Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Расценки на работы 2018 г., прогноз, обсуждения, рекомендации.

Сергей-ASSA

Рекомендовані повідомлення

Все филологи и юристы кругом))

Кирпич кладут? Действительно, хрен знаешь что построят в итоге:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Студенты на практике строили фермы, курятники и сарайчики. Особо одаренных брали на пятиетажки. Притом преподователи говорили что вот таких к себе дом построить не взяли бы. Разве что по окончании учебы и хотя бы 1.5 года практики. Я учился в техникуме строительном, так что не все так радужно)) а сейчас с упадком профильных ПТУ и техникумов вообще я не знаю кто что кому строить будет. Все филологи и юристы кругом))

Фундамент,коробку с газоблока, простую крышу двускатку можно сделать своими силами имея кое-какие навыки. Штукатурку, шпаклевку если руки не стоят , то лучше и не пробовать . Электрику можно слегка сэкономить , штробление сделать самому. Скважину ,сантехнику,отопление только специалисты. Вобщем домик в один этаж если есть участок с забором, 20000 уе и половину работ делать самому ,то можно стартовать.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тобто треба зробити 3 теми - розцінки на роботи ВІП сегмент, розцінки на роботи середній рівень, розцінки на роботи економ варіант.

Адже, дійсно, вивести ту ж стіну з перепадом не більше 2 мм на метр і аби не гола цегла - це різна за складністю і оплачуваністю робота.

 

Достатньо весь підрозділ "Розцінки на роботи" розділити на три: VIP- варіант, економ. варіант і загальний сектор. Останній варто залишити для сумісності форуму з попередньою історією.

 

Майстер і клієнт змушені будуть себе десь позиціонувати. Зрештою, за бажанням, можна і в кількох. І клієнтам і замовникам відразу стане легше орінтуватися, що хто від чого очікує. Купа суперечливих моментів відпаде.

 

На форумі не так вже й багато тем, для яких таке варто зробити. Хоча спочатку спробувати можна на якійсь одній.

 

Без претензії на оптимальність такого варіанту лише констатую факт потреби у чомусь такому.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для предложений по форуму есть специательный раздел ;)

 

Та я лише відповідаю на запитання - у мене немає готової пропозиції.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ОК, тогда 2 темы: 1. Расценки для ВИП заказчиков по СНиП (интересно, много ли найдется желающих дороговалютных мастеров их полностью выполнять, а не завжди так робили). 2. Расценки мастеров, не работающих по СНиП (коих, на самом деле, не мало).

 

Так как вы от строительства далековато, открою Вам страшную тайну. в СНиПах очень и очень демократичные требования (это в части отделки, так как общестрой не моя тематика и за него говорить не берусь), и если бы мастера все делали в рамках действующих СНиПов, все бы мягко бы прифигели ;)

 

Реально планка качества на сегодня в отделке в разы выше минимального порога требований согласно СНиПу, и то что я смогу сдать технадзору на любом гос. подряде без проблем и без взяток, у любого частника приведет к тому, что ни копейки не заплатят и будут требовать компенсации за использованный материал:twisted:

Змінено користувачем Olsay
  • Лайк 11
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Достатньо весь підрозділ "Розцінки на роботи" розділити на три: VIP- варіант, економ. варіант і загальний сектор. Останній варто залишити для сумісності форуму з попередньою історією.

 

Майстер і клієнт змушені будуть себе десь позиціонувати. Зрештою, за бажанням, можна і в кількох. І клієнтам і замовникам відразу стане легше орінтуватися, що хто від чого очікує. Купа суперечливих моментів відпаде.

 

На форумі не так вже й багато тем, для яких таке варто зробити. Хоча спочатку спробувати можна на якійсь одній.

 

Без претензії на оптимальність такого варіанту лише констатую факт потреби у чомусь такому.

 

Щойно отримав листа, від сім"ї з Чернівців, яка шукає самостійну (не місцеву) бригаду будівельників.

Хочуть вони, побудувати маленький будиночок під Чернівцями з натуральних матеріалів на 720 м2 по підлозі.

Сім"я шукае самостійну бригаду, тому що, постійно за кордоном (миє туалети в Італії) і не можуть самі займатися будівництвом.

 

Скажіть будь ласка, до якого виду замовників мені їх записати, VIP- варіант, економ. варіант чи загальний сектор???

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

з натуральних матеріалів на 720 м2 по підлозі.

Екобудівництво! Це правильно.

Скажіть будь ласка, до якого виду замовників мені їх записати

Виключно VIP! Все що має в своєму складі ЕКО (в значенні екологія, а не економія) - це VIP сегмент відразу. Та й площа не тягне на бюджетний будиночок - якщо така площа, то точно в замовника є гроші й будується не на останні - має платити по повній.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Виключно VIP!

 

Спочатку треба уточнити в якому райони Италии миют туалети VIP чи спальнику

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спочатку треба уточнити в якому райони Италии миют туалети VIP чи спальнику

Не має значення взагалі де вони беруть гроші. Екодім не може коштувати дешево.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Друзья, если можно! Не используйте и не применяйте в обиходе аббревиатуру СНиП. Забудьте. у нас действуют ДБН ( Державни Будиведьни Нормы) Украины!

