Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

G&S Club

Sheridan

Рекомендовані повідомлення

Ось так оформили камін 42х60+.

Навколо топки виклали акумуляційні блоки з отворами під вентиляцію. Навколо труби теплоізоляційні блоки з отворами під вентиляцію. І вже декоративну частину з гіпсокартону.

20220513_192340.jpg

20220513_192350.jpg

20220602_172139.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
  • 2 тижні потому...

@SheridanДоброго дня!

Розглядаю топку 61x37x52 кутову праву. Підкажіть, чи є якась знижка форумчанам, чи можливо є така виставкова топка на продаж?

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 20.08.2022 в 11:31, PPA сказал:

Доброго дня!

Замовив топку 60*42. Потрібно купити труби, але не знаю яку схему димоходу вибрати.

Варіант 1. В даху (на коньку) вже є зроблений прохід 350*350 мм. Планується від топки 1 м однослойної труби, розвантажувальна платформа, потім сендвіч до самого верху. На горищі:  коліно 90 град. - трійник з лійкою і похила ділянка під 45 град., потім вертикально в прохід даху. Монтаж повністю можу зробити самостійно.

Загальна довжина труб приблизно 8 м.+ 3 коліна + трійник. Зміщення осі топки відносно виходу димаря 2,15 м але під кутом 45 град. Таке допускається???

 

Варіант 2.  На горищі, після коліна та трійника з лійкою труба прямо вверх. Загальна довжина труб приблизно 6,5 м+ коліно + трійник. Потрібно робити прохід через дах, необхідно залучати спеціалістів.

Який варіант димаря правильний та економічно доцільний??

 

Ще питання по виробниках сендвічей.

Планую ставити 160/220 (нерж / оц), AISI 304, 1 мм до трійника, після трійника товщина 0,8 мм

Хто з виробників робить якісну продукцію серед Версія-Люкс, Сталар, ВентУстрій, Zic....інші. До речі Zic заявляють, що вони мінвату в середині труби трамбують до щільності 300кг/куб. Передивився відео, почитав статті виявилось, що якщо сталь ще більш-меньш можно знайти хорошу , то з набивкою мінвати біда. Пхають відходи з щільність 30-40 кг/куб, і тільки зверху щільне кільце 80 кг/куб. Кого порадите?

Плити Promasil повноцінна заміна SuperIsol(Skamol, Silca 250KM), у них ціна на половину нижче?

 

В 20.08.2022 в 11:31, PPA сказал:

 

 

Димар №1.png

Димар №2.png

Змінено користувачем silver8848
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приблизился к тому моменту, когда хочу и могу влиться в клуб G&S - нужна топка с водяным контуром, если потяну - еще одна на террасу воздушная, керамический дымоход и возможно монтаж если не договорюсь с "печником". Кто в Киеве может помочь с этим? 

PS гостиную уже освободили от стройматериалов.

 

Спойлер

IMG_20220103_120322.jpgprojekt-budinok-v-kliviiakh-4-g2__31228.jpg

 

 

Змінено користувачем KakTuz
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 05.06.2022 в 20:53, vovapk сказал:

Навколо топки виклали акумуляційні блоки з отворами під вентиляцію

А как вы будете чистить-сливать густой конденсат из трубы которую вы "законопатили" в стене?. Я бы на вашем месте сделал рамочку(съёмную) на высоту 12-кирпичей, где труба соединяется по "конденсату" (что бы снимать для чистки) а,чистить там будет что. При метал-трубе у вас будет очень обильный конденсат,а если еще будет добавляться "косой"дождь,то там будет пол трубы собираться. Подумайте над этим.

21 час назад, KakTuz сказал:

керамический дымоход и возможно монтаж если не договорюсь с "печником". Кто в Киеве может помочь с этим? 

А что ж вы так, по прошлому году можно было взять за 700уе.(Ф/180/7м.п.) такие вещи берут сразу с мат.на стены.  На сегодня керамический дымоход в комплекте может вам обойтись до 1200уе, а может и дороже. По сборке дымохода напишу в ЛС.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, volkoff сказал:

А как вы будете чистить-сливать густой конденсат из трубы которую вы "законопатили" в стене?

