Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Процесс жизни в частном доме.

Nic-олаевна

Рекомендовані повідомлення

Тревогі взагалі не турбуют. В нас не дуже чутно транслятор , він за декілько кілометрів .Лише вдень, на вулице і це означає, що школа яка, онлайн раптово зупинилась. Треба все побросать і дітей садити за самостійне опрацювання. Бо для ніх це перерва в навчанні .

От взриви ,то да,особливо вночі. А якщо с дрожью землі, то взагалі  паніка . Даже коли мини знищувают, рефлекторно серце на деякій час  робит стрибок в кеди  і потім обратно.  Хоча частіше за все, я потім пару часів не можу спати, після вибросу адреналіну. Головне тут не почати нервнічать, що не сплю, тоді взагалі не зможу заснуть. Ще мені дуже потрібно знать, що летіт, куда летіт, так мені спокійніше , я понімаю, приблизно, коли можно видихати . И тоді я відкриваю не цікавий текст( іспользую зараз новини по типу Блискавкі ) і так частише за все і відрубаюся з телефоном в руце.  
таблеток взагали не вживаю николи і ніякі . Можливо раз на рік ібупрофен 1 таблетку. На мою думку організм повинен сам себе рятувать і лікувать, так его ресурс буде більш стабільним і незавісімим  от таблеток.

З напоїв я тількі по гарному пиву. С початку бойових дій, ми почали варити пиво ( в мене лежали 4 набора , але мені все було до війни не до того, варили в кастрюле) . Зараз вже 2 пивоварня, тому вцілому, піво завжди е. Але піво то не напій ночі, зрозуміло чому. Також піво до обіда- це шаг в неізвестность. Взагалі використовиваю пиво як допінг, а не як антидепресант . Віно в мене то зімній напій. Але теж використовиваю в більшості як додаток до важких замовних страв. 

Змінено користувачем Сарочка
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, Сарочка сказав:

Даже коли мини знищувают, рефлекторно серце на деякій час  робит стрибок в кеди  і потім обратно.

Не знаю, яким чином, на рівні інстинкту чи чогось тваринного, але, в більшості випадків, вже розрізняю, коли то хлопці "бавляться" навчанням чи розмінуванням, а коли  "летить" справжнє. І кіт теж розрізняє. Сьогодні на світанку, хтось з наших "пошуткував" і вибухнуло так, що будинок здригнувся. Я тільки-но встала, то аж присіла, а кіт йшов по садовій доріжці, навіть голову не повернув.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вночі був бабах

23 минуты назад, Сарочка сказал:

Ще мені дуже потрібно знать, що летіт, куда летіт, так мені спокійніше , я понімаю

і я зробив все як книжка пише - встав і до вікна, глянути, а що там? :oops:

  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, allanek сказав:

Не знаю, яким чином, на рівні інстинкту чи чогось тваринного, але, в більшості випадків, вже розрізняю, коли то хлопці "бавляться" навчанням чи розмінуванням, а коли  "летить" справжнє. І кіт теж розрізняє. Сьогодні на світанку, хтось з наших "пошуткував" і вибухнуло так, що будинок здригнувся. Я тільки-но встала, то аж присіла, а кіт йшов по садовій доріжці, навіть голову не повернув.

В мене одна собака почінает за час до тривогі бігати суетливо. За пів часа почінае ломиться в нижній санвузол, якщо ніхто не відкрил то і двері почінае відкривати , трохі вже пообдерла. В ночі ховоеться под кровать а за пару хвилин до удару стрибаєт на мене(30 кг туша) и ми з нею боремось, я цю тваринну скідуваю з кровати, а вона ползе до мене, щоби почати лізать безостановочно. . Але такій треш тількі вночі і тількі 100% ракети. На шахіди сідят усі геть тихесенько

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, Фрай сказав:

Вночі був бабах

і я зробив все як книжка пише - встав і до вікна, глянути, а що там? :oops:

Та ні до вікна то навіщо. По ресурсу моніторингу це зручніше  . Короче кажучі в мене телефон антідепрісант 😉

Змінено користувачем Сарочка
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, Фрай сказав:

і я зробив все як книжка пише - встав і до вікна, глянути, а що там? 

та я завжди так роблю, ще і на двір можу вийти, подивитись, куди летить та що в небі робиться😂. В мене будинок такий. що сховатись нікуди особливо- вікна скрізь. Мій кіт вважає, що коли до нас "летить", то саме безпечне місце, це під обіднім столом чи під ліжком. А мені вважається, що під дахом тераси безпечніше, ніж в будинку:grin:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цитата

Короче кажучі в мене телефон антідепрісант 😉


Це метод дружини, як тільки бахкає одразу в тєлєгу, а бахкає по ночам.