Действительно, там есть все необходимые требования к строительству во всех сферах и на всех этапах.

В чём беда!? Беда в том, что заказчик заказывая например бетонные работы считает, что у него допустим всё будет ровненько и точненько до мм. Подрядчик выставляет цену работы исходя из своего видения точности:). Ни та ни другая стороны не договорились об этом. Для этого и существует ДБН. Если специальные требования не оговорены то минимальные параметры определены там! И не нужно спорить ровно- косо- криво... взяли и провели простейшие измерения (которые также прописаны в ДБН) и зафиксировали результат. В пределах - каки ваапросы? За пределами - исправить за свой счёт!

Если сторона хочет оговорить спец требования (например - заливка в грунт то возьму дешевле, или например заказчик хочет принимать шпакло с понтами долларовой купюрой тогда выбачайте - 2 цены) То это должно быть оговорено и ... САМОЕ ГЛАВНОЕ - стороны должны понимать, что одинаково трактуют договорённости!

 

Вот для начала, просто попробуйте... При заключении договора (даже устно) акцентировать на этом внимание! Уверен, что значительное количество просто не смогут заключить договор понимая, шо, кому, за чьто, и скоко будет/убудет!

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

[quote=Тушелюб;

 

Ваші слова - та Богові б у вуха. Але ж і фантазія у Вас :lol:. Та бюджетник я із зарплатою у 8000 грн на міс. Вчу дітей математики і хабарів не беру. Просто у мене дещо викривлений погляд на реальність (так мені кажуть друзі) і може тому виглядає, що я когось там тролю. Насправді, у мене ніколи не буває намірів когось образити :beer:.

 

 

 

 

 

Як це все тут знайомо!!!

В минулорічних темах, Вашими словами, горлопанили на дорогих майстрів, два бюджетники, розказували про зарплату мед.сестер і т.п.

Один виявився - власником елітного СТО, друрий - власником магазину.

Цікаво - хто Ви насправді, невже дійсно вчитель???

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

.... горлопанили на дорогих майстрів...

 

Не беруся заперечувати, що Ви дуже добрий будівельник, але словесні справи - не Ваше :D. Ну хто ж так непрофесійно навішує ярлики? Або наведіть приклад мого горлопанства, або вибачайтеся за свої слова.

 

Ніяк не втямлю, що у моїх словах викликає такі підозри у реальності моєї професії. У нашій державі чим більші гроші має людина, тим більш бидляцькою є її поведінка (з малочисленними вийнятками, звісно). Невже я так зле виглядаю? :(

 

Добавлено через 10 минут

 

Виключно VIP! Все що має в своєму складі ЕКО (в значенні екологія, а не економія) - це VIP сегмент відразу. Та й площа не тягне на бюджетний будиночок - якщо така площа, то точно в замовника є гроші й будується не на останні - має платити по повній.

 

Однозначно VIP.

Зрозуміло, що серед cleaning менеджерів є й доволі освідчені люди, але відсоток таких все ж невисокий. Тому цей контингент є доволі переспективним.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ребятки, подскажите по чем нынче работы по гипсокартону- поклеить, потом заштукатурить под покраску. срочно.

спасибо:beer:

 

Также интересует етот вопрос.Если можно по пунктам:поклейка гипса

шпаклевка

покраска

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Также интересует етот вопрос.Если можно по пунктам:поклейка гипса

шпаклевка

покраска

 

Клеенный гипс "ведет себя не очень" - быват даже рвет стеклохолст.

 

Если бюджетно: перлфикс, КГЛ, серпянка, фуген, шпакл, покраска (+несколько грунтов) около 200-250грн.

Получше: перлфикс, ГКЛ, унифлот, первичная шпакл. (минералка) стеклохолст, финишная акриловая, покраска, (+несколько грунтов) 300-350.

 

Но в любом случае, клееный ГКЛ - это не "фонтан"

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скажіть будь ласка, до якого виду замовників мені їх записати, VIP- варіант, економ. варіант чи загальний сектор???

Вы им построите коробку дома. Они будут жить в летней кухни 4х5 м а дом будет стоять еще лет 5 как недострой.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы им построите коробку дома. Они будут жить в летней кухни 4х5 м а дом будет стоять еще лет 5 как недострой.

 

Совершенно верно, они пару - тройку лет, будут жить наверное в летней кухне (где-то в Италии). Их мечта, после заработков, вернуться на Родину в свой добротный дом.

 

Добавлено через 42 минуты

Не беруся заперечувати, що Ви дуже добрий будівельник, але словесні справи - не Ваше :D. Ну хто ж так непрофесійно навішує ярлики? Або наведіть приклад мого горлопанства, або вибачайтеся за свої слова.

 

Ніяк не втямлю, що у моїх словах викликає такі підозри у реальності моєї професії.

 

 

 

 

 

 

Вибачте, якщо образив! Просто ми вже звикли, що на форумі горлопанять за високі ціни майстрів, зовсім не бідні люди, а (любителі шари і безкоштовної раб.сили, хитрозроблені шарамиги - одним словом). Та й заглядати в чужі кишені - як мінімум не пристойно!

