Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Однослойная стена из газоблока 500мм или 375+130мм пенопласта?

AlexRS4

Рекомендовані повідомлення

Так я уже сказал по теме,кирпич 250мм с утеплением эппс 100мм+50мм в перехлест. R=5. С головой по прочности, теплоемкости, теплосопротивлению

 

Ви забули ще сказати за довговічність. Коли буде потрібно фасад пероробляти наступного разу? В своєму будинку я знаю, що може років за 30 потрібно буде його перефарбувати, якщо німці з фарбою не обдурили. А в багатошарових конструкціях не все так райдужно, наскільки я зна. Але сподіваюсь у вас є точні дані скільки живуть тиакі фасади.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Имеется ввиду то, что сами кладочные швы являются мостиком холода, а хорошо непромазанные так вообще швах.

При чем здесь это. Накосячить можно с любой кладкой.

И в любой кладке швы являтся слабым местом с точки зрения теплотехники.

При правильном подходе влияние швов в ГБ можно свести до 1%.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

При чём тут геология... имея вес куба кладочного материала в ПЯТЬ раз больше у кирпича при равных прочих площадь опоры должна быть в ПЯТЬ раз больше!

Не надо ваши бредни расказывать, в реалиях фундамент под ГБ должен быть лучше и дороже чем под кирпич. Утепленные стены в кирпич с ж/б перкрытиями будут давить на грунт в районе подошвы около 1кг/см2. Поэтому кирпич косяки фундамента простит на ура, ГБ никогда!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Раз пошла такая пьянка, то выскажусь:)

ГБ рационален только в однослойных стенах! В любых других он действительно будет немножко беременным!

 

Добавлено через 1 минуту

Есле нужна инерционность - то утепленный "камень", если не нужна - то каркас!

 

Добавлено через 1 минуту

Если лицо-облицовочный кирпич - то колодец засыпаный утеплителем без вариантов.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да не работает это с газоблоком. ПОтому что какую-то теплоинерцию он имеет.

Да не получится такой разброс суточных температур. Но мы ведь расширили тему обсуждения до крайних вариантов :)

 

Так управлять как в каркаснике не получится. Это лишь хотелки.

Тут пусть пользователи каркасников выскажутся. В других темах не раз встречал описываемый пользователями режим 22С днем и 18С ночью.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Покажите мне кладку без щилын?

Имеется ввиду то, что сами кладочные швы являются мостиком холода, а хорошо непромазанные так вообще швах.

 

Ой, ну так ви сразу мали сказати що не зовсім розумієте значення слів, що вживаєте. Щілина в кладці - то так звана "пустошквка", коли десь в кладці немає клєю і стіна місцямі наскрізь просвічує. А ваші містки холоду при кладці на клей то не суттєво. Наприклад у мене стіна висотою десь 7 метрів. Товщина шва нехай буде 1.5 мм, що при висоті блоку 200мм дасть загальну товщину швів близько 5см. Зверніть увагу - це на ВСЮ стіну висотою 700см. І це не суцільна полоса бетону, а купа тонких полосочок спеціального клею, а у випадку з блокапми товщиною 500мм щей інколи не суцільна а з повітряним прошарком. І так дали і таке інше... ну це зовсім дрібниці, смішно бігати з випученими очами і розповідати про якісь міфічні щілини при тому що вплив тонких швів при якісній кладці ажніяк не можна вважати істотним.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Аналогия лишь с владельцами альфа-ромео, они сильные духом, но слабые на голову.

 

А что не так? :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Про энерционность - у меня нет знакомых, у которых целый день нет ни кого дома, и подошол бы каркас под пмж, уже ж не в ссср живем , полюбому в семье есть тунеядец/ребенок :) по этому энерциность для пмж наше все!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот поэтому его надо утеплять.

ГБ рационален только в однослойных стенах!

Хе-хе, во жара пошла :)

Надо кроме процесса созидания понимать конечную цель. Исходя из нее все может быть и не так категорично.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Уже дошло что лепят стены из него 250мм и утепляют пенопластом.

А это вообще цирк, одной рукой строят из ГБ 300/300 а другой расказывают что кирпич надо минимум 380!!! и как это дорого :o

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

www.stroimdom.com.ua/forum/showpost.php?p=3332490&postcount=40

Та у вас ЛИЧНО шпателя пролазят. Или вам с вокзала мастера кладку делали??

 

Ага, було так в гаражі. З однієї сторони стіни при нагріві на сонці з'являлась горизонтальна тріщина по шву, куди можна булор забити шпатель. Звісно тріщина не на всю товщу стіни. Клей був пересушений, товщина клейового шару біля 1 міліметра. Досконало невыдомо з якоъ причини це вийшло. Потім це все було поштукатурено по сітці, звісно тонкий шар штукатурки, та пофарбовано зовні, а з середлини обеладено плиткою. Проблем ніяких немає, нічого ніде не продуває, хоча там на це начхати - гараж не опалюється. Так що ваша спроба пожартувати вийшла марною, рийте ще.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вплив тонких швів при якісній кладці ажніяк не можна вважати істотним.
Залежить від характеристик клею. Вплив при 2мм швах може бути від 1% до 10%.

10% це вже ІМХО істотно.

1479061646664.jpg.da2fe28563b99a5a08fac46e05506b7c.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хе-хе, во жара пошла

Надо кроме процесса созидания понимать конечную цель. Исходя из нее все может быть и не так категорично.

Категорично может и не быть, а рационально в многослойной точно не ГБ.

