Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Моя стройка - zx50 в Ворзеле с заморочками

standov

Рекомендовані повідомлення

В 21.03.2024 в 22:34, KakTuz сказал:

Мне мебельщики по инструкции сделали

по якій інструкції? сайд по інструкції має не так встраюватися а саме з виносом, бо в нього так двері влаштовані, це якийсь креатів вибачте від мебельщіків.
ПС. Решіткі з гори це так по плану?

Змінено користувачем standov
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 22.03.2024 в 23:43, standov сказал:

по якій інструкції? сайд по інструкції має не так встраюватися а саме з виносом, бо в нього так двері влаштовані, це якийсь креатів вибачте від мебельщіків.
ПС. Решіткі з гори це так по плану?

Глубина - как задвинешь. Зазоры по периметру - в инструкции по установке от Бош. 

Решетки сверху? Там канал вентиляции. Приток, скорее всего.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Десь тиждень кидаю (не я а переважно дружина) водити.
Цікавий досвід, заряджаю за нічним тарифом, десь в день виходить кілометрів 50-100, за ніч заряджається штатною зарядкою на 50%, очікувана економія в місяць тисяч 10грн на паливо. машина приємна в керуванні, особливо якщо не вмикати еко, але відчуття того що рулиш іграшку не покидає. 
image.thumb.png.c05c15f972e5780c096929c40425e1b1.png

  • Лайк 15
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гарна машинка, бажаю щоб лише радувала.

Ви ж наче гольф замовляли? Що по грошах вийшло, якщо не таємниця? Досвід із продавцем позитивний?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, blacktigra сказал:

Гарна машинка, бажаю щоб лише радувала.

Ви ж наче гольф замовляли? Що по грошах вийшло, якщо не таємниця? Досвід із продавцем позитивний?

гольф по факту прийшов з якоюсь проблемою по віну, продавець сказав що не хоче мене підставляти і поки буде експертиза знімає його з продажу, запропоновував приємний дисконт на цей ліф "як компенсацію", але довелося знову чекати. Цей 19го року 100к пробіг, не битий не крашений, в середній комплектації став 13900$, по ринку такої ціни немає. Досвід в цілому позитивний але все дуже довго, але це думаю більше через поляків

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Стосовно досвіду - головний бенефіт чого я обрав саме цього "постачальника", він все робить за свій рахунок, тобто за машину я плачу тільки тоді коли я її щупаю в Україні руками перед МРЕО (і можу відмовитися), "задаток" аж 200 баксів. Всі інші вимагають від клієнта повну оплату по кожному етапу (викуп на аукціоні, експорт, трансфер і тп), тут все за раунок посередника, мене це дуже підкупило бо я ризикую аж 200 баксами, а головне, коли посередник ризикує *своїми* грошима він по іншому відноситься до процесу, бо схема "ось вам то що ви самі купили, вибачте я щось недодивився, кушайте" вона не можлива.

Змінено користувачем standov
  • Лайк 11
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вітаю з покупкою!

А що там з батареєю на 100к пробігу, який СОх? Чи вона міняна? Це 40 чи 60 Кв?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 часов назад, standov сказал:

заряджаю за нічним тарифом

предполагаю, что следующим проектом будут солнечные панели)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, LAT сказал:

Вітаю з покупкою!

А що там з батареєю на 100к пробігу, який СОх? Чи вона міняна? Це 40 чи 60 Кв?

40квт, сох 87, пробіг реальний без еко + частково по трасі десь під 180-190

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 минут назад, apereverzev сказал:

предполагаю, что следующим проектом будут солнечные панели)

Ну вони планувалися давно але дуже маленьке поле і не доступні на парковці (там окремий кабель повз інвертор), заряджати машину сонячними при наявності нічного - економічно не обгрунтовано, як мінімум зараз.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 час назад, standov сказал:

Стосовно досвіду - головний бенефіт чого я обрав саме цього "постачальника", він все робить за свій рахунок, тобто за машину я плачу тільки тоді коли я її щупаю в Україні руками перед МРЕО (і можу відмовитися), "задаток" аж 200 баксів. Всі інші вимагають від клієнта повну оплату по кожному етапу (викуп на аукціоні, експорт, трансфер і тп), тут все за раунок посередника, мене це дуже підкупило бо я ризикую аж 200 баксами, а головне, коли посередник ризикує *своїми* грошима він по іншому відноситься до процесу, бо схема "ось вам то що ви самі купили, вибачте я щось недодивився, кушайте" вона не можлива.

Я так зрозумів що то хлопці з Луцька?Усім задоволені?Бо купив сину електричку,а зараз ще собі планую брати.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, мастерок сказал:

Я так зрозумів що то хлопці з Луцька?Усім задоволені?Бо купив сину електричку,а зараз ще собі планую брати.

