Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Ліфепо акумулятори які обрати

standov

Рекомендовані повідомлення

Только что, standov сказал:

це значить зараз тільки шо відключення не планове а аварійне 😉 Про зарядне взагалі не зрозумів, куди додати?

Вы генератор тыкаете на вход инвертора, он заряжает батареи, а нагрузку питает через байпас, генератор у вас маломощный и он получает перегруз при пусковых токах

Если взять отдельную зарядку подключить ее паралельно с инвертором на батареи и питать ее от генератора, а инвертор от генератора отключить, то инвертор будет работать будто от батарей и переваривать все ваши пиковые нагрузки

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, mib сказал:

Вы генератор тыкаете на вход инвертора, он заряжает батареи, а нагрузку питает через байпас, генератор у вас маломощный и он получает перегруз при пусковых токах

ніт, цей інвертор все веде через подвійне, навіть графічно так показує (на відміну від інших моделей). байпас там якшо його вимикаєш, як мінімум це видно по вихідній напрузі яка 230 незалежно не від чого (якщо увімкнутий)

7 минут назад, mib сказал:

Если взять отдельную зарядку подключить ее паралельно с инвертором на батареи и питать ее от генератора, а инвертор от генератора отключить, то инвертор будет работать будто от батарей и переваривать все ваши пиковые нагрузки

ніт, бо як мінімум пілонтеч десь до 20% (на око, точно не засікав) блокує батарєйку на розряд, хз з чим пов'язано. Скоріш за все тут справа в протоколі обміну який лочить на програмному рівні. Тобто в вашій схемі або треба викинути протокол контролю і просто знімати напругу або чекати 30 хвилин поки воно насосе хоч 20%

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В моей схеме, генератор надо запускать на 30-50% 

Даже если он онлайн то он от генератора пытается взять всю мощность нагрузки плюс зарядка, а схема с зарядкой от этого спасет

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, mib сказал:

В моей схеме, генератор надо запускать на 30-50% 

Даже если он онлайн то он от генератора пытается взять всю мощность нагрузки плюс зарядка, а схема с зарядкой от этого спасет

ну це відповідно означає +інвертор/зарядка + x2 ємність літію (бо 50% це означає що після умовних 4х годин має бути ще 50%) + не зрозуміло як то поєднувати шоб воно все автоматично працювало без танців, і то все шоб просто запустити холодильник в блекаути. Як на мене то трохи перебор )

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, standov сказал:

ну це відповідно означає +інвертор/зарядка + x2 ємність літію (бо 50% це означає що після умовних 4х годин має бути ще 50%) + не зрозуміло як то поєднувати шоб воно все автоматично працювало без танців, і то все шоб просто запустити холодильник в блекаути. Як на мене то трохи перебор )

Ну я не спорю что проще выключить избыточную нагрузку, я вообще не понимаю смысла в резерве холодильника мой до суток держит, 4 часа даже не замечает, у меня есть возможность его переключать на резерв, но кроме как когда тестировал я его больше не включал

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сенсу і справді ніякого, автомат задрачувать не охота )))
але то досить древній лібхер який я купив бушним, думаю шо з постійним сучасним інверторним такого не має бути

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, standov сказал:

сенсу і справді ніякого, автомат задрачувать не охота )))
але то досить древній лібхер який я купив бушним, думаю шо з постійним сучасним інверторним такого не має бути

У меня просто 2 розетки рядом :-) одна под резервом вторая нет, и в случае необходимости нужно вилку переткнуть

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, mib сказал:

У меня просто 2 розетки рядом :-) одна под резервом вторая нет, и в случае необходимости нужно вилку переткнуть

 

аналогічно, але та шо основна під резервом за холодильником і туди лазити в позі увядшего лотоса не наш путь

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, standov сказал:

аналогічно, але та шо основна під резервом за холодильником і туди лазити в позі увядшего лотоса не наш путь

У меня они за тумбочкой точнее в ней :-)

Просто холодильник переткнул в розетку посудомойки, а его розетку в щите переключил на резерв

Но в любом случае нагнуться что бы переключить придется :-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, standov сказав:

як мінімум пілонтеч десь до 20% (на око, точно не засікав) блокує батарєйку на розряд, хз з чим пов'язано.

Якщо цього явно нема в налаштуваннях інвертора, то значить прошито в BMS батареї. BMS просто по CAN чи RS485 каже інвертору, що всьо, я вже розряджена, і той виключається. Теоретично то можна змінити, але не знаю який там захист в пілонтеча.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Питання по Deye

Якщо інвертор на 5кВт - то при наявності мережі він пропустить через себе лише 5кВт? Чи потужність стосується лише при роботі від батарей?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, volomoto сказал:

Якщо цього явно нема в налаштуваннях інвертора, то значить прошито в BMS батареї. BMS просто по CAN чи RS485 каже інвертору, що всьо, я вже розряджена, і той виключається. Теоретично то можна змінити, але не знаю який там захист в пілонтеча.

