Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Ліфепо акумулятори які обрати

standov

Рекомендовані повідомлення

Я трохи подиркав генератором, офігів від кількості спаленого бензину, зробив вже заміну масла, задовбався кожного разу витягувати гєну з гаражу а потім ховати назад, і тепер не можу дочекатись коли вже буде готовий мій акумулятор. 

  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 минут назад, volomoto сказал:

Я трохи подиркав генератором, офігів від кількості спаленого бензину, зробив вже заміну масла, задовбався кожного разу витягувати гєну з гаражу а потім ховати назад, і тепер не можу дочекатись коли вже буде готовий мій акумулятор. 

з акумулятором є інша проблема, якщо інвертор не дуже просунутий і не вміє тарабаніть то ніколи точно не знаєш чи є світло в місті, воно з одного боку прикольно а з іншого треба умовно і зайве світло повимикати наприклад. Доводиться городити всілякі нотифікації  

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, normal сказал:

Думаю краще прикупити старлінк за ті самі гроші і потім сусідам роздавать :) Бо як прикину життя без інтернету - вийде суцільний отпуск, нарешті поїду на рибалку, буде свіжа риба, а не з морозілки від генератора, буде час рубать і топить дровами, а не від сінусного інвертора, красота :)

старлінк теж тема але мій десь ще навіть не зробили і є підозра шо то буде не швидко, але замовив. Але в мене гпон оптика і провайдер поки що 5-6 годин тримає нормально при глобальних блекаутах

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, standov сказал:

з акумулятором є інша проблема, якщо інвертор не дуже просунутий і не вміє тарабаніть то ніколи точно не знаєш чи є світло в місті, воно з одного боку прикольно а з іншого треба умовно і зайве світло повимикати наприклад. Доводиться городити всілякі нотифікації  

Хз, мой при появлении ээ стает на зарядку и включает кулер, который ооочень хорошо слышно )) хотя, у меня двери в тех помещение пока нет. С дверью может и не услышу.

И да, литиевая батарея - это просто супер. Подырчал геной несколько часов и все, дальше уже на заряженном аккуме. В принципе, мне и несколько часов в сутки подачи ээ в сети хватало бы. Со всякими агм и гелем так не прокатит.

 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, standov сказал:

з акумулятором є інша проблема, якщо інвертор не дуже просунутий і не вміє тарабаніть то ніколи точно не знаєш чи є світло в місті, воно з одного боку прикольно а з іншого треба умовно і зайве світло повимикати наприклад. Доводиться городити всілякі нотифікації  

У меня духовка тухнет, а с ней и часы, довольно быстро кидается в глаза

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, sly сказал:

Хз, мой при появлении ээ стает на зарядку и включает кулер, который ооочень хорошо слышно )) хотя, у меня двери в тех помещение пока нет

у меня в бойлерній стоїть, я не чую, теж вмикає кулер але чутно тільки якшо піти в бойлерну

8 минут назад, mib сказал:

У меня духовка тухнет, а с ней и часы, довольно быстро кидается в глаза

ну варіант, в мене кавоварка але на практиці то дуже не одразу помічали. Але в мене є завжди опенхаб на телеграм )))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, mib сказал:

У меня духовка тухнет, а с ней и часы, довольно быстро кидается в глаза

У меня круче сигнализатор.

У соседа заводится дизеляка хз на сколько кВт, но все аж вибрирует )))

  • Лайк 1
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, standov сказал:
15 минут назад, mib сказал:

быстро кидается в глаза

ну варіант, в мене кавоварка але на практиці то дуже не одразу помічали. Але в мене є завжди опенхаб на телеграм )))

Ну смс мне тоже приходит от сигналки, так что не заметить сложно, да и в резерв подключено только то что должно работать от резерва

В вашем случае когда запустите комбайн, и солнечные панели то я бы поставил контактор с управлением от внешней сети и при ее пропадании отрубал бы низкоприоритетную жрущую нагрузку

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, mib сказав:

В вашем случае когда запустите комбайн, и солнечные панели то я бы поставил контактор с управлением от внешней сети и при ее пропадании отрубал бы низкоприоритетную жрущую нагрузку

Я так думаю зробити, але поки не вирішив проблему як з такою схемою вмикати вдень коли є сонце але немає електроенергії кондиціонер на опалення. 

Поки якщо кондиціонер працює а мережа зникає - інвертор бачить 30-40А на батареї та вимикає геть усе, бо максимальний струм розряду стоїть 12 чи 13А. Ну а потім вмикає назад, але кондиціонер сам не вмикається.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, mib сказал:

Ну смс мне тоже приходит от сигналки, так что не заметить сложно, да и в резерв подключено только то что должно работать от резерва

В вашем случае когда запустите комбайн, и солнечные панели то я бы поставил контактор с управлением от внешней сети и при ее пропадании отрубал бы низкоприоритетную жрущую нагрузку

подивіться в моїй темі останні повідомлення ) там є контаткор який підрубає на резервовану фазу - другу фазу, це все керується або вручну (контактор з РУ) або шеллі з опенхаба. Так званий "літній режим"

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, standov сказал:

сігналка на інверторі як раз, не приходить )

Моя на своем акб именно по этой причине

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, mib сказал:

Моя на своем акб именно по этой причине

ну в неї свій літій в середині (аджакс), але це просто виходить умовно +5годин автономності

