Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Газобетон VS кирпич

Narval

Рекомендовані повідомлення

Ну давайте рахувати, яка площа будинку або хоч розмір, бо тут у метрах погонних напевно, а вище в кубах, це по гб чи загально?

 

Зазору у 2 см робити не треба, кабелі лягають щільно, а якщо робити то повітряний прошарок обов'язково врахувати в теплоізоляцію, але краще не робити - траханіна з 2см відступом з'їсть мозок

 

Зважати на зменшення площі можна якщо воно позапланове, а якщо так спроектовано то втрати площі немає зовсім, питання в тому чи варто так проектувати. З плитою порівняння не коректне, бо з тим успіхом можна закласти ГБ не 375, а 200 + більше утеплювача і "виграти" 25 м2

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Площа будинку 220м2.

Але Ви ра***те для свого будинку, я для свого порахував як приклад.

Чи варто проектувати зменьшення площі за рахунок надмірної термомаси - Вам вирішувати. Моє imho не варто.

 

А у порівнянні з плитою малося на увазі демонстрація використання більшої кількості матеріалу ніж конструктивний розрахований мінімум, без об'єктивного на це обгрунтування. А у випадку зі стіною ще за рахунок зменшення площі підлоги.

 

Якщо Ви вважаєте що ХХХ мм ГБ по конструктиву Вам достатньо, то така товщина конструктивного матеріалу буде в обох варіантах. Бо цеглу Ви не навантажуєте, якщо я правильно зрозумів, і вона є шаром самонесучого внутрішнього оздоблення.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А у порівнянні з плитою малося на увазі демонстрація використання більшої кількості матеріалу ніж конструктивний розрахований мінімум, без об'єктивного на це обгрунтування. А у випадку зі стіною ще за рахунок зменшення площі підлоги.

Я про те саме, 375мм ГБ для двоповерхового будівництва більше ніж розрахунковий конструктивний мінімум, у 99% достатньо і 200мм, і неважливо що я вважаю - матеріал без проблем витримає таке навантаження, а при монолітному каркасі і те занадто - можна ватою абощо зашити як каркасник. Це я до чого - конструктивний мінімум не є єдиновизначальним у даному випадку.

 

Так, будемо вважати півцегли не навантажені бо вище почали хвоста піднімати мовляв не буде працювати, декоративні - ні, бо функціонал мають. Хоча якщо заморочитись то фактично навантаження цегла нестиме, якщо закласти під стелю, бо гб неодмінно дасть усадку під вагою плит і змін вологості тому частина навантаження передасться і на цеглу, ця величина умовно залежить від терміну закладання цеглою після укладки.

 

Різні будинки порівнювати без толку бо різний предмет порівняння.

Будинок 220 м2 хай 10*11 по периметру 84 м.пог. відкидаємо хай 20% на вікна, двері, перестінки, перекриття бо закладатиметься чистовий простір = 67м.п

67*3*51=~10000 шт.

 

Цегла м75 найдешевша повнотіла на цей об’єм стане 2 грн/шт (можна й дешевше) або до 20 тис грн+розчин+робота

 

Ну от, тепер рахуємо плюси й мінуси

Змінено користувачем Дощ
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І оце весь шум через 3,5 тис чорнової цегли? Та вони повернуться на тих же штробах для електрики

 

На более дорогой работе отобъется стоимость более дорогого материала? Это как? :shock:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ще так подумав якщо заморочитись і закласти трубу теплої підлоги на цегляну стіну на висоту см 50-80 від підлоги, це 3-4 витки - отримаємо теплу стіну на обігрів практично без втрат, у випадку тільки ГБ або тільки цегли у стіні така тема не пройде
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ще так подумав якщо заморочитись і закласти трубу теплої підлоги на цегляну стіну на висоту см 50-80 від підлоги, це 3-4 витки - отримаємо теплу стіну на обігрів практично без втрат, у випадку тільки ГБ або тільки цегли у стіні така тема не пройде

 

