Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Общая тема про Коронавирус

Сергей НСТ

Как протекает Ваш карантин  

621 користувач проголосував

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, igorrius сказал:

как хорошо , что Ваше личное мнение мало кому интересно

а вот тут вы заблуждаетесь, именно руками таких зашуганных и истеричных фанатиков будут душить несогласных, впрочем ничего нового, все давно уже отработано и откатано.

Как по мне то ждать «запирания» осталось недолго, как только пойдут письма «сознательных граждан». Ж-)

  • Лайк 5
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, MAESTRO DNEPR сказал:

Проблема организаторов челленджа в том, что нежелающих участвовать процентов 70... поэтому боты тут пишут сутками, не покладая рук... в надежде если не переубедить, то запугать))

И только недостроители-сектанты знают точные цифры по не желающим и истинные лица организаторов челленджа... 😂

Змінено користувачем Дарксайд
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Уже 6 телеканалов приехали посмотреть новую точку вакцинации в Блокбастермолл ))

всех желающих привьют Короноваком.

Вэлкам! )

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, smader сказал:

А если непривитый сидит дома здоровый, а ИВЛ занят привитым больным?

По данным Израиля, Англии и т.п. среди привитых на много меньше попадают в больницу - им хватает стандартных инфекционных отделений. Для них не надо перепрофилировать травматологию, хирургию и т.п.

  • Лайк 4
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

56 минут назад, OlaR сказал:

По данным Израиля, Англии и т.п. среди привитых на много меньше попадают в больницу - им хватает стандартных инфекционных отделений. Для них не надо перепрофилировать травматологию, хирургию и т.п.

Они их просто не госпитализируют для статистики.

ведь раньше любого ковидного почти госпитализировали с положительным тестом, а сейчас просто не госпитализируют.

Змінено користувачем Narval
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 минут назад, Narval сказал:

Они их просто не госпитализируют для статистики.

ведь раньше любого ковидного почти госпитализировали с положительным тестом, а сейчас просто не госпитализируют.

Раньше при таком числе заболевших даже тяжелым было сложно найти место в больнице - все забито и перепрофилировано. А сейчас Израиль позакрывал все дополнительные больницы и отделения.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, OlaR сказал:

Раньше при таком числе заболевших даже тяжелым было сложно найти место в больнице - все забито и перепрофилировано. А сейчас Израиль позакрывал все дополнительные больницы и отделения.

Бразилия закрыла отделения еще до вакцины, если помните были видео где показывали пустые койки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Фрай сказал:

А у нас значит все забито и перепрофилированию? ))

До нас Дельта, что в Израиле разогнала заболеваемость, только добралась. А зимой - да, все забито и перепрофилировано. Что будет этой зимой - увидим

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Narval сказал:

Бразилия закрыла отделения еще до вакцины, если помните были видео где показывали пустые койки.

Во всех отделениях по стране показывали пустые койки? Там видео на пару недель? Может скините официальное заявление, как в Израиле - типа все доп.отделения закрыли, а не часть временно ... Помнится на пике у них с местами и кислородом было туго ...hromadske.ua/ru/posts/ne-do-karnavala-kak-braziliya-stala-mirovym-liderom-po-covid-19

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По-моєму ефективність вакцини напряму залежить від здоров'я того, кому її вкололи. В кого ніяких хронічних болячок нема, і в 99+ років нормально переносять і ковід, і жодної загрози щеплення їм не несе. А кому за станом здоров'я вже на цвинтарі "еНки" ставлять, того не факт, що будь-яка пілюля або укольчик врятує. Із тисяч випадків можна виокремити поодинокі, коли жертвами ставали на перший погляд здорові люди. Але, мабуть, лише на перший погляд.

І коли починаються порівняння захворюваності серед вакцинованих та не вакцинованих, слід враховувати, що в число перших передусім потрапили люди з таким-собі здоров'ям. Дехто із них протягом багатьох місяців мордував себе "добровільною самоізоляцією", хтось втратив здоров'я в силу більш природніх обставин, хтось роками труїв себе власними шкідливими звичками. Грубо кажучи, йде порівняння кволих вакцинованих із здоровими невакцинованими. В такому порівнянні кожен може побачити те, що йому подобається бачити.

