Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Ліфепо акумулятори які обрати

standov

Рекомендовані повідомлення

4. Чи є якась статисика по відмовам/надійності і ті

 дуже маленька: дві інсталяції по 4,8квт. Одна працює 3 роки, друга півтора. Все Ок.
5. у  pylontech є в продажу комплект кабелів в тч з rj45, чи підійде він на dyness? Чи там інша разпіновка?

не знаю чи підійде, але якщо потрібна розпіновка рідних від pylontech, то вишлю фото
7. як називаються оці струмові роз'єми на морді в обох? думав може зробити шнурки сам але хз шо гуглити

гуглити surlock plus, і так, цінник на них, зазвичай, кінський

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, vira2 сказал:

Одна працює 3 роки

а прикидували втрати ємності? і воно в вас циклічно чи як беспееребойнік?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

замовив таки pylontech бо якось по вторинним нюансам вирішив шо 5-10% націнки того варті, але виявилось шо отак просто взяти і купити 2000 модель в іспанії не виходить (під замовлення на грудень), довелося купити 3000ну на 3.5квг 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 часов назад, standov сказал:

замовив таки pylontech бо якось по вторинним нюансам вирішив шо 5-10% націнки того варті, але виявилось шо отак просто взяти і купити 2000 модель в іспанії не виходить (під замовлення на грудень), довелося купити 3000ну на 3.5квг 

Кабелі для інвертора замовили? Там в комплекті тільки для з'єднання між батареями.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, LAT сказал:

Кабелі для інвертора замовили? Там в комплекті тільки для з'єднання між батареями.

замовив

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 годин тому, standov сказав:

 

Яка ціна?

Змінено користувачем yur43
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, yur43 сказал:

Яка ціна?

3.5квг - 1.305евро без кабелів, 1340 з кабелями. Я взяв з кабелями, плюс 30 евро доставка по іспанії, в магазі де доставка безкоштовна пілонтечі тільки під замовлення на грудень.

Але цей магаз прям дууууже тугий, спочатку замовив 2.5квг, вони тиждень чухали рєпу повернули гроші "пілонтечів нема є тільки дінес та 3.5 пілонтеч ще є", змовив 3.5 ще тиждень мовчали, думав знову шось не так але таки вислали і дали трек.
Магаз де я купив інвертор прям дуже якось приємніше був і безкоштовно по іспанії, але зараз в них теж тільки дінеси

Змінено користувачем standov
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, yur43 сказал:

ціна чудова

да, непогана. дінес десь ще на 5-10% дешевше, теоретично мабуть не гірше але я вирішив шо якшо шо то другий пілонтеч я купити зможу завжди а дінеси можуть і зникнути

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, standov сказал:

завжди а дінеси можуть і зникнути

Нє до че ка є те сь!!!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Глянув на ціни тих батарей, і подумав собі: чи не дешевше просто мати генератор бензиновий, а панелі хай в мережу віддають, ніж інвестувати десятки тисяч грн в батареі?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 хвилини тому, sidus сказав:

а панелі хай в мережу віддають

Це якщо у вас є зелений тариф, бо в іншому випадку будете платити за свій же експорт.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, sidus сказал:

Глянув на ціни тих батарей, і подумав собі: чи не дешевше просто мати генератор бензиновий, а панелі хай в мережу віддають, ніж інвестувати десятки тисяч грн в батареі?

Ну тут як. Багато хто вже порахував і бенз, і ремонт, і вже думає що пора акб купувати

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, sidus сказал:

Глянув на ціни тих батарей, і подумав собі: чи не дешевше просто мати генератор бензиновий, а панелі хай в мережу віддають, ніж інвестувати десятки тисяч грн в батареі?

дешевше не мати нічого )
питання не в дешевше а в зручніше, в мене різні свинцові акб на різних будинках десь так вже під 10 років, я в авр генератори ні ногою, а так да то не дешево, бо комфорт то завжди не дешево

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, sidus сказал:

чи не дешевше просто мати генератор бензиновий

гена может сдохнуть.

Запасы бенза иссякнуть.

Ночью соседям не очень нравится работающий гена.

 

Исходя из этого, я тоже поставил аккум и инвертор 2 квт

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, sly сказал:

Ночью соседям не очень нравится работающий гена.