Вот тут уже я в ступоре... Вы предлагаете именно часть веток ТП пустить на низ стен? Т.е. идёт контур по полу и часть его уходит на стены? Во-первых мне было бы любопытно посмотреть как у вас это технически получится - и в смысле перехода с пола на стены и в смысле "утопить трубы в ГБ (вы ведь против зазора?). Во-вторых опять же жутко любопытно как вы развоздушите трубы диаметром принятым для ТП запущенным на стены. Если же тёплые стены отдельно специальной трубой, то в чём преимущество засовывания их между стенами?... На креплении не сэкономишь. Штробы под это дело геморойное и их принято избегать. Экономия на слое в 2см штукатурки с лихвой перекроется стоимостью кирпича. В общем странная идея... Хотя я давно считаю что у себя в доме за свои деньги каждый имеет право осуществить любую странную идею...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Т.е. идёт контур по полу и часть его уходит на стены?

Нє, на стіни окремий контур. Може бути актуально в міжсезоння коли немає понту гріти всю плиту підлоги.

Труба ТП в цегляну стіну, а не між ними, труба 16мм практично як шов, у будь-якому випадку таких швів буде 3-4 шт на всю стіну, це щоб заморочуватись і не штробити

 

Во-вторых опять же жутко любопытно как вы развоздушите трубы диаметром принятым для ТП запущенным на стены.

Так само як труби в ТП - нема проблем

 

Хотя я давно считаю что у себя в доме за свои деньги каждый имеет право осуществить любую странную идею

100% :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:oops:

Вот эту картинку тёплых стен вы зачем запостили? Хотите сказать, что там труба 16-20мм? Не верю...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот эту картинку тёплых стен вы зачем запостили? Хотите сказать, что там труба 16-20мм? Не верю...

А яка там труба має бути? :good:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А яка там труба має бути? :good:

 

У рехау например 10мм. Знаете зачем? Чтобы воздух из веток эффективно выгнать, и чтобы слой штукатурки сделать в разумных пределах.

П.С.: а трубу в швы кирпичной кладки кто монтировать станет - сантехники или каменьщики?:) Опять же я работал с подобной трубой и хорошо себе представляю все нюансы. То что вы описали нельзя назвать неосуществимым в принципе, но кто захочет так потрахаться лично я даже не представляю...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а трубу в швы кирпичной кладки кто монтировать станет - сантехники или каменьщики?:)

Це вже інше питання

10 мм ще краще - це товщина стандартного шва, можна навіть не розшивати шов а просто закласти в шов після кладки

Але це все деталі, 10 мм чи 16, тут сама суть

 

У випадку з ГБ це або штроба або +штукатурка

І працювати воно буде не так як в цеглі

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це вже інше питання

10 мм ще краще - це товщина стандартного шва, можна навіть не розшивати шов а просто закласти в шов після кладки

Але це все деталі, 10 мм чи 16, тут сама суть

 

У випадку з ГБ це або штроба або +штукатурка

Але працювати воно буде не так як в цеглі

 

Вам просто поспорить хочется? Дело в том, что я и трубы мотал и кирпич укладывал. При этом совершенно не представляю как например на практике осуществлять повороты веток в указанном вами варианте, а также понимаю что кирпич даже полнотелый не удержит жёсткую полиэтиленовую трубу. Придётся до застывания раствора чем-то придавливать кирпич... В общем это не преимущество указанного пирога стены, а квест под названием придумай себе геморрой и героически его воплоти...

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хто хоче - шукає можливість, хто не хоче - причину

 

Це ж цегла, при кладці вибийте кайлом чверть в місці згину труби - всього лиш кілька рядів

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сегодня проезжал мимо той стены... залили общий пояс со шпильками (одноэтажник будет) и по кирпичу и по ГБ.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

удобнее чем на кирипчную стену?

