Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

У кого есть вопросы по гипсокартонным работам, задавайте, отвечу.

Олег747

Рекомендовані повідомлення

Здається, там немає трьох шарів.

Спробуйте тою фарбою самі або з робітниками пофарбувати окремий шматок гіпсокартону з тими значками і подивіться на результат. Або ж вона розведена до стану акварелі.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мне в этих кружочках видятся шурупы. Так что здесь больше проблемы по подготовке поверхности. Снежкой(из тех которыми красил) не нравится- низкая укрывистость
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мне в этих кружочках видятся шурупы. Так что здесь больше проблемы по подготовке поверхности. Снежкой(из тех которыми красил) не нравится- низкая укрывистость

 

Точно не саморізи. Це мітки на гіпсокартоні синього кольору. Хочу спробувати пофарбувати як рекомендував Слободарий. І якщо ні то мабуть я попав на переробку потолка(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Точно не саморізи. Це мітки на гіпсокартоні синього кольору. Хочу спробувати пофарбувати як рекомендував Слободарий. І якщо ні то мабуть я попав на переробку потолка(

 

Есть краски, которыми можно перекрытт даже ржавчину. А уже потом перекататт весь потолок.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Після фінального шпаклювання стеля вистоялась 3 тижні і пішли на стиках зі стіною тріщинки. Робітники кажуть "ми попереджали, треба клеїти багет." А я багету не хотів принципово, не подобається.

Чи можна тепер ще якось вийти з ситуації без багетів?

На світлині видно у збільшеному форматі.

92233734_1.thumb.JPG.e288b3cd59787b9d03ab6a1a7c12ca4e.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Есть два принципиально разных варианта безбагетных стыков стена-потолок.При первом варианте это место армируется бумажной лентой,при втором наоборот,формируется теневой шов.Какой именно вариант планировался у Вас?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Теневой шов Вы сделать уже не сможете,поэтому остался вариант с бумагой,проклеиваете её на угол,заново перешпаклёвываете стены и потолок и будет Вам счастье.Ну или дешевый вариант-лепите таки багет.Само собой разу еется что исполнителей надо поменять,т.к. любой нормальный мастер Вам изначально должен был озвучить вышеприведённые мною варианты.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І ніякі супер-акрило-силіконові фарби в декілька шарів тут вже не врятують?

Папір там йде звичайний чи якийсь мега-технологічний?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У Вас лопнул металл на машине или к примеру стена дома,если там закрасить в 100 000 слоёв краски то трещина исчезнет?

Специальная бумага для ГК швов и примыканий,есть в линейке отделочных материалов практически всех производителей,к примеру Кнауф,Семин,Шитрок.

 

Добавлено через 1 минуту

Кстати,расскажите поподробнее за сам конструктив потолка.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Стандартна технологія, яку рекомендує виробник, називається плаваюча стеля.

Така стеля не має жорсткого контакту зі стінами.

Це потрібно через те, що розміри стелі змінюються під впливом температури і вологості.

Фіксуючи стелю до стін ви маєте вирішити якось ці питання.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, довірився людям, а в результаті отаке. Дякую за поради.

 

Добавлено через 4 минуты

Добавлено через 1 минуту

Кстати,расскажите поподробнее за сам конструктив потолка.

Гадаю, нічого особливого: металопрофіль, на нього прикручений гіпсокартон, шви затерли фюгенфюллером, потім 1 шар шпатлівки, ще не фарбували. Перед вікном зробили нішу для карнізу, отам все добре. Я так розумію, це мій єдиний конструктивний "тіньовий шов" )) а по трьох стінах, там де примикання - біда. Я так розумію, що розрізати ГК і перемонтувати все на тіньові шви - вже нереальна задача...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви дали 0 відповідь стосовно конструктиву,Слободарій зразу зметикував навіщо я задав таке питання.Тоді буду задавати конкретні питання

-яке перекриття (бетон,дерево,щось інше)

-яка площа кімнат

-по якій системі монтували каркас(плаваючій,жорсткій,бажано номер по техкартам Кнауфа)

-якої товщини використан ГК(9.5 мм або 12.5 мм)та в скількі шарів.

 

Якщо у Вас вже заробленні шви а Ви не купляли бумаги для швів,то це вже грубе порушення технологіїї,також один слой шпаклівки перед форбуванням це також не вірно.Буквально пару днів назад людина викладала фото результатів такого недбальства.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

перекриття - бетон, площі - 12 ,15, 20 кв.м.

Товщина ГК - 9.5 або менше, в один шар. Сказали колись "це тонкий, для стелі".

Я дав відповідь на такому рівні, бо не спец, і починаю в'їжджати ось у тему лише після того, як вилізли косяки.

Папір для швів не купували точно, я його не бачив в закупах. Другий шар шпатлівки докинути - ще можна встигнути, але вже от сумніваюсь чи варто, якщо все йде до "роботи над помилками".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Теневой шов Вы сделать уже не сможете

Чому , на ширину тіньвого шва вирізати по периметру гк , вставити туди вставку , зашпатлювати кут , потім вставку видалити .

 

Добавлено через 3 минуты

перекриття - бетон, площі - 12 ,15, 20 кв.м.

Товщина ГК - 9.5 або менше, в один шар. Сказали колись "це тонкий, для стелі".

Я дав відповідь на такому рівні, бо не спец, і починаю в'їжджати ось у тему лише після того, як вилізли косяки.

Папір для швів не купували точно, я його не бачив в закупах. Другий шар шпатлівки докинути - ще можна встигнути, але вже от сумніваюсь чи варто, якщо все йде до "роботи над помилками".