 

В мене сусід, по чотири рази на рік літає на океан в відпустку. В нього автопарк як у Януковича и т.п. Він не казнокрад, він барига (вибачте за ярлик). Так що тепер?!!!! Мені як бідному будівельнику, треба йому кричати, щоб всі товари в його магазинах коштували мені пів ціни?!!!

Бо я бідний, будую вчителям та мед. сестрам, а в них знаєш які зарплати!!!!!??? ТАК?????

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мені як бідному будівельнику, треба йому кричати, щоб всі товари в його магазинах коштували мені пів ціни?!!!

Бо я бідний, будую вчителям та мед. сестрам, а в них знаєш які зарплати!!!!!??? ТАК?????

 

Та ж покажіть, де я Вам вказую, що Ви маєте робити? Ви разом з багатьма тут спочатку настійливо намагаєтеся приписати мені те, чого я не казав, а потім доказуєте, що воно зле. Ну є бабловитенький клієнт, маєте змогу заставити його поділитися - це Ваші справи - мені до того діла нема, бо я понти легко відфільтрую. Мій же інтерес (і форуму в цілому), щоб VIP-майстри понтами та організованим троленням не відганяли від форуму звичайних виконавців робіт.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та ж покажіть, де я Вам вказую, що Ви маєте робити? Ви разом з багатьма тут спочатку настійливо намагаєтеся приписати мені те, чого я не казав, а потім доказуєте, що воно зле. Ну є бабловитенький клієнт, маєте змогу заставити його поділитися - це Ваші справи - мені до того діла нема, бо я понти легко відфільтрую. Мій же інтерес (і форуму в цілому), щоб VIP-майстри понтами та організованим троленням не відганяли від форуму звичайних виконавців робіт.

Звычайных выконавцив-в природе не существует-Имхо.Если человек реальный мастер своего дела,то горбатиться за копейки или даже за среднюю цену он не будет.Зачастую,Вам зафигачат халтуру за копейки и в итоге Вы влетите на очень большие деньги.Хотя бывают и чудеса,когда сделают дёшево и качественно,но мне в таких добрых мастеров-самаритян мало вериться.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...Если человек реальный мастер своего дела,то горбатиться за копейки или даже за среднюю цену он не будет...

 

У Вас сформувалися власні погляди на життя, тому будь-які аргументи тут вже не матимуть сенсу. Вірні ці погляди чи ні, але щонайменше це є позиція, на якій можна стояти і стріляти.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та й заглядати в чужі кишені - як мінімум не пристойно!

Отож! А не як деякі майстри розказують - він же квартиру купив, значить гроші є, треба стригти! І саме з цієї позиції накручують ціноутворення.

будую вчителям та мед. сестрам, а в них знаєш які зарплати!!!!!??? ТАК?????

Не будуйте вчителям. Будуйте таким баригам, якщо вам вистачить досвіду забезпечити той рівень якості, за який заплаить барига.

Если человек реальный мастер своего дела,то горбатиться за копейки или даже за среднюю цену он не будет.

Логично. А что делать не мастерам своего дела? А просто рядовым исполнителям работ?

Зачастую,Вам зафигачат халтуру за копейки

И есть сегмент заказчиков, которых это на 100% устроит, они въедут и будут жить, а не еще 5-10 лет копить на мастера.

в итоге Вы влетите на очень большие деньги

Очень не всегда. Будет сделано не аккуратно, не так продумано и т.д. Но стоять дом будет, штукатурка на голову падать не будет, со стен отваливаться тоже. Ну а то что сотка в щель между правИлом и стеной пролазит - так это не самая большая беда для многих бюджетных застройщиков.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Звычайных выконавцив-в природе не существует-Имхо.Если человек реальный мастер своего дела,то горбатиться за копейки или даже за среднюю цену он не будет.Зачастую,Вам зафигачат халтуру за копейки и в итоге Вы влетите на очень большие деньги.Хотя бывают и чудеса,когда сделают дёшево и качественно,но мне в таких добрых мастеров-самаритян мало вериться.

 

Мастера разные бывают и обьекты разные. По прошлому году встречал на разных обьектах плиточников от 160 до 300 и не всегда там где дороже так уж идеально. У каждого своя финансовая ситуация , свое видение заработка,кто-то больше 8 часов не работает, кто-то 12.Для себя считаю ,нормально если мастер зарабатывает от 120грн в час на малобютжетных домах до 200грн в час в денежных местах. Если меньше 100 надо бросать это дело .

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

качество робот зависит от исполнителя ,а цена может быть разной

если человек не умеет делать хорошо то даже 2 тариф не поможет

также можно найти мастеров по адекватным ценам ,но нужно самому многое знать что

бы выбрать мастера на свои хотелки

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И я скажу.

Мне всё равно какие доходы у заказчика.

Уровень исполнения будет везде одинаков.

Ценник будет отличаться только в зависимости от материала, сложности работы и наличием дополнительных заморочек.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...