Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Маленька будова Nobel (я)

Nobel

Рекомендовані повідомлення

Я свого первістка завжди на пузо до себе клав. Або на руці тримав, його пузиком донизу. Бо теж ті коліки дістали всіх.

Але навіть думки не було припиняти кормити маминим молочком. То і їжа, і ліки, і захист від хвороб.

  • Лайк 10
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А у нас недавно молодежь жаловалась. Кормили в роддоме с бутылочки малого, а соска какая-то модная - от коликов, и коликов не было! Пожилая! медсестра увидела, посмеялась над ними: мол, уберите, не выдумывайте. Убрали. Начались колики. Быстренько вернули волшебную соску - коликов не стало.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дозвольте і свої п'ять копійок вставити. В новонароджених основна причина колік це незрілість нервової системи, коли нерви ( в тому числі в кишечнику) видають хибні сигнали про біль. Тому добре допомагають різні розслаблюючі процедури, масаж, купання перед сном
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

та з раціону вроді все виключили, що спричиняє "пучіні"...

 

якби я "кормив"..давно б вже перевів на премікси, а сам би пропив таблетки, щоб молоко зникло...

купа проблем і болів з тими грудьми і з тим всім, але розумію, що підібрати суміш, щоб нормально підходила малюку..не так просто

 

Добавлено через 1 минуту

Инфакол - все той же Симетикон....

 

Склад ліків один, але діють всі по-різному. Головне перед кормлінням додавати. Я користувалася Інфаколом 12 років назад (перепробувала все) і досі більшість батьків надають йому перевагу.

 

 

З усіма порадами погоджуюся. Коліки є в усіх дітей. Багато в чому цей біль залежть і від нервового стану самої мамочки. Чим вона спокійніша і впевненіша, тим спокійніша і дитина. Інколи здається, що друга, або третя дитина зовсім спокійна, але насправді це мамочка ставиться до ситуації по-іншому.

 

Після родів зазвичай вчать, як робити масаж малюку. В т.ч. по годинниковій стрілці гладять животик і після цього піднімають зігнуті ножки до грудей для виходу газів.

 

Малюків заспокоює тепло на животикі. Тому їм легше або на животі батьків, або від тепла їх долонь.

 

Материнське молоко нічим не замінити. З ним потрапляють також необхідні антитела, воно найкращої температури і складу на данний момент. Жодна новомодна соска і пляшечка не замінить материнських грудей. І таке годування найбільш зручне, завжди з тобою.

 

А у нас недавно молодежь жаловалась. Кормили в роддоме с бутылочки малого, а соска какая-то модная - от коликов, и коликов не было! Пожилая! медсестра увидела, посмеялась над ними: мол, уберите, не выдумывайте. Убрали. Начались колики. Быстренько вернули волшебную соску - коликов не стало.

 

Колики начинаются с 2-недельного возраста. Не в соске там дело было, а в том, что у ребенка забрали то, что он ассоциировал уже со своим, очень близким и знакомым - заменитель маминой груди. Не всегда, когда ребенок плачет, это колики. Им иногда хочется вашего общения, возможно жарко или прохладно, водички может хотеть.

 

Обычно, если мама не пофигистка и спокойна, все эти потребности чувствуются интуитивно. Мои дети не плакали и не кричали.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

та з раціону вроді все виключили, що спричиняє "пучіні"...

 

якби я "кормив"..давно б вже перевів на премікси, а сам би пропив таблетки, щоб молоко зникло...

купа проблем і болів з тими грудьми і з тим всім, але розумію, що підібрати суміш, щоб нормально підходила малюку..не так просто

 

Добавлено через 1 минуту

Инфакол - все той же Симетикон....

Нобель, це точно ти???

Суміші це ж дорого! Я про хороші суміші.

Точно безболісно переживеш???

У селі годують, поки є молоко. Це в місті балувані.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

НАм 6 тижнів...

 

IMG_20190712_132224_500.jpgi.gif

 

Весь в тата..худе і довге:lol:

 

Жінку відправив до її батьків з малим на тиждень..."сам вдома"

 

Но таки людина ..стадна тваринка...самому скучно, самому важко...важко на душі..

 

ТАк, в перший же день махнув на рибалку...поганяв по безкрайніх полях/лісах і карєрах на мотоциклі..покричав в полі на всю горлянку (попускає після того....)

 

Я так собі думаю....саме через будівництво я похоронив свою молодість, карєру...і все інше...Бо будувався саме тому, що на роботі був час, так к робота позмінна...не створював сімю..бо мені так добре було (хоча купа моїх одногрупниів мають дітей по 12-15р....)..

