Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

А какие нынче зарплаты?

FLASH

Рекомендовані повідомлення

Ми про заміси чи про ночівлю з робочими? Cherkasy написав про свою фізичну працю. Сказав що 20 замісів тіста по 60 кг вимагає "сноровки", тобто вправності. У відповідь мастерок прокоментував, що

 

Зауважте, у цій цитаті мастерка ніде не сказано, що це не він заміси робить. До того Cherkasy ніде не жаліється що йому тяжко, щоб йому отак відповідати. "Требует сноровки" і "тяжело" то хіба не різні речі? Один пише про свої гроші і свою працю, на яку він витрачає власні сили, а інший вихваляється чужими досягненнями. Щось тут не те, вам так не здається? І я можу вам пояснити що саме: просто мастерок, це наймач, якому вигідно оцінити цю роботу за менші гроші, тому він ставки піднімає, лопатою все одно не йому махати.

 

ще раз блін. не чужими, не чужими, а своїми досягеннями. /

якби я досягнув таких досягнень , то був би дуже радий.

А той товариш спить в бетоні періодично чи ночу вдома?)

 

да я ка в хер різниця, і я би підіймав при такій якості і швидкості.

Cherkasy не жаліється, значить все прекрасно і ми за нього раді. є якась відповідальність, але не така як в Мастерка

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну от вже дві людини бачу :). Ви коли наступного разу хвалитися будете чужими 60-80 замісів на день, просто пам'ятайте, що тісто місити швидше не вийде ніж 20 на день, не та консистенція і борошно навалом не лежатиме на землі, щоб його лопаткою кидати.

 

І взагалі за свою роботу відповідайте. Або не видавайте чужу роботу отого хлопця хто стоїть у вас в бригаді, за власні досягнення. Це звісно звичайна у нас практика привласнювати показники працьовитості своїх робітників одному собі, мабуть то від скромності, хз. Краще б похвалили людину яка своїм досвідом поділилася отут в темі. Він за свою роботу і за свої гроші відписався, а ви про свої гроші і свою роботу - ні.

вот , это называется чужими руками) надеюсь поймете:) человек написал, что получил инвалидность в довольно не старом возрасте и я его понимаю...

0-02-0a-253378a1ee8bb4f4a20cc98dfe7f15706fe11950566f7fc6dd16025c1d872cf2_full.thumb.jpg.38e2ffc92252ff48d32ba81df76f7cef.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Весь світ працює на організаторів і натхненників якоїсь справи. Ну не збирає ж Ілон маск Тесли чи ракети.

 

То нехай за організаторську работу і пише, як вона, важка чи ні. Любо почитаю. А то лопатою маше інша людина, а він нам тут розказує як це легко. Дайош 100 замісів на день, це ж легко, якого ти скиглиш!!

 

Ніякої поваги до тяжкої праці іншої людини. Ще з Маском порівняли, капець. Там до Маска як до Марсу рачки. Бетон замішують майже вручну, а Маск ракети будує, це, вибачайте, але навпаки, АнтиМаск якийсь виходить.

 

Добавлено через 4 минуты

Капець...ця класова ненависть до начальства. Чим би займались ті працівники якби не було начальників, у яких вони працюють.

Де це ви побачили? Я сам до речі начальником працював, і ніколи не приписував собі роботу підлеглих, на відміну від декотрих. Якщо ви таке за норму вважаєте, то мені шкода тих хто на вас працює.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То нехай за організаторську работу і пише, як вона, важка чи ні. Любо почитаю. А то лопатою маше інша людина, а він нам тут розказує як це легко. Дайош 100 замісів на день, це ж легко, якого ти скиглиш!!

 

Ніякої поваги до тяжкої праці іншої людини. Ще з Маском порівняли, капець. Там до Маска як до Марсу рачки. Бетон замішують майже вручну, а Маск ракети будує, це, вибачайте, але навпаки, АнтиМаск якийсь виходить.

 

вроде ,писал он .почитайте еще раз тему:beer:

если бы он не уважал и не ценил и не мотивировал деньгой своих работяг, то не с кем было бы ему на пол года вперед заказы брать:)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Ніякої поваги до тяжкої праці іншої людини. Ще з Маском порівняли, капець. Там до Маска як до Марсу рачки. Бетон замішують майже вручну, а Маск ракети будує, це, вибачайте, але навпаки, АнтиМаск якийсь виходить.

