Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Питання з електрики, які не потребують окремої теми

sanykrimea

Рекомендовані повідомлення

Щоб не плодити теми, запитаю тут пораду, а точніше хочу отримати консультацію і зрозуміти хто з нас правий а хто ні.

Ситуація таку, купив у форумчанина світлодіодну стрічку 2835-120-IP33-NW-8-12 RN08C0TA-B e-pcb (7598) RISHANG + блок живлення на 150 Вт + алюмінієвий профіль з розсіювачем. Стрічки взяв 12,2м.

Монтував своїми салами. Так як підсвітка стелі по колу, то стрічку між собою спаяв. Вільні кінці підключив до одного з виходів на блокові живлення 12В, на другі клеми 12В підключив провід 2,5мм2 для повторного приєднання стрічки, та припаявся по центру стрічки, ~6,1м. від блоку живлення.

5982114c116d.png

Запустив її, все нормально, все світить та радує око. Але ж не може все бути так добре. Через пару днів в районі повторного підключення до стрічки перестав працювати сигмент стрічки, відкрив, діод з чорною точкою. Поматерився, відрізав та замінив на інший сегмент. Поспілкувався з людиною яка продала, скинув фото,пояснили що я міг проводок КЗ зробити. Ну ладно. перепаяав, запустив, працює. Через тиждень в іншому місці така ж біда. Тут вже я не лазив, тому не міг нічого зробити поганого. Продавець пояснив що може при монтажу сильно натиснув на діод от він і згорів. Но мені від цього не легше. Стеля натяжна і там паяти дуже весело+ ще коли в тебе бортик з ГК вже готовий і мені приходилося його вирізати. І так у мене було пару разів в цих районах, вона вигорала,я її міняв. Останні випадки вигорання в тих місцях де я крім монтажу стрічки нічого не робив. Але відповідь одна, я не вірно змонтував, потрібно було частіше робити повторне підключення через 2.5м, і я сильно тисну на діоди, стрічка супер-пупер і з нею ніколи не було проблем.

Тиждень назад появилася інша біда,якщо зараз вони не вигорають чомусь, то почали світитися пару дару діодів по пару секунд після їхнього відключення. Спочатку в одному місці два штуки, а вчора прямо коло блоку живлення.

 

Питання:

1. Чи вистачить стрічкі 12.2м повторного підключення на 6,1 м?

2. Чому світяться діоди після відключення і як це виправити?

3. Яка може бути причина вигорання сегментів діодів коло яких я не проводив ніяких паяльних робіт?

 

Дякую за любу допомогу.

Змінено користувачем Roma_Z
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щоб не плодити теми, запитаю тут пораду, а точніше хочу отримати консультацію і зрозуміти хто з нас правий а хто ні.

Ситуація таку, купив у форумчанина світлодіодну стрічку 2835-120-IP33-NW-8-12 RN08C0TA-B e-pcb (7598) RISHANG + блок живлення на 150 Вт + алюмінієвий профіль з розсіювачем. Стрічки взяв 12,2м.

Монтував своїми салами. Так як підсвітка стелі по колу, то стрічку між собою спаяв. Вільні кінці підключив до одного з виходів на блокові живлення 12В, на другі клеми 12В підключив провід 2,5мм2 для повторного приєднання стрічки, та припаявся по центру стрічки, ~6,1м. від блоку живлення.

5982114c116d.png

Запустив її, все нормально, все світить та радує око. Але ж не може все бути так добре. Через пару днів в районі повторного підключення до стрічки перестав працювати сигмент стрічки, відкрив, діод з чорною точкою. Поматерився, відрізав та замінив на інший сегмент. Поспілкувався з людиною яка продала, скинув фото,пояснили що я міг проводок КЗ зробити. Ну ладно. перепаяав, запустив, працює. Через тиждень в іншому місці така ж біда. Тут вже я не лазив, тому не міг нічого зробити поганого. Продавець пояснив що може при монтажу сильно натиснув на діод от він і згорів. Но мені від цього не легше. Стеля натяжна і там паяти дуже весело+ ще коли в тебе бортик з ГК вже готовий і мені приходилося його вирізати. І так у мене було пару разів в цих районах, вона вигорала,я її міняв. Останні випадки вигорання в тих місцях де я крім монтажу стрічки нічого не робив. Але відповідь одна, я не вірно змонтував, потрібно було частіше робити повторне підключення через 2.5м, і я сильно тисну на діоди, стрічка супер-пупер і з нею ніколи не було проблем.