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

www.bbc.com/news/uk-58044088 ...такси... еда... какая забота о народе🙏... и всё только ради того, чтоб все были здоровы🤣🤣🤣

 

 

  • Лайк 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

48 минут назад, MAESTRO DNEPR сказал:

www.bbc.com/news/uk-58044088 ...такси... еда... какая забота о народе🙏... и всё только ради того, чтоб все были здоровы🤣🤣🤣

 

 

Тому що лікувати набагато дорожче обходиться.

звідти ж

Food delivery and ride-hailing firms including Uber, Bolt and Deliveroo will offer incentives to people to get vaccinated.

More than 68% of 18 to 29-year-olds in England have had a first jab, while 88.6% of all UK adults have had one.

In total, over 85 million doses have now been administered across the UK.

More than 72.5% of UK adults have received two doses so far.

 

88% дорослих в Британії отримали хоча б одну дозу і 72.% повністю вакциновані.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, OlaR сказал:

Я уже выссказывалась по этому поводу. Мне пофиг на привит/не привит и причина этого. Единственное, во время эпидемии ВСЕХ НЕПРИВИТЫХ (вне зависимости от причины) я бы запирала дома, чтоб не перегружать систему здравоохранения и не перепрофилировать ортопедов в инфекционистов. Бо оно как-то стремно в такие моменты. Приедешь с аппендицитом, а ИВЛ для операции занят больным ковидом ...

Как я Вас понимаю! Вот поглядите что творят: прилавки-то не жалко, но он же антивакс!
В статье об этом два-три раза говорят,  с намеком что это главный грех:
https://www.facebook.com/100000306321536/posts/4400659619954205/

 

Змінено користувачем iiigolkin
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут в мордокниге прилетело )

ВІРУС SARS-COV-2 ТАКИ НЕ ІСНУЄ.

БО ЙОГО ІСНУВАННЯ ПУБЛІЧНО НЕ ПІДТВЕРДИЛА ЖОДНА ОФІЦІЙНА МЕДИЧНА УСТАНОВА У СВІТІ. НОВІ ДАНІ.

Я постійно читаю і чую за хибність наявних даних про існування вірусу SARS-COV-2, який нібито викликає хворобу COVID-19. Але кожного разу, коли виявляється, що валідних доказів його існування таки не існує, опиняюся трохи в шокованому стані: як така всесвітня мега муйня з бездоказовим впраюванням людству неіснуючої хвороби, або впарюванням, під виглядом цієї хвороби, інших хвороб, може відбуватися в 21 столітті? Виявляється, що може. Ще й як може.

Втім, зараз я шокований остаточно. Бо все це інформаційне гівно, яке розмазують по екранах моніторів всіх компів світу різноманітні паскудні факін-чекери, намагаючись довести, що SARS-COV-2, хтось там і десь там, виділив згідно існуючих наукових, медичних стандартів, сьогодні спростовано повністю. Бо те, що нібито відомо довбаним в голову, без прізвища та обличчя, чекерам, невідомо жодній офіційній медичній установі світу.

Отже. Позавчора, 30 липня,іспанське видання EL CORREO DE ESPAÑA (Пошта Іспанії), опублікувало статтю - звіт відомого іспанського незалежного журналіста, професора філософії, Луїса Колето (Luys Coleto), в якій той навів відповіді на свої запити

головних офіційних медичних установ і і і установ з охорони здоров'я багатьох держав світу, а тому числі, відповідь одіозної CDC (USA), які свідчать, що існування вірусу SARS-COV-2 науково не доведено!

В нашому випадку, вельми цікаво, що Луїс Колето надсилав свій запит і до МОЗ України.