.

 

Маск, Джобс, директор компанії, нач відділу, бригадир на будівництві , яка різниця? Я навів більш глобальний приклад, можливо так зрозуміліш буде.

Людина організовує роботу, створює умови для неї, знаходить її , а робітники втілюють в життя, результат роботи- це результат роботи підлеглих чи команди в цілому? Чи можна вихвалятись швидкою роботою своє команди чи окремих людей з неї? Чи можна хвалитись, що ти зумів змотивувати команду на такий шалений темп і її це влаштовує? ІМХО ,цілком.

Хтось хвалиться результатами особистої роботи, хтось результатами команди.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хтось хвалиться результатами особистої роботи, хтось результатами команди

Ну так і вийшло, людина про індивідуальну роботу написала на тістомісі, а йому почали закидати що він мало замісів робить, і почали командну роботу наводити у приклад.

Альо, порівнюйте подібне, і не буде претензій. От і компанії Джобса з Маском що мають мільярдні капітали, ви так прирівняли до бригади мастєрка. Міру знайте.

 

если бы он не уважал и не ценил и не мотивировал деньгой своих работяг

Своїх роботяг? Взагалі то я про повагу до праці чужих роботяг казав. Її теж треба поважати, а не тільки працю тих, хто тобі гроші приносить. Чи ви так не вважаєте?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 м3.

 

Добавлено через 4 минуты

На прошлой неделе у отписавшегося выше Андрея из Винницы за 1.5 дня залили 140 м2 среднем слоем 7-8 см,10-11 м3.

 

А мешалку по приличнее, религия не позволяет ? Типа BWA-320 как у меня?Ж-)

Но нет , надо , чтоб народ заепывался.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не позволяют размеры буса,да и нет необходимости,производительность задаёт не мешалка или подсобники с вёдрами,а человек на правиле.

Я так понял что как обычно на форуме любая тема скатывается в срачь по поводу конкретной личности, рад что своими опусами чуток расшевелил наше болотце,подкинуть ещё?Запросто!Я вот такой нехороший рабовладелец стою и руковожу на балконе,а мои рабы доводят до ума залитую сегодня терассу.

15989795059411648354717.thumb.jpg.c5d771f346a16f6aab3e9e0b81c36d12.jpg

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не позволяют размеры буса,да и нет необходимости,производительность задаёт не мешалка или подсобники с вёдрами,а человек на правиле.

Я так понял что как обычно на форуме любая тема скатывается в срачь по поводу конкретной личности, рад что своими опусами чуток расшевелил наше болотце,подкинуть ещё?Запросто!Я вот такой нехороший рабовладелец стою и руковожу на балконе,а мои рабы доводят до ума залитую сегодня терассу.

 

Все не забуду как свою покупал в 2007году стоила 800$.Мужик возле меня стоит, типа у него мысли вслух :,,У мну четыре чела бетон в ручную мешают, покупать или нет?Полумал, подумад и грит :,,Нет, дорого, пусть дальше в ручную мешают"

ХЗ.Может комунист какой?!Шоб безработицы не было.?:pozor:

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

[quote=tort;5

 

Своїх роботяг? Взагалі то я про повагу до праці чужих роботяг казав. Її теж треба поважати, а не тільки працю тих, хто тобі гроші приносить. Чи ви так не вважаєте?

 

:fool::Search::Search:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:fool::Search::Search:

 

Читайте тему уважніше :fool:, щоб розуміти про що йде мова у наведеній вами цитаті.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я считаю, что с общем ростом благополучия и благосостояния наших граждан, все важнее и важнее становиться профессия охранника или вахтера.

Очень перспективно, очень...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

командная работа. если столяр сделал 120 комплектов, а шлифовщик 60, то откуда возьмется деньга за 60 комплектов столяру,если продукт завис?)

Так менеджер не только для того, чтобы зарплату получать. Его задача обеспечить шлифование 120 комплектов.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я думаю, что это должно обсуждаться. командная работа. если столяр сделал 120 комплектов, а шлифовщик 60, то откуда возьмется деньга за 60 комплектов столяру,если продукт завис?)

