Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

7188 грн/1т. куб. м. Новые тарифы на газ.

левша

Рекомендовані повідомлення

Тема развивается столь стремительно, что просто прочесть написанное за полдня быстро не получается...

То есть, производитель, в лице инженеров-теплотехников, механиков и т.п., разработал, сконструировал котел, в котором предусмотрена функция изменения мощности.

Производитель не только заложил функцию изменения (уменьшения) мощности котла, но и в инструкции указал, как нужно эту мощность уменьшать.

 

Производитель считает, что уменьшение мощности котла никак не вредит работе котла.

Я конечно не прочитал аж цельную инструкцию от мирового производителя котлов, но также я не утверждал, что мощность котла нельзя уменьшать. Я лишь написал, что форумские профи не считают подобное действие эффективным с точки зрения уменьшения расхода газа. Могу аргументировать. Если его (производителя) инженеры-теплотехники, механики и т.п. указали в ней (инструкции), что номинальная тепловая мощность P (кВт) - 9,1 - 24,0, то выйти за пределы этих показателей при помощи каких-либо манипуляций с настройками не удастся. Конечно пытливый ум отечественного застройщика не верит, что модуляция горелки - это именно та функция котла, которая благодаря увеличению/уменьшению пламени горелки позволяет менять мощность котла в обозначенном диапазоне. Никто вроде не спорил с тем, что можно программно ограничить верхний порог мощности - "зажать горелку" в меньшем диапазоне модуляции. Но я абсолютно уверен, что уменьшив мощность котла до нижнего порога (9,1кВт в нашем примере), модуляция горелки в режиме отопления пропадёт. Ибо выдавать мощность ниже 9,1кВт котлу не позволяют разработавшие его инженеры-теплотехники, механики и т.п. указанного мирового производителя (иначе нижний порог мощности был бы указан меньший), а выше не позволят Ваши итерации с максимальной мощностью котла. Т.е. я утверждаю, что программное уменьшение мощности котла и модуляция горелки - суть одно и то же, только второй процесс автоматизирован. Опровергните моё утверждение, только в этот раз без эмоций. Хамить я тоже отлично умею. Вы полагаете, что справляетесь с модуляцией горелки котла лучше вышеобозначенного персонала производителя? Флаг в руки. Я буду выбирать конденсационный котёл с максимальным диапазоном модуляции и полагаться на автоматику.

Я две страницы назад подсчитал теплопотери в самые холодные месяцы, и получил результат 19,5 Вт на м2.

Классно посчитали. Насколько помню, для пассивного дома показатели лишь чуть ниже. Они (пассивные дома) конечно разные бывают, но для каменных, насколько я помню, величина эффективного утеплителя начинается от 200мм для стен и полов по грунту, от 400мм для перекрытия чердака/скатов кровли, коэффициент теплопередачи СПК не выше 0,75 Вт/м2K, обязательна ППВВ с рекуперацией тепла. Кроме прочего важны ориентация максимального кол-ва СПК на юг и прочие моменты. Я не видел Вашей темы о строительстве дома, но сомневаюсь что он построен по подобным стандартам. Так что с рассчётами наверное что-то напутали.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Но на данный момент мне нужны герои. Если не готовы помочь, зачем критиковать?

 

тоже мне герой за газ не может заплатить :grin:

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Відразу після перерахунку цін на заправках

Ж-)

А до чого ціни на пальне на українських заправках, до цін на газ в Європі, який реверсом іде в Україну, а через зниження ціни реверсного газу газпром мусить знижувати ціну газу для України?

Можете просвітити відносно взаємозвяків? ;)

 

Добавлено через 2 минуты

Звичайний популізм політиків - як з 2004 року почалось, так і триває.

У їх колі за свої слова можна не відповідати.

Ой таки з 2004?

А може з 91? То золото Полуботка. То роздування кількості пільговиків. Це такі ж старі граблі як і Україна. Хочеш виграти вибори, пообіцяй соціальних плюшок. Хочеш втримати владу перед виборами влаштуй роздачу рожевих слонів соціальникам:flag1:

Змінено користувачем -electron-
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

После того, как цена газа станет ПОЛНОСТЬЮ рыночной. Т.е. по графику - с 2017 года. Тогда будет ЕЖЕКВАРТАЛЬНЫЙ перерасчет с учетом входящей цены газа и средневзвешенного курса USD.

