Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Ліфепо акумулятори які обрати

standov

Рекомендовані повідомлення

Перевірка реальної ємності Pylontech 3000c

https://www.stroimdom.com.ua/topic/204179-moya-stroyka-zx50-vorzele-zamorochkami/page/66/#comment-5249119

Змінено користувачем standov
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Батареї дуже потужні. 100а ток розряду тримають майже без зміни напруги. Самі елементи не гріються. Балансири зі своєю задачею справляються на 100%, напруга на банках відрізняється на одиниці мілівольт. Сама плата балансиру завжди холодна, видно що власне споживання мінімальне. Були б лишні гроші, поставити кіловат 40, в режимі 60% заряду, 

Я зробив мелодії на динамік, щоб знати коли світло вимикають - вмикають. Годинник на духовці відстає на пару хвилин за кілька днів, раніше цього не помічав :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Kubik сказав:

А про какие батареи вы сейчас поделились опытом? Можно немного подробнее?

Про свої LiFePo 5 кВт*годин. По суті весь літій такий. Відрізняється тільки довговічністю. Самий крутий LTO, потім LiFePo, потім LiNMC, і просто Li. Ще напруга елементів різна, 2.4v, 3.2v, 3.7v.

https://www.stroimdom.com.ua/topic/236913-invertor-luxpower-sna5000-osoblivosti-nalashtuvannya/

Змінено користувачем yur43
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Цікаве спостереження про Li-ion NMC батрею і пасивне балансування:

В моїй батареї є ANT BMS, яка підтримує тільки пасивне балансування комірок. Струм заряду (СС) в мене 35 А, а типове середнє сподивання — 400 Вт, що дає десь 8-10 А з батареї.

Коли на тільки купив батарею, то розбалансування було 30 мВ, а після 1.5 місяців використання зменшилось до 8 мВ. Тобто якщо початково розбіг невеликий, то пасивного балансування цілком достатньо, щоб комірки далі не розбігалися.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я б вимкнув вбудований балансир і поставив зовнішній активний. В мене конденсаторний чудово працює і абсолютно холодний.

БМС як контроль ячейок і обчислювач потужності і запасу енергії, то добре. Але він повинен мати зв'язок з процесором інвертора.

Змінено користувачем yur43
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, yur43 сказав:

я б вимкнув вбудований балансир і поставив зовнішній активний.

Для чого вимикате те, що працює? :)

8 хвилин тому, yur43 сказав:

БМС як контроль ячейок і обчислювач потужності і запасу енергії, то добре. Але він повинен мати зв'язок з процесором інвертора.

В першу чергу БМС має захищати від перегріву, перевантаження, перенапруги і перерозряду, а все інше — це вишенька. 

Для комунцкації з інвертором з часом поставлю отаке - www.aliexpress.com/item/1005004742920995.html

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в мене аліекспрес вже ні хром, ні мозіла не відкриває. Чим його дивитись..

cleverbms.com/ знайшов

Змінено користувачем yur43
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, yur43 сказал:

ні хром, ні мозіла не відкриває. Чим його дивитись..

Opera, там встановлений вбудований ВПН, його активувати і тоді все вийде. Або на Хром встановлювати плагін ВПН і дивитись під ВПН. Або наполегливо міняти пропоноване .ru з адресу на .сом, але не завжди спрацьовує, тому простіше через ВПН.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, yur43 сказав:

в мене аліекспрес вже ні хром, ні мозіла не відкриває. Чим його дивитись..

Треба в браузері локаль виставити англійську, тоді не буде автоматом переадресовувати на .ru, який блокується в Україні

2 години тому, yur43 сказав:

cleverbms.com/ знайшов

Так, це воно. Дорогувато, звичайно, але закривається питання із комунікацією між бмс та інвертором.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, yur43 сказал:

я б вимкнув вбудований балансир і поставив зовнішній активний. В мене конденсаторний чудово працює і абсолютно холодний.

Який?