по человечески нужно столяра мотивировать, если есть чем. остальных подтянуть на следующий месяц. и объяснить еще раз, воспитывать командный дух, что иногда нужно помочь 30 минут слабому звену, если хотим поучить еще по 200 уе..

 

Если столяру платят за количество комплектов, то ему по логике глубоко фиолетово мотивация шлифовщика.

 

Если же платят за командный результат и не дают столяру нанять другого шлифовщика или от***ить существующего в купе с менеджером, то это тоже вопиющая недоработка :)

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если столяру платят за количество комплектов, то ему по логике глубоко фиолетово мотивация шлифовщика.

 

 

Ага, особенно если одновременно был заказан гарнитур из красного дерева, а он весь материал перевел на табуретки по 200 грн., бо сосна некрасива :) (реальный случай в середине 90х)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Судячи по всьому рівень зп відповідає офіційній статистиці index.minfin.com.ua/ua/labour/salary/average/
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Судячи по всьому рівень зп відповідає офіційній статистиці index.minfin.com.ua/ua/labour/salary/average/

 

Мало, но это не бедность - таке ляпнул гарант, так шо терпемо...:pozor:

 

Добавлено через 18 минут

Мало, но это не бедность - таке ляпнул гарант, так шо терпемо...:pozor:

 

Может стоит упомянуть о пенсиях родителей...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А мешалку по приличнее, религия не позволяет ? ... Но нет , надо , чтоб народ заепывался.

 

Якщо все так погано, то чому дорослі кваліфіковані фахівці не покинуть цю панщину за власною ініціативою?

Он, гіпсокартонщики освоїлися у Швеції.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо все так погано, то чому дорослі кваліфіковані фахівці не покинуть цю панщину за власною ініціативою?

 

Преодолевая трудности они укрепляют и совершенствуют себя, это их цель.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Может стоит упомянуть о пенсиях родителей...

Що з/заробили - те і мають

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Или каких детей воспитали - так они их и поддерживают.

У дітей є свої діти, їм є кого підтримувати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Может стоит упомянуть о пенсиях родителей...

Так власне їх діти їм і платять зараз пенсію через бюджет. Якщо не доплачують в бюджет , то і батьки недоотримують...

Не доплатив в бюджет з ЗП в конверті , то хоча б налом батькам варто доплатити, гляди і жити легше буде.

 

Добавлено через 2 минуты

У дітей є свої діти, їм є кого підтримувати.

 

А ті діти дивляться, що батько на бабцю і дідуся х...забив і самі в майбутньому так само зроблять. бо для них це ОК, у них же свої діти будуть..

 

Якось так виходить, що дитину нагодуй, одягни, вивчи, постав на ноги, а потім на старості копійки до пенсії ра***...бо у дитини вже своє життя, своя сімя..

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У дітей є свої діти, їм є кого підтримувати.

Смотря в каком возрасте. Допустим, мне 40. Моим родителям 60-65. Я уже должен им помогать деньгами. Или организовать им бизнес, который приносил бы деньги с минимальным вмешательством. Аналог пенсии, только лучше. Касаемо детей - оплатить высшее образование(максимальное по цене насколько смогу позволить и/или они захотят), купить им первое жилье(минимальное, хоть однушку), помощь со стартом бизнеса или работы на дядю(от этого буду отговаривать) - эти этапы до их 22 лет. Все, дальше они сами.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Колись мій дід як я був малим розказав бувальщину, може хто й знає

 

Повінь, затопило все, вода стрімко прибуває, качур-батько переносить на крилах на суходіл щойно народжених малят

Питає в першого: "як я буду старим і немічним ти перенесеш мене так само?"

"В першу чергу, батьку!" - качур взяв та й вкинув його у вир .

З наступним те саме, несе останнього: "Перенесеш?"

"Не знаю, напевно ні бо рятуватиму своїх малят"

І цього переніс.

 

Врізалось в пам'ять і лиш багато років згодом зрозумів дідову науку.

Вдячний батькам.

Сподіваюсь зробити так, щоб у старості не заглядати в рот дітям, у яких будуть свої діти.

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...