Я не зовсім зрозумів про яку саме трубу маєте на увазі. У мене є ревізійне віконце для прочистки труби димоходу. А бокову частину, мені здавалося, можна почистити з самого каміну.

20220123_110112.jpg.8dff6eb3072a9f6059bac17d5c934079.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, volkoff сказал:

А что ж вы так, по прошлому году можно было взять за 700уе.(Ф/180/7м.п.) такие вещи берут сразу с мат.на стены.  На сегодня керамический дымоход в комплекте может вам обойтись до 1200уе, а может и дороже. По сборке дымохода напишу в ЛС.

В прошлом году его негде было хранить. И не понятно сколько его надо. Я присмотрел Львовские гильзы, вроде нормальные. И цена не космос.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

39 минут назад, vovapk сказал:

У мене є ревізійне віконце для прочистки труби димоходу. А бокову частину, мені здавалося, можна почистити з самого каміну.

Так, то шо ви окреслили червоним. То шо у вас ревiзiйне вiконце це не допоможе. Ви напевно не мали справу з цим брудом, не думайте що там просто буде водичка(чiста) там буде "вонюче" багно (гудрон)

Коли стiкае по стiнам труби конденсат в перемiшку з попiлем,на перше время воно може i просочиця через "краник-штуцер" а,потiм треба ложкою вибирать i чистить, тому шо ця "гидота" забивае ту дирочку.

А лiпше то шо я вам написав, для чистки знiмать нижню трубу(чистить i мить)

Чесно скажу вам,не правiльний вибiр по димоходу. У вас з цим дим-м будуть проблеми (з чисткою, прогар в "колiнах") потiм може бути загоряня в трубi"сажа" i т.д. 

Ще, було б лiпше вiд пiчки до вертикального димохода поставить такi труби (чорнi - сталь з товст. 2-3мм) бiльш надiйнi.

CIKO-Koleno-cistici.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

55 минут назад, KakTuz сказал:

В прошлом году его негде было хранить. И не понятно сколько его надо. Я присмотрел Львовские гильзы, вроде нормальные. И цена не космос.

Ну как же не понятно,на вашу хату нужен 7-ми метровый дымоход. То что Львовские трубы -это не говорит что они качественные и в комплекте. Как то здесь на форуме тоже человек купил район Житомыра - вот -a-torg.in.ua/truby-keramicheskie-keram и потом имел проблему.  И к ним еще нужно кучу деталей и утепления трубы. Вы поймите, собрать дым. из чего попало,оно не будет работать (не будет тяги,опрокидывание и др.жмурки)а,гарантию кто вам даст?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, volkoff сказав:

Так, то шо ви окреслили червоним. То шо у вас ревiзiйне вiконце це не допоможе. Ви напевно не мали справу з цим брудом, не думайте що там просто буде водичка(чiста) там буде "вонюче" багно (гудрон)

Коли стiкае по стiнам труби конденсат в перемiшку з попiлем,на перше время воно може i просочиця через "краник-штуцер" а,потiм треба ложкою вибирать i чистить, тому шо ця "гидота" забивае ту дирочку.

А лiпше то шо я вам написав, для чистки знiмать нижню трубу(чистить i мить)

Чесно скажу вам,не правiльний вибiр по димоходу. У вас з цим дим-м будуть проблеми (з чисткою, прогар в "колiнах") потiм може бути загоряня в трубi"сажа" i т.д. 

 

В мене інший досвід. Напевно ви користували гівно-топку і топили її меблями та сосною. Вперше за 2роки почистив(незнаючи навіщо) димар від нордпейса, назбирав 3 літра сажі, купу матів від жінки, бо частина сажі була на підлозі.

або ж ваш досвід побудований на експлуатації ТТ котлу, де димові гази стинуть у водяній рубашці. І то, в цьому випадку, я досяг гівна в димарі, коли зиму топив обрізками з будівництва даху та опалубки. 
 

не залякуйте людей. Або утепліть свій димар.