Та вони здається всі з Луцька)) я три контори дивився і всі були з Луцька, 

Ну так то зауважень окріт термінів не маю, але я так розумію терміни то зараз варіант норми, ну і з трьох лише ці за свій рахунок пригоняють

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Не можу не похвалитися
Мій найважливіший проект за останні два роки отримав відзначку з совою (тою самою). Подробиць звісно не дам, сам факт ачівки не є секретом, секретом є за що вона, але то історія для онуків (всрата максимально).
Але все відбувається за підтримки Реактивної пошти, прошу донатів хлопам. - профільна тема тут - https://www.stroimdom.com.ua/topic/236107-volonterska-dopomoga-vazhkiy-artileriyi-bogi-viyni/


image.thumb.png.bda7727a0dcbf9bc250e23cf372c2997.png

Змінено користувачем standov
  • Лайк 24
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 23.08.2023 в 19:51, bs0d сказал:

Пригадую ви цікавилися, а оскільки моєї теми не існує, то "ось вам".

Замовив у китайців частотник Ausenist Y620 water pump VFD 2.2kw, по ціні аж $131 + доставка, плюс "не китайський" данфос датчик окремо, підключив до свого 1ф педроли, трохи потицяв налаштувань і все готово: навіть крапельний автополив з невеликою витратою фігачить з рівним тиском в 3 бари. А ще девайс має рс485, з якого як мінімум можна знімати показники моніторінгу (read регістри перевірив особисто), а як максимум - міняти налаштування (write регістри в принципі не пробував).

З очевидних мінусів наразі: коли вихідна частота відмінна від 0 - постійно волає вентилятор; зрозуміло що питання вирішується не складно, просто констатую.

Загалом досвід експтуатації приблизно пару днів, тобто ніякий, і навіть про натяк на надійність не варто і казати.

Для іншої спільноти запилив мікро-відео, просто щоб "довести" здатність конденсаторних 1ф двигунів працювати з пч: https://www.youtube.com/watch?v=A7AIRBzmkDs

 

Як ваш частотник себе почуває? Мені вже треба визначатися, якісь додаткові відгуки може?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Стелаж в комірі був лише репетицією, на краснодеревщіка явно не тягне але для технічних нужд виходить дуже гарно, а головне зуд в руках трошки вгамовує 

PXL_20240421_141553159.jpg

PXL_20240421_160237557.MP.jpg

  • Лайк 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гарно виходить.

Руку наб'єте, потроху замовлення на вироби з дерева почнуть з'являтися, робота нормальна буде. А то сидите цілими днями перед комп'ютером. 😉

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, blacktigra сказал:

Гарно виходить.

Руку наб'єте, потроху замовлення на вироби з дерева почнуть з'являтися, робота нормальна буде. А то сидите цілими днями перед комп'ютером. 😉

Ну, "реальний сектор економіки"(с)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Питання, чим краще пофарбувати(якою фарбою), шлифувати мені все прямо кажу влом тож поверхня така "трошки зашліфована стругана). Хочу сам шкаф (будуть ще дверцята жалузійні соснові теж) в щось сіреньке а сам "стіл" укріплюючим "маслом" для робочих поверхонь, але якщо з "маслом" більш-менш зрозуміло то по фарбі хз

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так щоб не мазалась потім, безгоморно фарбувалася, не потребувала ідеальної поверхні і не воняла ядерно бо все-ж будинок. Чи забагато хочу?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, standov сказав:

(будуть ще дверцята жалузійні соснові теж)

Не рекомендую

У себе збираюсь зашивати все наглухо бо пилюка навіть від болгарки летить усюди.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, Фрай сказал:

Не рекомендую

У себе збираюсь зашивати все наглухо бо пилюка навіть від болгарки летить усюди.

Ну вже пізно) куплено, підрізано) в мене воно 4 роки взагалі без дверцят було, подивимося

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 часов назад, standov сказал:

чим краще пофарбувати(якою фарбою)

Мені сподобався лак Тіккуріла Панелі ясся, він лесуючий і можна заколерувати, на водній основі, Але я фарбував стінові панелі та стелю.

Олія буде із запахом, навіть якщо невеличку ділянку покривати. Якщо без запаху - то все фарбувати акрілатним лаком.

Але для стільниці лак не підійде на мій погляд, олія практичніше, бо бонусом робить поверхню трохи твердішою. Олія сподобалася Реммерс HWS112, думаю що є аналоги у інших виробників.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я лак не дуже хочу бо це галіма сосна, ще і зрощена, мені нема чого там залишати по структурі. Думаю скоріш за все просто акрілову фарбу взяти матову на зовнішній шкаф, самі полиці не чіпати, хай буде сосна гола, бо там соваться коробки будуть, інструменти, воно все одно жити не буде в фарбі, а столешню да олією спеціальною

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, standov сказав:

Я лак не дуже хочу 

останній раз фарбував дерево алкідною емаллю, наче Зебра, колорував, сподобалося

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...