 

5 часов назад, volomoto сказал:

Для комунцкації з інвертором з часом поставлю отаке

Штука хороша... Але... Ток балансування - сотня-півтори міліампер. От якби півтора-два ампери... 😁

PS: Можна трохи по-іншому - взяти Jikong BMS (з током балансування на 1/2А) та зробити ось таке: github.com/syssi/esphome-jk-bms

UPD: Не те посилання. На Гітхабі є софт для прошивки ЄСП, щоб зробити перехідник від БМС на Кан-шину інвертора. Але десь загубив :(

UPD2: Знайшов! github.com/Uksa007/esphome-jk-bms-can/blob/main/README.md

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 хвилину тому, InSAn сказав:

Який?

www.aliexpress.com/item/1005004107873870.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.33.21ef1802llzplD

в мене таке працює з 100Аг ліферів. Точність 5мВ, вимикається при напрузі менше 3в на ячейці, тобто працює постійно.

Холодне. 

В перспективі хочу ще 100Аг додати, але зі своїм балансиром, таким самим. 

Або все переробити на 17s, інвертор підтримує напругу до 60в.

Змінено користувачем yur43
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, yur43 сказал:

Точність 5мВ

Чим заміряли? Бо в мене сомнєнія 😉

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тестером, в режимі спокою, коли світло було з графіком 3/3.

Зараз спокою менше, може гуляти 5-10 мВ.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, InSAn сказав:

Штука хороша... Але... Ток балансування - сотня-півтори міліампер. От якби півтора-два ампери... 😁

Та пофіг на то балансування, бо мені пасивного вистачає, а якщо вже все буде погано, то поставлю додатково активний, який буде вмикатись вручну.

1 година тому, InSAn сказав:

UPD2: Знайшов! github.com/Uksa007/esphome-jk-bms-can/blob/main/README.md

Я про це знаю, але мені потрібно щоб працювало, а не допилювати напильником. Замінити існуючу бмс на JK (100$), щоб потім туди ще втулити на соплях купу якихось адаптерів, софт для яких невідомо хто писав — це для червонооких. Я вибираю готове рішення, яке працює з коробки і відтестоване як інтегральне рішення, а не набір якихось лєвих компонент.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@InSAn ссылки не открывал, возможно речь про него же, посмотрите последние видео, Дима еспиранза, там есть нюансы, но JK мне нравится в плане апгрейда с 8s на 16s езли изначально собрать 2p8s 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, mib сказал:

посмотрите последние видео, Дима еспиранза

Це де? 😎

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 годин тому, InSAn сказав:

Чим заміряли? Бо в мене сомнєнія 😉

Тільки но забрали з батарейки 1 кВт год і від сонця половину повернулося. Переміряв балансування - до 3 мВ всього. Так що ці балансири мені починають подобатися.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 17.01.2023 в 21:44, mib сказал:

Дима еспиранза

15 часов назад, mib сказал:

На ютубе :-)

Посилання б... А то такого не знаходить :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, yur43 сказал:

Переміряв балансування - до 3 мВ всього

В якому стані?

Бо в момент заряду чи розряду великим током може бути таке:

l.jpg.7452a33abd704b4aab236cb05bcd892d.jpg

 

На графіку зліва - 3 хв. після завершення заряду (заряд зупиняється, якщо хоча б один елемент досяг 3,48В). Праворуч - через годину.

PS: Одна "вибилась" на 0.008 В

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, InSAn сказал:

Посилання б... А то такого не знаходить :)

Что то пошло не так, вставилась реклама вместо канала, и прав удалить нет :-(

Попробуйте dima espirans

Змінено користувачем mib
  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, InSAn сказав:

В якому стані?

в процесі роботи, заряд невеликим током. 

Взагалі стараюсь уникати великих токів, заряд від мережі обмежений зараз 15А. Запас по часу подвійний.

youtu.be/ERdDc8DPVB0

таку батарейку бачили?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не знаю чи саме такі, але бачив.

У мене приятель вже пару років як всі свої об'єкти обладнав батарейками з битків.

Пропонував і мені дочекатись чергового привозу та щось зліпити, але відмовився, може й даремно, бо батарейка сама маленька на 23-25 квт.

Але він спец і сам перебирає померлі банки, а я що?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

головне там - низькотокові високовольтні 350в батареї. Той кмітливий поляк повішав на стіну гаража дві бемеве, законектив бмс з високовольтним інвертором. Я так зрозумів, там два по 40кВт год = 80 кВт год !!! Це на тиждень мені наприклад. Потужність інвертора 15 кВт. Дротики на око 6 мм.кв.

Змінено користувачем yur43
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...