Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Процесс жизни в частном доме.

Nic-олаевна

Рекомендовані повідомлення

11 часов назад, Nic-олаевна сказал:

Тому пити одні лише вітаміни не достатньо. Якщо встановлена нехватка групи В і ви нервуєте, то пропивають курс вітаміни+заспокійливе. Заспокійливе має бути таким, яке вас "стабілізує", але не вирубить. Отже, валеріани недостатньо. Це мають бути ноотропи. Моє лікування було таким: 10 днів уколів вітаміну В + Ноотрофен, або Біфрен, або Кватрекс (це все майже одне те саме). І лише після 10 днів уколів мене перевели на таблетки, які треба було пити ще 3 місяці.

То в кого є дійсно серйозний тривожний стан, закидатися чимось самостійно не бажано. Треба консультація лікаря

Осьо Вам шо кололи?

Дякую, лікарю! )))

Змінено користувачем voglya
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, voglya сказал:

Осьо Вам шо кололи?

Якщо не помиляюсь, то це була Мільгама.

Тільки попереджаю, що на деякі вітаміни В може бути алергія. У мене трохи було, особливо від уколів, хоча я не алергик

Змінено користувачем Nic-олаевна
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вчора купував Магне В6, а провізор мені пропонує якийсь магне експрес, питаю навіщо він? 

Каже, що краще допомагає справитись зі стресом і тд, кажу та мені для іншого, знов судоми повернулись. )

Мабуть тому, що зараз бетоную то багато навколішках стою на сирому, але буду знати, що він ще й від стресу. :grin:

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, Фрай сказав:

але буду знати, що він ще й від стресу. :grin:

"Комбінація декількох нижчезазначених симптомів може свідчити про недостатність магнію в організмі:

підвищена збудливість, дратівливість, тривожність, минуща слабкість, незначні порушення сну;

ознаки тривожності, такі як шлунково-кишкові спазми або підсилене серцебиття (при відсутності серцевих захворювань);

м’язові судоми, відчуття поколювання.

Призначення магнію може допомогти зменшити чи усунути ці симптоми.

Якщо через місяць застосування лікарського засобу симптоми не зменшуються, продовження лікування є недоцільним." (с)

Якщо порівняти з рослинами, то вони теж стресують, якщо їм не вистачає магнію, бо  ми такі самі "рослини" :classic_smile:

img_original_0.webp

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Принимайте мультивитамины и будет вам счастье)

Я такое потребляю:

spacer.png

Для дам)

spacer.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Когда-то мне один мудрый врач, еще и ученый заметил абы я не злоупотреблял всякой химией и не гробил свой организм, я тогда покупал витаминку С, такие большие таблетки, а ел пищу в которой много этого самого витамина.

Что-то там связано с усваимостью препаратов организмом и выводе из него, уже не помню, но следовал наставлению.

Вот с магнием плохо, пробовал грызть, только зубы поломал. )))

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 хвилини тому, Фрай сказав:

Вот с магнием плохо, пробовал грызть, только зубы поломал. )))

Як це?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я взагалі не відчуваю ніякого ефекту від вітамінів чи бадів. Що приймаю, що ні,  мені однаково. Думала темну пору року легше переноситиму вживаючи вітамін Д. Але ні, так само почуваюся фігово)) А от тільки декілька сонячних днів підряд серед зими і я оживаю) З омегою те саме, можу півроку безперервно приймати хорошу норвезьку, а можу не приймати і мені однаково. Ні на шкірі, ні на нігтях чи волоссю якоїсь різниці не помічаю. 

Змінено користувачем Yull
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, allanek сказал:
3 часа назад, Фрай сказал:

Вот с магнием плохо, пробовал грызть, только зубы поломал. )))

Як це?

Та твердий, зараза.