9,5мм ГК для тіньового шва замало , змонтуйте зверху ще один шар з гк 9,5мм. , заодно і тіньвий шов зробите.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Після фрази " це тонкій,для стелі",їх треба було гнати з хати сраним віником.Згідно з техкарт виробників ГК на стелю використовуеться ГК 12.5 мм,в особливо відповідальних конструкціях в 2 слоя,ГК 9,5 мм виробляеться для арочних конструкцій великого радіусу та двухслойної зашивки стін,(я пишу цю фразу в цій темі мабуть вже в 1000 раз).Мені лячно задавати Вам ще інщі питання,типу товщини та шагу підвісів,шагу профелів,якими дюбелями кріпилися підвіси и т.д.,якби це було зроблено згідно техкарт,то Ви таки могли б,як написав майстер вище,добавити ще один слой гіпса,а так я тількі можу Вам сказати що просто знайдіть другу толкову бригаду,хай вони вскриють Вашу стелю та й подивляться що до чого і вже після того приймають рішенння чи робити повний демонтаж,чи зможуть довести до розуму що е.

 

Добавлено через 5 минут

Чому , на ширину тіньвого шва вирізати по периметру гк , вставити туди вставку , зашпатлювати кут

 

Подивиться уважно на фото,тріснуло не по самій стіні,там по ходу хлопці зарізали фаску на гіпсу і погано прогрунтували,тому тріснув стик Фугена и ГК.Звісно що можно і в такому стані сформувати тіньовий шов,але треба буде перекривати цю тріщину бумагою,якщо вже дійде діло до бумаги,то простіще просто жорстко перев'язати кут.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

гугло-ютюби видали по пошуку "тіньовий шов" рішення від німецького Protektor, але їх, схоже, ніхто в Україну не возить. Та й відео російське..

 

Добавлено через 1 минуту

.. жорстко перев'язати кут.

А отут не зрозумів, можна детальніше?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для тіньового шва важлива глибина , а при данній товщині гк , не варто навіть намагатись зробити тіньовий шов. Вийде просто шпаринка , через яку буде проглядатись профіль.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

гугло-ютюби видали по пошуку "тіньовий шов" рішення від німецького Protektor, але їх, схоже, ніхто в Україну не возить. Та й відео російське..

 

Добавлено через 1 минуту

 

А отут не зрозумів, можна детальніше?

 

Тіньових швів існує багато видів,зазвичай це волосяні,але прямо в цю хвилину мої майстри шпаклюють стелю з більш широким швом,головне сам принцип що немає жорсткого з'єднання стелі зо стіною.А от коли стик стеля-стіна проклеюють зігнутую під кутом бумагою,то це і е жорстке з'єднання .Це я розповів дуже стисло,бо насправді існує куча нюансів.

Фото широкого шва у форумчанина.

IMG-925b2e77e3dcdb9e8ead40303be08ddb-V.thumb.jpg.d46f0b971490d33c7be1e85be755dfdd.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всем привет. Возникла не совсем понятная ситуация со шпаклеванием стен бетонных и г.к. стен по стеклохолсту.

 

Готовлю стены под покраску, была нанесена финишная шпаклевка Knauf и зачищена поверхность до гладкого состояния, результатом я был доволен. После, по рекомендациям из интернета, было принято решение оклеить комнату стеклохолстом. После второго стоя мультифиниша Knauf и зачистки не удалось перекрыть ворс от стеклохолста, получается что пятнами стена гладкая, а пятнами волосатая.

 

Кто сталкивался с такой ситуацией? Кто знает — это вообще нормально или нет? Если была допущена ошибка то, возможно, где?

 

Брал стеклохолст Oscar 50 г/кв.м и клей той же компании к нему Oscar Os10 кстати расход клея был вдвое больше, чем написано на банке. Перед шпаклевкой давали высохнуть стенам сутки.

 

Маляр предлагает два варианта, сначала попробовать окрасить кусок стены и посмотреть как ложиться краска. Если результат - ок, окрашивать всю комнату. Если нет, грунтовать и поверх шпаклевать финишем, потом мультифинишем и в итоге красить.

 

Друзья, поделитесь пожалуйста своими комментариями. Что может быть не так?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Видимо нет, получается проблема в мультифинише?

Как теперь можно обойтись в этой ситуации малой кровью?

 

ПС. а где можно найти информацию о том что применять гипсовую шпаклевку нельзя?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я даже не знаю что насоветовать.

Я только могу сказать как делается изначально.

Шпаклюется полимерными готовыми пастами.

Маляра очень любят Эльф декор Д60.

Как минимум два прохода и лёгкая шлифовка.

Упираясь рогом можно опять до ворса дотереть.

Попробуйте. Только прогрунтуйте то, что есть.

П.С, Холст гипсом Вы перегрузили.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Виталий, нахожу информацию что стеклохолст под покраску вообще нужно проходить в 4 слоя, может я рано паникую и стоит еще пройтись в два слоя мультифинишем?

 

Ну еще учитывая, что у меня стеклохолст с высокой плотностью - возможно это нормальная ситуация?

 

Еще вариант который предлагает маляр, пройтись финишной шпаклевкой (вместо большого количества слоев мультифиниша) и мультифинишем, не навредит?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Под покраску в любом случае нужна полимерка.

В Вашем случае количество слоев подвязано с необходимостью забить ворс.

Да. и не вздумайте по полимерке опять гипсом елозить.

У Вас что маляр ничего не знает?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...