 

п.с. - сорямба, ти ж той, маркетолог хелуз фемілі. Сорі, забув за війну про той цирк. Продовжуй писати ахінею, з нульовим досвідом, про чудовий димар. Вибач ще раз

Змінено користувачем МакДо
  • Лайк 2
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 24.08.2022 в 22:41, МакДо сказал:

В мене інший досвід. Напевно ви користували гівно-топку і топили її меблями та сосною. Вперше за 2роки почистив(незнаючи навіщо) димар від нордпейса, назбирав 3 літра сажі, купу матів від жінки, бо частина сажі була на підлозі.

або ж ваш досвід побудований на експлуатації ТТ котлу, де димові гази стинуть у водяній рубашці. І то, в цьому випадку, я досяг гівна в димарі, коли зиму топив обрізками з будівництва даху та опалубки. 
 

не залякуйте людей. Або утепліть свій димар.

 

п.с. - сорямба, ти ж той, маркетолог хелуз фемілі. Сорі, забув за війну про той цирк. Продовжуй писати ахінею, з нульовим досвідом, про чудовий димар. Вибач ще раз

Вiд "диваного" спеца нiчого хорошого не почуеш,а хамства хоть вiдбавляй.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 23.08.2022 в 16:46, KakTuz сказал:

Приблизился к тому моменту, когда хочу и могу влиться в клуб G&S - нужна топка с водяным контуром, если потяну - еще одна на террасу воздушная, керамический дымоход и возможно монтаж если не договорюсь с "печником". Кто в Киеве может помочь с этим? 

PS гостиную уже освободили от стройматериалов.

 

  Показать контент

 

 

 

я працював із камінофф - всим задоволений. мають гарний контакт із гавриловими, наприклад мені треба було поміняти на топку побільше, прийняли свою без питань, по вхідній ціні. до речі не беріть 60 42, дуже вона вже куценька. на відео оптичний обман :)

якщо хочете водянку - тримайте в голові, що воно сильно дорожче виходить не тільки по самій топці, але і автоматика (класна до війни коштувала 10тис), резерв живлення, теплоаккумулятор (утеплення, додатковий тен), теплообмінники (і не один, бажано), обвязка (фітинги, труби, насоси, дорогий термоклапан, захисти, крани, бачки всякі.._).. і ви ж розумієте що при покупці треба тримати в голові, що це живий вогонь - і брати тільки все якісне (дороге). я вліз і не те, щоб шкодую, але треба мати на увазі такі затрати.

Змінено користувачем newbee2020
  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 31.08.2022 в 11:35, newbee2020 сказал:

я працював із камінофф - всим задоволений. мають гарний контакт із гавриловими, наприклад мені треба було поміняти на топку побільше, прийняли свою без питань, по вхідній ціні. до речі не беріть 60 42, дуже вона вже куценька. на відео оптичний обман :)

якщо хочете водянку - тримайте в голові, що воно сильно дорожче виходить не тільки по самій топці, але і автоматика (класна до війни коштувала 10тис), резерв живлення, теплоаккумулятор (утеплення, додатковий тен), теплообмінники (і не один, бажано), обвязка (фітинги, труби, насоси, дорогий термоклапан, захисти, крани, бачки всякі.._).. і ви ж розумієте що при покупці треба тримати в голові, що це живий вогонь - і брати тільки все якісне (дороге). я вліз і не те, щоб шкодую, але треба мати на увазі такі затрати.

Трюк з ведучим, котрий стоїть на півтора метри позаду топки, не помітив хіба що дуже наївний глядач)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Понятно что с водой все дороже. Но должен быть резервный источник тепла в доме. Ширина стены под камин 1,2м. Перед покупкой обязательно посмотреть живьем. Печник с которым работали - не отвечает на телефон. Надеюсь жив. Но надо искать альтернативу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я с пітанням, ця гілка едина жива з всіей теми. 
 

Домучиваю другу камеру, що над дистриб'ютором і мучить мене питання ґрат. Взала першу картинку  з инета і питання з ґрат в мене у червоном колі на фото

Як з неї виходить тепло, якщо дистриб'ютор перекриває першу камеру і до неї не підведено трубу? Щоб пройшов рух повітря, він повинен надходити з першої камери, тоді в дистриб'юторі повинен бути зазор ,або якщо це просто перекриття, тоді хоча б отвір?

