Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Як не З`їхати з глузду під час війни?

ozor

Рекомендовані повідомлення

В 01.04.2023 в 12:57, US7IGN сказал:

а де за кордоном ліки без рецепту продаються? :lol:

:ROFL: Дуже багато прямо в супермаркетах разом з картоплею з печеньками продають. Під забороною тільки антибіотики та ліки, які не варто пити без серьозної потреби, бо шкоди можуть завдати більше, ніж те, від чого їх п'ють.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 01.04.2023 в 12:59, Firetuf сказал:

Іра, які нафіг рукожопи? Вчора за день продали місячні запаси по космічним цінам. Невже вони не знали про постанову кабміну? Я тебе умоляю. "Ми продолжаєм КВН!)))"

А в чому проблема? Ну потренували дурнів і що? Чи людей примушували купувати?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 03.04.2023 в 11:21, sergio сказал:

А, як лікар може визначити на око резистентність, до тих чи інших антибіотиків. Я у вже з тим стикався, коли робив бакпосів в двох різних лабораторіях, і він показав резистентність до двох, зовсім різних антибіотиків. На моє, що за нах?! Там почали показувати один на одного пальцем, в казати, що в конкурентів не свіжі пробникі антибіотиків. 

Ви не зовсім зрозуміли, чому антибіотики за рецептом. Ніхто резестентність на око не визначає. Є антибіотик першого вибору, другого, третього та так далі. Перший допоможе в 50%, другий в 70%, третій в 95%. Так от, щоб не було спокуси зразу почати з третього, і є правило, що тільки за рецептом. Бо чим частіше використовується антибіотик в популяції людей, тим скоріше збільшиться кількість бактерій, які до нього резестентні. І коли антибіотик третього вибору використовується у випадках, коли перший скоріше всього допоможе, то цей третій вибір дуже швидко перестане допомагати у дійсно важких випадках. 

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 03.04.2023 в 11:26, US7IGN сказал:

Знаєте в чому я бачу головний найоб? В тому що ти не можеш відмовитися від "безкоштовної" медицини та так званої пенсії в обмін на те, щоб гроші, які на це вираховується із заробітної плати, залишалися тобі.

:ROFL: Подивиться на бюджет. Скільки там відсотків йде на медицину? Вам сильно допоможе зменьшення Ваших податків на цей відсоток? 18% ПДФО, 5% на медицину. При відмові будете сплачувати 17,1%. Але у Вас, скоріш за все, ФОП і ще меньший податок. Про пенсію мовчить :) Я тут декількох хлопаків бачила, які розповідали, що нафіг ті копійки. А потім побігли соціальну пенсію оформляти та крутили носом, що вона маленька.  

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
07.04.2023 в 23:53, OlaR сказав:

:ROFL: Подивиться на бюджет. Скільки там відсотків йде на медицину? Вам сильно допоможе зменьшення Ваших податків на цей відсоток? 18% ПДФО, 5% на медицину. При відмові будете сплачувати 17,1%. Але у Вас, скоріш за все, ФОП і ще меньший податок. Про пенсію мовчить :) Я тут декількох хлопаків бачила, які розповідали, що нафіг ті копійки. А потім побігли соціальну пенсію оформляти та крутили носом, що вона маленька.  

там та соціальна була наче 800 грн)) наче , соц допомога називається. і прикол в тому,що там ча пунктів,що й того ти не заслужив,якщо стажу недостатньо: типа,якщо житло більше 50 квадратів, якщо в жінки пенсія більше 2500... цифри не точні,колись читав.

тобто, держава спонукає краще купити нестотатні 10 років стажу тисяч так за 300))

цікаво, багато лохів таких знаходиться

Змінено користувачем МаТраС
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 16.04.2023 в 13:58, МаТраС сказал:

там та соціальна була наче 800 грн)) наче , соц допомога називається. і прикол в тому,що там ча пунктів,що й того ти не заслужив,якщо стажу недостатньо: типа,якщо житло більше 50 квадратів, якщо в жінки пенсія більше 2500... цифри не точні,колись читав.

А що не так? Звичайно, соціальна пенсія, то коли ледь ходиш. А що тре якось інакше, якщо людина к 60 рокам навіть 15 років податків не платила? То могла сама відкладати на життя з прихованих доходів. Якщо житло більше 50 кв, то продавай та купляй меньше. Якщо жинка заробляла поки чоловік домом займався, то вона повинна і надалі його утримувати

Цитата

 

тобто, держава спонукає краще купити нестотатні 10 років стажу тисяч так за 300))

цікаво, багато лохів таких знаходиться

 

Тре було платити податки, коли мінімалка була не 6700 - значно дешевше би вийшло. Лохів, що планували отримувати пенсію, не працюючі, тре вчити.

