нет, если как вы говорите вам нужен некий абстрактный "дуб" , значит вам нужно сидеть и самому просматривать таблицу Эксель с остатками и прикидывать что вам подойдет, я лично не знаю, какие фильтры можно применить в обычной таблице.

Поэтому менеджер может вам помочь, если ему делать совсем нечего, или у вас есть максимум пять-семь вариантов, чтобы проверить есть по ним остатки или нет. Иначе не может же он(она) открывать каждый "дуб" или "примерно коричневый" , чтобы проверить по базе остатки.

Я в екселе разделяю размері в два столбца

Вот, я не знаю, а метод есть.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Допустим мне надо остаток не менее 1300*1200*18 мм цвет дуба.

Если Вы точно знаете вияровский артикул или точное наименование декора, то можно в экселе через "Найти и выделить" :

1562526245787.png

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підскажіть по распашним дверям для вбудованої шафи в нішу. Двері з ДСП поверх дзеркало з двох половинок, які ручки можна застосувати? чи можна зробити врізні ручки?

838300925_.jpg.5d8497493c3d90197d46cfbc718f5243.jpg

1895962186_2.jpg.6d8fb5415db7cc6cfdd10bd1c4d81c04.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підскажіть по распашним дверям для вбудованої шафи в нішу. Двері з ДСП поверх дзеркало з двох половинок, які ручки можна застосувати? чи можна зробити врізні ручки?

Насамперед, обережно з комбінуванням ДСП плюс дзеркало. Одразу потрібно передбачити вирівнювачі дверей, тому що через різну щільність матеріалів ДСП та дзеркала при зміні вологості та температури в приміщенні дуже велика вірогідність того, що фасад з часом прогнеться. І якщо до цього всього в дзеркалі буде зроблений отвір під ручку, то саме на цьому отворі дзеркало може тріснути. Тому, я б спочатку пошукав інші варіанти розміщення дзеркала в прихожій, а наклеювання його на фасад з ДСП розглядав би в саму останню чергу

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

клеил зеркала на всю площадь двери (2500*600) ничего не крутило, но... суммарный вес двери …. требует огромного количества петель и зачастую крепление шкафа к стене. Крепление ручки через зеркало + ДСП , даже с ограничителем не дает гарантии, что зеркало не лопнет, при качественной поклейке снять зеркало практически нереально, придется заказывать как новую деталь из ДСП, так и зеркало. Рекомендую воспользоваться ал. рамочным профилем без обхвата, и крепить ручку только через зеркало
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

клеил зеркала на всю площадь двери (2500*600) ничего не крутило

В мене теж деякі крутило, деякі ні. Я ж написав : "існує вірогідність". Вгадати як поведе себе такий бутерброд - не можливо. Залежить від того на скільки мікроклімат в приміщенні, де будуть стояти такі двері відрізняється від того, як зберігалась плита, як взагалі змінюється вологість та температура в приміщені в сезон зима/літо...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підскажіть по распашним дверям для вбудованої шафи в нішу. Двері з ДСП поверх дзеркало з двох половинок, які ручки можна застосувати? чи можна зробити врізні ручки?

Клеил зеркала на ДСП не раз, все совершенно нормально. И фацетом зеркала на ДСП с кромкой, и сначала клеили зеркало, а затем кромковали дсп и зеркало вместе (довольно сложно срезать кромку 2мм по зеркалу, очень аккуратно нужно).

Единственное, что не стОит делать, это отверстия под ручку, большая вероятность, что треснет со временем. На фото, шкаф с зеркалами, на которых еще и гравировка есть. Когда сделали, сгоряча, отверстия под ручку, одно зеркало через несколько дней лопнуло, пошла трещина от отверстия. Остальные стоят нормально, это как повезет, возможно при сверловке зеркала образовались микротрещины. Заменили зеркало, ручку на клей и все ок.

 

86171fbd49d4t.jpg

 

c1b76cf245adt.jpg

 

Добавлено через 7 минут

В былые времена столяра воровали табуретки с цехов за пляшку горилки.

В нынешние времена всё по другому,- конструкторы на зарплате (ставка) подрабатывают фрилансом вместо основной работы на фирме.

По сути это те же ворованые табуретки.

Уважаемый, скажите тихонько, на ушко, тссс.. я никому.. Не Вы ли Antrate проект для Вияра сделали?Ж-)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підскажіть по распашним дверям для вбудованої шафи в нішу. Двері з ДСП поверх дзеркало з двох половинок, які ручки можна застосувати? чи можна зробити врізні ручки?

Есть вариант не ручки ставить, а магнитную нажимную защёлку. Ставится внутри, зеркало сверлить не нужно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Есть вариант не ручки ставить, а магнитную нажимную защёлку. Ставится внутри, зеркало сверлить не нужно.

