Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Могу ли я не имея опыта в стройке построить дом?

Max Power

Рекомендовані повідомлення

у порівнянні з 1/3 закладених "на сюрпризи"

 

так,але за символічну плату буде символічний технагляд.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я свой первый строительный опыт получил, когда в 20 лет построил пристройку к дому, где жили родители. Знаний и опыта - ноль. Интернета не было. Было только желание и руки. Из инструментов - мастерок, деревянный уровень, молоток и старое корыто. Когда выложил стены, сосед привёл ко мне бригаду, которая строила ему дом и спросил их, почему у меня, взявшего впервые в руки мастерок, стены положены лучше, чем у них, "профессионалов".
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так,але за символічну плату буде символічний технагляд.

Добре, замініть "символічну" на "адекватну", "достойну" етц - суть не міняється

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

цена вопроса?

латыши наверное по технологии строят, не косячат и не воруют?

 

Дом с участком под Ригой получился равным по цене хорошей квартиры в Риге. Латвия 30 лет назад приняла решение жить по европейски, поэтому там если косячат, то самую малость )))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

поэтому

поэтому иностранный опыт к нам не применим.

 

если бы я жил в штатах и пропорционально зарабатывал, то у меня бы и мысли не было самому чем-то заниматься - нанял строителей, они по проекту и технологиям все сделали и я через год заехал ибо мой труд там стоит в несколько раз дороже чем их в час...

 

а у нас... я не знаю тех, кому можно доверить к комплексе. только по видам работ...

 

З.Ы. по смете я бы сразу умножал на два ибо что-то внезапно, а что-то получше и понеслась...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:)

от 40 до 50 разница 10 куе....

 

Уж вы то точно знаете, что 10куе на стройке растворяются чудесным образом и незаметно...И даже без помощи прораба, который такие фокусы вообще на бис исполняет... Мне раньше при прочтении откровений других застройщиков, что коробка это даже не треть всех расходов на готовое домохозяйство делалось смешно. Ну думаю - это у вас так, а я найду где пропетлять. В итоге у меня коробка уже около трети общего бюджета (стоимости участка и коммуникаций вообще выношу за скобки) и так как до окончания по моим прикидкам ещё где-то 15куе, то процентный вес коробки в общих расходах ещё уменьшится...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та все там нормально, з фото відео фіксацією всього процесу. Та що там з фіксацією - можна в режимі онлайн спостерігати за будівництвом, сидячи в офісі/дома

 

 

Під відеофіксацію для замовника онлайн-задрота якусь подляну зробити навіть цікавіше може бути. так сказати, навіть спровокувати може...

Звичайно потрібна фіксація прихованих робіт, перевірка наявності тверезих людей на об'єкті. Але посекундний моніторинг точно нічого путнього не дасть. Є така гарна приказка. "Дурню половину роботи не показують". Тому для такого контролю краще все-таки технагляд.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тому для такого контролю краще все-таки технагляд.

Це і є один із елементів технагляду.

Зараз 100% забудовників використовують камери, навіть не для замовника

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

За плату наймається спеціаліст, який розуміє куди дивитись - тех нагляд, і коштує він точно не 1/3 будівництва. Але це так, розмови, хто схоче - знайде спосіб проконтролювати якість.

 

Это ваше предположение или имеете личный опыт?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так как до окончания по моим прикидкам ещё где-то 15ку

Помножте на три як для оптимістичного розрахунку, але краще на п"ять.

 

Добавлено через 1 минуту

Это ваше предположение или имеете личный опыт?

 

Виключно власний досвід. У вас є заперечення? На чоту засновані?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спеціалізована фірма в наших реаліях-це вуйки з полонини , як ви виразились, якими керують підприємливі бізнесмени. Є виключення, за які звісно додатково заплатить замовник.

Тому не варто ідеалізовувати спеціалізовані фірми в українських реаліях

 

о це і є сама пІчаль:lol::lol:

 

Добавлено через 11 минут

Живу в доме 12 лет. Пару месяцев назад промониторила новострои в Киеве с целью поменять сыну квартиру на квартиру в новом доме с паркингом. Мама дорогая, я в шоке, все, как вы описали плюс еще куча денег за парко место. Теперь в раздумьях - имею богатый опыт и знания в покупке земли, построила несколько домов и понимаю, что самый лучший вариант искать соинвестора для строительства дуплекса в Киеве.

 

По вашим вопросам отвечу так. Идеальный вариант - найти участок, под него сделать проект и нанять фирму с опытом строительства. Следила недавно на одном форуме за стройкой финского каркасного дома в Риге латышской фирмой. Все технологии - самые современные, тепловой насос Панасоник "воздух-вода" на температуру -28, рекуперация. Максимальный расход денег зимой на отопление, горячую воду и вентиляцию - 60 евро в месяц. Завидую тем, кто только собирается строить себе дом, главное, найти правильное решение и исполнителей.

я до сих пір не в їхав,яка мега єкономія в цих дуплах на двох си трьох??

ну одна стінка загальна з одною стороною фундамента? ну може пару тисяч гривень на документації, світло все одно різні договори, газ-різні проекти. свердловина на на трьох... дай бог, щоб дебіту хватило..

