Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Могу ли я не имея опыта в стройке построить дом?

Max Power

Рекомендовані повідомлення

@Max Power, Найгірша порада, яку можуть вам дати стосовно будівництва будинку це запевнити, що реально вписатись в 400-500 дол за квадрат, бо у когось вийшло вписатись, не розуміючи ні вашого стилю життя, ні ваших бажань, ні можливого доступу до комунікацій на ділянці...

 

Цілком ймовірно, що на одній зі стадій ви будете в себе питати:" що я роблю не так?чому вже перевищив цю цифру, а ще до вселення далеко", таких кейсів я зустрічав десятки...

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Продолжая тему, почему вообще появляются мысли именно о постройке.

Недавно смотрел дуплекс, вот фото просто проема для внутикомнотной двери.

Я , конечно, не эксперт, но разве арматура не должна быть забетонирована? У меня есть сомнения на счет того, что вся эта конструкция не рухнет. Ну и какие то уж очень тонкие стены , такое впечатление, что газоблок самый дешевый на вид.

683511298_Screenshot2021-04-11at21_00_19.thumb.png.39595276a3de51f4b6124a9b3438fb76.png

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мой опыт:

Участок купили 23.05.2020 с фундаментом и забором. На этот момент в работе уже был проект.

В начале июня начали общестрой. Его весь от плиты чернового пола до кладки прошли с одной бригадой.

Дальше - кровля, утепление, штукатурка, отопление, забор, тротуарка, барбекю, терраса, отделка - все разные бригады.

Каждый день вечер начинался и заканчивался изучением вопроса текущего этапа с помощью форумов, гугла.

В начале мая 2021 запланирован переезд.

Все реально)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Продолжая тему, почему вообще появляются мысли именно о постройке.

Недавно смотрел дуплекс, вот фото просто проема для внутикомнотной двери.

Я , конечно, не эксперт, но разве арматура не должна быть забетонирована? У меня есть сомнения на счет того, что вся эта конструкция не рухнет. Ну и какие то уж очень тонкие стены , такое впечатление, что газоблок самый дешевый на вид.

так еще ж обои будут))) Видел такие перемычки даже в новострое в ЖК в киевской области, также удивился. Есть нормы на допустимое соотношение высоты стены к ширине, и длины стены к ширине. При толщине 120 мм длина может быть до 8 метров.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...Я , конечно, не эксперт, но разве арматура не должна быть забетонирована? У меня есть сомнения на счет того, что вся эта конструкция не рухнет. Ну и какие то уж очень тонкие стены , такое впечатление, что газоблок самый дешевый на вид.

 

В данном случае арматура является перемычкой для ГБ 100мм и таки должна быть именно снаружи... Нагрузку от пары рядов блоков над ней она выдержит.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Продолжая тему, почему вообще появляются мысли именно о постройке.

Недавно смотрел дуплекс, вот фото просто проема для внутикомнотной двери.

Я , конечно, не эксперт, но разве арматура не должна быть забетонирована? У меня есть сомнения на счет того, что вся эта конструкция не рухнет. Ну и какие то уж очень тонкие стены , такое впечатление, что газоблок самый дешевый на вид.

 

на фото незамутненное чистое жлобство.

арматура то выдержит,но 100 мм - это ущербное дно,унылое гуано. ,газоблок держится на злосчастной арматуре на соплях,шов по проему не должен был так совпадать да еще и замазали клеем какой форшмак стремный.

да и оконный профил опентек помоему тоже дешевый трешняк какой-то...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Продолжая тему, почему вообще появляются мысли именно о постройке.

Недавно смотрел дуплекс, вот фото просто проема для внутикомнотной двери.

Я , конечно, не эксперт, но разве арматура не должна быть забетонирована? У меня есть сомнения на счет того, что вся эта конструкция не рухнет. Ну и какие то уж очень тонкие стены , такое впечатление, что газоблок самый дешевый на вид.

Ті "тонкі" стіни ще й вас переживуть

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

з такими стінами власна квартира перетворюється майже на комуналку: чутно все, про що розмовляють сусіди!!!

 

Що до арматури - краще було б з'єднати кілька блоків клей-піною, була б "цільна" перемичка.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я кстати, посмотрел пару видосов и везде межкомнатные стены где то по 100 мм , те тонкие. Не знаю нормально ли это, на как по мне , кажется для звукоизоляции, как минимум все слышно.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в багатьох новобудовах міжкімнатні стіни товщиною 100 мм .