Тиждень назад появилася інша біда,якщо зараз вони не вигорають чомусь, то почали світитися пару секунд після їхнього відключення. Спочатку в одному місці два штуки, а вчора прямо коло блоку живлення.

 

Питання:

1. Чи вистачить стрічкі 12.2м повторного підключення на 6,1 м?

2. Чому світяться діоди після відключення і як це виправити?

3. Яка може бути причина вигорання сегментів діодів коло яких я не проводив ніяких паяльних робіт?

 

Дякую за любу допомогу.

 

А блок живлення чий?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щоб не плодити теми, запитаю тут пораду, а точніше хочу отримати консультацію і зрозуміти хто з нас правий а хто ні.

Ситуація таку, купив у форумчанина світлодіодну стрічку 2835-120-IP33-NW-8-12 RN08C0TA-B e-pcb (7598) RISHANG + блок живлення на 150 Вт + алюмінієвий профіль з розсіювачем. Стрічки взяв 12,2м.

Монтував своїми салами. Так як підсвітка стелі по колу, то стрічку між собою спаяв. Вільні кінці підключив до одного з виходів на блокові живлення 12В, на другі клеми 12В підключив провід 2,5мм2 для повторного приєднання стрічки, та припаявся по центру стрічки, ~6,1м. від блоку живлення.

5982114c116d.png

Запустив її, все нормально, все світить та радує око. Але ж не може все бути так добре. Через пару днів в районі повторного підключення до стрічки перестав працювати сигмент стрічки, відкрив, діод з чорною точкою. Поматерився, відрізав та замінив на інший сегмент. Поспілкувався з людиною яка продала, скинув фото,пояснили що я міг проводок КЗ зробити. Ну ладно. перепаяав, запустив, працює. Через тиждень в іншому місці така ж біда. Тут вже я не лазив, тому не міг нічого зробити поганого. Продавець пояснив що може при монтажу сильно натиснув на діод от він і згорів. Но мені від цього не легше. Стеля натяжна і там паяти дуже весело+ ще коли в тебе бортик з ГК вже готовий і мені приходилося його вирізати. І так у мене було пару разів в цих районах, вона вигорала,я її міняв. Останні випадки вигорання в тих місцях де я крім монтажу стрічки нічого не робив. Але відповідь одна, я не вірно змонтував, потрібно було частіше робити повторне підключення через 2.5м, і я сильно тисну на діоди, стрічка супер-пупер і з нею ніколи не було проблем.

Тиждень назад появилася інша біда,якщо зараз вони не вигорають чомусь, то почали світитися пару секунд після їхнього відключення. Спочатку в одному місці два штуки, а вчора прямо коло блоку живлення.

 

Питання:

1. Чи вистачить стрічкі 12.2м повторного підключення на 6,1 м?

2. Чому світяться діоди після відключення і як це виправити?

3. Яка може бути причина вигорання сегментів діодів коло яких я не проводив ніяких паяльних робіт?

 

Дякую за любу допомогу.

 

2 - фаза приходит напрямую а не через выключатель, и где-то есть сток в "землю"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 - фаза приходит напрямую а не через выключатель, и где-то есть сток в "землю"

світяться три-чотири світлодіода а не вся стрічка. фаза інші світлодіоди оминає?

 

Добавлено через 2 минуты

А блок живлення чий?

LCR-150-12 Mean Well

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

світяться три-чотири світлодіода а не вся стрічка. фаза інші світлодіоди оминає?

 

фаза к диодам уже не имеет отношения

фаза на БП делает какое-то напряжение, которое подается в ленту.

А светоДИОДЫ не зря так называются, кто-то раньше открывается, кому-то не хватает этой наводки для открытия и свечения нет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

фаза на БП делает какое-то напряжение, которое подается в ленту.

А светоДИОДЫ не зря так называются, кто-то раньше открывается, кому-то не хватает этой наводки для открытия и свечения нет.

як це лікується або перевіряється,чи дійсно так?

 

і по повторне підключення на 6,1м дайте відповідь,чи вистачає його.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

як це лікується або перевіряється,чи дійсно так?

 

і по повторне підключення на 6,1м дайте відповідь,чи вистачає його.

 

есть тестеры фазы,стоят не дорого zyabkin.com.ua/otvertka-probnik-op-1-iek/p195887/

ею проверить, чтобы прямой провод был нулевым а на включатель шла фаза.