якщо ти робиш собі будинок, то наче це твоя територія, твій і тільки твій дім, де за стінкою ніхто не оре, потім скільки спільних питань може виникнути в майбутньому, де один співласник скаже: мені плювати і все,робіть що хочете ...і ще куча питань, де ти постійно залежний від 2-3. потім, продати може взагаліі неадекватам..

чому,якщо вже ти вибираєш приватний сектор ти лізеш майже в ту ж кабалу ,що і квартира, тільки місця на паркінг більше та головних болей в 10 раз більше???

і по поводу 60 евро за опалення воду і тп. може треба починати з того, скільки цей насос буде відбиватися? якщо дім не великий , то і за електируку можна платити 60 евро, тільки котел буде коштувати 8000 грн не потребуючий 10 років ніякої профілактики практично. а якщо да, то заміна тенів..

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я до сих пір не в їхав,яка мега єкономія в цих дуплах на двох си трьох??

В земле. Дом на трёх сотках не построишь, а дуплекс на шести - вполне (если утрировать). В ближайших пригородах Киева до 5-7 К за сотку просят.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

чому,якщо вже ти вибираєш приватний сектор

безпека. уяви тебе немає 2-3 тижні. з сусіднього будинку все винесуть, а сусід і знати не буде. а як наприклад з кумом на двох брати, то і веселіше і подивиться за твоїм...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Помножте на три як для оптимістичного розрахунку, але краще на п"ять....

 

Т.е. вы лучше меня знаете список моих оставшихся хотелок? Ну, как скаажите...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В земле. Дом на трёх сотках не построишь, а дуплекс на шести - вполне (если утрировать). В ближайших пригородах Киева до 5-7 К за сотку просят.

 

то для мене то точно не дім тоді.:)

на 6 сотках ще можна зробити дім ,якийсь двір і тп одному, але 10 краще. на 6 для двох\трьох, -це квартира2, тільки з парковкою дійсно і клумбочкою

 

Добавлено через 3 минуты

безпека. уяви тебе немає 2-3 тижні. з сусіднього будинку все винесуть, а сусід і знати не буде. а як наприклад з кумом на двох брати, то і веселіше і подивиться за твоїм...

 

в нас тут собаки оруть,як тільки шорох любий чують по двору навіть сусідньому. мінус- херово спати.

кум сьогодні кум, а через 15 років в людини бувають такі зміни, що сам не розумієш,як така добра людина може стати таким мудаком...тому дім на двох-це як жінка чи машина на двох

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гривен или долларов ?
Можно конечно и гривен. Но в поле. Без коммуникаций, сельхозназначения и далеко.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

кум сьогодні кум, а через 15 років в людини бувають такі зміни, що сам не розумієш,як така добра людина може стати таким мудаком...

 

що є то є...

 

але я просто коментую чому такий формат має право на існування. а комусь він взагалі оптимальний. старим взагалі веселіше з сусідами, а вийти з хати набагато легше ніж навіть з першого поверху багатоповерхівки сходами...

 

а ще це може бути ідеальним варіантом на вихідні...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Т.е. вы лучше меня знаете список моих оставшихся хотелок? Ну, как скаажите...

 

Ой! Це ви про себе? Тоді, звісно, що мноежте на 20 або 30 множити. Різниці немає. Мені чомусь здалося що ви про загал. Я навіть не міг думати про те, що хтось замість одного бутерброду бажає 200, хоча, підсвідомо, і розуміє що зїсти неспроможний.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Що саме, уточніть

 

"За плату наймається спеціаліст, який розуміє куди дивитись" - вы нанимали такого cпециалиста?

В какую сумму он обошёлся?

Чем всё закончилось?

Какой уровень собственных знаний у вас был на тот момент?

 

Добавлено через 46 секунд

Виключно власний досвід. У вас є заперечення? На чоту засновані?

К вам нет ни каких возражений.

Вопрос вообще не вам был адресован

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"За плату наймається спеціаліст, який розуміє куди дивитись" - вы нанимали такого cпециалиста?

В какую сумму он обошёлся?

 

Зазвичай до трьох відсотків. Це сертифікований фахівець, який відповідає своїм сертифікатом та несе адміністративну та навіть карну відповідальність.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ой! Це ви про себе? Тоді, звісно, що мноежте на 20 або 30 множити. Різниці немає. Мені чомусь здалося що ви про загал. Я навіть не міг думати про те, що хтось замість одного бутерброду бажає 200, хоча, підсвідомо, і розуміє що зїсти неспроможний.

 

Слушайте, я уважаю людей с альтернативной логикой, но предпочитаю держаться от них подальше. Давайте на этом станем игнорить друг друга.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зазвичай до трьох відсотків. Це сертифікований фахівець, який відповідає своїм сертифікатом та несе адміністративну та навіть карну відповідальність.

 

Это в теории.

 

А на практике коттеджного малоэтажного строительства как дело обстоит?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Слушайте, я уважаю людей с альтернативной логикой, но предпочитаю держаться от них подальше. Давайте на этом станем игнорить друг друга.

не горячитесь.

речь о том,что на грамотно спланированном строительстве не может бесследно пропасть 10 куе.:)

тем более речь шла о этапе возведения коробки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...