а ще дістає виття сирен та коли гучномовець щось варнякає про початок чи відбій, серед ночі воно якось недоречно,

особливо заклик «Усі в укриття!», коли у тебе немає ніякого укриття окрім приямка скважини та маленького ставочка. :grin:

 

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, Фрай сказав:

як тільки бахкає одразу в тєлєгу,

Я так само. В мене кілька каналів, що кажуть що то летить -куди летить-коли буде в межах Київської області. Воно спокійніше, коли знаєш, чого, приблизно, чекати. Бо я, наприклад, влітку, не чекала, що прямо над моїм дахом пролетить щось схоже на Кинджал. Тож вражень до цієї пори вистачає. Дуже відрізняється від того, що літало до цієї приблуди. Паніки не було, тільки думка про те, що зараз в будинок бахне. Нове...дуже дивне відчуття...

Змінено користувачем allanek
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Фрай сказав:


Це метод дружини, як тільки бахкає одразу в тєлєгу, а бахкає по ночам.

а ще дістає виття сирен та коли гучномовець щось варнякає про початок чи відбій, серед ночі воно якось недоречно,

особливо заклик «Усі в укриття!», коли у тебе немає ніякого укриття окрім приямка скважини та маленького ставочка. :grin:

 

Така ж сама фігня. Ближайше укриття за декілько кілометрів, та і воно скоріш за все зачинено. Тому вирішила, що мені потрібно робіть бомбосховище . Маленьке, але своє :). Не по усім, звісно, канонам( другого виходу не змогла зробити, ну а коли буде не потрібно, то туда пиво переміститися взимку( по роблю под приміщенням пивоварні), або яблука. 

А как там холодно і влажно, то взагалі то після того, як там вже провела богато часу, то не впевнена, що в такіх пріміщеннях взагалі можливо богато часу провести

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, BugS сказав:

Що це таке цікаве ліворуч?

 

це чайник, по формі як праска...Львівський керамічний завод колись випускав, а я колись збирала чайники

image.thumb.png.07c8601a685cadb6f0ca4c124207a037.png

  • Лайк 10
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, irina1969 сказав:

Львівський керамічний завод колись випускав,

В них гарна кераміка.  В посудомийці чудово миється.

1695992097546.JPEG

  • Лайк 2
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 хвилин тому, allanek сказав:

В них гарна кераміка.  В посудомийці чудово миється.

 

Чудовий набір!!! 

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То в них була серія, розписано будинками. Все окремо, без повторів. Можна було набрати скільки хочеш чашок, я собі нахапала 7чашок і жодного повтору, а ось чайник тільки один такий був)

1695992010697.JPEG

1695992037400.JPEG

1695991950869.JPEG

Змінено користувачем allanek
  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У них були чудові серії, я досі жалкую що не купила їх кота.... були розписні фігуоки, також без повторів з двома фігурними фаберже))

От до речі добре що згадала, зашла в інет коти ще продаються, але треба пошукати того старого ( закреслено) вінтажного

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не знаю чи працюють зараз в Епіцентрах на Полярній та Почайній кафешки "Львівськи пляцкі". Якщо працюють, то львівська кераміка там продавалась. Зателефонуй до Епіцентра та запитай, хто знає, де можеш, зненацька , знайти того кота.

Змінено користувачем allanek
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скажіть будь ласка, як ви зберігаєте воду для технічних потреб щоб не завітала? Минулої зими зимували ще в квартирі. Водопровідна вода зберігалася на балконі в бочці декілька місяців хоч би що. Напевно через те що вона хлорована. А як бути з водою зі скважини? Вона швидко зеленіє. Не знаю, може через те що тепло ще в гаражі, зимою довше зберігатиметься. Зливати і свіжу набирати з бочки на 60л.не надто зручно. Може щось додати в неї? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З осмоса набирайте, 60л за день можливо націдити, а потім хоть кофе пий. Я зазвичай тримаю дві баклажки по 6л, використовую як гантелі, але буває і за призначенням

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Люби пляшки з ручками ( в мене по 2 літра були под технічну воду, воні чудово вмещались в санвузле вздовж стіни. Це була суто технічна вода якій більше потрібно для бачка, аніж для рук . В ту що для бачка в бутилку капала краплю Доместоса. Бутилкі с ознаками замутненія, міняла на нови, такой тари обично вистачає на даремну заміну.

Для рук, ліца , просто міняла , взимку неделю в мене точно стоялі, Но ми часто використовували генератор. Коли вдень не було світла, то с заходу сонця  завжди почінал працювать генератор, тоді запас води поповнювался. Працювали насос і пралка с посудомойка по черзі. Тому я не тримала запас великій, бо основна вода пійде на посуд. Взагалі то в мене колодязь, і озеро. Можу води будь якой і без світла добить, но такі леніво було кудись бігти. 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 28.09.2023 в 23:00, voglya сказал:

Панянки, а вам тревоги мерекаються? Який раз вже ніби чую (в будинку, за закритими ставнями), а у додатку подивлюсь (чи на вулицю вийду послухати ) - нема тривоги...

І око знов сіпаєцця... Мабуть мій організм хоче В6, В12. Порадьте, будь ласка, ви які енергоносії вживаєте? Я зазвичай обмежувалась неуробексом чи допельгерцем, але ж хочецця бути в трЕнді...