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, OlaR сказав:

А що не так? Звичайно, соціальна пенсія, то коли ледь ходиш. А що тре якось інакше, якщо людина к 60 рокам навіть 15 років податків не платила? То могла сама відкладати на життя з прихованих доходів. Якщо житло більше 50 кв, то продавай та купляй меньше. Якщо жинка заробляла поки чоловік домом займався, то вона повинна і надалі його утримувати

Тре було платити податки, коли мінімалка була не 6700 - значно дешевше би вийшло. Лохів, що планували отримувати пенсію, не працюючі, тре вчити.

нажаль,в 2000х не всі роботодавці платили податки. хоча й брали трудову. тому не будьте такі різкі в базарі) і в мене не так мало благо стажу. я просто проорав,коли побачив той закон про купівлю стажу. 

лохи-це ті, що не доживуть до пенсії коли її зроблять в 70)))

Змінено користувачем МаТраС
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, МаТраС сказал:

нажаль,в 2000х не всі роботодавці платили податки. хоча й брали трудову. тому не будьте такі різкі в базарі) і в мене не так мало благо стажу. я просто проорав,коли побачив той закон про купівлю стажу. 

лохи-це ті, що не доживуть до пенсії коли її зроблять в 70)))

Кто-то покупает каско. Кто-то решает не платить за нее. В случае серьезной аварии (которая может не произойти) первый получит компенсацию, а второй останется ни с чем. Каждый делает свой выбор. Главное потом не ныть. Платить в ПФ лично можно было уже очень давно. Либо откладывать самому.  Трудоспособный возраст 40+ лет до 60 как бы нормально. Если родители, бабушки/дедушки умерли в 60 лет, то смысла о пенсии задумываться нет, конечно. Но если они доживали до 80+ лет, то ... 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 08.06.2022 в 16:24, ozor сказал:

Хто як намагається зберігати спокій і психічне здоров,я в цей нелегкий час?

Можно новые слова придумывать:

"макакать" - срать с дерева
"дряблышки" - обвисшие яйца старика

Вот пример использования:
Рядом с Валерой упала коричневая лепешка, он удивленно посмотрел вверх и увидел как дедушка макакал крепко держась за ветви, а его дряблышки и длинная седая борода гордо развивались по ветру

Успокаивает точно, а вот насчет психического здоровья ХЗ

Змінено користувачем Enot123h
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

😳 З курсу психіатрії, видумування таких слів - це вже психічний розлад.

Як сказав один пацієнт психлікарні:

Жизнь-это сплошные эфемиди и полторанцы.

Через якийсь час я зрозумів, що він був не далекий від істини.

Може б ви своего макакаючого дєдушку спеціалістам показали?

Змінено користувачем ozor
  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, ozor сказав:

😳 З курсу психіатрії, видумування таких слів - це вже психічний розлад.

Як сказав один пацієнт психлікарні:

Жизнь-это сплошные эфемиди и полторанцы.

Через якийсь час я зрозумів, що він був не далекий від істини.

Може б ви своего макакаючого дєдушку спеціалістам показали?

ви психіатр?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, ozor сказав:

Ще ні. 

Поспішати не варто. )

Як кажуть самі психологи - в психологи люди йдуть, щоб порішать свої психологічні проблеми. В психіатри - відповідно. ))

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 8 місяців потому...
В 07.04.2023 в 23:53, OlaR сказал:

:ROFL: Подивиться на бюджет. Скільки там відсотків йде на медицину? Вам сильно допоможе зменьшення Ваших податків на цей відсоток? 18% ПДФО, 5% на медицину. При відмові будете сплачувати 17,1%. Але у Вас, скоріш за все, ФОП і ще меньший податок. Про пенсію мовчить :) Я тут декількох хлопаків бачила, які розповідали, що нафіг ті копійки. А потім побігли соціальну пенсію оформляти та крутили носом, що вона маленька.  

