Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

электромобили

aaronbuni

Рекомендовані повідомлення

13 годин тому, ozor сказав:

Щось я не бачив у Ніки електрички по пʼять. Яка у вас?

У мене Mitsubishi i-MiEV, аналогічні Citroen C-Zero та Peugeot iOn. Також в цій ціновій є Fiat 500e, Fiat Panda, Citroen Berlingo не кажучи вже про Smart.

Але ж вам треба виключно електричний Porsche Taycan чи Audi Q8 e-tron? Розмінюватись на непотріб накшталт Jaguar I-Pace, Mercedes-Benz EQS чи Tesla з якими сь Hyundai Ioniq ви не згодні.

12 годин тому, Фрай сказав:

Залиште свої понти до слідуючого пришестя у владу, читайте уважно про що йде мова, а потім розповідайте про електричку за 5тис в Україні та щоб вона ще й пройшла 400км.

У мене понтів нема. Я сів та поїхав на автівці за 5 тисяч. А от у когось... "дешева рибка - пагана юшка".  Тому дозвольте я і розповім про те, що використовую особисто В УКРАЇНІ. І ви якось замало взяли пробігу. Який лох буде куплят з відстанню в 400. Треба щоб не менше 10 000 від зарядки до зарядки. І щоб доплачували.

 

13 годин тому, Gitan сказав:

То не в нас. То на Кіпрі.

На Кіпрі електричний Smart. Цього достатньо щоб з"їздити в маркет. Там весь острів з кінця в кінець 250 км.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, Humanite сказав:

Але ж вам треба виключно електричний Porsche Taycan чи Audi Q8 e-tron? Розмінюватись на непотріб накшталт Jaguar I-Pace, Mercedes-Benz EQS чи Tesla з якими сь Hyundai Ioniq ви не згодні.

Ні, ні, заспокойтеся.

То ви мене з Вадимом переплутали. Не хочу я поки ніяких електричок.

Хоча, якщо Ніка за 5 притягне гідний варіант, то буду думати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, ozor сказав:

Ні, ні, заспокойтеся.

То ви мене з Вадимом переплутали. Не хочу я поки ніяких електричок.

Хоча, якщо Ніка за 5 притягне гідний варіант, то буду думати.

Не притягне, бо розмитнення що ДВС що гібрида наразі коштує більше вказаної цифри. А вона ще й своє закладе. Та і гібрид гібриду не товариш. У мене був гібридний пасат. Продав і взяв дизельний. І на додаток електричку суто для міста.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Humanite сказал:

...І ви якось замало взяли пробігу. Який лох буде куплят з відстанню в 400. Треба щоб не менше 10 000 від зарядки до зарядки. І щоб доплачували.

То я ж мабуть, що недаремно писав:

читайте уважно про що йде мова, а потім розповідайте про електричку за 5тис в Україні та щоб вона ще й пройшла 400км.

Бо вся суперечка саме по малому для декого пробігу

Цитата

Я сів та поїхав на автівці за 5 тисяч. А от у когось... "дешева рибка - пагана юшка".

Мої пошуки реальніше ніж фольц за 25 і китайські хонди та ін по 30-33 ні до чого не привели, все, що було дешевше металобрухт. 

Ліфа поновішого не було, у Ніки також, та він мені з його пробігом і не підходить.

Ні, мені як Вадіму тікати нікуди не треба, тому запас ходу у 1000км дурня, баклажки у дверях також не аргумент, але ж дехто цього не читав.

1 час назад, Humanite сказал:

У мене понтів нема.  

І на фоні загальної полеміки з головним опонентом електрички ваш вкид за літаки, яхти ахметова та іншу лабуду це і є понти.

 

 

Змінено користувачем Фрай
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Фрай сказав:

малому для декого пробігу

він мені з його пробігом і не підходить

:lol:

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Фрай сказав:

Бо вся суперечка саме по малому для декого пробігу

На повному баку - 1350 км влітку і 1200 км взимку.

На повністю зарядженій батареї 120 км влітку і 80 взимку в морози.

5 хвилин тому, Фрай сказав:

Мої пошуки реальніше ніж фольц за 25 і китайські хонди та ін по 30-33 ні до чого не привели, все, що було дешевше металобрухт. 