Завтра в‘яжу повітропроводи і закриватиму зону дистриб'ютера, і ось виникли сумніви. Хто знае, підкажіть, будь ласка. 
В мене зараз так, також червоним кольором позначила своє пітання как и на фото.

4254F089-FBC1-4FCE-B5DF-1AE7F570D526.jpeg

0BF5265A-F423-4294-907E-29D340EAF40A.jpeg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 годин тому, Сарочка сказав:

Я с пітанням, ця гілка едина жива з всіей теми. 
 

Домучиваю другу камеру, що над дистриб'ютором і мучить мене питання ґрат. Взала першу картинку  з инета і питання з ґрат в мене у червоном колі на фото

Як з неї виходить тепло, якщо дистриб'ютор перекриває першу камеру і до неї не підведено трубу? Щоб пройшов рух повітря, він повинен надходити з першої камери, тоді в дистриб'юторі повинен бути зазор ,або якщо це просто перекриття, тоді хоча б отвір?

Завтра в‘яжу повітропроводи і закриватиму зону дистриб'ютера, і ось виникли сумніви. Хто знае, підкажіть, будь ласка. 
В мене зараз так, також червоним кольором позначила своє пітання как и на фото.

4254F089-FBC1-4FCE-B5DF-1AE7F570D526.jpeg

0BF5265A-F423-4294-907E-29D340EAF40A.jpeg

Вітаю! Якщо ви бажаєте отримати обдув димаря і тепло від нього в кімнаті, де стоїть камін, вам варто зробити решітку і знизу, і зверху камери. Можливо картинка просто схематична, без деталей.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, Сарочка сказав:

якщо це просто перекриття, тоді хоча б отвір?

я раз 5 кидав схему портала вiд jotul, подивiться уважно: якщо решiтки у кiмнатах (не в порталi!) перекриють (людям стане душно), то ваш камiн перегорить и трicне, тому що не буде куди дiвати зайве тепло, все повинно бути збалансовано i не просто отвiр, а труба опущена нижче повiтропроводiв. Ну i вiд чорноi труби йде дуже багато тепла, тому в схемi вона всереденi дистрибьютора, а у вас треба вирiшувати якось i це питання... Було б краще цей дистрибьютор вирiзати (бо з пiд кiрпiчiв вже не виймеш), а такий самий новий зробити вище решiтки десь на 10см (а попередньо, якщо вiд неi до стелi менше 60см, то вибити кiрпич i опустити решiтку), наче ще не пiзно...

Змінено користувачем normal
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, normal сказав:

я раз 5 кидав схему портала вiд jotul, подивiться уважно: якщо решiтки у кiмнатах (не в порталi!) перекриють (людям стане душно), то ваш камiн перегорить и трicне, тому що не буде куди дiвати зайве тепло, все повинно бути збалансовано i не просто отвiр, а труба опущена нижче повiтропроводiв. Ну i вiд чорноi труби йде дуже багато тепла, тому в схемi вона всереденi дистрибьютора, а у вас треба вирiшувати якось i це питання... Було б краще цей дистрибьютор вирiзати (бо з пiд кiрпiчiв вже не виймеш), а такий самий новий зробити вище решiтки десь на 10см (а попередньо, якщо вiд неi до стелi менше 60см, то вибити кiрпич i опустити решiтку), наче ще не пiзно...

Можна ще раз пояснити-не зрозуміла. П'ятий отвір від дистриб'ютера з випуском у кімнату з каміном не зможу зробити - для нього немає місця. Натомість виникла ідея зробити сообщение між камерою, що виконує роль дистриб'ютера та другой з довгим димарем, який теж сильно віддає тепло. 
Бачу так-Захід повітря знизу, під каміном, і зазор між топкою та облицюванням і вихід у верху камери через решітку, там накопичиться максимально гаряче повітря. Це повинно разрвантажіть другу камеру в випадку зачінених гратах 4 повітропроводів разом. 
Робити нижче ґрати виходу охолодження другої камери із трубами? Що може дати? Під перемичкою другою і третьою розвантажувальною камерою накопичиться найгарячіше повітря і там висітиме. Тому максимально під перекриття піднімаю ґрати другої камери.
у третій будуть дві решітки, там все зрозуміло-вхід - вихід залишкового тепла якщо воно там взагалі буде. Залишок до стелі-12 см -ізоляція перекриття.