Мы ж не раз эту тему осасывали, я увидил только один аргумент за ГБ в многослойке, проще класть самому и все.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот что пишут юзеры

 

Та зрозуміло що ви не розумієте про що мова, а іншим поясню - "Дай дорогу"тут спробував людей полякати щілинами к кладці з газобетону, а коли йому розповіли що щілини то від неякісної кладки і на практиці зробити кладку з газобетону без щілин дуже просто він спробував зістрибнути на те, що під щілинами мав на увазі самі шви та містки холода, що вони формують (ага, ті 1 - 1.5 мм шви на спеціальному клею вормують страхітливі містки холоду). А коли і це не вделося викопав мій старий пост прореальний випадок, коли на стіні гаражу від нагріву на сонці розкоивався один з швів... Ну не знає він як ще свою точку зору захистити ось і шукая усіляку хрінь, навіть якщо вона не стосується теми.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так весь прикол в том, что в газбетоне она (энерционность) тоже есть. Только немного недоЭнерционность. И мечутся из одной стороны в сторону.

Оптимальную инерционность можно получить из разных материалов, при этом она должна соответсвовать мощности источника отопления, чтобы система была отызвчивой не в масштабе недели :)

 

Типа газобетон обладает свойствами каркасника, но топим теплым полами и хотим менять температуру каждые два часа... И думают что все в это поверят :D

А где Вы такое прочли про ГБ и ТП? Я что-то пропустил? :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У вас он вообще на солнце играет, трещит и шпателя пролазят. Хорошо хоть птицы через эти щели в дом не залетают

 

У мене? У мене все давно гаразд і нічого ніде не грає. В одному місці кладка виявилась не якісною, що проявилось в поверхневому розкритті тріщини по шву після нагріва стіни на сонці. Щось ще маєте сказати чи розуму не вистачає зрозуміти, що в даному прикладі нема ніякої пустошовки, немає ніяких додаткових тепловтрат та такого іншого про щор ви говорили?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

рационально в многослойной точно не ГБ.

У каждого разное понимание рациональности :)

Не вижу никаких противопоказаний ГБ в описанном выше применении.

 

"Дай дорогу"тут спробував людей полякати щілинами к кладці з газобетону

Звикайте. Це його відношення до ГБ, яке він вже давно висловлює на форумі. Має право, як і інші користувачі з іншими думками :) Немає аргументів які б змінили його думку, чи будь кого іншого. Просто ненавязливо спілкуємося на цікаву тему :)

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а не раствором замазывать или плиткой заклеивать

Когда появится внутренняя и внешняя штукатурки, тема продуваемости косяков со швами будет исчерпана. Именно утепление здесь не обязательно, если существующее R устраивает.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так сделайте нормально, покажите. А не так, чтобы птицы в щели залетали.

 

Товщина пташки меньше 1мм? Шпатель має товщину меньше 1мм, про яких птахів ви тут марите? І що вам показати - все вже давно вкрито штукатуркою, коли на об'єкт приїздили експерти з Аероку вони сказали, що такої якості кладки ще не бачили, но то таке... зараз все одно все вже вкрито штукатуркою.

 

И вам выше указали что швы в 2мм для газобетона уже критичны.

 

Не критичні, а можуть бути критичні. У мене шви меньше 1.5 товщиною.

 

А такие как у вас, сквозные, это вообще никуда не годится. так что утеплять и еще раз утеплять, а не раствором замазывать или плиткой заклеивать

 

Хм... ви вважаєте, що своєю брехнею щось тут можете довести? :fool: У мене не має та ніколи не було жодного наскрізного шву.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У каждого разное понимание рациональности

Эксплуатационные характеристики/цена

Не вижу никаких противопоказаний ГБ в описанном выше применении.

Противопоказаний нет, как впрочем и плюсов по сравнению с утепленным камнем.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Має право, як і інші користувачі з іншими думками

 

Право на власну думку має, але він скотився до прямої брехні в спробах аргументувати свою точку зору, а це вже не можна. Я так вважаю.

 

Добавлено через 3 минуты

2мм шов уже дает просадку в 10% по теплосопротивлению.

 

Давайте спростимо - я публічно заявляю, що зараз ви збрехали і є банальним брехуном. Одного разу на брехні я вас зловив і зараз знову зловив.

Можете підтвердити свою слова, що я виділив?

 

Добавлено через 4 минуты

утеплять и еще раз утеплять, а не раствором замазывать или плиткой заклеивать

 

Я розумію, що ваш рівень знань у цій сфері не дуже високий, а скоріше надзвичайно низький... але це навіть для вашого рівня щось дивне. Може зможете пояснити навіщо утеплювати гараж, що не опалюється? Стіна з газобетону 300мм Д500, кладочні шви в середньому 1.5мм - промазані не тільки горизонтальні, але і вертикальні шви і немає жодного наскрізьного шву, тобто пустошовки. Навіщо утеплювати? Що я від цього отримаю? Зовні тонкошарова штукатурка по сітці та фарба, зсередини плитка. НАВІЩО тут утеплення?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Я розумію, що ви ваш рівень знань у цій сфері не дуже високий, а скоріше надзвичайно низький... але це навіть для вашого рівня щось дивне. Може зсожете пояснити навіщо утеплювати гараж, що не опалюється? Стіна з газобетону 300мм Д500, кладочні шви в середньому 1.5мм - промазані не тільки горизонтальні, але і вертикальні шви і немає жодного наскрізьного шву, тобто пустошовки. Навіщо утеплювати? Що я від цього отримаю?

можно утеплить Еврозабор.

Просто чтобы не было швов.:D

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...