Жартую, згадав як у шкільній роздягальні тирили гачки для одягу з магнію та пиляли на вибухові пакети, горить шикарно.  ))

А якщо серйозно то за допомогою Магне В6 дійсно майже забув за судоми у ногах, а порадила колись давно подружка, за що вдячний безмежно, біль скажений. (

  • Лайк 4
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Фрай сказав:

майже забув за судоми у ногах

 Раз в нас тут щось схоже на "вилікуй себе сам",  то можна розлогіше? Бо в мене, іноді, коліна крутить до отих судом, про які ви кажете. Що пили та яким курсом?

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У вас то інше, на те я не дуже звертаю уваги, а судоми то по іншому судорги, чи вдень чи частіше вночі при намаганні простягнути ногу або випростати раптом камʼяніють мʼязи і гострий біль так пронизує всю ногу, іноді навіть кричиш, а нічого зробити не можеш.

Колеш мʼязи голкою, бʼєш доки біль не відпустить, не порівняти з тим, що на погоду. (Мабуть то армія боком виходить)

Порадила дівчинка, чомусь послухав і не пошкодував, якось так вийшло, що надовго забув, аж доки відома у Києві масажистка не «розпакувала» знову.

то я звично за Магне і є результат.

IMG_1244.thumb.jpeg.78c01f4db68be5c4a905c49106a07e8d.jpeg

Мій курс місяць тричі на день по дві пігулки.

IMG_1245.thumb.jpeg.a1738348b26e240394462c60717df3c9.jpeg

  • Лайк 1
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 часов назад, allanek сказал:

 Раз в нас тут щось схоже на "вилікуй себе сам",  то можна розлогіше? Бо в мене, іноді, коліна крутить до отих судом, про які ви кажете. Що пили та яким курсом?

 

помітив що судоми бувають після тривалого фізичного чи нервового перевантаження. мені, як виникне раз, достатньо пару днів нерегулярно "антисудомні" таблетки і забуваю за цю фігню на рік. там магній, калій та вітаміни у складі. зараз ось таке валяється tabletki.ua/uk/Магний-судороги-медивит/1042296/ - подивився я там 4 штуки зїв всього в пластинці, і вже рік валяється.

але фрай правильно написав, коліна то може сустави. а судоми - це м'язи.

 

Змінено користувачем newbee2020
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Людонькі, скажіть будь ласка хто робить /робив Сheck-up (  Повне медичне обстеження) ?

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, irina1969 сказал:

Людонькі, скажіть будь ласка хто робить /робив Сheck-up (  Повне медичне обстеження) ?

коли довго хворієш, то це постійний процес. починаючи з аналізів, обстежень та діагностики, закінчуючи консультаціями профільних спеціалістів.

спочатку треба знайти нормального базового лікаря, який буде з вами працювати.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

41 хвилину тому, newbee2020 сказав:

але фрай правильно написав, коліна то може сустави. а судоми - це м'язи.

Так, коліна то суглоби, але їх так викручує, що ноги судомами хватає. Ось це малось на увазі, тому і запитала , що йому допомогло.

Мене коліно ще з часів студентських років почало турбувати. Дуже тяжко було висидіти пару, бо починало пекти, наче розжарену пательню до того коліна приклали. Про лікування тоді не думалось, але прийшов час відплати(

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 01.10.2023 в 10:24, DimaF сказал:

Принимайте мультивитамины и будет вам счастье)

Я такое потребляю:

Это мультивитамины Амерыко -"Аmway"?.. Их можно свободно у нас купить?.. Я знаю одного приятеля,(он из "секты" эмвейщиков -брюликовых) так он за обедом закидывал пригоршню этих таблеток -Amway (по 6 шт.) 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, irina1969 сказал:

Людонькі, скажіть будь ласка хто робить /робив Сheck-up (  Повне медичне обстеження) ?

У нас по місту пропонують типо комп'ютерного обстеження з діагнозом одразу. Ніколи в таке не ходила, бо не дуже довіряю. А обійти всіх лікарів і здати всі аналізи, то ще той квест. Але пройти толкове обстеження не завадить нікому 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, allanek сказал:

 

Мене коліно ще з часів студентських років почало турбувати. Дуже тяжко було висидіти пару, бо починало пекти, наче розжарену пательню до того коліна приклали. Про лікування тоді не думалось, але прийшов час відплати(

 

І ви з того часу так і не обстежили коліно? 