 

 

Роки збігли..на роботі перспектив 0..вклав туди 14р свого життя..і....:sorry:

 

Сімя....35 минуло...малий...дуже малий...Це дай Бог йому буде 20...мені 55...якщо доживу...старість:sorry:

 

 

Вчора вечір..так щось накрило..Взяв з підвалів доманього вина...включив Антитіла "Лови момент" і "Хелло"...і тупо пив...і плакав :sorry:

 

п.с. не по чоловічому то...але що є то є

 

А ты,Костя,оказывается очень на меня похож.Я тоже люблю где то в лесу или в поле поорать на всю горлянку,избыток энергии скинуть.И я тоже 14 лет проработал в государственной структуре,сперва простым электриком,потом инженером электромехаником.И мне тоже всегда нравилось делать что то своими руками,поэтому по молодости и ремонты в квартире раз 5 делал,и дом начал строить,да и просто вечерами и по выходным снимал костюм и калымил добавку до скудной зарплаты.С работы увольнялся и восстанавливался аж 3 раза,бо дурак всё слушал родственников шо пенсии не будет.В 33 года,возраст Христа,поменял всю жизнь кардинально,кстати тогда тоже у меня сын родился,бросил нафиг долбаную работу и ушёл на вольные хлеба заниматся тем что мне нравится и что приносит нормальный доход.Сейчас у меня всё прекрасно,полно энергии и новых планов,единственное о чём жалею-это что не кинул скучную,безденежную и безперспективную работу раньше.Так что будь мужиком,подними и резко опусти руку,крикни на всю горлянку "да пошло оно всё на хер!!!",и занимайся тем,что тебе нравится.И деньги после этого появятся сами,вот увидиш.

Но,самое главное,ты будеш СВОБОДНЫМ ЧЕЛОВЕКОМ !!!

  • Лайк 18
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Забыла.

 

Костя, а за пробиотики педиатр вам говорила? С ними очень часто и колик не бывает совсем. Спросите у своего что сейчас лучше давать и маме или ребенку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Суміші це ж дорого! Я про хороші суміші.

До речі, зовсім цей момент забув. У дружини брат годує дитину сумішами - то там реально гарна сума набігає. І дитина вельми хвороблива, то одна болячка, то друга, постійно хворіє. Але це може ще через те, що там батьки - телепні і дитину вакцинували по повній програмі.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До речі, зовсім цей момент забув. У дружини брат годує дитину сумішами - то там реально гарна сума набігає. І дитина вельми хвороблива, то одна болячка, то друга, постійно хворіє. Але це може ще через те, що там батьки - телепні і дитину вакцинували по повній програмі.

 

И тут Вы со своей вакцинацией! Надоели уже! Идите проповедовать в другое место!

 

 

Костя, не знаю как сейчас, но в свое время от проблем с животиком помогала укропная водичка. Ее готовят либо в аптеке, либо продается сухая смесь, которая разводится водой

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И тут Вы со своей вакцинацией! Надоели уже! Идите проповедовать в другое место!

Вибачте, Ви адекватна? Бо маю певні сумніви. Вакцинацію згадав, як ймовірну причину постійних болячок дитини внаслідок імуносупресії, викликаної вакцинацією, що є відомим науковим фактом. Тому що можливо, штучне вигодовування не є ключовим фактором в цій проблемі.

І ще одне. Не вказуйте, що мені робити, і я не буду писати, куди Вам варто сходити. ОК?

 

Добавлено через 5 минут

Soyka, Ви взагалі можете поставити мене в ігнор і не читати мої дописи. Просто, ефективно і елегантно. Але перед цією дією раджу таки прочитати про ефект Земмельвейса та історію цього ефекту. Може, порозумнішаєте.

Хоча це не точно, звісно.

Але спробувати варто.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

за прививки тут окрема тема..жінка проти, я скоріше за...

 

мені всі прививки робили, навіть в старшому віці..в інституті і на роботі, бо медагляди кожного року і все по календарю було...

 

розумію, що є ризик...але ризик тих страшних хвороб, від яких прививають..лякає ще більше

  • Лайк 12
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вставлю свої "5 копійок". Батьком вперше став теж у віці за 30, і ще не так давно проходив ці коліки. Все вищеперечислене пробували, і при тому що дружина фармацевт, склалось враження що потрібно цей час просто пережити. І орієнтовно після 3міс має заспокоїтися.

І якщо що то дитина у віці майже 2роки має весь список необхідних вакцинацій, згідно графіку, голували груддю буквально 2тижні, так як мама молода, дуже хвилювалася, і молоко пропало. Виріс на сумішах. Вибачте за вульгарний вислів, але важливо що вложено "одним місцем", наскільки хворобливі в роду були і т.д.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

за прививки тут окрема тема..жінка проти, я скоріше за...

Маєте мудру жінку.

ризик тих страшних хвороб, від яких прививають..лякає ще більше

Вибачте, проти яких страшнх хвороб у нас роблять ЕФЕКТИВНІ щепленні?