 

Людина запитує коли ринкова ціна імпортного газу через формулу впаде. А не коли людям щось там перерахують. Нічого перераховувати не будуть. Поки курс тільки вверх.

 

Добавлено через 5 минут

Должны,должна,должно,должну и т.д Мне кто-то ответ даст:С КАКОГО ПАЛЬЦА ВЫСОСАЛИ РАСЦЕНКИ? И что мне делать со словами куливлоб(когда он был в жопозиции)

Ніхто не скаже ціну нашого газу, як і який відсоток його споживаємо. Ренту підняли все дешевого нашого газу немає. :unknown:

А слова любого політика який був в опозиції можете просто забути. Дивно що Ви їх памятаєте. Ви що не знали, що задача опо це казати, що влада робить не те?

Я не кажу що влада робить все як має бути. Але от згадувати що казали люди які рвались до влади- це не про Україну.:\"\":

Змінено користувачем -electron-
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А до чого ціни на пальне на українських заправках, до цін на газ в Європі
А з ним та ж сама історія: нафта дешевшає - ціна росте, долар дорожчає - ціна росте, долар падає - ціна росте, що не роби - а ціна росте і росте.
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У нас не спотовый газ.

 

Кстати, все разобрались, что это только проект Постановы?

 

 

[spoiler=Замечания можно направлять по адресу:](ссылка на изображение устарела)

Ой а це що? ;)

www.nerc.gov.ua/index.php?id=14329

Дата розміщення на сайті: 05.03.2015

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ

У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ПОСТАНОВА

03.03.2015 № 583

Київ

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України

03.03.2015 за № 242/26687

 

Про встановлення роздрібних цін на природний газ, що використовується для потреб населення

 

 

Відповідно до пункту 4 Прикінцевих положень Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік», Закону України «Про засади функціонування ринку природного газу», Указу Президента України від 10 вересня 2014 року № 715 «Про затвердження Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», постанови Кабінету Міністрів України від 01 червня 2011 року № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» (із змінами), розпорядження Кабінету Міністрів України від 27 лютого 2015 року № 129-р «Про схвалення проекту Листа про наміри Уряду України і Національного банку України до Міжнародного валютного фонду та проекту Меморандуму про економічну та фінансову політику» та з урахуванням листа Міністерства фінансів України (від 28 лютого 2015 року № 31-12240-03/6404) і положень Меморандуму про економічну та фінансову політику (Лист про наміри від 27 лютого 2015 року № 3080/0/2-15 Уряду України і Національного банку України до Міжнародного валютного фонду) Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, ПОСТАНОВЛЯЄ:

 

1. Встановити роздрібні ціни на природний газ, що використовується для потреб населення (з урахуванням податку на додану вартість, збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ для споживачів усіх форм власності, тарифів на послуги з транспортування, розподілу і постачання природного газу за регульованим тарифом), у разі використання природного газу:

1) для приготування їжі та/або підігріву води – 7,188 грн за 1 м3;

2) для індивідуального опалення або комплексного споживання (індивідуальне опалення, приготування їжі та/або підігрів води):

у період з 01 травня по 30 вересня (включно) – 7,188 грн за 1 м3;

у період з 01 жовтня по 30 квітня (включно):

за обсяг, спожитий до 200 м3 природного газу на місяць (включно), – 3,600 грн за 1 м3;

за обсяг, спожитий понад 200 м3 природного газу на місяць, – 7,188 грн за 1 м3.

2. Для потреб населення смт Солотвине Закарпатської області, яке використовує природний газ безпосередньо із Солотвинського родовища, роздрібні ціни на природний газ, що використовується для потреб населення, встановлені згідно з пунктом 1 цієї постанови, за вирахуванням податку на додану вартість, збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ для споживачів усіх форм власності, тарифів на послуги з транспортування, розподілу і постачання природного газу за регульованим тарифом, застосовуються з урахуванням коефіцієнта 0,8.

3. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, від 03 квітня 2014 року № 420 «Про встановлення роздрібних цін на природний газ, що використовується для потреб населення», зареєстровану в Міністерстві юстиції України 08 квітня 2014 року за № 388/25165.

4. Департаменту із регулювання відносин у нафтогазовій сфері в установленому порядку забезпечити подання цієї постанови на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

5. Ця постанова набирає чинності з 01 квітня 2015 року, але не раніше дня її офіційного опублікування.

 

В.о. Голови Комісії Д.Вовк

 

Офіційно оприлюднено в „Офіційному віснику України”, 03.03.2015, № 15/1, ст. 401

 

 

Весело правда?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Выделил зелёным специально для Вас

 

 

(ссылка на изображение устарела)

Спеціально для пана я виділив і зеленим і червоним.

Яке обговорення постанови ВЖЕ ЗАРЕЄСТРОВАНОЇ В МІНЮСТІ?

Максимум, це якщо захотіли дати задню і новою постановою змінити тарифи.

1849777381_.thumb.jpg.e65fd35586f8785aadf3ef3d6f038c3e.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Выделил зелёным специально для Вас

 

Прикольно,а че ж мы тут кипишуем? Я уже грубку родителям строить начал,пол дома развалить успел,чтобы меньше отапливать и в субсидию влезть:DТак они же в жизнь не поднимут плату,они же обецялиЖ-)Ж-)Ж-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прикольно,а че ж мы тут кипишуем? Я уже грубку родителям строить начал,пол дома развалить успел,чтобы меньше отапливать и в субсидию влезть:DТак они же в жизнь не поднимут плату,они же обецялиЖ-)Ж-)Ж-)

 

 

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ

РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ

ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

(НКРЕКП)

ПОСТАНОВА

 

___________________ № _______________

Київ

 

Про затвердження Змін до Порядку встановлення роздрібних цін на природний газ для населення

 

 

 

 

 

 

 

Відповідно до Закону України «Про засади функціонування ринку природного газу», Указу Президента України від 10 вересня 2014 року № 715 «Про затвердження Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг,

 

ПОСТАНОВЛЯЄ:

 

1. Затвердити Зміни до Порядку встановлення роздрібних цін на природний газ для населення, затвердженого постановою Національної комісії регулювання електроенергетики України від 31 березня 2011 року № 466, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 27 травня 2011 року за № 637/19375, що додаються.

 

 

2. Департаменту із регулювання відносин у нафтогазовій сфері в установленому порядку забезпечити подання цієї постанови на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

 

3. Ця постанова набирає чинності з дня її офіційного опублікування.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В.о. Голови Комісії Д. Вовк

 

 

 

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

 

Постанова НКРЕКП

_______________ №_____

 

 

ЗМІНИ

до Порядку встановлення роздрібних цін

на природний газ для населення

1. У розділі ІІ:

1.1. Підпункт 2.1.1. пункту 2.1. викласти в такій редакції:

«Фактичних (за попередні три роки) обсягів споживання природного газу населенням у розрізі диференційованих груп за обсягами/видами споживання.».

1.2. Підпункт 2.1.2. пункту 2.1. викласти в такій редакції:

«Планових обсягів споживання природного газу населенням у розрізі диференційованих груп за обсягами/видами споживання.».

1.3. Підпункт 2.1.3. пункту 2.1. викласти в такій редакції:

«Фактичної (за попередні три роки) кількості абонентів (населення) у розрізі диференційованих груп за обсягами/ видами споживання.».

1.4. Підпункт 2.1.5. пункту 2.1. виключити.

У зв’язку з цим підпункти 2.1.6. – 2.1.8. вважати відповідно підпунктами 2.1.5. – 2.1.7.

1.5. У пункті 2.2. після слів «та печаткою підприємства» доповнити словами «за згодою».

2. У розділі ІІІ:

2.1. Пункт 3.1. викласти в такій редакції:

«Механізм формування роздрібних цін на природний газ для потреб населення може передбачати диференціацію таких цін залежно від обсягу споживання природного газу населенням та/або видів його використання.».