Виконувати їх більш товстими - не рентабельно для забудовника: збільшуються витрати на матеріали, та зменшується корисна площа приміщення. в масштабах однієї квартири різниця в площі буде не велика, але в масштабах всього багатоповерхового будинку може набігти на ще одну, чи навіть кілька, додаткову квартиру.

 

при переплануванні іноді доводиться використовувати ГБ товщиною 100 мм - але це вже вирішує сам власник

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А рядова цегла на ребро не підходить? :lol:

 

Після штукатурки арматура зрізається, ставиться лутка з дверима, лиштва - і ви ніколи не згадаєте про ту арматуру, як і про товщину стіни.

 

 

З.і. якщо це дуплекс то зазвичай перегородка між частинами - несуща стіна, вона не 100 мм.

А в межах однієї сім'ї звукоізоляція не принципова.

Все є у ДБН

 

З і.з.і. тема нагадує пошук халату з перламутровими гудзиками

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Многие писали, что нужно самому образовываться на этой стези, а кто может сказать с чего лучше начинать? С фундамента, с материалов , как понять где начало? Есть ли какие -то азы, без которых не понять все остальное?
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...а Вы пойдите на пару лет подсобником на стройку, начните с бригады бетонщиков... и опыт будет, и промывка мозгов)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Многие писали, что нужно самому образовываться на этой стези, а кто может сказать с чего лучше начинать? С фундамента, с материалов , как понять где начало? Есть ли какие -то азы, без которых не понять все остальное?

 

почніть з аналізу існуючих "технологій та видів" будівництва:

які бувають фундаменти (УШП, стрічново-монолітний, свайний...)

види технологій зведення стін (каркас, цегла, газоблок, керамоблок...)

які бувають перекриття....

покрівельні матеріали...

 

на початку поглиблюватись сильно не слід, а намагатись зрозуміти переваги чи недоліки кожного виду.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а кто может сказать с чего лучше начинать? С фундамента, с материалов , как понять где начало? Есть ли какие -то азы, без которых не понять все остальное?

 

Начать лучше со всего. Поищите и просмотрите какие-то видеоролики "как строится дом", чтобы понять из каких этапов состоит и в какой последовательности проводится данное мероприятие...

Почитайте какую-нибудь ерунду вроде несуществующего ДБН В.2.2-Х-20ХХ "Будинки одноквартирні" для общего развития.

 

Если есть в планах быть прорабом, то "фундаменты и материалы" придётся изучать основательно. В ином случае — пусть вам наёмные специалисты объясняют что к чему. Всё равно профессиональным архитектором/инженером/прорабом/строителем вы не станете не построив хоть бы один дом. А излишняя "затеоретизированность" от этих ваших интернетов будет только мешать.

 

P.S. Нет никаких "азов". Вам всё надо будет — все общестроительные работы.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Начать лучше со всего. Поищите и просмотрите какие-то видеоролики "как строится дом", чтобы понять из каких этапов состоит и в какой последовательности проводится данное мероприятие...

Почитайте какую-нибудь ерунду вроде несуществующего ДБН В.2.2-Х-20ХХ "Будинки одноквартирні" для общего развития.

 

Если есть в планах быть прорабом, то "фундаменты и материалы" придётся изучать основательно. В ином случае — пусть вам наёмные специалисты объясняют что к чему. Всё равно профессиональным архитектором/инженером/прорабом/строителем вы не станете не построив хоть бы один дом. А излишняя "затеоретизированность" от этих ваших интернетов будет только мешать.

 

P.S. Нет никаких "азов". Вам всё надо будет — все общестроительные работы.

 

Читати стандарти, навіть не маючи загального уявлення, про процеси, що в них описані - дурна справа.

"Азы" - є будь-де.

яку роботу змушують виконувати різнороба в його перший день на будівництві? спочатку він, виконує важку роботу (принеси цеглу, принеси пісок...). а вже потім поступово довіряють більш "складну" роботу: зробити розчин для кладки, в'язати арматуру...

все поступово, в залежності від кваліфікації.

 

що до відео - гарна ідея. подивитись, хто як будувався, а вже потім шукати більш детальну інформацію про кожному з етапів.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

яку роботу змушують виконувати різнороба в його перший день на будівництві?

Хмм... Есть же разница, что делает в первый день на стройке разнорабочий и что делает в первый день на стройке заказчик? :beer:

Если имеете представление об "азах частного застройщика" — пожалуйста, подсказывайте ТС'у. Я не знаю об этом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

с чего лучше начинать?

...

как понять где начало? Есть ли какие -то азы, без которых не понять все остальное?

Лично я после переезда в дом для себя ответы на эти вопросы специально записал.