 

И двери открывать только в перчатках, ну чтоб зеркала небыли залапаны:Rose:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И двери открывать только в перчатках, ну чтоб зеркала небыли залапаны:Rose:

А с ручками все зеркала ну просто безупречно чисты)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приветствую! Решил написать тут, потому как думаю много мастеровых читают.

Нужна помощь. Дело было так... заказал два шкафа в прихожки и ещё один в кабинет. Исполнитель изготовил и установил корпуса а двери и фасады нет. И пропал:) Уже год прошёл. Может кто то взяться и доделать?

Двери на прихожки - как на фото, в кабинет - готовые жалюзийные из сосны (как в Эпицентре продают) в белом масле.

3f578f4c1f56fa9ee1808c1df0613a0d.jpg.cbca9832f149824b7663e22adef3746b.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Исполнитель изготовил и установил корпуса а двери и фасады нет.

То есть фасады вообще не изготовлены или просто не установлены?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я вважаю, буде справедливо, якщо Ви озвучите ім'я або нік на на цьому форумі "конструктора", послугами якого Ви скористались. Цим Ви зекономите гроші, час та нерви іншим людям, які теж мають намір скористатись подібною послугою

https://www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?p=4923627#post4923627

 

Сьогодні виконавець передав мені виправлені днища, але коли почали збирати ящики, один не зібрали - не вистачило конфірматів)))

 

Ще питання, починати встановлювати направлюямі краще знизу чи зверху? Столешня поки що відсутня якщо щось...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

починати встановлювати направлюямі краще знизу чи зверху?

Не принципово,хоч з середини.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...Ще питання, починати встановлювати направлюямі краще знизу чи зверху? Столешня поки що відсутня якщо щось...

 

Вы тут советуетесь с профи, сами таким не являясь. И верная последовательность действий для них может не оказаться таковой для вас. Я такой же ламер и мне было удобней сначала собрать ящики, а затем делать разметку под направляющие и крепить их. Было удобно это делать начиная снизу, а также используя нивелир для точного позиционирования.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а также используя нивелир для точного позиционирования.

Немного оффтопа про нивелир.

Беру я консультацию у одного "слесаря".Почему на валу фуганка,подшипник с одной стороны,регулярно вылетает?

Ответ убил.Попробуй,говорит,станок по уровню выставить...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы тут советуетесь с профи, сами таким не являясь.

А у меня нет другого выхода. Соберу.

И верная последовательность действий для них может не оказаться таковой для вас.

Поэтому мне будет легче в том плане, что я никогда этого не делал, поэтому буду рад любому совету.

Сижу изучаю техкарты.

 

Может кто тыкнуть на техкарту для ящика из 18 ДСП для Quadro V6.Silent System, а то только нахожу на 16 ДСП. Или это не принципиально?

Оно? www.woodstocksupply.com/quadro-v6-full-extension-soft-close-9-inch-9048982-hettich.html не оно тоже на 16(( нашёл на Вияре.

Змінено користувачем Antrate
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А у меня нет другого выхода. Соберу.

 

Поэтому мне будет легче в том плане, что я никогда этого не делал, поэтому буду рад любому совету. Сижу изучаю техкарты.

 

Разметка присадки по нивелиру, ну не стОит:D

 

Лучше разобрать секцию, положить боковины рядом на стол, пол. Совместить их. Посчитать размеры до присадки направляющих по вертикали, провести вертикальные линии с нужными размерами от лица стоек 37 мм , 325 мм. Затем снизу, обязательно от одной базы, не переставляя рулетку, наколоть шилом 4 отв. под шурупы. Сначала первую вертикаль разметить, затем вторую и т.д. Прикладываете линейку, проверяете горизонт (соосность) у обоих стоек.

Ну и, желательно, под шуруп засверливать отв D 1 mm 2 mm глубиной.

Затем, на прикрученные на 2 шурупа направляющие, закручиваете остальные шурупы.

 

viyar.ua/catalog/quadro_v6_silent_system_l_500mm_polnogo_vydvizheniya_levaya_dsp_18_mm_9225731/

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Antrate своїми дописами декласує саму можливість замовлення меблів за індив замовленням із полуфабрикатів у виробників деталів за індив розмірами :-)

Декласує саму можливість зробити щось конкуренте Ikea СВОЇМИ РУКАМИ із більшим ніж у Ikea вибором матеріалів.

 

Замовлюйте готові меблі , або

 

посекційно від Ikea, Грейд, Miromark, BRW, Gerbor таке інше... там гарні креслення в кожній упаковці, присаджені деталі, точний до одиниці набір стяжної фурнітури, але

фіксований ряд розмірів

та обмежений вибір матеріалів

Вибачте, але ви якось нетворчо...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...