Відповідь, Центру громадського здоров'я МОЗ України за підписом його Генерального директора, Романа Родина, скірн якої можна побачити нижче така:

"У референс-лабораторії вірусологічних досліджень Центру штам SARS-COV-2 відсутній, референс-лабораторія Центру вірусологічних досліджень не проводить вірусні дослідження з метою виділення вірусу SARS-COV-2 на культурі клітин.

Розумієте, да? В них немає нічого відносно SARS-COV-2, і вони ніяких досліджень не проводять. Це на запит іспанського журналіста вони відповідають. А українському плєбсу вони сьогодні втирають за нібито виявлення в Україні штаму Дельта.

Сцуко, в Україні не виділений сам вірус, а його різновид у вигляді нового штаму вже знайшли!

Але, читаємо дона Луїса:

Спойлер

"SARS-Cov-2 не існує, це очевидно. Дуже втомлива тема, більше п'ятнадцяти місяців наполягаю на питанні: в науці, наприклад, в вірусології, якщо щось не продемонстровано НАУКОВО, то цього не існує. А вірус, який, як кажуть, викликає фантомний ковід-19, не доведений.

Повна зупинка.

Я розповідав вам про це - знову і нещодавно - в цих краях. Не кажучи вже про колосальну оману, яка приписує інфекційні здібності спектральним вірусам: все це стає Гімалаями брехні, починаючи з дуже хибною мікробної теорії хвороби (будь ласка, читайте: ТЕОРІЯ, А НЕ ЗАКОН).

Ми повторюємо, як заварний крем: SARS-CoV-2 не існує. Рівно 87 медичних / наукових установ, розкиданих по всьому світу, не змогли навести жодного випадку виділення / очищення "SARS-COV-2" будь-ким, будь-де, будь-коли.

Я повторюю, знову необхідно наполягати: 87 наукових та медичних установ по всьому світу не змогли надати або привести жодного повідомлення про виділення / очищенні SARS-COV-2 будь-ким, будь-де, в будь-який час. Список цих установ наведено нижче .... Я даю вам посилання на всі 87 запитів на інформацію та їх ОБОВ'ЯЗКОВО архівувати відповіді. При бажанні ознайомтеся також з повними процедурами по кожному докладного запиту на наступному сайті: fluoridefreepeel.ca [архів].

Ремарка О.Р. В статті, посилання на яку я залишу в своєму коментарі надані гіперлінки на всі запити і відповіді відносно виділення/не виділення SARS-COV-2.

Більшість документів в форматі PDF. І їх можна відкрити багатьма програмами-читалками і перекласти Гугл-транслейтом.

Якщо прога не копіює текст для перекладу, робите скрін документу і перекладаєте теж через Гугл-транслейт, але за допомогою режиму "фото" куди вставляєте зроблений скрін.

Хтось у цих відповідях крутить сракою і вмикає дурня, хтось чесно зізнається, що нічого немає, але жодної відповіді, типу, ось, натє вам чистий, як сльоза Ентоні Фаучі, вірус SARS-COV-2!

Я тут залишу відповідь CDC, як найбільш показову:

Центри з контролю і профілактиці захворювань (СDC) Allanta GA 30з33 2 листопада 2020 г. Дану лист є відповіддю на ваш запит від 9 серпня 2020 року про свободу інформації (FOIA), поданий Центрами з контролю і профілактиці захворювань і Агентством по реєстрації токсичних речовин і захворювань (CDC / ATSDR), на "Усі записи, що знаходяться у володінні, на зберіганні або під контролем Центрів з контролю захворювань (CDC), що описують виділення вірусу SARS-COV-2 безпосередньо з зразка, взятого у хворого пацієнта, де зразок пацієнта ні спочатку об'єднаний з будь-яким іншим джерелом генетичного матеріалу (тобто клітини нирок мавпи, вони ж клітини vero; клітини легенів пацієнта з раком легенів). будь ласка, зверніть увагу, що я використовую слово "ізоляція" в повсякденному сенсі цього слова: акт відділення речі (речей) від всього іншого. Я не цікавлюся записи, де "ізоляція SARS-COV-2" відноситься до: * культивування чогось, * або проведення тесту на ампліфікацію (тобто тест ПЛР). * або секвенування чого-небудь. Будь ласка, зверніть увагу, що мій запит не обмежується записами, авторами яких є співробітники Центру по контролю і профілактиці захворювань (CDC) або які відносяться до роботи, виконаної CDC. Запит включає будь-які записи, наприклад (але не обмежуючись цим) будь-які опубліковані рецензуються дослідження, які CDC завантажив або роздрукував. Якщо будь-які записи відповідають наведеним вище переліком запитуваних записів і в даний час доступні для громадськості в іншому місці, будь ласка, надайте достатньо інформації про кожного запису, щоб я міг з упевненістю ідентифікувати і отримати доступ до кожного запису (наприклад, назва, автор (и), дата, журнал, де громадськість може отримати до неї доступ) ".