Кір, краснуха, паротит, вітрянка та інші дитячі хвороби є необхідними для правильного формування імунітету. Поліо - так у нас в країні, як і в Європі в цілому, поліо ТІЛЬКИ і ВИКЛЮЧНО той, який визивається щепленнями. Дикого немає вже не один десяток років. А щеплення - саме від дикого поліо. От така от загогуліна. Від туберкульозу щеплення не захищає взагалі ніяк. На правець в Україні діти хворіють вкрай рідко, там пару - трійку випадків на рік і без дитіячих смертей. А найголовніше - вакцинний імунітет тимчасовий, в кращому випадку років на 10. І потім людина залишається взагалі без імунітету. А в дорослому віці хворіти на дитячі хвороби в десятки разів небезпечніше. Почитайте профільну тему, там є багато цікавого, бо тут це офтоп.

Але, в будь-якому разі, щеплення - це дуже серйозне втручання в дитячий імунітет, щеплення для дорослих в сотні! разів менш небезпечні.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да это все происки фармКомпаний, миллионы и миллиарды зарабатывают и всё. Ещё маленькие гробики, тоже прибыльный бизнес.

Корь, коклюш, дифтерия-этим обязательно нужно переболеть. Вообще, Чем больше разных болезней тем для ребёнка лучше, тк прививки наносят ещё больший вред.

И коллективный иммунитет, это просто очередной бред от вирусологов и иммунологов. 10 лет штаны только за зря протирают.. :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До речі, зовсім цей момент забув. У дружини брат годує дитину сумішами - то там реально гарна сума набігає. І дитина вельми хвороблива, то одна болячка, то друга, постійно хворіє. Але це може ще через те, що там батьки - телепні і дитину вакцинували по повній програмі.

 

:lol:

 

З народження годували і ще досі продовжуєм свою дитину сумішами. Конкретно Hipp.

І от такий мабуть я телепень-батько що в мене дитина пройшла повністю всю програму вакцинації.

Причому безкоштовними (тими що в поліклініці видають) прививками.

Дитині вже 2 роки скоро, наступна прививка десь аж в 6.

І я не пригадую коли б дитина хворіла (ну крім тих 1-2 днів підвищеної температури після деяких вакцин).

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Делать прививки или нет решает каждый родитель сам. Но... как всегда оно есть. Вы хоть раз видели как болеет ребёнок коклюшем? А как болеет корью? Нет? Вот и здорово. А я вот видела, как родители потом рвут на себе волосы и не могут ничем помочь ребёнку, а потом вслед за болеющим ребёнком сваливается мама- мамин иммунитет то закончился, а прививаться по графику мы уже все разучились и только те, кого медосмотры обязывают делают это всегда. Так вот моя подруга подцепила корь в Ахмадете, пока бегала с бумажками готовя сына к операции. Потом заразила всех своих 4! Не привитых детей. ( противник прививок) в 43 года переболевшая впервые и без вакцины она чуть не умерла. Хорошо дети начинали болеть друг за другом и когда насто время их выхаживать она уже могла шевелиться. При этом Папа с вакциной. Папа не болел. Вот и думай нужна вакцина или нет.

Ну и напоследок моя подруга живет во Франции, когда ее двойняшкам нужно было делать вакцинацию полиомиелита, а у нас здесь началась массовая истерия по полиомиелиту и я сказала, что то ,что закупило наше правительство и биоутилизирует через детей, сейчас я не буду делать прививку.

На что моя подруга сказала, что это конечно мое дело, но они в благополучной Франции ,пол года назад схоронили дядю, который заразился будучи в возрасте 47 лет и умер.

В общем- каждый родитель в ответе за своего ребёнка , сам принимает решения и сам отвечает за них

  • Лайк 15
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бозє мой, які лякалки страшні...

Самі-то давно від кору ревакцинацію робили?

Я вже мовчу, що у нас її В ПРИНЦИПІ не роблять дорослим, але то таке, з цього року може і почнуть. Але за вакцинованого проти кору папу - дякую, посміявся.

Кір та кашлюк - безпечні дитячі хвороби. От розеола - то да, там можуть бути страшні наслідки. Але ЧОМУСЬ ніхто за неї нікого не лякає. Може, тому, що проти неї вакцини немає?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

но в свое время от проблем с животиком помогала укропная водичка.

 

:eek:

не знаю о чем речь, но если собрались малышка(у) до года, кормить/поить разной дрянью, пожалуйста откажитесь от этой идеи, ничего окромя молока мамы ребенку не нужно(даже воду, даже в жару, просто чаще кормить), в этот период. Пусть хоть бабушки вам в уши ведра воды наливают - не ведитесь, думай...те :D

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бозє мой, які лякалки страшні...