Дивна думка. Ніколи не користувався (так само і знайомі) безкоштовно медициною (довіряти бюджетникам своє життя насамперед не безпечно для здоров'я, тому, що професіонали там не працюють і інший рівень обладнання). Тому звичайно краще 17,1 ніж 18 %. На жаль рівень податків не відповідає сервису (якщо він взагалі є) і лише в підсумку примножує корупцію в будь-якої сфері, що існує за державний кошт (ми самі фінансуємо те, що нас робить біднішим). А стосовно хлопаків і пенсії, так це загальний показник жебратства, коли держава лише декларативно захищає своїх громадян, а по факту просто грабує податками (на початку податки із з-п, потім податки з придбання товарів, або сплати комунальних або інших послуг з той самой з-п. Навіть за придбання товарів, за кордоном до якого краіна не має ніякого відношення, більше ніж на 150 євро грабують податками). ФОП в нашій країни це якраз спроба жити за нормальними податками (але коли постійно виникає ПДВ, митний збори, акциз, військовий податок та інші це майже не має значення. Держава постійно грабує громадян різними засобами).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

хм, у людей закони набагато суворіші ніж у нас

місяць назад привітали маленьку онучку у Латвії і вислали посилкою цукерки, блузку, колготки і шкарпетки, оцінили у 1000грн, але грьобана тьотя з укрпошти не поставила галочку у графі подарунок і замість 6 євро податку там вимагали 145 євро як за товар.

Лише після офіційного листування зняли суму як за подарунок. Такі правила!

за податки ми можемо плакати скільки завгодно та нас же будь-яка ставка не влаштує, ми ж платити не хочемо взагалі.

Та цікава статистика по відшкодуванню ПДВ нас чомусь не хвилює.

А там такі цифри фігурують, волосся дибки, як з повітря та паперів можна рубати такі статки.

бо правильно написав Вʼячеслав:

… що система мало змінюється і "Прізвище" - не сильно відрізняється від інших очільників корумповано-олігархічної системи. Не треба чорту вішати ангельські крила. Треба змінювати систему, а не очільника. Ні Порошенко, ні Зеленський цього не зробили

І ніхто їм цього зробити не дасть!

 

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, laritus сказав:

Дивна думка. Ніколи не користувався (так само і знайомі) безкоштовно медициною (довіряти бюджетникам своє життя насамперед не безпечно для здоров'я, тому, що професіонали там не працюють і інший рівень обладнання). Тому звичайно краще 17,1 ніж 18 

З 18 хвилини, а можна і все.

З цього питання, думок різних, на ще один форум вистачить.

www.ukrlib.com.ua/kratko-zl/printout.php?id=278&bookid=1

«но жажда успеха в высшем свете делает Мэнсона все более жадным до денег. Он входит в сообщество врачей, которые направляют друг другу больных для консультации или хирургического вмешательства, а потом делятся доходами. »

»Но вскоре судьба Мэнсона делает очередной крутой поворот: он присутствует при операции по удалению кисты, которую делает входящий в их сообщество преуспевающих врачей хирург Айвори, и с ужасом для себя убеждается, что тот не умеет оперировать. Простая операция, которую легко может сделать любой студент, приводит к смерти пациента на операционном столе. У Мэнсона словно открываются глаза: он понимает, насколько низко пал, и рвет с этой жизнью.»

Змінено користувачем ozor
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це капець!

У Харкові в ході конфлікту через паркування у дворі постраждав військовий ЗСУ. Напад скоїв студент харківського університету імені Ярослава Мудрого.

Про це розповів у Facebook сам потерпілий Ярослав Дрей. Сутичка між чоловіками сталась у День Збройних сил України (6 грудня).

За словами Ярослава, в ході суперечки 23-річний студент встромив йому ніж у груди. У відповідь військовий вдарив агресивного молодика в голову, від чого той впав, після чого пропонував дружині потерпілого гроші та просив не викликати поліцію і швидку.

image.jpeg.7b7be2c1ed9c9aff358313ae34fc47bb.jpeg

“Чесно кажучи всі мої побратими і я, дуже засмучені тим, що особа, в якого родичі переїхали в Росію, тебе може вбити біля дому не менш підло, чим ворог на війні, і оскільки це не вийшло, просто заплатити штраф, далі вчитись на Юридичному і ще в перспективі працювати в цій сфері або в поліції”, — пише військовий.

Студент написав зустрічну заяву через нанесення йому легких тілесних ушкоджень. У поліції інцидент поки не прокоментували.

За словами Ярослава, як військовий він відповідати перед ДБР.

 

  • Сумно 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, Фрай сказав:

Це капець!

Зламав мозок, намагаючись повʼязати це з назвою теми. 
Це точно сюди?

Чи вже в принципі не має значення?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

21 хвилину тому, ozor сказав:

Це точно сюди?

Чи вже в принципі не має значення?

Допис Фрая, на мою думку, доречний в будь-якій темі форуму, що стосується війни. Цікаво, що в вас не виникло питання стосовно доцільності розміщення в темі шлюбу цієї  блювоти, що  адресовано вашій цитаті та висить там вже 9 годин.