/Відповідь CDC/

Пошук в наших архівах не виявив ніяких документів, що відносяться до вашого запиту. Ви можете зв'язатися з нашим фахівцем зі зв'язків з громадськістю з питань FOIA по телефону 770- 488-6277 для отримання додаткової допомоги та обговорення будь-якого аспекту вашого запиту. Крім того, ви можете звернутися в Управління служб урядової інформації (OGIS) при Національному управлінні архівів та документації, щоб дізнатися про пропоновані ними посередницьких послугах з FOIA. Контактна інформація OGIS приведена нижче : управління служб урядової інформації, Національне управління архівів і документації, 8601 Adelphi Road-OGIS, College Park, Maryland 20740-6001, е-mail: ogis@nara.gov; В телефон: 202-741-57703В безкоштовний телефон: 1-877-684-6448; або факсимільний телефон: 202-741-5769.

Також публікую фрагмент відповіді уряду Австралії, повний текст якого можна подивитися за вказаним нижче посиланням:

"Ви відповіли того ж дня, шукаючи відповідь у форматі PDF та задаючи питання про ізоляцію вірусу SARS-COV-2. Я пишу, щоб повідомити вам про своє рішення. Рішення FOI Я уповноважений відповідно до підрозділу 23 (1) Закону про FOI приймати рішення стосовно запитів про свободу інформації. Я пишу, щоб повідомити вас про своє рішення за вашим запитом. Були вжиті всі розумні кроки для пошуку документів, зазначених у вашому запиті, включаючи консультації з відповідними напрямками політики та програм, ретельний пошук систем управління файлами відомства, електронні документи на спільних та особистих дисках та відомчих базах даних. Я задоволений проведеною консультацією та проведеними обшуками та ретельними вжиттями всіх заходів для того, щоб знайти документи, відповідні вашому запиту. Я задоволений, що документи, зазначені у вашому запиті, не існують. Як наслідок, спираючись на розділ 24A Закону про ЗВІР, я не можу надати доступ до документів, які ви просили. Права на перевірку FOI . Якщо ви незадоволені моїм рішенням, ви можете подати заявку на внутрішній розгляд чи австралійський Уповноважений з питань інформації (Уповноважений з питань інформації) перегляду рішення."

fluoridefreepeel.ca [файл]

(1) Австралія: Університет Західної Австралії - будинок дослідниці, що фінансується Гейтсом, Крістін Карсон

(2) Австралія: Уряд ACT (Уряд Австралійської столичної території) / Канберрські служби охорони здоров’я (CHS)

(3) Австралія: Організація наукових та промислових досліджень Співдружності - CSIRO

(4) Австралія: Департамент охорони здоров'я

(5) Австралійський інститут інфекції та імунітету Пітера Доерті

(6) Великобританія: Виконавчий орган з питань охорони праці

(7) Канада: Поліцейські служби Айлмера

( Канада: Центр з контролю захворювань, Британська Колумбія

(9). Канада: місто Торонто, Онтаріо

(10) Канада: Департамент охорони здоров’я та громадських послуг, Ньюфаундлендський лабрадор

