Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Квартира в селе

Astrolog_ua

Рекомендовані повідомлення

10 часов назад, normal сказал:

Так зелені головне не заважати, вона безкоштовно все заполонить, оце в мене була бесідка створена на швидкоруч (на дальньому плані), а зараз дружина  поступово ото все перетворює на суцільну газонку з хвойними і бесідка перекочує до будинку на бетон, дорого і сумно...

 

ми, мабуть, друг друга недопоняли.

в мене бетонні основи і під доріжки, і під навіс з хозблоком, і під зону барбекю понад з критою терасою вже зроблені. причому капітальні - 5-7 см щебня + 8-10 см бетону.

вкласти ~ 10 000 USD в чистове оздоблення + хозблок я поки не готов. а потратити 200-300 USD на частину дерев готов. думаю що і газон буду висаджувати в кращому випадку в серпні. і це все мова про маленьку частину ділянки (2-3 сотки сумарно). ліву частину (соток 5) точно чіпати не осіні не буду.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Astrolog_ua сказал:

ліву частину (соток 5) точно чіпати не осіні не буду.

За цей час прийде розуміння, що саме вам хочеться ще.

ось варіанти того, що можно зробити

image.png.2405977687f12222f6f42dad0132a26f.png

Screenshot_22.jpg.95088ca51fde9481982a9f4c7cef42ae.jpg

Screenshot_23.jpg.588a12b8bf34014ea6b94e2a56bc3395.jpg

image.png.668009f478c131782d5cee04abe583bb.png

 

 

Screenshot_24.jpg

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

шланг если один и длинный - однозначно 3/4 нужен.

1/2 дюйма только на коротких ответвлениях от магистрали.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, Фрай сказал:

За цей час прийде розуміння, що саме вам хочеться ще.

саме тому і вирішили не чіпати... + ще і фін питання - бо ще потроху меблюємося + треба/хочеться на терасу меблі взяти (в jusk зараз шикарні знижки).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Astrolog_ua сказав:

вкласти ~ 10 000 USD в чистове оздоблення + хозблок я поки не готов. а потратити 200-300 USD на частину дерев готов. думаю що і газон буду висаджувати в кращому випадку в серпні

Як на мене, то без навісу для авто буде кепсько, особливо взимку: доведеться відкидати сніг та чистити машину від льоду перед кожним виїздом, не кажучи вже про дощі та град і літню спеку, але треба назбирати десь біля $2k

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, normal сказал:

Як на мене, то без навісу для авто буде кепсько, особливо взимку: доведеться відкидати сніг та чистити машину від льоду перед кожним виїздом, не кажучи вже про дощі та град і літню спеку, але треба назбирати десь біля $2k

перезимували якось )

по грошах якбиж...

Ось що я хочу. 7х8 метрів під 2 авто = $6,5k.

 

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 21.03.2023 в 08:45, Astrolog_ua сказал:

... питання "із залу" - який шланг для поливу краще 3/4 чи 1/2? Зі станції виходить 1 дюймова труба. тиск 4,5 атм. поки що треба 20м. в подальшому до 40м.

ещё и фитинги лучше не ширпотребовские с 10мм отверстием, а большие, они у кого как называются. JET у престо например

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Dendnepr сказал:

замульчировать вокруг какогото куста, дерева

та гугл наче каже що не дуже підходить - бо дубільних речовин багато. чи маячня?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

интересный момент. Наверное смотря под какое растение сыпать - нкоторые могут и плохо воспринять

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 24.03.2023 в 08:50, Astrolog_ua сказал:

Кора дубова. 
На щось годиться чи спалити?

спалите и не парьтесь. Что в ней живет, заведет - одному Богу ведомо. Как повлияет на химию земли - не известно. Потом эта мульча странным образом расползается куда не надо.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дощ, сніг, шашлики на минулі вихідні, а, також, ніяк не заживлена травма ліктя трохи заважають працювати швидше, але, тим не меньш. 

Закінчив перетягування піска + з 10 тачок пісчано-щебеневоі суміши відсипав перед воротами ззовні.

866D6F38-A885-4637-B1BC-97AD22B776EF.thumb.jpeg.695319d45b56589592ba8c7e4e75b80a.jpeg


Розчистив ділянку. Здавалося б - 1 сотка, а 4 будівельних мішка сміття.

Тепер сховаю кабель від будинка до паркомісця під землю, дотягну периметр садовим бордюром і потроху відсиплю рівень.


1E373D7D-0085-495E-BBCB-515E71AF1691.thumb.jpeg.13640a121efe52f6cc33a505f16d40d4.jpeg

Пришли сусіди у вівторок:

- пішли за лохиною. 
- ну пішли. 

Не питайте, на кой хрін це було робити у вівторок, а не на пару тижнів пізніше. Тепер ховаємо в передпокої від морозів. 
На вихідних треба буде висадити. 

24F8EAB5-DBA4-4E29-9F51-0E5417E6A5F8.thumb.jpeg.ec71ee85bbb995ee4424b4ac1d9064de.jpeg

 

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Astrolog_ua сказал:

Дощ, сніг, шашлики на минулі вихідні, а, також, ніяк не заживлена травма ліктя трохи заважають працювати швидше, але, тим не меньш. 

Закінчив перетягування піска + з 10 тачок пісчано-щебеневоі суміши відсипав перед воротами ззовні.