из гипсокартона на втором этаже хочу сделать

Ну да, удобнее чем на кирпичную стену. Сколько раз бывало например такое, разметил, сверлишь, одно сверло в кирпич, второе в шов, третье в край кирпича. Да и гипсокартон - это уже по отделку. Кирпич ещё штукатурить надо

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щось тема затихла, давайте розворушимо :)

 

Тут така мислішка щодо півцегли. Там вище мова про утеплювач ззовні, в принципі зрозуміло, але оздоблення фасаду сухим чи мокрим методом чи будь-яким іншим достатньо гіморойна і затратна справа. У випадку півцегли утеплювач, наприклад ПСБ, можна заштовхати між цеглою і ГБ, і логічно утеплення буде більш ефективним, а ціна питання фасаду легшим на кишеню. Що скажете?

 

 

 

з.і. але в цьому випадку я б електрику в пінопласт не пхав

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щось тема затихла, давайте розворушимо :)

 

Тут така мислішка щодо півцегли. Там вище мова про утеплювач ззовні, в принципі зрозуміло, але оздоблення фасаду сухим чи мокрим методом чи будь-яким іншим достатньо гіморойна і затратна справа. У випадку півцегли утеплювач, наприклад ПСБ, можна заштовхати між цеглою і ГБ, і логічно утеплення буде більш ефективним, а ціна питання фасаду легшим на кишеню. Що скажете?

 

 

 

з.і. але в цьому випадку я б електрику в пінопласт не пхав

 

Т.е. о том, что утеплять стены нужно снаружи и почему именно так вы до сих пор не слышали? Просто я наивно полагал, что здесь теологические споры между сектой ГБ и традиционалистами, а не курсы ликбеза...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та я не сектант :rolleyes:

Фігню зморозив?

 

Добавлено через 22 минуты

Да, точно, фігню, буквально в сусідній темі заруба не на жарт.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

[QUOT под кирпичными перестенками клал ряд газобетона Д400.

"Заметьте, не я это предложил." (с)

Сергей, помнится мне пару лет тому один из наших так называемых коллег колхозил из кирпича дом с плоской крышей и парапетом и вы задавали ему вопрос, а шо это там беленькое - рыжеется? Ну в первом ряду парапета!?:lol::lol::lol:

Я ж честно ждал что НЕ сектанты сами поймут единственный выход и материал для решения этого и похожих вопросов с теплопотерями от теплоаккумуляции.

Но это решение опрокидывает им на голову ИХ ЖЕ собственный же унитаз с полным набором аргументов по прочности и тд...

п.с. Я стойко выдержал паузу :)

п.с.2 В данном случае в вопросе "Газобетон VS кирпич" - проявилось ПЕРВОЕ преимущество ГБ - это конструкционно-утепляющий материал!

Из преимуществ кирпича остались - в ЧЕТЫРЕ раза больший вес конструкции, дороже и материал и работа.

Змінено користувачем tansss
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

для решения этого и похожих вопросов с теплопотерями от теплоаккумуляции
Не всех парят вопросы теплопотерь. Не все ж тут нищеброды современной формации.

в ЧЕТЫРЕ раза больший вес конструкции
Это проблема только для тех, кто будет этот вес на своем горбу таскать и своими руками укладывать. А шерифа проблемы индейцев не волнуют.

дороже и материал и работа.
Та да, покласть куб газика в 4 раза легче, но при этом работа в 4 раза дешевле не стоит. Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А шерифа проблемы индейцев не волнуют.

Потому шо он дурень... В среденстатистическом доме (мансардник 10*10) вес стенового материала ГБ400мм и кирпич 250 увеличивается на 100 тонн что приводит к увеличению площади опоры фундамента на 8м2 (для ленты такого дома это +15см ширины)

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Потому шо он дурень...
Но при этом он шериф, а они индейцы.

+15см ширины
Для нищебродов это конечно огромные цифры.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для нищебродов это конечно огромные цифры.

Каждая прибавка к цене сама по себе действительно не велика. Ноесли их просуммировать то стоимость общестроя +черновая отделка + сети на 1м2 увеличивается на 20%-25%. Т.е. можно вместо 100м2 построить 125. И из нищеброда стать мажором.

у а самое интересное - это что эта разница в стоимости оплачивается только ради одного - считать себя "умнейшим" шерифом, других то преимуществ как оказалось -НЕТ!! Это таки да для баГатых!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...