(11) Канада: Канада охорони здоров’я

(12) Канада: Національний інститут Санте -Паблік дю Квебек

(13) Канада: Інститути досліджень здоров'я

(14) Канада: Kingston, Frontenac, Lennox and Addington Public Health, Ontario (повторно «будь -який варіант»)

(15) Канада: Університет Макгілла

(16) Канада: Міністерство охорони здоров’я, Британська Колумбія

(17) Канада: Міністерство охорони здоров’я, Онтаріо

(18) Канада: Лікарня Маунт -Сінай, Торонто, Онтаріо

(19) Канада: Національна дослідницька рада , [ 2 ]

(20) Канада: Дослідницька рада з природничих наук та інженерії Канади

(21) Канада: Поліцейська служба Петерборо

(22) Канада: громадське здоров'я Пітерборо

(23) Канада: Провінційний орган охорони здоров’я, Британська Колумбія

(24) Канада: Регіон Піл, Онтаріо , [ 2 ]

(25) Канада: Центр наук про здоров'я Саннібрука, Торонто, Онтаріо

(26) Канада: Поліцейська служба Торонто

(27) Канада: Університет Торонто

(28) Канада: Управління охорони здоров'я Ванкувера, Британська Колумбія (повторно "варіант для Великобританії")

(29) Канада: Грей Брюс

(30) Канада: Університет Макмастера

(31) Канада: Агентство громадського здоров’я Канади , [2]

(32) Канада: Організація вакцин та інфекційних хвороб-Міжнародний центр вакцин (VIDO-InterVac) при Університеті Саскачевану

(33) Чеська Республіка: Міністерство охорони здоров'я

(34) Чеська Республіка: Університета Карлова

(35) Данія: Statens Serum Institut

(36) Англія: Public Health England , [2] , [3] , [4]

(37) Європа: Центр профілактики та контролю захворювань

(38) Індія: Індійська рада медичних досліджень , [2]

(39) Острів Мен: Департамент охорони здоров’я та соціальної допомоги

(40) Нідерланди: Міністерство охорони здоров'я, соціального забезпечення та спорту , [2]

(41) Нова Зеландія: заступник міністра охорони здоров'я Гон Дженні Салеса

(42) Нова Зеландія: заступник міністра охорони здоров'я Хон Пені Енаре

(43) Нова Зеландія: заступник міністра охорони здоров'я Джулі Енн Гентер

(44) Нова Зеландія: Районна рада затоки Пленти

(45) Нова Зеландія: Департамент Прем'єр -міністра та Кабінет міністрів

(46) Нова Зеландія: Інститут екологічних наук та досліджень - ESR , [2]

(47) Нова Зеландія: Міністерство охорони здоров’я

(48) Нова Зеландія: Оклендський університет

(49) Нова Зеландія: Університет Отаго

(50) Норвегія: Норвезьке Міністерство охорони здоров’я та догляду та підпорядковане агентство Директорія охорони здоров’я

(51) Португалія: Міністерство охорони здоров’я (рішення офіційного суду, що міністр та розповсюдження вірусу)

(52) Африканська Республіка: Урядовий Консультативний Комітет з питань COVID-19 (суд Afrique du Sud, en savoir plus )

(53) Республіка Африка: Міністр управління кооперативом та традиційних справ

(54) Африканська Республіка: Національне управління охорони здоров’я

(55) Національний інститут інфекційних хвороб Африканської Республіки

(56) Африканська Республіка: Президент

(57) Республіка Колумбія: Міністерство охорони здоров'я та соціального захисту

(58) Республіка Ірландія: Національна лабораторія вірусів, Університетський коледж Дубліна

(59) Шотландія: громадське здоров'я Шотландія

(60) Словенія: Департамент охорони здоров'я

(61) Словенія: Медичний факультет та Інститут мікробіології та імунології Люблянського університету

(62) Словенія: Національна лабораторія охорони здоров'я, навколишнього середовища та харчових продуктів (Nacionalnega laboratorija for health, environment in food - NLZOH)