це 90% шо бмс батареї але логіка не така - є якийсь мінімальний заряд після повного розряду (на око 20%) після якого бмс каже що можна використовувати знову на розряд, тобто якщо я йду вниз то бмс дає і до 1% розрядити, але потім як починається зарядка то якщо зарядити на 5% і знову пропаде світло то розряжати батарею бмс не дасть. Мабуть то якось пов'язано з циклами але то не точно

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я бачив в параметрах набагато вищу потужність байпасу. 

Але чи виправдано так ризикувати?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, yur43 сказал:

Я бачив в параметрах набагато вищу потужність байпасу. 

Але чи виправдано так ризикувати?

Чому ризикувати, якщо це передбачено (?) конструктивом?

Саме тому і питаю: 5кВт - це потужність від батарей чи це обмеження і при роботі від мережі?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, standov сказав:

але логіка не така - є якийсь мінімальний заряд після повного розряду (на око 20%) після якого бмс каже що можна використовувати знову на розряд

Є, і це називається Restart:

image.thumb.png.294fdd24088131d0d18c2ac84cac3bec.png

Shutdown і Restart задають гістерезис заряд-розряд, інакше буде клацати туди-сюди на одному місці.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, InSAn сказав:

Питання по Deye

Якщо інвертор на 5кВт - то при наявності мережі він пропустить через себе лише 5кВт? Чи потужність стосується лише при роботі від батарей?

Відповідь в даташиті:

image.thumb.png.c5f4172eb1c8330b4e5a948a3b390cb9.png

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, volomoto сказал:

Є, і це називається Restart:

image.thumb.png.294fdd24088131d0d18c2ac84cac3bec.png

Shutdown і Restart задають гістерезис заряд-розряд, інакше буде клацати туди-сюди на одному місці.

в мене в налаштуваннях інвертора такого нема (жодного з пунктів) є тільки тип протоколу бмс-пілонтеч і я так розумію шо інвертор ці опції вичітує з бмс по 485 і не дає лазити руками

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, standov сказав:

я так розумію шо інвертор ці опції вичітує з бмс по 485 і не дає лазити руками

Так, у вас вони не конфігурабельні через інвертор, але виробник їх записав в BMS, а значить можна змінити. Питання лиш наскільки складно це і наскільки доцільно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, volomoto сказал:

Так, у вас вони не конфігурабельні через інвертор, але виробник їх записав в BMS, а значить можна змінити. Питання лиш наскільки складно це і наскільки доцільно.

а ну в цьому плані можливо, теоретично бмс наче по рс сама може конфігуритися але то треба бубен, час і головне зрозуміти "нащо")

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, standov сказав:

ніт, цей інвертор все веде через подвійне, навіть графічно так показує (на відміну від інших моделей). байпас там якшо його вимикаєш, як мінімум це видно по вихідній напрузі яка 230 незалежно не від чого (якщо увімкнутий)

ніт, бо як мінімум пілонтеч десь до 20% (на око, точно не засікав) блокує батарєйку на розряд, хз з чим пов'язано. Скоріш за все тут справа в протоколі обміну який лочить на програмному рівні. Тобто в вашій схемі або треба викинути протокол контролю і просто знімати напругу або чекати 30 хвилин поки воно насосе хоч 20%

по протоколу пілон в виставляє бит про терміновий заряд, починається від 19% для us2000, інші моделі - менше. Мабуть інвертор вимикається коли бачить цей реквест.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 годин тому, volomoto сказав:

Так, у вас вони не конфігурабельні через інвертор, але виробник їх записав в BMS, а значить можна змінити. Питання лиш наскільки складно це і наскільки доцільно.

У протоколі пілона немає цих процентів, і так як вони прописані у описі протоколу то мабуть їх змінити не можна ніяк.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 час назад, standov сказал:

а ну в цьому плані можливо, теоретично бмс наче по рс сама може конфігуритися але то треба бубен, час і головне зрозуміти "нащо")

Виставте свій інвертор в режим авто або еко, перевірте чи дозволен байпас - це окрема опція.
При підключенні гени, інвертор повинен перейти у байпас, але буде заряджати батареї. Він все одно будет переходити на батареї, якщо пропаде живлення. Захист працює. Але не буде коригувати напругу і частоту - буде брати з гени.
Так у мене менше навантаження на гену - можна виставати більший ток заряда. При онлайн - треба ставити менший струм заряду, щоб гена тягнув.

Змінено користувачем LAT
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, LAT сказал:

Виставте свій інвертор в режим авто або еко, перевірте чи дозволен байпас - це окрема опція.

я вище писав, інвертор з подвійним перетворенням, в нього еко та байпас тільки при вимкненому виході(дефолт) або вимкненому заряді, чи можна вимкнути взагалі. Вмикати там нема чого, можна тільки вимикати )

 

2 часа назад, LAT сказал:

При онлайн - треба ставити менший струм заряду, щоб гена тягнув.

ваш кеп )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
  • 2 тижні потому...
В 26.12.2022 в 21:09, yur43 сказал:

як правильно заряджати літій

Я так понял, что LiFePO4 аккумуляторы он заряжал до 4,2В и не осознал, почему их раздуло.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...