та і не тільки сусідам, плюс гена з авр то штука досить капризна (як мінімум потребує постійного обслуговування - бенз, масло, расходнікі) і це все одно історія до першої забутої заправки, а батарейки вони собі живуть відведений їм термін, каші не просять, не дирчять не воняють. Але так то дорожче і має обмеження за часов і таке інше.
В мене генератор є інверторний, який я викатую після того як батарейки всьо і від нього їх заряджаю

Змінено користувачем standov
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 минут назад, standov сказал:

та і не тільки сусідам, плюс гена з авр то штука досить капризна (як мінімум потребує постійного обслуговування - бенз, масло, расходнікі) і це все одно історія до першої забутої заправки, а батарейки вони собі живуть відведений їм термін, каші не просять, не дирчять не воняють. Але так то дорожче і має обмеження за часов і таке інше.
В мене генератор є інверторний, який я викатую після того як батарейки всьо і від нього їх заряджаю

Батарейки могут и дешевле выйти, у меня один сосед похоже уже оттарахтелся второй день тишина и в окнах свечи горят, 200-250 часов тарахтел, вчера утром какой то скрежет был и потом заглох, но я не уверен что он знает что масло нужно менять

Мой китайский инверторник думаю тоже бы за это время минимум половину ресурса бы выработал, это не говоря про бензин

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так, в мене зараз теж мій ганяють без мене, благо я встиг масло поміняти еперд блекаутами і внутрішній діалог - шо безпечніше, просити людей яким пофіг поміняти масло чи потерпіти пару тижнів і поміняти самому ) сподіваюся шо витримає бо це буде жопа перед зимою ще генератор десь замовляти

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, standov сказал:

так, в мене зараз теж мій ганяють без мене, благо я встиг масло поміняти еперд блекаутами і внутрішній діалог - шо безпечніше, просити людей яким пофіг поміняти масло чи потерпіти пару тижнів і поміняти самому ) сподіваюся шо витримає бо це буде жопа перед зимою ще генератор десь замовляти

Пара недель в моем случае это под 200 часов, в сутки нет ээ по 10-12

У нас в местных группах объявилось довольно много сервисантов, может и у вас так и можно кого то найти толкового

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, mib сказал:

Пара недель в моем случае это под 200 часов, в сутки нет ээ по 10-12

У нас в местных группах объявилось довольно много сервисантов, может и у вас так и можно кого то найти толкового

не в мене він працює зараз епізодично на будівництві коли треба "шось відрізати" тому теоретично я сподіваюся шо 2 тижні то має сильно меньше ніж 200. Плюс мені не дуже зрозуміла історія з моторесурсом інверторніка, бо він жеж працює на значно меньших обертах і все таке.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, Dalet сказав:

пора акб купувати

Давно пора. 

На вихідні не вимикали світло, ми не знали як жити. Весь графік поламали :)

Зато зараз все нормально - без світла.

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, yur43 сказал:

Давно пора. 

На вихідні не вимикали світло, ми не знали як жити. Весь графік поламали :)

Зато зараз все нормально - без світла.

У меня жена сначала нервничала когда начали отключать, теперь нервничает когда не отключают :-)

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У Тернополі 8 годин світла нема (2 рази по 4 години). Гена с такими отключениями или сам бістро кончится или бюджет топливом прикончит. за 8 часов свинка не заряжается. Вместо лифера спасаюсь наращиванием емкости свинца тогда большим током можно заряжать.

Купив зарядку на 50А www.aliexpress.com/item/33019693095.html?spm=a2g0o.order_list.0.0.59ee1802kSpXxF

Змінено користувачем Enot123h
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Enot123h сказал:

У Тернополі 8 годин світла нема (2 рази по 4 години). Гена с такими отключениями или сам бістро кончится или бюджет топливом прикончит. за 8 часов свинка не заряжается. Вместо лифера спасаюсь наращиванием емкости свинца тогда большим током можно заряжать.

Купив зарядку на 50А www.aliexpress.com/item/33019693095.html?spm=a2g0o.order_list.0.0.59ee1802kSpXxF

Ну с завышенной ёмкостью у свинца чуть легче, но он то ток как раз в этом случае брать и перестанет, максимальный ток нужен когда свинец уже в днище, но чем выше поднимается напряжение тем меньше принимает ток, я свои 500 ампер заряжаю 20а зарядкой, и разница с тем когда было 300 как раз в том что свинец менее разряден и после 4 часов берет всего 13 ампер, при 300 первых пару часов брал все 20, но свинцу в любом случае нужно время, благо ночью бывает по 8 часов не выключают и ИБП переходит в поддержку

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 годин тому, sidus сказав:

чи не дешевше просто мати генератор бензиновий

Думаю краще прикупити старлінк за ті самі гроші і потім сусідам роздавать :) Бо як прикину життя без інтернету - вийде суцільний отпуск, нарешті поїду на рибалку, буде свіжа риба, а не з морозілки від генератора, буде час рубать і топить дровами, а не від сінусного інвертора, красота :)

  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...