(63) Іспанія: Міністерство охорони здоров’я

(64) Великобританія: Кабінет міністрів , [2]

(65) Сполучене Королівство: Департамент охорони здоров’я та соціальної допомоги

(66) Сполучене Королівство: Урядове бюро з питань науки

(67) Великобританія: Палата громад

(68) Великобританія: Палата лордів

(69) Великобританія: Імперський коледж Лондона

(70) Сполучене Королівство: Регуляторне агентство з лікарських засобів та медичних виробів

(71) Сполучене Королівство: Офіс прем'єр - міністра , лагодження Cette réponse

(72) Великобританія: Університет Уоріка

(73) США: Агентство з реєстру токсичних речовин та хвороб , [2]

(74) США: Центри з контролю та профілактики захворювань , [2]

(75) США: Національний інститут алергії та інфекційних хвороб - NIAID , [2]

(76) США: Орегонський орган охорони здоров’я

(77) Уругвай: Стабільний інститут біологічних досліджень Клементе, Міністерство освіти і культури

(78) Уругвай: Хімічний факультет Університету Республіки (UdelaR)

(79) Міністерство охорони здоров'я Уругваю

(80) Уельс Громадське здоров'я Уельс , [2]

(81) Канада: громадське здоров’я принца Едуарда Гастінгса (Онтаріо)

(82) Україна: Міністерство охорони здоров’я

(83) Австралія: Міністр Західної Австралії та Департамент охорони здоров'я

(84) Австралія: Міністр охорони здоров'я та благополуччя Південної Австралії

(85) Австралія Міністерство охорони здоров’я Нового Південного Уельсу, Австралія

(86) Англія: Пеннінська гостра національна служба охорони здоров’я

(87) Англія: Фонд Королівської національної служби охорони здоров'я Salford Royal Trust Foundation

І подивимось, чи розірветься цей світ, тиранізований брехнею ...

Деякі відповіді на ці запити на інформацію натякають на жалюгідний факт, що виділення / очищення SARS-CoV-2 не може бути здійснено у відповідний спосіб, і що "ізоляція", зазначена у науковій літературі, відноситься до культури клітин. архетипові, що демонструють цитопатичний ефект (вплив вірусної інфекції на культуру клітин), але, хоч вони і є неохайними та хитрими, не проводили жодних контрольних експериментів, які б показали, що цей цитопатичний ефект присутній - чи ні - при однакових процедурах як у здорових і стерильна культура ..

І подивимось, чи вибухне лібертоцидний планддемічний фарс одночасно. У всякому разі.

--------------------------------

Ось такі факти. Відповіді на питання, коли це почне доходити до більшої частини людства, яка повелася на цю мега аферу поки немає. І чи буде вона, ця відповідь?

https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=545223760255984&id=100043050939101

Комменты доставляют не меньше самой статьи )

Змінено користувачем Сергей НСТ
  • Лайк 2
  • Хаха 1
  • Дізлайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Сергей НСТ сказал:

ВІРУС SARS-COV-2 ТАКИ НЕ ІСНУЄ.

БО ЙОГО ІСНУВАННЯ ПУБЛІЧНО НЕ ПІДТВЕРДИЛА ЖОДНА ОФІЦІЙНА МЕДИЧНА УСТАНОВА У СВІТІ.

Ви серйозно в це вірите? 

SARS-CoV-2, the virus that causes COVID-19, was isolated in the laboratory and is available for research by the scientific and medical community.
www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/lab/grows-virus-cell-culture.html

Тут детально розписано процес ізоляції з мікро фото.

wwwnc.cdc.gov/eid/article/26/6/20-0516_article

3 часа назад, Сергей НСТ сказал:

відомого іспанського незалежного журналіста, професора філософії, Луїса Колето (Luys Coleto)

Скиньте будь-ласка посилання на біографію та наукові роботи цього відомого професора. Нажаль Гугл не зміг знайти нічого суттєвого .