 

Добавлено через 1 минуту

 

і по повторне підключення на 6,1м дайте відповідь,чи вистачає його.

 

я знаю, что это считается, но не интересовался точно ,как именно

те, кто торгуют лентами должны быть более в курсе, какой длины какой ленте надо дублирующее включение

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

як це лікується або перевіряється,чи дійсно так?

 

і по повторне підключення на 6,1м дайте відповідь,чи вистачає його.

 

Я стрічку 12В 5м з двох кінців живлення подаю повторним підключенням. У вашому випадку вірно. Це ж рішанг, там дорожки гарні. Я не розумію навіщо його через 2.5 підпаювати повторно якщо чесно.

Я тут порахував трохи. 1м стрічки то 8.6 Вт. 12м то 105 Вт. Всього то 9А. Мені здається провід 0.75 від живлення до стрічки замалий. Там по хорошому 1.5 потрібно.

Змінено користувачем Energon
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мені здається провід 0.75 від живлення до стрічки замалий. Там по хорошому 1.5 потрібно

ну цей провід іде зі стрічкою. Значить розрахували його якось.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну цей провід іде зі стрічкою. Значить розрахували його якось.

 

Ага, тільки на яку довжину?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну цей провід іде зі стрічкою. Значить розрахували його якось.

 

Ну як мені не вірите, то запитайте у продавця не в чому проблема??? А як потрібно зробити???:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

світяться три-чотири світлодіода а не вся стрічка. фаза інші світлодіоди оминає?

 

Добавлено через 2 минуты

 

LCR-150-12 Mean Well

Такого блока не знаю.

Есть lpv-150-12 и lrs-150-12, скорее всего, он. Какое у него напряжение на выходе стоит?

Если накручено больше 13В, то это может быть причиной смерти диодов...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Какое у него напряжение на выходе стоит?

Если накручено больше 13В, то это может быть причиной смерти диодов...

напруга 12 В. Переміряв.

 

Добавлено через 57 секунд

Ага, тільки на яку довжину?

на 5м точно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кто варил угольными электродами провода подскажите

Есть в продаже электроды вроде бы аналогичные, но одни по цене 7 грн, другие - 90. Там реальная разница или только жадность продавца?

Еще есть омедненные и просто стержни, какие лучше?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А вы уверены что угольные электроды для проводов? Я варил просто щеткой от электродвигателя - как раз торчащий из неё провод зажимал в электрододержателе с натягом, таким образом сама колодка была хорошо зафиксирована и не ерзала. Щетка чуть меньше спичечного коробка.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

MaksymS Так вугільні для різки металу.

igor_d70 під ваше завдання пофіг якиЙ. Вам огризка вистачить на весь будинок.

Можна навіть витягти електрод +совий з великої круглої батарейки (типорозмір "С")

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кто варил угольными электродами провода подскажите

Есть в продаже электроды вроде бы аналогичные, но одни по цене 7 грн, другие - 90. Там реальная разница или только жадность продавца?

Еще есть омедненные и просто стержни, какие лучше?

 

ca2f21015f8ed985938842deeca13776.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...

 

Прикольные штучки, но я такое не хочу, все эти "цацки" от лукавого

 

Добавлено через 1 минуту

MaksymS Так вугільні для різки металу.

igor_d70 під ваше завдання пофіг якиЙ. Вам огризка вистачить на весь будинок.

Можна навіть витягти електрод +совий з великої круглої батарейки (типорозмір "С")

 

А они там еще есть? Бо мне попадались батарейки где в центре был металлический стержень, а уголь по окружности

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можна навіть витягти електрод +совий з великої круглої батарейки (типорозмір "С")

Тоді вже краще з тролейбусної штанги взяти вкладку. Тільки я не придумав як її закріпити - в електродотримач то нереально.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тоді вже краще з тролейбусної штанги взяти вкладку. Тільки я не придумав як її закріпити - в електродотримач то нереально.

 

Так наоборот. Электрододержатель одевать на скрутку, а в массовые клещи вставлять кусок графита. Как в этом видео

 

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так наоборот.

Тогда да. Если в электрододержатель влезет пучек проводов :) . В мой не влезет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чим закріпити групу кабелів на стіні? хотілося б пришвидшити процес - ялинки звісно найкраще але довго...

dddfde807af019d736d97acab49b34bf.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • irina1969 змінив заголовок на Питання з електрики, які не потребують окремої теми

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...