18FC2545-32E9-4A05-9A9D-9152B3355605.jpeg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, Сарочка сказав:

Бачу так-Захід повітря знизу, під каміном, і зазор між топкою та облицюванням і вихід у верху камери через решітку

А як повітря попаде у другу камеру? Я не бачу ніяких зазорів, а якщо і зробите його, то все саме гаряче повітря може піти у другу камеру і в кімнату з каміном, а не у повітропроводи (навіщо йому долати іх опір, якщо в решітку ближче і легше). Найгарячіще повинно йти в інші кімнати, а в цій достатньо тільки тепла крізь скло і не забувайте - решітки повинні бути нище чистовоі стелі на 60см (інакше може поплавити багети). Краще зробити дистрибьютор з другоі камери: витягнути повітропроводи з першоі, вставити в перекриття другоі, трохи опустити решітку до рівня закінчення чорноі труби

 

1.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 годин тому, Сарочка сказав:

в випадку зачінених гратах 4 повітропроводів разом

Не обов'язково гратах, ще можуть буть зачинені двері, через які іде зворотне повітря

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 годин тому, normal сказав:

Не обов'язково гратах, ще можуть буть зачинені двері, через які іде зворотне повітря

Спасибі за відповідь. Обміркувала все, що ви мені порадили, такий план зі зміщенням камери роздачі повітря теж розглядала спочатку. Він добрий у разі додаткового опалення до основного. І ви все правильно описали з погляду звичайного власника йотулівської топки.

Але війна внесла корективи у життя звичайной людини. Те, що будувалося заради естетики та забави, виявилося, може бути єдиним джерелом тепла та місцем приготування їжі.
Тому камін намагаюся схрестити з грубкою по максимуму, навіть на межі розумного, бо нікому в Європі не заманеться штовхати горщики з їжею в топку каміна і використовувати камеру каміна, як російську грубку, і мені не приходило, але довелося.
За фактом треба реалізувати
план Б
А саме:

Сценарій - відключення електрики-
всі домашні переміщаються в одну кімнату, яка топиться дуже маленькою закладкою палива. Тоді я закриваю ґрати кімнат із повітроводами та додатково використовую тепло від дуже високо розташованого димаря, відкривши ґрати другої камери плюс скло топки.
Як бачу, потрібен тоді вхід-вихід другої камери. Вихід під перекриттям, зрозуміло, але тоді чи потрібно організувати вхід повітря в другу камеру окремо? Турбують -що Весь простір камери перекрито всередині повітропроводами. Особо возздуху там рухатися и негде.

Зробити вхід повітря на фронті над топкою?

Я розумію, що питаю занадто багато-такі рішення взагалі не виконуються в здоровому глузді, та й у звичайному житті вони взагалі не доцільні, тому ніхто не морочиться, але суто гіпотетично?


Вихід ґрат, в моєму окремому випадку, не може бути ні нижче ні вище ні вліво ні вправо, це мінімально допустимий рівень, пов'язаний з іншими факторами. (Ні натяжних стель ні багетів та іншої страждаючої синтетики не маю, тому не сильно страждаю трохи порушенням, час показав, що сусідство з дерев'яною стелею + вентилятор зимового режиму в стелі вирішує проблему скупчення під стелею надлишку тепла.)
 Воно раніше було ще більше, не постраждало ні дерево стелі, балок, а тепер його менше буде від маленьких грат в цілому.

Дверей, теж нема- все виходи каналів виходят в примищення, що фізично не мают дверей, тому перекриття каналів теж неможливо

Змінено користувачем Сарочка
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо опалювати лише одну кімнату, де стоїть камін, а інші повітроводи перекрити… чи будуть повітроводи з дистрибутиву виходити в цю саму кімнату? Питаю, бо обдувом одного лише димаря навряд яи вийде зняти багато тепла, щоб топити малими закладками.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 годин тому, Сарочка сказав:

Зробити вхід повітря на фронті над топкою?

Неа, щоб знімати все тепло, вхід повинен бути під топкою, а вихід над чорною трубою

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...