На всякий случай, чтобы не забыть, вдруг еще пригодятся.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я кстати, посмотрел пару видосов и везде межкомнатные стены где то по 100 мм , те тонкие. Не знаю нормально ли это, на как по мне , кажется для звукоизоляции, как минимум все слышно.

 

Давайте я з досвіду скажу.

У мене в квартирі між спальнею і вітальнею якраз з 10 см газоблоку.

 

Так от я спокійно можу дивитись вночі телевізор звичайно на не височенній гучності, поки дружина спить, телевізор висить по суті в 20 - 30 см від голови дружини через стінку.

Ніякого дискомфорту, хоча спить вона досить чутко.

 

А от ванни і санвузли я не раджу відмежовувати від спальні таким газоблоком, бо шум води в стіні чітко чути в спальні. Бажано цегла і плюс не роззміщувати на цій стіні сантехнічних приладів.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хмм... Есть же разница, что делает в первый день на стройке разнорабочий и что делает в первый день на стройке заказчик? :beer:

Если имеете представление об "азах частного застройщика" — пожалуйста, подсказывайте ТС'у. Я не знаю об этом.

 

Наскільки я розумію, Ви працюєте з електрикою.

Ви ж можете дати кілька порад, з чого почати "знайомство" з електричними системами будинку чи квартири?

Так це і будуть основи, без знання яких, вести розмову про цю систему буде неможливо.

 

Для початку можна подивитись на YouTube

My galaxy, Терехов- це з наших.

З "не нашого" : Строй хлам, Строй и Живи...

Почнете дивитись ці канали- YouTube підтягне подібні.

 

З літератури- нічого порадити не можу, окрім розділу "как мы строились" з данного форуму.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я бы к ютубу подходил осторожней. Начинал бы с форума. Тут откровенно глупые утверждения прокомментирую другие участники и у неподготовленного не сложится изначально неверное представление. А в Ютубе в роликах про стройку хватает и чернухи и заказухи и откровенного бреда. Новичку тяжелее будет отделить зёрна от плевел...
  • Лайк 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я бы к ютубу подходил осторожней. Начинал бы с форума. Тут откровенно глупые утверждения прокомментирую другие участники и у неподготовленного не сложится изначально неверное представление. А в Ютубе в роликах про стройку хватает и чернухи и заказухи и откровенного бреда. Новичку тяжелее будет отделить зёрна от плевел...

 

Інформація краще запам'ятовується якщо є візуалізація.

My Galaxy - серед всього є відео про будівництво невеличкого будинку для батьків. Э помилки, але загальні уявлення про будівництво - можна отримати.

Терехов - багато відео, теорія, аналіз помилок

Строй хлам - контроль якості побудованих будинків, з аналізом помилок

Строй и живи - канал про каркасні будинки

 

Бездумно вірити навіть стандартам не можна. треба аналізувати

 

деякі теми на форумі, без початкових знань, можуть бути "важкими", через термінологію.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Інформація краще запам'ятовується якщо є візуалізація.

My Galaxy - серед всього є відео про будівництво невеличкого будинку для батьків. Э помилки, але загальні уявлення про будівництво - можна отримати.

Терехов - багато відео, теорія, аналіз помилок

Строй хлам - контроль якості побудованих будинків, з аналізом помилок

Строй и живи - канал про каркасні будинки

 

Бездумно вірити навіть стандартам не можна. треба аналізувати

 

деякі теми на форумі, без початкових знань, можуть бути "важкими", через термінологію.

 

А , что скажете , по поводу good family house ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А , что скажете , по поводу good family house ?

 

я написав перелік каналів, які свого часу доволі активно дивився, про інші - нічого сказати не можу

 

знайдіть канали, що подобаються саме вам. дивіться їх, намагайтесь зрозуміти технічні моменти, з кожного етапу будівництва.

паралельно шукайте відповідні теми на форумі - це дозволить більш детально проаналізувати інформацію, дізнатись про "нюанси" з якими зіштовхуються люди.

але це не швидкий процесс - не варто розраховувати, що ви все будете знати, після перегляду кількох відеороликів та читання десятка сторінок з форуму.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я бы к ютубу подходил осторожней. Начинал бы с форума. Тут откровенно глупые утверждения прокомментирую другие участники и у неподготовленного не сложится изначально неверное представление. А в Ютубе в роликах про стройку хватает и чернухи и заказухи и откровенного бреда. Новичку тяжелее будет отделить зёрна от плевел...

 

Норм , на Ютубе тоже коментят.И явные косяки заметят.

Можна ,, Мастера кладки " глянуть.Там в основном кладка, но и фундаменты попадаются.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...