Я чому питаю, бо у мене теж стали боліти коліна і лікті. Коліна то ще через раз, а от лікті вночі не знаю куди покласти. Їх не крутить, вони саме болять. Ніяк не наважусь кудись сходити, бо не знаю з кого починати. Сімейний, ортопед, хірург...хто? І яке обстеження вони можуть призначити?

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, volkoff сказал:

Это мультивитамины Амерыко -"Аmway"?.. Их можно свободно у нас купить?.. Я знаю одного приятеля,(он из "секты" эмвейщиков -брюликовых) так он за обедом закидывал пригоршню этих таблеток -Amway (по 6 шт.) 

 

І сильно йому допомагає? Здоровий-прездоровий?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Nic-олаевна сказав:

І ви з того часу так і не обстежили коліно

Так, не обстежила. Я, навіть, зараз, не іду до лікаря. Це погано, але як є. Ні, брешу. Колись знайома , в якої теж була така сама проблема, вмовила обстежитись в клиниці при універі фізкультури. Вони спеціалізуються на кістках та суглобах, бо спортсменів ставлять на ноги. Навіть на ін'єкції в коліно погодилась. Ефект мав тимчасову дію, через кілька років все повернулось. Другий раз не піду. 

2 години тому, Nic-олаевна сказав:

Ніяк не наважусь кудись сходити, бо не знаю з кого починати

Вам до ортопеда. Але зараз, наче, все через сімейного лікаря робиться. Спершу до сімейного, він дасть направлення до ортопеда. І ще не зайве буде піти на прийом до невропатолога, щоб розуміти, що то в вас не яке небудь защемлення.

Але це не точно, бо я договір з сімейним оформила перед самою війною і більше не ходила до нього. 

 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, volkoff сказал:

Это мультивитамины Амерыко -"Аmway"?.. Их можно свободно у нас купить?.. Я знаю одного приятеля,(он из "секты" эмвейщиков -брюликовых) так он за обедом закидывал пригоршню этих таблеток -Amway (по 6 шт.) 

 

У вас со зрением проблемы?

Там указан производитель....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А я про кераміку))

 Всі знають про "півника з Бородянки", якого разом зі шафкою передали в музей революції Гідності

я хочу розказати про іншого півника з Мощуна...його знайшли вщент зруйнованому будинку(( обгорілого, але вцілілого

 в Україні завжди була дужа сильна школа керамістів і не просто приватних а тих, хто працював на підприємствах....Валерій та Надія Протор’єви ( автори Півника) працювали на Васильківському майоликовому заводі і  іх казкова серія " Добрі звірі" мені особисто дуже подобається, і до речі коштує зараз непогано так,так що не поспішайте викидати " стару, совЄцьку кераміку"

 

 

 

382452184_1031990648228404_2321397203334483318_n.jpg

382065886_10230966164672969_1218923357797037980_n.jpg

  • Лайк 1
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я в себе помітив, що крутить ноги коли довго не ходиш, а коліна почали боліти коли вже геть стали погані деякі сідничні м'язи і задньої поверхні стегна

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

59 минут назад, normal сказал:

Я в себе помітив, що крутить ноги коли довго не ходиш, а коліна почали боліти коли вже геть стали погані деякі сідничні м'язи і задньої поверхні стегна

потрібен постійний рух. мені лікар теж сказав - жодні ліки тобі не допоможуть без руху. якби себе не почував, за будь-якої погоди вставай та іди. наводив приклад собачників )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, normal сказав:

що крутить ноги коли довго не ходиш, а коліна почали боліти коли вже геть стали погані деякі сідничні м'язи і задньої поверхні стегна

Коли почала бігати, то біль в колінах стала настільки нестерпною, що прийшлось лежати в постелі кілька днів. Лікар потім мені сказав, що біг, то не найкращий вибір для коліна.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...