Я трохи з запізненням, але пораджу те, що пройшла на власному досвіді. У мене з віком чомусь перестали засвоюватися вітаміни групи В. Від цього були серйозні проблеми і ніхто з лікарів не міг зрозуміти що воно. Допоки я сама не сходила до онколога. Вона на мене подивилася і почала сміятися, каже: оце ви дійшли аж до мене, невже ніхто не зміг поставити діагноз?

До діла. Коли ми дуже нервуємо, знаходимось постійно в тривожному стані, у нас в організмі згорають вітаміни групи В. Згорання цих вітамінів призводить до розгойдування нервової системи. Водночас розгойдування нервової системи призводить до згорання вітамінів В. Замкнуте коло.

Тому пити одні лише вітаміни не достатньо. Якщо встановлена нехватка групи В і ви нервуєте, то пропивають курс вітаміни+заспокійливе. Заспокійливе має бути таким, яке вас "стабілізує", але не вирубить. Отже, валеріани недостатньо. Це мають бути ноотропи. Моє лікування було таким: 10 днів уколів вітаміну В + Ноотрофен, або Біфрен, або Кватрекс (це все майже одне те саме). І лише після 10 днів уколів мене перевели на таблетки, які треба було пити ще 3 місяці.

То в кого є дійсно серйозний тривожний стан, закидатися чимось самостійно не бажано. Треба консультація лікаря

Змінено користувачем Nic-олаевна
  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щодо сирен, то вони у нас майже не вимикаються. З 10 сирен що у нас лунають, 9 - це чисто наша Сумська область. Я зараз при кожній сирені звертаю увагу де саме зараз тривога, бо дитина в Києві, то я більше переймаюсь за дитину.

Як ми їм морально протистоїм? А ніяк. Як робили свої справи так і робимо. Не можна 6 разів на день бігати в укриття і сидіти там по 1-2 годині. Буває, все чуємо, але теж прислухаємось що летить і звідки вибухає. Я собі поставила таку установку: від ракети не втечеш, а от оті нелюди, що знущалися над людьми, отих я боюсь.

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, Nic-олаевна сказал:

Я трохи з запізненням, але пораджу те, що пройшла на власному досвіді. У мене з віком чомусь перестали засвоюватися вітаміни групи В. Від цього були серйозні проблеми і ніхто з лікарів не міг зрозуміти що воно. Допоки я сама не сходила до онколога. Вона на мене подивилася і почала сміятися, каже: оце ви дійшли аж до мене, невже ніхто не зміг поставити діагноз?

До діла. Коли ми дуже нервуємо, знаходимось постійно в тривожному стані, у нас в організмі згорають вітаміни групи В. Згорання цих вітамінів призводить до розгойдування нервової системи. Водночас розгойдування нервової системи призводить до згорання вітамінів В. Замкнуте коло.

Тому пити одні лише вітаміни не достатньо. Якщо встановлена нехватка групи В і ви нервуєте, то пропивають курс вітаміни+заспокійливе. Заспокійливе має бути таким, яке вас "стабілізує", але не вирубить. Отже, валеріани недостатньо. Це мають бути ноотропи. Моє лікування було таким: 10 днів уколів вітаміну В + Ноотрофен, або Біфрен, або Кватрекс (це все майже одне те саме). І лише після 10 днів уколів мене перевели на таблетки, які треба було пити ще 3 місяці.

То в кого є дійсно серйозний тривожний стан, закидатися чимось самостійно не бажано. Треба консультація лікаря

Дякую за пораду. А як Ви дійшли такого висновку? Якісь аналізи здавали? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 29.09.2023 в 13:30, irina1969 сказал:

це чайник, по формі як праска...Львівський керамічний завод колись випускав, а я колись збирала чайники

 

Чайники збирали,а керамiчний посуд для пляшок з "бальзамом" не знайшли?..)

Е такi cпец-блоки з керамiки для зберiганя вина -"пляшок", для пiдтримки постiйноi температури, що важливо для вина. 

image (19).png

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, voglya сказал:

Дякую за пораду. А як Ви дійшли такого висновку? Якісь аналізи здавали? 

Почала шукати причину, чому у мене в роті німіє язик і на ньому майже на 50% поверхні червона пляма, на поверхні якої відсутній рельєф, що притаманний язику.

Аналізи навіть не довелося здавати, бо всі лікарі, до яких я зверталась, говорили що це не їх профіль і відправляли мене до наступного лікаря. Оскільки мені це дуже не подобалось, то за власним бажанням і за рекомендацією свого сімейного лікаря пішла до онколога, щоб взяти соскоб на аналіз. А онколог подивилась і сказала що навіть соскоб не братиме, бо це вітаміни. І таки після 10 днів уколів пляма почала затягуватись, а згодом і зовсім пропала. Тепер раз на пів року я пропиваю звичайний Неуробекс Тева десь днів 7-10 для профілактики. Іноді навіть можу додати заспокійливе, якщо багато нервувала. Один раз пропустила і одразу відчула початок процесу - оніміння язика.

Я думаю що це моя така реакція, або дійсно не вистачає вітаміну уже в важкій формі 

Змінено користувачем Nic-олаевна
  • Лайк 1
  • Дякую 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...