866D6F38-A885-4637-B1BC-97AD22B776EF.thumb.jpeg.695319d45b56589592ba8c7e4e75b80a.jpeg


Розчистив ділянку. Здавалося б - 1 сотка, а 4 будівельних мішка сміття.

Тепер сховаю кабель від будинка до паркомісця під землю, дотягну периметр садовим бордюром і потроху відсиплю рівень.


1E373D7D-0085-495E-BBCB-515E71AF1691.thumb.jpeg.13640a121efe52f6cc33a505f16d40d4.jpeg

Пришли сусіди у вівторок:

- пішли за лохиною. 
- ну пішли. 

Не питайте, на кой хрін це було робити у вівторок, а не на пару тижнів пізніше. Тепер ховаємо в передпокої від морозів. 
На вихідних треба буде висадити. 

24F8EAB5-DBA4-4E29-9F51-0E5417E6A5F8.thumb.jpeg.ec71ee85bbb995ee4424b4ac1d9064de.jpeg

 

Лохину в сенсі десь накопали самостійно? І дійсно є економія? Бо я щойно висадив в себе й ще свіжі спогади кошторіса на один кущ - десь під 700грн, але вартість саджанців в ньому відсодків до 15...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Vikctor сказав:

Лохину в сенсі десь накопали самостійно? І дійсно є економія? Бо я щойно висадив в себе й ще свіжі спогади кошторіса на один кущ - десь під 700грн, але вартість саджанців в ньому відсодків до 15...

Для мене вартість облаштування посадкової ями для лохини стала певною несподіванкою. Я тоді думала, що дарма вляпалася в ту лохину. Але, тепер, вважаю, що вона того варта. І дійсно, саджанці це не найдорожче.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24.03.2023 в 10:59, Astrolog_ua сказав:

та гугл наче каже що не дуже підходить - бо дубільних речовин багато. чи маячня?

Маячня. Допоможе забезпечити рослинам стабільну вологість і захистить від температурних перепадів. Особливо корисно для новопосаджених рослин. Але, потрібно багато мульчі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24.03.2023 в 10:59, Astrolog_ua сказав:

та гугл наче каже що не дуже підходить - бо дубільних речовин багато. чи маячня?

Ні, не маячня, бо дуб, таки, має багато дубільних речовин. В мене було дуже багато дубової кори. Дубові пеньки лежать в якості доріжок в саду, і як бордюри для квітника. І дубова кора ніде не використовувалась, як мульча. Залишили на розігрів тандира та на розпал дров в камінопечі.

Якщо і вирішите використати, як мульчу, то треба подрібнити і головне, не класти її на голу землю, бажано на агроволокно. Якщо не використовувати агроволокно, з часом кора буде затягуватись глибше в грунт, крім того, це зручно, коли можна згребти в сторону кору, підняти агроволокно і проводити якісь роботи на тому місці.

І головне. Якщо залишити дубову кору, то використовуйте її в тих місцях, де нема близько ФЕМів, бо будете мати роботу-  завдяки вмісту дубільних речовин, якщо волога кора попаде на плитку, або суха кора на вологу плитку, то темні плями від дубу вам гарантовані. Позбутись їх , це ще той клопіт.

12 годин тому, Astrolog_ua сказав:

пішли за лохиною. 

Куди ви ходили за нею і які ціни?

10 годин тому, Vikctor сказав:

висадив в себе й ще свіжі спогади кошторіса на один кущ - десь під 700грн,

Невже так подорожчав кислий торф?  Зараз не цікавилась, але коли собі саджали лохину, то все, що було потрібно-  кислий торф, добриво, агроволокно, соснова кора, як мульча.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У нас в Стоянке народ просто копает торф на лугу, кому сколько надо. Вдоль речки Ирпень не мало мест где можно накопать. Или заказать машину торфа. Конечно если в эц в мешках покупать - дорого будет

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 часов назад, Vikctor сказал:

Лохину в сенсі десь накопали самостійно? І дійсно є економія? Бо я щойно висадив в себе й ще свіжі спогади кошторіса на один кущ - десь під 700грн, але вартість саджанців в ньому відсодків до 15...

в нас в селі стоять теплиці - вирощують.

2 річні по 120 грн

3 річні по 150 грн

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, allanek сказал:

Невже так подорожчав кислий торф? 

мішок 50 літрів - 150 грн.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Astrolog_ua сказав:

мішок 50 літрів - 150 грн.

 В моїх умовах цього досить для заправки посадкової ями. В лохини коренева поверхнева.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а сірка, кора, пісок?

а послуга копача? )

Змінено користувачем Фрай
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Фрай сказав:

а сірка, кора, пісок?

а послуга копача? )

Я написала, можу підкреслити

3 години тому, allanek сказав:

але коли собі саджали лохину, то все, що було потрібно-  кислий торф, добриво, агроволокно, соснова кора, як мульча.

В моїх умовах

А ви копача викликаєте, щоб посадкову яму зробити? В мене чоловік сам копає. Думаю, що і Віктор копає сам.

Сірку для закислення не використовую, хоч вона в мене була. По-перше, вона починає діяти згодом, в неї механізм повільний, по-друге, спочатку використовувала добриво для лохини, потім стала "універсальне+ Пекацід".

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...