Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Реально заболевшие коронавирусом люди или знакомые

FLASH

Рекомендовані повідомлення

Може паралельно пишіть чим лікували, і що подіяло, щоб у випадку було зрозуміло, чи адекватний мед персонал. Щоб не вийшло так,що скажуть чай з малиною пити...

Я думаю через місяць другий, медиків вільних не залишиться...

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Може паралельно пишіть чим лікували, і що подіяло, щоб у випадку було зрозуміло, чи адекватний мед персонал. Щоб не вийшло так,що скажуть чай з малиною пити...

Я думаю через місяць другий, медиків вільних не залишиться...

 

В цьому нема сенсу та бiльш того ще й може завадити адекватно сприймати лiкування призначене лiкарем. У вас наприклад може бути резистентнiсть до тих антибiотикiв що йому призначали, або iнша супутня iнфекцiя що призвела до пневмонii.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В цьому нема сенсу та бiльш того ще й може завадити адекватно сприймати лiкування призначене лiкарем. У вас наприклад може бути резистентнiсть до тих антибiотикiв що йому призначали, або iнша супутня iнфекцiя що призвела до пневмонii.

Учора дивився новини. У києві мед заклади першої ланки вже забиті, в терміновому порядку перекваліфіковують лікарні другої ланки, лікарі не готові, вони незнають як лікувати і як уберегтися самим ( літа було мало нашим політикам підготуватися ).

Моя теща теж лікар, у селі чернігівської області, що таке короновірус знає тільки з інтернету, на усю лікарню виділили 6 одноразових захисних костюми, ніхто їх не підготував за літо, сказали дома шити собі маски і прати халати. Підготовлені тільки райони, але ж їх одиниці і вони захлеснуться від потоку. З 5 вересня почали мерти в селі люди від ковід, їй пощастило, що вона взяла відпустки і сидить дома, а як закінчиться відпустка, звільняється, бо за ті смішні копійки помирати ми їй не дамо.

 

Коротше, я вважаю, через три тижні, може місяць, усі лікарні будуть забиті, в швидку ви не дізвонитесь (приклад іспанії та італії), до лікаря вас ніхто не пустить. Усе що ви знайдете в інтернеті про лікування, будете жменями хапати і їсти, якщо зможете собі дозволити купити... і якщо хтось із родичів ризикне до вас їх привезти, бо з лихоманкою вас ніхто нікуди не пустить на поріг, будуть тікати як від чуми

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

це всеодно погана iдея займатися самолiкуванням

 

Не знаю як ви, але мені знається 70 % українців, до лікаря ходять в саму останню чергу, коли прижме і нічого не допомагає, як правило все зводиться до того що прийшовши в аптеку, питають у продавчині, що взяти від голови, соплів, температури чи ще якоїсь фігні...

Є ще 10% жителів, які мають доступ до відомчих лікарень (мвд, військові, залізничники), де доволі непогані кадри у зрівнянні з рештою

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не знаю як ви, але мені знається 70 % українців, до лікаря ходять в саму останню чергу, коли прижме і нічого не допомагає, як правило все зводиться до того що прийшовши в аптеку, питають у продавчині, що взяти від голови, соплів, температури чи ще якоїсь фігні...

Є ще 10% жителів, які мають доступ до відомчих лікарень (мвд, військові, залізничники), де доволі непогані кадри у зрівнянні з рештою

 

Я сьогодні дитину в школу заводив, типу перше вересня))

Думаю про Іспанію і Італію у нас, Ви праві(( дуже хочу щоб з Вами помилялись:(

 

Добавлено через 2 минуты

В цьому нема сенсу та бiльш того ще й може завадити адекватно сприймати лiкування призначене лiкарем. У вас наприклад може бути резистентнiсть до тих антибiотикiв що йому призначали, або iнша супутня iнфекцiя що призвела до пневмонii.

 

Там всіх однаково лікують Все те ж саме що мені кололи, кололи хворим по палаті. Різниця може бути між двумя антибіотиками.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

це всеодно погана iдея займатися самолiкуванням

Как раз самолечением можно не допустить осложнений, а в больничку попадают те, кто уже запустил...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Самолечением.

Вы чтоб горло пополоскать фурацилином едете в больничку? Ню-ню...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы чтоб горло пополоскать фурацилином едете в больничку? Ню-ню...

Звоню семейному врачу на предмет может появилось что-то эффективнее фурацилина. И зачастую таки да, что-то появляется.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Звоню семейному врачу на предмет может появилось что-то эффективнее фурацилина. И зачастую таки да, что-то появляется.

