Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Всё что мы хотели спросить/узнать о хвойных

гюго

Рекомендовані повідомлення

13 годин тому, Wolfchen сказав:

Схожий на блю чіп,

В мене теж була така думка, бо характер росту гілок дуже схожий до Блю Чипа. Спочатку написала, потім видалила, бо, як на мене, ялівець, що на світлині має дуже анорексичний вигляд, як для Блю Чипа. Нашла світлину, де в верхньому кутку видно шматок Блю Чипа і видно, наскільки його висота ( і він сам) відрізняється від Вілтоні, що росте килимом.

12 годин тому, newbee2020 сказав:

не принципово,

 Якщо так, кращий варіант, це поїхати в розплідник та подивитись своїми очима на вигляд грунтопокривних ялівців. Бо вигляд вони мають різний. Ще і зростають по-різному. Є такі, як Блю Чип, що ростуть, як скажені, в мене, якби не стригла, то і велику площу мощення вже затягнув би собою. Є карликові сорти, що мають повільний зріст. Тож крім вигляду треба розуміти , як він буде себе поводити в вашому саду.

 

 

IMG_7651.JPG

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все таки хочу ще раз підняти тему облаштування ґрунту навколо туй. Чи дійсно є негативні наслідки для кореневої системи дерев якщо зверху на грунт застелити агроволокно та засипати щебенем? Поки чув лише один відгук що від сонця щебінь сильніше нагрівається ніж кора чи просто газон, і перегріваються корені дерева.

Невже за рахунок щебеню дійсно будуть негативні наслідки для дерев?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, vovapk сказал:

 

Невже за рахунок щебеню дійсно будуть негативні наслідки для дерев?

Я не є фахівцем щодо щебеню, але скажу свою думку. Напевно, все індивідуально. Якщо рослина не весь день на сонці, то і щебінь не весь день розпечений. По-друге, як буде організований полив і який грунт.

Мені здається, що більше проблем може додати не щебінь як такий, а як саме його покласти. Якщо його покласти дуже щільно, аж до стовбура туї, то по-перше ми штучно підіймаємо рівень заглиблення кореневої шийки, а туя цього не любить і одночасно, якщо там сонце від світанку до заходу, то так, коріння може перегріватися. Можна ж організувати пристовбурові кола, які засипати наприклад сосновою корою (по агроволокну), або залишити там не покритий грунт. А навкруги уже сипати щебінь.

Може, хтось щось підкаже ще з власного досвіду 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Nic-олаевна сказав:

(по агроволокну)

Я не є прихильницею щебеню, тому і розмовляти про нього не хочу.

Про агротканину. Воно гріється само по собі. Влітку, навіть від того, що вкрито шаром соснової кори, якщо вмикаю полив, то в жару піднімається пар від квітників і якщо руку покласти  на агротканину, з корою чи без неї, то відчувається тепло . В мене Буся (кіт)любив спати на квітниках, вкритих агротканиною, бо  там завжди було тепло. Агротканина+соснова кора рослинам дуже подобається.

^64E79256B61EA803B54161F205901D58BC7AB9B03C07E583F4^pimgpsh_fullsize_distr.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я думаю що не зважаючи на те, що сама агротканина і кора гріється, під ними грунт має бути трохи проходнішим, бо в інакшому випадку рослинам би не подобалось.

А щодо щебеню, то якщо він не дуже великий, а дрібний, то може воно і нічого (це як на мене). Я вживу не бачила, але на всяких фото наче нормально. 

У мене особисто нічого взагалі не застелено нічим, бо свій зелений грунт я показувала, мені б його хоч трохи провітрювати, а не застилати

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У мене теж крапельний полив проведено під всі туї.

Біля половини туй щебінь зараз лежить на агроволокні. Агроволокно з щебенем не доходить близько 20 см до свола дерева. Але не подобається що в цій зоні росте бур'ян.

От думаю чи варто іншу половину туй теж так щебенем засипати, чи навпаки з цих прибрати. Візуально щебінь влаштовує.

 

Ще тоді питання. А можна ураганом від бур'яну розпилювати цю пристволову зону щоб він попадав на ствол, але не попадав на хвою? Чи через ствол діюча речовина теж негативно вплине на туї?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, vovapk сказал:

 

Ще тоді питання. А можна ураганом від бур'яну розпилювати цю пристволову зону щоб він попадав на ствол, але не попадав на хвою? Чи через ствол діюча речовина теж негативно вплине на туї?

Теоретично, на гербіцидах не написано, що вони впливають на дерева (у всякому випадку я таке не зустрічала), а от як воно практично, хто зна. Якщо туй не дуже багато, то може вдягнути щільні гумові рукавички, вмокнути їх у розчин гербіциду та помазати той бур'ян руками?