Мабуть пагано шукали, або вимоги "дешева рибка - пагана юшка". Звісно що автівка з салону коштує суттєво длрожче за ту, яка проїхала 50-100 тисяч. 

 

8 хвилин тому, Фрай сказав:

І на фоні загальної полеміки з головним опонентом електрички ваш вкид за літаки, яхти ахметова та іншу лабуду це і є понти.

Ні. Понти розповідати про пагану юшку навіть не скуштувавши.

Як колись казав Жванецький:

Цитата

 

Давайте рассуждать о крахе и подъеме Голливуда, не видя ни одного фильма. Давайте сталкивать философов, не читая их работ. Давайте спорить о вкусе устриц и кокосовых орехов с теми, кто их ел, до хрипоты, до драки, воспринимая вкус еды на слух, цвет на зуб, вонь на глаз, представляя себе фильм по названию, живопись по фамилии, страну по "Клубу кинопутешествий", остроту мнений по хрестоматии.

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я ж кажу, одні понти, чукча нє чітатєль, чукча-пісатєль, ігнорте мене, пліз.

1 час назад, vadimv сказал:
1 час назад, Фрай сказал:

малому для декого пробігу...він мені з його пробігом і не підходить

:lol:

Нє, тут я не сперечаюсь, Ліф для тих хто вдень лише по місту совається, але та ж хонда вже проходить спокійно 360 км з музикою і кліматом, без особливих обмежень.

Чом би й ні, якщо подобається? З моїми 187см і майже 100кг місця вистачає, на відміну від такого ж псевдопижика.

Це мало? :pardon:

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 хвилини тому, Фрай сказав:

хонда вже проходить спокійно 360 км

...

Це мало? :pardon:

Якщо жити у Львові - до кордону вистачить.

Та навіть Ліфа вистачить )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, vadimv сказал:

Якщо жити у Львові - до кордону вистачить.

Та навіть Ліфа вистачить )

В перших пару тижнів грандіозного шухера біля львівського вокзалу можна  було дворічного х5 за  десятку купити.

За тиждень на обочині накидали стільки машин, що місто в корках стояло, евакуаторами ешелонами вивозили.

Змінено користувачем murava
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, murava сказав:

В перших пару тижнів грандіозного шухера біля львівського вокзалу можна  було дворічного х5 за  десятку купити.

За тиждень на обочині накидали стільки машин, що місто в корках стояло, евакуаторами ешелонами вивозили.

Ну тобто Ліф або Міцубісі за 5000 - саме то.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, murava сказал:

В перших пару тижнів грандіозного шухера біля львівського вокзалу можна  було дворічного х5 за  десятку купити.

Чет не понял, у них денег на бензин не было?)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, DimaF сказал:

Чет не понял, у них денег на бензин не было?)

Не, очередь на погранпереход начиналась аккурат за львовской обьездной. Машины бросали и пытались электричками на польшу

Змінено користувачем murava
  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, DimaF сказав:

Чет не понял, у них денег на бензин не было?)

Каністра бензину коштувала $100. Черги стояли на три доби. Заправити бак без черги выд $1 500

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 годин тому, Фрай сказав:

Чом би й ні, якщо подобається? З моїми 187см і майже 100кг місця вистачає, на відміну від такого ж псевдопижика.

Подивіться заради інтересу на міцубісі ай міев. Така собі маленька.. То при моїх більше двох та більше 120 доволі зручно. А от в каєна та авоську не вміщаюся.

Колись раді хохми намагалтся мене вкласти в двомісний мерс, той що дах складається в багажник. Я навіть до сидіння дупою не дістав. Трохи торпедо колінами не понівичив. 

Доречі, сама простора автівка в якій мені найзручнише (після таврії) це смарт. Там місця більше ніж у будьякого джипу.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Humanite сказал:

Доречі, сама простора автівка в якій мені найзручнише (після таврії) це смарт. Там місця більше ніж у будьякого джипу.

будь-якого? всіх американців вже перепробували? :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А який у вас зріст що вам комфортно в смарті? В мене зріст 194 і щось не дуже комфортно мені було в смарті))) хоча машинка для міста непогана. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Romatr сказал:

В мене зріст 194 і щось не дуже комфортно мені було в смарті

щось мені здається, що с таким зрістом є небагато авто, в яких буде комфортно

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У мене є смартік і мені у ньому просторо і зручно, правда він сина, але так для підхвату є.