2.2. У пункті 3.8. визначення Црозд і та Vдиф і після слова «обсягами» доповнити символом та словом «/видами».

2.3. Підпункт 3.11.1. пункту 3.11. викласти в такій редакції:

«Заявленим гарантованим постачальником планованим обсягам споживання населенням природного газу відповідно до диференціації роздрібних цін за обсягами/видами споживання.».

2.4. Підпункт 3.11.2. пункту 3.11. після слова «обсягами» доповнити символом та словом «/видами».

3. У тексті Порядку абревіатуру «НКРЕ» замінити абревіатурою «НКРЕКП».

 

 

Заступник директора Департаменту

із регулювання відносин у нафтогазовій сфері

 

І де там про ціни?

Там забирають диференціацію 2500-6000, і тд.

А ціни вже встановили:rolleyes:

От я вклав ту постанову на яку можна щось комусь писати.

pr_41.zip

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спеціально для пана я виділив і зеленим і червоним.

Яке обговорення постанови ВЖЕ ЗАРЕЄСТРОВАНОЇ В МІНЮСТІ?

Максимум, це якщо захотіли дати задню і новою постановою змінити тарифи.

А по электроенергии тарифы, не обсуждаются?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Постанова нкре принята без обоснования этих тарифов. Это будут оспаривать в судах.

 

Субсидий не буде. Их собираются платить с увеличенной ренты за добычу полез ископаемых. План - 24 млрд гр в год собирать с нашего бизнеса

Шуфрич и другие старатели уже обьявили, что не будут столько платить со своих газо-нефтяных вышек.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я две страницы назад подсчитал теплопотери в самые холодные месяцы, и получил результат 19,5 Вт на м2.

Классно посчитали. Насколько помню, для пассивного дома показатели лишь чуть ниже. Они (пассивные дома) конечно разные бывают, но для каменных, насколько я помню, величина эффективного утеплителя начинается от 200мм для стен и полов по грунту, от 400мм для перекрытия чердака/скатов кровли, коэффициент теплопередачи СПК не выше 0,75 Вт/м2K, обязательна ППВВ с рекуперацией тепла. Кроме прочего важны ориентация максимального кол-ва СПК на юг и прочие моменты. Я не видел Вашей темы о строительстве дома, но сомневаюсь что он построен по подобным стандартам. Так что с рассчётами наверное что-то напутали.

 

Немного не так, это как раз то, что чаще всего путают в показателях пассивного дома. Выше указан показатель Вт*ч/м2 за 1 месяц. Норматив же для пассивного дома расчитывается как сумма кВт*ч потраченных на отопление в год деленное на площадь дома. Результат не должен превышать 15кВт*ч/м2 в год. Это намного круче чем 19Вт*ч/м2 в месяц. Поскольку при подобных показателях, в год выйдет не менее 75кВт*ч/м2 а то и все 100.

 

(ссылка на изображение устарела)

 

А по уровню утепления вот шпаргалка по пассивным нормативам.

(ссылка на изображение устарела)

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А по электроенергии тарифы, не обсуждаются?

уже обсудили, походу)

finance.obozrevatel.com/fea/04796-naskolko-podorozhaet-kommunalka-v-ukraine-s-1-aprelya-tarify.htm

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А по электроенергии тарифы, не обсуждаются?

Так там ріст не такий різкий, а розтягнений в часі. Плюс там немає дивного ціноутворення. Взяли і всіх під одну гребінку урівняли. А тут якось дивно ціни малюють. :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да из тех, и что? Так ежайте в паРашу, там вообще газ нашару почти :flag1:
А эт ничего что доскакались до таких цен? А эт ничего что таблеток теще покупаю больше ее пенсии в два раза?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Твердотопливные котлы....Почему то мне подсказывает интуиция, что цену на дрова, пеллеты торговцы очень быстро подтянут под "газовые расценки". А леса вокруг городов будут патрулировать "зондер команды" без компромиссных лесников :-(((
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пока проблем с получением субсидии не намечается. Поживем- увидим.

Себе уже пересчитал - платить буду МЕНЬШЕ, чем раньше.