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, standov сказал:

подивіться в моїй темі останні повідомлення ) там є контаткор який підрубає на резервовану фазу - другу фазу, це все керується або вручну (контактор з РУ) або шеллі з опенхаба. Так званий "літній режим"

У меня все проще, я юзаю соноф и все пытаюсь найти железку под евелинк которая умеет смотреть напряжение dc, для меня бы это был выход

Но на чейчас и пуша от монитора акб достаточно если пукнет то или заводи генератор или выключай телевизор :-)

Холодильник руками включаю, ну точнее могу включать но еще так не делал

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, standov сказав:

з акумулятором є інша проблема, якщо інвертор не дуже просунутий і не вміє тарабаніть то ніколи точно не знаєш чи є світло в місті, воно з одного боку прикольно а з іншого треба умовно і зайве світло повимикати наприклад. Доводиться городити всілякі нотифікації  

В мене розводка дротів була спроектована під резервне живлення і критичні споживачі виведені на окрему віртуальну "фазу". На неї я можу руками з допомогою 1-0-2 перекидати інших споживачів, але я цим ще не користувався, тому не можу сказати наскільки тут проблемний людський фактор. Якщо вийде так, що буду забувати повертати потужних споживачів на мережу, то прикручу якусь пищалку, яка буде сигналізувати про повернення мережі.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 час назад, volomoto сказал:

В мене розводка дротів була спроектована під резервне живлення і критичні споживачі виведені на окрему віртуальну "фазу". На неї я можу руками з допомогою 1-0-2 перекидати інших споживачів, але я цим ще не користувався, тому не можу сказати наскільки тут проблемний людський фактор. Якщо вийде так, що буду забувати повертати потужних споживачів на мережу, то прикручу якусь пищалку, яка буде сигналізувати про повернення мережі.

в мене "перша" фаза - 100% резервна, вона повністю працює від інвертора, також через перемикач 1-0-2 з контактором на той самий інвертор може підрубатися "друга" фаза. Також вона може бути підрублена через wifi реле та опенхаб, зараз то не автоматизовано бо ще не було потреби але план підрубати другу фазу автоматично коли даствлю панелі і якщо виконані всі умови - "літо, день, є мережа, акб має більше 70%, споживання по 2й фазі мінімальне(шоб не переривать роботу наприклад пліти)" ну або вручну якщо знаеш шо робиш. про ситуацію з мережою мені в телеграм в бота стучить опенхаб 

Змінено користувачем standov
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, standov сказав:

в мене "перша" фаза - 100% резервна, вона повністю працює від інвертора, також через перемикач 1-0-2 з контактором на той самий інвертор може підрубатися "друга" фаза.

В мене щось схоже виходить, але є суттєва відмінність в режимах роботи інвертора, бо мій інвертор — це мережевий гібрид, який фактично має два виходи: один для гарантованого живлення, а другий — підмішування назад в мережу. Відповідно якщо є мережа і я хочу максимально використовувати енергію сонця, то мені не потрібно перекидати споживачів на вихід інвертора:

image.thumb.png.e0d6e62592cbf4761b8830cb6d84598d.png

Тут Load – це UPS Load, тобто критичні споживачі, а Home Loads — це все решта на тій же фазі і я це все решта (або тільки частину або навіть з щось з іншої фази) при потребі буду руками перемикати з допомогою 1-0-2 на UPS вихід. 

Змінено користувачем volomoto
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Dalet сказав:

На Deye схоже)

Дуже схоже :)

Прихований текст

IMG_0372.thumb.jpeg.daf1113ecf3f334651e889fd7356b2cc.jpeg

Тільки акума не можу дочекатись

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, volomoto сказал:

Тільки акума не можу дочекатись

то да, зараз оппа здоровенна

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, volomoto сказал:

Тільки акума не можу дочекатись

А звідки якщо не секрет? Бо я досить без проблем пригнав 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 годин тому, standov сказав:

А звідки якщо не секрет? Бо я досить без проблем пригнав 

Із сусіднього села, бо то збірка місцевих кулібінів, але через довгі відключення ЕЕ в них графік збився.

Змінено користувачем volomoto
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23.11.2022 в 23:33, volomoto сказав:

Відповідно якщо є мережа і я хочу максимально використовувати енергію сонця, то мені не потрібно перекидати споживачів на вихід інвертора

А що заважає максимально використовувати енергію сонця коли споживачі приєднані до вихіду з бекапом? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, k-master сказал:

А що заважає максимально використовувати енергію сонця коли споживачі приєднані до вихіду з бекапом? 

ну бо коли нема сонця і нема єнергії ті самі користувачі вижруть батарейку будь яку за годину, тому треба баланс між споживання в блекаут і в сонячний день, я це без перемикання навантаження або зливання надлишку кудись не дуже зрозуміло як

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Зробили мені нарешті того NMC монстра на 8 кВт•год, який повинен відразу спалити мені хату :)

Фоток зробити не встиг, бо грався в налаштуваннями, щоб встигнути зарядитись до наступного відключення. Так от за 4 год з обмеженням струму в 40 А акум зарядився з 12% до 98% — зовсім не зле. Правда я налаштував дуже безпечний режим роботи і корисна ємність десь 7 кВт*год, але при середньому споживанні в 500 Вт мені цього із запасом вистачить на 8 год автономної роботи.

 

  • Лайк 7
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...