 

фурасол

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Звоню семейному врачу на предмет может появилось что-то эффективнее

И врач без осмотра назначает? Так это и есть самолечение, просто кто-то гуглит сам, а кто-то доверяет это другому. Моему сыну семейный врач от ОРЗ и легкого бронхита выписала синекод и ещё десяток другой фигни включая антибиотики (видимо по заказу соседней аптеки) на пару тыщ, а знакомая санитарка ещё лет 10 назад как посоветовала ингаляции декасаном, так до сих пор ним за 1-2 дня любые бронхиты и лечим, не доверяю я врачам, которые меняются каждые пол-года на новые

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в соседней деревне 18 человек болеет пневмонией, а сегодня помер священник, его тест оказался отрицательный...мужику было 48, сгорел за неделю.

 

в районной больнице все отделения забиты больными с пневмонией, хотя по официальной статистике в пгт только 3 больных на ковид и один с подозрением.

 

инфа от сельского врача.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И врач без осмотра назначает?

Более 20 лет уж как. В случае необходимости проводит осмотр и обследование, в т.ч. инструментальное.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если бы я при каждом симптоме звонил врачу и узнавал лекарство, то за неделю сбегал бы в аптеку 6 раз и может бы заразил пол квартала, но я занимался самолечением и даже вел дневник, при этом кроме меня никто не пострадал :)

 

Мне за 40, до этого болел в ноябре, после введения карантина, все лекарства были куплены заранее (в марте-апреле), а началось через день после приезда домой с популярного курорта близ Одессы, 16.08.2020 в обед: насморк пол дня, потом добавилась температура 37, сразу закапал в нос интерферон суточную дозу одноразово, сильный сушняк, за ночь литров 5 выпито воды, на утро слабость и головная боль, пью мелкими порциями УПСУ вместо ацетилки, температура держалась 1.5 дня 37.4-38.2 и ушла, не покидает сильный насморк и пропал нюх, появилась боль в груди при сморкании или редком кашле, ингаляции декасаном 3 раза в день, начал АЦЦ хоть и кашля практически нет, вспомнил про витамин С, общий сушняк прошел, но сильно печет верхняя губа, 20.08.2020 всякие бальзамы для губ помогают, 21.08.2020 вроде все прошло, насморк прошел предпоследний, в груди же какой-то "чужой" ещё давал неделю о себе знать, после болезни (на 9-10 день) сходил в аптеку и сделал экспресс тест на антитела (за 300 грн.) - показал отрицательный результат: скорее всего это было какое-то обычное ОРЗ, но не исключаю, что врет китайский тест или было легкое течение, а может и хорошее лечение, кто знает?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если бы я при каждом симптоме звонил врачу и узнавал лекарство, то за неделю сбегал бы в аптеку 6 раз и может бы заразил пол квартала, но я занимался самолечением и даже вел дневник, при этом кроме меня никто не пострадал :)

 

Мне за 40, до этого болел в ноябре, после введения карантина, все лекарства были куплены заранее (в марте-апреле), а началось через день после приезда домой с популярного курорта близ Одессы, 16.08.2020 в обед: насморк пол дня, потом добавилась температура 37, сразу закапал в нос интерферон суточную дозу одноразово, сильный сушняк, за ночь литров 5 выпито воды, на утро слабость и головная боль, пью мелкими порциями УПСУ вместо ацетилки, температура держалась 1.5 дня 37.4-38.2 и ушла, не покидает сильный насморк и пропал нюх, появилась боль в груди при сморкании или редком кашле, ингаляции декасаном 3 раза в день, начал АЦЦ хоть и кашля практически нет, вспомнил про витамин С, общий сушняк прошел, но сильно печет верхняя губа, 20.08.2020 всякие бальзамы для губ помогают, 21.08.2020 вроде все прошло, насморк прошел предпоследний, в груди же какой-то "чужой" ещё давал неделю о себе знать, после болезни (на 9-10 день) сходил в аптеку и сделал экспресс тест на антитела (за 300 грн.) - показал отрицательный результат: скорее всего это было какое-то обычное ОРЗ, но не исключаю, что врет китайский тест или было легкое течение, а может и хорошее лечение, кто знает?

Добре коли все добре, хреново коли погано

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Удивительная вещь иммунитет, кто-то переболевает Ковидкой даже не зная о ней, а кто-то тещу чуть не загубил...:rolleyes:
  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

+1 в соседнем офисе на етаже. Там ходили посменно, по паре человек. Больного не видел с марта, так что не так сцыкотно. Был ли он в офисе и общался ли с другими коллегами - хз. Соседний офис не закрыт, народу работает нормально так. Не изолировались.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в соседней деревне 18 человек болеет пневмонией, а сегодня помер священник, его тест оказался отрицательный...мужику было 48, сгорел за неделю.

 

в районной больнице все отделения забиты больными с пневмонией, хотя по официальной статистике в пгт только 3 больных на ковид и один с подозрением.