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Сергей НСТ сказал:

відомого іспанського незалежного журналіста, професора філософії, Луїса Колето (Luys Coleto)

 Уже колись був відомий іспанський диспетчер.

Испанский диспетчер, видевший, как украинцы сбили MH17", рассказал, что получил за эту роль $48000 от России.

Журналисты нашли «диспетчера Карлоса», который заявлял, что малайзийский «боинг» могли сбить украинцы. Им оказался испанский жулик.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, ukrainian сказав:

Испанский диспетчер......... Им оказался испанский жулик.

Испанский - испанский. Ну хоть тут совпадает. 😀

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, ukrainian сказав:

Ви серйозно в це вірите? 

Та цей екземпляр багато у що вірить, наприклад у те, що Україна напала на расєю і тому ЗСУ як ініціатори війни повинні скласти зброю.

Таких переконувати все одно що перекрикувати рашатудей

І він тут не один такий - шила в мішку не сховаєш.

  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, ukrainian сказал:

Тут детально розписано процес ізоляції з мікро фото.

Это научное исследование? Точно? ) И есть результаты посевов, заражений контрольных групп и т.д.? Или просто очередная анимация от голливуда, вроде приземления их марсохода, возвращения ракеты маска и т.д.? )

7 часов назад, ukrainian сказал:

Скиньте будь-ласка посилання на біографію та наукові роботи цього відомого професора.

У автора статьи попросите. Но таки да, обсуждать личность какого-то чувака, гораздо интереснее, чем официальные документы )

Змінено користувачем Сергей НСТ
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Дощ сказал:

Та цей екземпляр

Безусловно, если бы всякие ирпенские рагули, не приписывали бы мне своих фантазий, то я был бы гораздо менее интересным экземпляром )

Змінено користувачем Сергей НСТ
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Сергей НСТ сказав:

Или просто очередная анимация от голливуда, вроде приземления их марсохода, возвращения ракеты маска и т.д.?

🤣 я думав, що попередні перли це дно, але тут дно пробито

  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, ukrainian сказал:

Тут детально розписано процес ізоляції з мікро фото.

wwwnc.cdc.gov/eid/article/26/6/20-0516_article

 а почему там такие маленькие непонятные фотки, где там коронавирус во всей красе ?

а вот если загуглить - так пожалуйста, мощное крупное изображение вируса...

https://www.google.com.ua/search?q=изображение+коронавируса&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwjKn9CUgJLyAhUhg_0HHYWzCjcQ_AUoAXoECAEQAw&biw=1366&bih=628

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, igorrius сказал:

 а почему там такие маленькие непонятные фотки, где там коронавирус во всей красе ?

а вот если загуглить - так пожалуйста, мощное крупное изображение вируса...

https://www.google.com.ua/search?q=изображение+коронавируса&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwjKn9CUgJLyAhUhg_0HHYWzCjcQ_AUoAXoECAEQAw&biw=1366&bih=628

Тоже загуглил. Сразу четкие и ясные картинки:
55871244_303.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 минут назад, Сергей НСТ сказал:

всякие ирпенские рагули

Трішки забутої історії.
Хто такі "рагулі"? Росіянами привнесено в це слово презирливий зміст селюка -недотепи. Однак тут все по-іншому.
Яке походження і значення, цього слова?
Рекомендую: Борис Дмитрович Рагуля - офіцер Війська Польського. Після нападу Сталіна та Гітлера на Польщу та розгрому Войска Поьського 1939 року очолив білоруський Рух опору проти німців і більшовиків. Не знав поразок,його боялися і ненавиділи німці і сталінці, його бійців називали "рагулями". Це, як у нас "бандерівці".З 1944 року командував білоруським десантним загоном "Дальвиць". Після 2 Світової війни, цей геройський парубок жив у Лондоні і був знаним лікарем-онкологом.
От такі вони, "рагулі"!

225760294_2957136627870399_1415405621226320933_n.jpg

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • FLASH закріпив темі

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...