Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Общая тема про Коронавирус

Сергей НСТ

Как протекает Ваш карантин  

621 користувач проголосував

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

факт в том,что западные страны также как Украина покупают и применяют Ковишилд.

То вони для гастрарбайтерів :lol:

 

Добавлено через 3 минуты

Индийскую вакцину считают вакциной для бедных, страховка которых не способна покрыть более качественное лечение. Население поделили на сорта, каждому сорту своя вакцина. Вы же не хотите рисковать своим здоровьем и здоровьем своей семьи?

немає такої вакцини - для бідних або багатих, це чіткий результат пропаганди, і особливо щодо сім’ї - ну хто ж ризикуватиме здоров’ям сім’ї?

Ну а так то файзер у наших умовах ще стрьомніше колоти ніж зенеку, бо хто зна яким контрабасом вона сюда їхала і чи там справді те що написано

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:)

а у нас в Украине население поголовно богатые,и государство богатое на уровне франции :pozor:

факт в том,что западные страны также как Украина покупают и применяют Ковишилд.

ну а для "богатых" в Украине зарегестрирована пфайзер и в приватных конторах скоро можно будет делать себе вакцинирование.

 

Ну я для кого ото стоко буковок писала ))

Вакцина ковишилд для них и для нас разного качества. И не всегда даже на одном заводе производится. Читая по работе различную фармлитературу, постоянно играясь с "карантином" и возвратом поставщикам запрещенных лек.средств, я просто не доверяю индийскому производителю. Из более чем 10 тыс. индийских производств, в штатах разрешены чуть более 200. И то, их ежегодно проверяют и многие не выдерживаю проверки. Наши же вообще ничего не проверяют. Любое фуфло с подложными документами за особые договоренности пускают на рынок. Авось пронесет, а если и не пронесет то кто докажет что это именно от этого фуфла люди пострадали.

Лучше уж еще раз переболеть, чем подопытной быть.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну я для кого ото стоко буковок писала ))

Вакцина ковишилд для них и для нас разного качества. И не всегда даже на одном заводе производится.

 

ну наконец-то! :lol:

долго же вокруг да около.

пошла пропаганда,пошла родимая :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

немає такої вакцини - для бідних або багатих

Як же немає? Пфайзер для країн першого світу і індійська вакцина для країн третього світу. А те що кілька країн першого світу закупили індійську з метою підтримки рекламної кампанії ВООЗ нічого не змінює.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну то мабуть треба питати в того хто купляв чому він купив таку, а не таку :rolleyes:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:pozor: я то серьезно, а они тут просто новые войнушки устроили :lol:

Тьху на вас :grin: Если что, я не воюю и ни на чьей стороне, просто понаблюдаю, для истории :).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Актори хороші. Навіть змогли переконати глядачів серіалу, що актор може стати Президентом. То переконати, що та речовина, яка знаходиться в шприці є вакциною індійською, яку колють людині з антитілами на Ковід (бо ж він хворів на нього) - простіше простого.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Відчуваю, ось так, переконуючи інших всі і переколяться індійською вакциною :lol:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а может не стоит писать разного рода досужие вымыслы?

 

а может уже прекратим пропаганду вакцины наконец ?

он привезли какую то , уже началось , вакцинируйтесь на здоровье , не мешаем

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я так дивлюся, що вже нікого не лякає те, що модерна і пфайзер виробляють м-РНК вакцини, які перетворять всіх на рептилоїдів або зроблять безплідними (за таємною інформацією від свідків ЗОГ та інших теорій змов).

АстраЗенека це ж вакцина за класичною технологією. Деякі люди, які дійсно розуміються на вакцинах, через це навпаки надають їй перевагу.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сезон гриппа в США 2017 - 2018 годов стал самым смертоносным с 1970-х годов. Об этом свидетельствуют последние официальные данные, обнародованные федеральными Центрами по контролю и профилактике заболеваний (ЦКПЗ) США.