зріст малого 194, місця вистачає )

але ж мова за електричку, дехто стверджує, що то недомашини бо мало пробігають і баклажки з водою в двері не влазять.

Чому дехто вирішив, що я проти так і не зрозумів. :grin:

Змінено користувачем Фрай
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 18.06.2023 в 10:24, vadimv сказал:

 Наследная жедвижимость была вложана в унитазик и кучу кирпичей возле гаражей, а не в стройку.

В соответствующей теме есть таблички с расходами по каждому сезону, там все написано для умеющих читать.

Так от тож), стройка с того и начинается что мол были дачные участки наследные) или нет)))? А вот на кучу кирпичей таки очередная Хрущевка легла, вы хоть сами помните о чем пишите???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, Humanite сказал:

Не притягне, бо розмитнення що ДВС що гібрида наразі коштує більше вказаної цифри. А вона ще й своє закладе. Та і гібрид гібриду не товариш. У мене був гібридний пасат. Продав і взяв дизельний. І на додаток електричку суто для міста.

А при чем тут гибриды, если про электрички разговор)?

За 5000 это будет совсем уж что то дряхлое и там оно должно стоить не дороже 2500 а это мягко говоря корчагин))).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 хвилин тому, seksinika сказав:

Так от тож), стройка с того и начинается что мол были дачные участки наследные) или нет)))?

Это называется "назвала все буквы, не смогла прочитать слово". Участки были - один в 1994, другой в 2014 (уже после переезда). При чем они к стройке - непонятно. Не говоря уже, что их стоимость вообще несопоставима.

19 хвилин тому, seksinika сказав:

А вот на кучу кирпичей таки очередная Хрущевка легла, вы хоть сами помните о чем пишите???

А вы название темы случайно не забыли?

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, vadimv сказал:

Это называется "назвала все буквы, не смогла прочитать слово". Участки были - один в 1994, другой в 2014 (когда стройка уже была актически законечна). При чем они к стройке - непонятно. Не говоря уже, что их стоимость вообще несопоставима.

А вы название темы случайно не забыли?

А что такое"актически" это акт какой имеется ввиду или еще что🙄?

П.С. Это называется как и долгими годами ранее БАЛАБОЛ, в каком году она закончена была до 1994 или 2014), вы в своих письменах то определитесь, а то какая то белиберда как и с познаниями моторколес выходит😂, а стойка я так понимаю закончена и не было ибо вы до последних дней вожделели на электро-привод забора вашего при 100000 вложенных в проект под шифером, Вадим вы хоть сами себе верите???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 часов назад, Humanite сказал:

Не притягне, бо розмитнення що ДВС що гібрида наразі коштує більше вказаної цифри. А вона ще й своє закладе. Та і гібрид гібриду не товариш. У мене був гібридний пасат. Продав і взяв дизельний. І на додаток електричку суто для міста.

Дуже правильна формула на сьогодняшній час. Для міста мала елекричка ( на великій все рівно дальняки на любителя) і щось економне, але двс-не для трас. Причому оте для трас і на мкпп цілком норм. 

Змінено користувачем Gonchik
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, Romatr сказав:

А який у вас зріст що вам комфортно в смарті? В мене зріст 194 і щось не дуже комфортно мені було в смарті))) хоча машинка для міста непогана. 

Тобто підняти очі на ОДИН пост вище віра не дозволяє? Там же вказано

 

11 годин тому, Humanite сказав:

при моїх більше двох та більше 120 доволі зручно. А от в каєна та авоську не вміщаюся.

Чи чукча не читач?

 

9 годин тому, seksinika сказав:

А при чем тут гибриды, если про электрички разговор)?

Дописувач вказав що розглянув би гібріда, за 5, якщо б ви йому запропонували щось непагане. За 5!

 

11 годин тому, US7IGN сказав:

будь-якого? всіх американців вже перепробували? :lol:

А вони вміють робити автівки? Тоді чому самі їздять на европейських та японських?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, Humanite сказал:

А вони вміють робити автівки? Тоді чому самі їздять на европейських та японських?

уууу. залишаю чат, мені в іншу палату :lol:

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...