 

инфа от сельского врача.

 

Говорят уже 21 человек с пневмонией. На похороны священника приехали попы, но так же приехала и милиция, гроб открывать не разрешили.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Местная школа. Заболела учительница. Тест положительный. Класс которым она руководила отправлен на самоизоляцию. Но.... не отправлен весь педагогический коллектив, с которым она заседала 4 дня полный день в предверии учебного года. В фейсбуке директора появилась фоточка- все учителя 31 августа фотались на ступеньках. Звисно без масочек и чуть не в обнимку. Тоесть 100% контакт. Ждем 14 дней после 1 сентября и будем посмотреть.

ЗЫ фоточку со страницы директора ,кстати на днях удалили:)

Племянница нашей учительницы лежит под аппаратом искусственного дыхания уже месяц

. И то что ее запустили до такого состояния как раз заслуга семейного врача и лечения без осмотра по вайберу, и скорой, которая приезжала дважды и оба раза отказывала в госпитализации- типа ещё не время вам, лечитесь дома

  • Лайк 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На работе один инфицирован, скажем так, из второго близкого круга общения, хотя подозрение было у другого. У того кто с положительным тестом симптомы отсутствуют. Тесты за свой счет. Государство только предложило повторный тест инфицированному через 2 недели.

 

Добавлено через 2 минуты

И то что ее запустили до такого состояния как раз заслуга семейного врача и лечения без осмотра по вайберу, и скорой, которая приезжала дважды и оба раза отказывала в госпитализации- типа ещё не время вам, лечитесь дома

Инфицированному выше предложили пить витаминку С.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кума, с недельку, лежала дома с 2-х сторонней пневмонией, но врачам пофиг.

Забрала скорая - тест "отрицательный".

Наутро, в больнице, стало хуже, и 4 дня в реанимации под ИВЛ. Тест "позитивный". :unknown:

 

2 дня назад попустило, но еще не выписывают. Кислород сама включает по необходимости.

Ее старенькая мама - тест отрицательный, муж - тест отрицательный.

 

"Самая-самая" граница Донбасса.

 

Учительница начальных классов!!!

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Друзі, 2 родини - тато, мати, діти по 9 років. В одній родині мати вагітна на 8 міс. На початку Серпня поїхали в Одесу. Одна родина, де була вагітна, поїхали тижнем раніше. Одесою їздили всі в одній автівці. Тісний контакт.

Родина 1: Десь в середині Серпня чоловік став почувати себе зле. Слабкість, темп до 37.5, далі 38-38.8. Через день зявився кашель, через 2 - перестав відчувати запахи, додалась діарея. По страховій, за направленням лікаря зробив КТ - одностороннє запалення легень, пцр +. Амбулаторне лікквання, 2 АБ, таміфлю, парацетамол, симптоматичне лікування - через 1.5 тижня КТ - чисте. Його вагітна дружина - слабкість, темп 37.2-37.5. Через 2 дні незначний кашель. ПЛР+. Лікування симптоматичне, без АБ, так-як вагітна. Через 5 днів на КТ - 2ня пневмонія, матове скло, гідроторакс. Госпіталізація в пологовий будинок в інфекційний бокс. 2 АБ в/м, клексан, таміфлю ( лікування за рахунок держави). Без кисню та ІВЛ. Через 3 тижні КТ чисте. Дитина - темп 38.6 одноразово. ПЛР +. Через день без симптомів. КТ чисте. Повторний ПЛР - у вагітної негативний, син +, чоловік - незначна кілкість вірусу:pozor:. ПЛР в Одесі. На минуломи тижні у чоловіка все ще плр+, але жодних симптомів. ПЛР робили в Києві.

Друга родина: одначасно з першими симптомами у 1й родині зле стало жінці, неймовірна слабкість, темп до 38.5, кашель, втрата відчуття запахів. Через 3 дні до 6 дня температура трималась 36.7- 37.2-37.4. КТ чисте. Чоловік - темп 37.6 одноразово. Дитина без симптомів. Лікування з перших симптомів - протефлазід, суммамед, цинкліт, парацетамол. ПЛР робили в Києві, ДНК лабораторія. + лише у жінки. Повторрий ПЛР - негативний у всієї родини.

Була ще й 3я родина. Всі спілкувались між собою. Жодних симптомів, плр негативний.

Отже вірус не є жахливим. Навіть вагітна перенесла відносно легко лікування.

 

Основніпсимптоми описані в світовій оітературі. При перших 99% симтомах краще розпочати лікування, щоб на казали. Шкода від АБ менша, ніж втрачені декілька деів. Вірулентність вірусу така-сама як у інших. Наявність вврусу в родині не означає, що інфіковані всі. Одне вірно, що лікування є досить коштовним.

  • Лайк 12
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...