Змінено користувачем Nic-олаевна
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, vovapk сказал:

От думаю чи варто іншу половину туй теж так щебенем засипати, чи навпаки з цих прибрати. Візуально щебінь влаштовує.

Якщо щебінь візуально влаштовує, то чому є роздуми, прибрати чи залишити?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 годин тому, Nic-олаевна сказав:

Якщо щебінь візуально влаштовує, то чому є роздуми, прибрати чи залишити?

Чи не шкодить він туям))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, vovapk сказав:

Чи не шкодить він туям))

значно сильніше туям зашкодить ураган і що саме паскудне це можна буде побачити через пару років (( ну а те що користі від нього не буде 100%...якщо так вже прям не можна приствольне коло тримати чистим, то купіть  пристовбурне коло з кокосового волокна та покладіть іх ну а зверху вже той щебінь, але краще залишити без нього

махрове жирне ІМХО, але я тут знімала своє акроволокно і побачила скільки під ним мурашок плодиться, що я краще буду бур"яни сапати і мульчу товстим шаром викладати, але у кожного свій шлях...на фото колонії мурах ( самиці) ,які готові полетіти та робити нові мурашники

image.thumb.png.3a7ea86e913fee1ae6f98dcd25c08396.png

 

  • Лайк 1
  • Конфуз 1
  • Сумно 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 хвилин тому, irina1969 сказав:

махрове жирне ІМХО, але я тут знімала своє акроволокно і побачила скільки під ним мурашок плодиться, що я краще буду бур"яни сапати і мульчу товстим шаром викладати, але у кожного свій шлях...на фото колонії мурах ( самиці) ,які готові полетіти та робити нові мурашники

Це особливість твоєї ділянки - мурахи під агротканиною. За багато років була можливість побачити, що робиться на моїх квітниках, вкритих агротканиною. А їх багато і площа доволі велика. Як приклад, світлина, що я виклала з килимом Вілтоні та Блю Чипом, там все застелено агротканиною, під гортензіями теж.Такого, як в тебе не було. Мурахи є, бо це ліс і вони тут в своєму середовищі, але такого, щоб так масово облаштовувались  під агротканиною - ні. Ще раз переконуюсь, що кожен сад живе своїм життям.

В мене мурахи люблять селитись в проміжках між ФЕМами, біля доріжок з дубових пеньків та в усіляких грунтопокривних рослинах, не хвойних. Якось ледве не спаскудили мені килим з шилоподібного флоксу. Багато їх живе на лужайці, що за парканом, де було намагання зробити щось схоже на газон. 

49 хвилин тому, irina1969 сказав:

але у кожного свій шлях...

Стосовно газона в мене таке саме переконання, як в тебе про агротканину- ніколи. 

56 хвилин тому, irina1969 сказав:

якщо так вже прям не можна приствольне коло тримати чистим, то купіть  пристовбурне коло з кокосового волокна та покладіть іх ну а зверху вже той щебінь, але краще залишити без нього

Може комусь стане в нагоді. Не про щебінь.  Агротканина+кора(мульча).  Або ріжемо конвертом, розкриваємо його на розмір посадкової ями, саджаємо, загортаємо агротканину під самий стовбур, засипаємо корою під самий стовбур.

Або агротканина ріжеться колом . В любому випадку агротканина доходить до стовбура  і засипається корою під самий стовбур. 

Але треба добре запам'ятати, як аксіому- ніколи не закривати та не засипати кореневу шийку рослини.

 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 5 місяців потому...

Доброго дня! Необхідно придбати туї. Продавець пропонує +/- 1м заввишки з закритою корневою у 2л горщику. Підкажіть будь ласка, то не замалий горщик для такого зросту? Бо в таких горщиках я колись купував 40-60см, то було норм. А для 1метра чомусь мені здається що замало...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Фрай сказал:

Це залежить від того виросли вони там чи їх викопали та туди засунули?

кажуть, що там і вирощували

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо так і вони добре виглядають то які сумніви брати чи ні?
А якщо обманули то ви це побачите коли будете діставати з горщика.

Можете спробувати витягнуть одну туйку.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Маю питання з приводу добрива для туй.

Просипав весняним гранульованим Agrecol для хвойний і гарно пролив водою.

Ще маю Пінівіт та Мегафол. Пінівіт потрібно розпалювати по хвої, а як краще Мегафолом, теж по хвої чи під кореневу систему?

Цими добривами можна одночасно проходити чи потрібно якийсь інтервал зробити?

Що ще варто з добрив зараз додати для прискорення росту, але щоб не нашкодити?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...