 

 

Я тоже прочитал по вашей ссылке, и честно говоря не понял как ее можно применить.

 

Или вы пенсионер\инвалид\малообеспеченный\малоимущий? Сможете из той статьи как для себя конкретный рассчет сделать с пояснениями?

 

Спасибо.

 

 

Цой :))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Твердотопливные котлы....Почему то мне подсказывает интуиция, что цену на дрова, пеллеты торговцы очень быстро подтянут под "газовые расценки". А леса вокруг городов будут патрулировать "зондер команды" без компромиссных лесников :-(((

 

Вот и я пишу,что утепляться-это выход,но не тот,а если я уже утеплен?Если у чуваков есть деньги,а пенсионеры,которые уже не в состоянии утеплиться что-пусть дохнут?. Я конечно за радикальные методы,но только не в этом вопросе.Родителям уже на весну буду стоить грубку и в параллель к котлу запускать.И если надо будет зондер-лесников уничтожить ради тепла моих семей,пусть не обижаются!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чувствую поставим мы все себе ТТ котлов, а через пару лет и экологическая катастрофа нагрянет. Ну есть же ресурсы, почему нам сознательно не дают обеспечивать себе нормальное существование за счёт того что находиться под землёй и на эко стстему не влияет, нет уж, берите топоры и дуйте в лес.

Пы.сы.: мы таки ТТ поставим. Варианта для лаврирования государство не оставило. Вопрос если сейчас не замёрзнуть, то каким воздухом потом дышать?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чувствую поставим мы все себе ТТ котлов, а через пару лет и экологическая катастрофа нагрянет. ....

Эти выбросы незначительны. А современные котлы имеют высокий КПД (меньше вредных выбросов).

Дрова только надо хорошо сушить (зима-две под навесом).

 

Если сможете купить.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я имела ввиду не выбросы из дымохода, а другую беду, лес порубим.
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По поводу экологической катастрофы: одно извержение вулкана дает вредных выбросов в разы больше, чем человечество это произвело за всю историю своего существования. Экология - это бизнес: Гринпис, партия Зеленых, продажа квот на выброс вредных веществ и прочая лабуда. Твердотопливный котел для природы вполне естественное событие.
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я тоже прочитал по вашей ссылке, и честно говоря не понял как ее можно применить.

 

Или вы пенсионер\инвалид\малообеспеченный\малоимущий? Сможете из той статьи как для себя конкретный рассчет сделать с пояснениями?

 

Спасибо.

 

 

Цой :))

Любой, кто на коммуналку (в пределах социальных норм), тратит более 15% от совокупного ЧИСТОГО дохода семьи - уже "малоимущий". Таков закон...

Себе я уже сделал... :D В среду повезу, хотя они еще не принимают, сдам в канцелярию под роспись.

Давайте исходные данные - посчитаю. Выложим в качестве примера

Змінено користувачем Canton
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вчера звонили родственники из села,пол колхоза судорожно ищут печника для восстановления печей и грубок в домах и летних кухнях,народ напуган.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А от як вважають в Львівгазі (11.02.2015р) - якщо споживання зменшилось на 15%, то вони недоотримали прибуток 100 млн, а отже треба підвищити тарифи.

104.ua/ua/news/id/lvivska-oblast-na-15-zmenshila-obsjagi-spozhivannj-10048

А якщо народ взагалі б від газу відмовився (чисто теоретично)?

З ціною в 7,18 грн і по бюджетному курсу біля 21 гнр/долар виходить 1000 кубів вже біля 330 доларів, в Європі на зараз газ коштує на ринку 245 доларів - тарифи в нас виведені з умовою долар по 50 грн, щоб наперед в збиток не працювати?

Вся ця ситуація з субсидіями (цікаво чи хтось прикидав їх загальну суму для бюджету?), кудись зникаючим рідним українським газом (20 млрд кубів), відсутністю програм з утеплення будинків і взагалі любих програм по виходу з цього болота приводить до багатьох питань, на які чуєш відповіді - не все одразу, потерпіть, от все вже міняється. Тільки міняється все якось однобоко - підвищенням тарифів і податків.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...