 

Согласно представленным отчетам, в минувшие осень и зиму гриппом в стране переболели 49 млн человек, 960 тыс. человек были по этой причине госпитализированы, а для 79 тыс. жителей США

Хтось може забанити цього пропагандона? У кожному його дописі що містить більше двох слів - тотал раша пропагандос - звичайнісінький перепост заборонених у нас ресурсів

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Завданням вакцини є не перемога над грипом, а зменшення захворюваності - з цим завданням вони справляються на всі 100%. Стали менше хворіти.

можу підтвердити із власного досвіду - вакцинуюся від грипу з 2014 року, і жодного року не захворів, хоча до цього періодично хворів.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Деякі люди, які дійсно розуміються на вакцинах, через це навпаки надають їй перевагу.

 

вот только таких - мало . У нас вообще мало кто хочет вакцинироваться .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

но то что вакцинация от ковида кардинально не изменит течения пандемии для меня это факт

звісно Пупнік В чи Пупнік 5 нічого не змінить, хто ж з цим сперечається

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вакцинуюся від грипу з 2014 року, і жодного року не захворів, хоча до цього періодично хворів.

Не вакцинувався від грипу ніколи, з 2012 року грипом жодного разу не хворів (може й довше, вже не пам’ятаю). При тому що похворіти ангіною взимку - це як добрий ранок колись було.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а может уже прекратим пропаганду вакцины наконец ?

он привезли какую то , уже началось , вакцинируйтесь на здоровье , не мешаем

 

а может не будем советовать ,когда совета не просят ?

ну,чтоб не нарываться.

пропаганда от вашего брата - єто вокруг да около с вялотекущим бредом,бабскими сплетнями и глубокомысленными "я так думаю",ничем не подтвержденными предположениями и ослепительными ,но пустыми догадками.я уж молчу про роспропагандистское лживое дерьмо.

я же пишу языком официальных цифр и фактов.

перебить их вы не в состоянии,наверное от этого и появляются такие рацпредложения :lol:

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

з 2012 року грипом жодного разу не хворів

таки з літаків щось розпиляють супостати-буржуїни

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

немає такої вакцини - для бідних або багатих, це чіткий результат пропаганди, і особливо щодо сім’ї - ну хто ж ризикуватиме здоров’ям сім’ї?

Ну а так то файзер у наших умовах ще стрьомніше колоти ніж зенеку, бо хто зна яким контрабасом вона сюда їхала і чи там справді те що написано

А також чи вдалось постачальнику витримати температурний ланцюжок на всіх етапах перевезення (наприклад, стоячі на таможні). Мені індійская теж не подобається, но Pfizer або Moderna наврячи нам доставлять з дотриманням температурних вимог. Мені більше до вподоби або AstraZeneca британського виробництва або Johnson & Johnson американського.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хтось може забанити цього пропагандона?

Кишка тонка.

 

Російськомовний канал оштрафували в Латвії на 16 тис. євро за брехню про коронавірус

 

 

 

У Латвії Нацрада щодо електронних ЗМІ оштрафувала Перший Балтійський канал, у програмах якого говорилося, що COVID-19 - інфекція з низьким рівнем зараження.

 

 

 

Рада дійшла висновку, що канал поширював неправдиву інформацію про коронавірусну інфекцію Covid-19 і її заразність і тим самим збивав із пантелику людей і піддавав їхнє здоров'я серйозному ризику

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вот только таких - мало . У нас вообще мало кто хочет вакцинироваться .

 

«Я сама дочь вакцинатора.

Тут не все так однозначно»(с)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мені більше до вподоби або AstraZeneca британського виробництва

Её нету Британского производства.... Или Корея, или Индия:beer:

 

Добавлено через 21 минуту

«Я сама дочь вакцинатора.

Тут не все так однозначно»(с)

...и шустренько ускакала на баобаб изящно помахивая пушистым хвостиком... :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

можу підтвердити із власного досвіду - вакцинуюся від грипу з 2014 року, і жодного року не захворів, хоча до цього періодично хворів.

Гарний приклад, напевно від ковіду вакцина працює по аналогії з грипозною, ну крім файзер

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • FLASH закріпив темі

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...