9 годин тому, SPAM сказав:

Я пойду, куда хочу, а вы будете привыкать, что теперь говорить будут за вас. У вас нет никаких прав, гарант сказал: - Конституция на паузе, поэтому за вас будут говорить ваши слуги, которых вы выбрали или кто-то вам их выбрал, не знаю, вам видней. И они говорят за всех, что все, кто еще не на войне - ухылянты. И пофиг, что у вас родители инвалиды, или у вас трое и более несовершеннолетних детей, или что-то еще, вы должны бросить все и пойти добровольно в ТЦК - написать заяву, а не идете добровольно, значит ухылянт. Вы еще не поняли, то это не я за вас говорю, а ваши слуги, но со временем наступит прозрение.   

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я думав куди це вставити і назва теми теми «Як не зʼїхати з глузду під час війни» на мій погляд більш підходить до назви ніж інші.

Бо що це як не безглуздий вчинок ушльопка який пройшов спеціальну медкомісію і спокійно може дозволити собі під час сварки за якусь хню вдарити людину в серце ножем?

Зверніть увагу, бив не по рукам чи аби куди, а цілив точно в серце!!! Ж-)

Я в буремні роки ніж не носив аби не довелось застосувати, пушку майже жодного разу не дістав під час конфліктних ситуацій, а їх було через край, бо і я не подарунок, а воно що, зʼїхало з глузду?

Доречі, бажаючим послаблення закону про зброю, ви вважаєте, що якби був вільний обіг пістоликів то це чмо його б не дістало і не вальнуло людину?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, allanek сказав:

 

Цікаво, що в вас не виникло питання стосовно доцільності розміщення в темі шлюбу цієї  блювоти, що  адресовано вашій цитаті та висить там вже 9 годин.

Та нічого цікавого, заспокойтеся.

Те, що висить 9 годин, то до модерів питання, а я  блювотину взагалі намагаюсь обходити , а не копирсатись в ній.

 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, ozor сказав:

заспокойтеся.

 Не перечепіться, коли будете бігти в тому напрямку, що, зазвичай вказують в випадках, коли хтось дає поради, яких не питали. 

2 години тому, ozor сказав:

Те, що висить 9 годин, то до модерів питання, а я  блювотину взагалі намагаюсь обходити , а не копирсатись в ній.

Наче вам не було пропозиції копирсатись  в тому, з чим ви спілкувались. Мова була про  інше. 

Змінено користувачем allanek
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

ніяк. вже вся країна з психічними проблемами. ворог знає, що робить. а наші - знають? 

бачив відео, що для підтримки існування нації, треба плодитися 2.1? дитини на пару. все інше це шлях до зникнення нації. 

ітого - демографічна криза з перспективою зникнення українців як таких. втрата територій, економіка на дні. але Вові подавай кордони 91. Крим до кінця 2013 вже взяли. 

Змінено користувачем akineo
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
В 17.04.2023 в 19:10, OlaR сказал:

А що не так? Звичайно, соціальна пенсія, то коли ледь ходиш. А що тре якось інакше, якщо людина к 60 рокам навіть 15 років податків не платила? То могла сама відкладати на життя з прихованих доходів. Якщо житло більше 50 кв, то продавай та купляй меньше. Якщо жинка заробляла поки чоловік домом займався, то вона повинна і надалі його утримувати

Тре було платити податки, коли мінімалка була не 6700 - значно дешевше би вийшло. Лохів, що планували отримувати пенсію, не працюючі, тре вчити.

Так может моей семье советские вклады возвратят? Как началась прихватизация и обесценивание вкладов(1992 год), то там на 10 лет сегодняшней средней пенсии хватит. А так-то дали свою же квартиру приватизировать, а заводы-пароходы Ахметовы списдили, на мои деньги построенные.

Змінено користувачем sesk
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 13.02.2024 в 20:43, akineo сказал:

ітого - демографічна криза з перспективою зникнення українців як таких. втрата територій, економіка на дні. але Вові подавай кордони 91. Крим до кінця 2013 вже взяли. 

   Кто постарше наверно ещё помнит телевизионный рекламный ролик : "Нас - 52 миллиона !". Прошло 30 лет. Осталось 26-28 миллионов (живущих непосредственно в стране). Прктически половина !!!

   Недавно с интересом прочитал "деяния" т.н. эмиграционного правительства Польши в 40-45 годах. А также как их в конце концов "кинули" Англия с США в угоду своим интересам. Напрашивается очень много аналогий с сегодняшним днём.

  P.S. Была очень велика вероятность того, что в Польше после окончания Второй Мировой войны коммунисты не имели бы ни малейшего шанса прихода к власти. Но упертые и бездарные политики (сами или по чьей-то "указке") фактически развалили всё.....

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...