Самі-то давно від кору ревакцинацію робили?

Я вже мовчу, що у нас її В ПРИНЦИПІ не роблять дорослим, але то таке, з цього року може і почнуть. Але за вакцинованого проти кору папу - дякую, посміявся.

Кір та кашлюк - безпечні дитячі хвороби. От розеола - то да, там можуть бути страшні наслідки. Але ЧОМУСЬ ніхто за неї нікого не лякає. Може, тому, що проти неї вакцини немає?

 

Взрослым у нас делают прививки . Было бы желание. В частности ,от милой «детской» болячки - свинки,от которой у мужчин потом нет детей естественным путём. А вы рекомендуете настойчиво ей переболеть. А милая « детская» ветрянка мало того что следы оставляет после болезни, так не все ей успевают переболеть в детстве и во взрослом состоянии побочка милой детской ветрянки плавно перетекает в опоясывающий лишай до конца жизни регулярно всплывающий.

Ещё желательно взрослому сделать от гепатита В, а девочкам -подросткам папилломавирус.

При планировании беременности все женщины сдают анализ на антитела к краснухе, тоже наверное не просто так.

Лично у меня в 28-29 лет была ревакцинация кори, столбняка, дифтерии, энцефалитного клеща( по местным показаниям ) , менингококковая инфекция( была эпидемия). Не скажу что адепт прививок против гриппа, но так как мне привозят вакцину родители, то мы ее делаем. Не знаю помогает или нет- тут сложно сказать. Но обычно ,я вообще никогда ничем не болею.

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сарочка, давайте поспілкуємося в профільній темі. Я там Вам чітко і недвозначно, покроково, розпишу, що отое, що Ви написали - фантастична маячня. Просто фантастична.

Спираючись на Ваші ж слова. Тому що Ви примудрилися навіть в одному, останньому пості, наліпити логічних протирічь. Вам їх не видно, але я можу їх показати - побачите і самі зрозумієте.

Але. В профільній темі, бо тут офтоп.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сарочка, давайте поспілкуємося в профільній темі. Я там Вам чітко і недвозначно, покроково, розпишу, що отое, що Ви написали - фантастична маячня. Просто фантастична.

Спираючись на Ваші ж слова. Тому що Ви примудрилися навіть в одному, останньому пості, наліпити логічних протирічь. Вам їх не видно, але я можу їх показати - побачите і самі зрозумієте.

Але. В профільній темі, бо тут офтоп.

 

Ну уж нет уж. Я по темам прививок для себя тему делать-не делать закрыла. У каждого своё мнение и не переубеждать ни тем более слушать мнение фанатичных « не прививочников» нет ни желания ни смысла.

ПС . Если бы на сегодня была изобретена вакцина против рака или против СПИДа, даже если бы она срабатывала только в 50% случаях, не ужели вы бы отказались делать ее своему ребёнку?

Змінено користувачем Сарочка
  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кумедна Ви жіночка: називаєте вакциноскептиків називаєте фанатиками, а самі свято вірите у чудодійну силу вакцинації. Смішно, правда?

І тойво, навіть давно "перевірені" вакцини і близько 50% ефективності не дають, а Ви чомусь бумаєте, що нові дадуть такий відсоток. З якого б то дива?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бозє мой, які лякалки страшні...

Самі-то давно від кору ревакцинацію робили?

Я вже мовчу, що у нас її В ПРИНЦИПІ не роблять дорослим, але то таке, з цього року може і почнуть. Але за вакцинованого проти кору папу - дякую, посміявся.

Кір та кашлюк - безпечні дитячі хвороби. От розеола - то да, там можуть бути страшні наслідки. Але ЧОМУСЬ ніхто за неї нікого не лякає. Може, тому, що проти неї вакцини немає?

Корь безопасная детская болезнь :o ?!!!

Вакцинация очень эффективное средство, другое дело что не все вакцины нормальные и не все болезни которые предлагают вакцинировать она помогает.

оспа например была искоренена только благодаря вакцинированию, корь раньше было название «детская смерть».

Съездите в Африку без прививки от желтой лихорадки - поиграйте в русскую рулетку.

Так что у каждого свои тараканы.

Змінено користувачем Narval
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вакцинация очень эффективное средство

Це не так. Вакцина не формує пожиттєвий імунітет і людина буде змушена робити постійно ті ін"єкції. Про реактогенність вакцин чули? почитайте, будете здивовані.

оспа например была искоренена только благодаря вакцинированию

Це теж неправда. Вакцинація провалила завдання з елімінації віспи. Повністю. Це є в матеріалах ВОЗ від 82 року.

орь раньше было название «детская смерть»

Сміщно. Кір завжди вважався безпечною дитячою хворобою, "з якою ми досягли біологічного балансу" (с) Директор СДС, США.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...