Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Росіяни принесли нам війну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

2 часа назад, Бездомный сказал:

відстань ураження шторма - до  300 кілометрів .

Те что у нас сйчас- 560, базовый вариант НАТО

Змінено користувачем Canton
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Троль 80 Левел

https://www.facebook.com/share/v/1C1D6dBgwk/

Змінено користувачем МаТраС
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, Canton сказал:

Те что у нас сйчас- 560, базовый вариант НАТО

на експорт поза нато можна до 300 .

тобто Україна отримує ракети на правах члена альянсу ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Бездомный сказал:

тобто Україна отримує ракети на правах члена альянсу ?

На каких надо правах, на таких и получает...

Притом достаточно давно....но мало...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, ozor сказал:

До Вороніжу - 500 .

Откуда стреляли - расстояние 280 км

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 хвилини тому, Canton сказав:

Те что у нас сйчас- 560, базовый вариант НАТО

Там лобіюють трохи, щоб не давати більшу дальність 

https://www.facebook.com/share/r/1Ki9iEkf7b/?mibextid=wwXIfr

  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 часов назад, sergio сказал:

 

Прикол, то саме з іншого ракурсу. Навіть цікавіше

t.me/gnapinfo/4127

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, sergio сказав:

Прикол, то саме з іншого ракурсу. Навіть цікавіше

t.me/gnapinfo/4127

 

Виглядають як бандити. Вам ото би порядних захисників паплюжити 

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, US7IGN сказал:

Їх би ще в оригіналі читати з розумінням контексту. Після подвійного перекладу мабуть мало що залишилося ...

Тонкий  троллинг ?:

 Ии -"Название «Честь самурая» — это издательский ход переводчиков и маркетологов. В оригинале книга Эйдзи Ёсикавы называется «Синсё Тайкоки» (新書太閤記), что переводится как «Новая хроника Тайко». Словосочетания «честь самурая» в названии автора нет.

У меня нет технической возможности прочитать весь текст романа в интернете, так как полная электронная версия книги защищена авторскими правами и отсутствует в открытом доступе для скачивания или парсинга. Из-за этого точные текстовые цитаты со словом «честь» из этой книги найти невозможно." 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дел.

 

 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

38 минут назад, ozor сказал:

Там лобіюють трохи, щоб не давати більшу дальність 

Перефразируя - у нас их нет, но если будет надо - мы их применим....

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Бездомный сказал:

пан навроцький висунув Украні теріторіальні претензії на Волинь

Нету там ничего похожего 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Бездомный сказал:

 ну що , пан навроцький висунув Україні теріторіальні претензії на Волинь ? А Львів з Франеком - Тернополем ?  

 

21076618.jpg

То все спецоперація по відрверненню уваги від Міддіча з Єрмаком. Той жалюгідний орден коштує всього навсього від 5 до 20 кує. 😎 

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, US7IGN сказал:

Виглядають як бандити. Вам ото би порядних захисників паплюжити 

Так мені зранку написали, що то не могло бути ТЦК, то вороже ІПСО. Глянув з іншого ракурса дійсно бандити, а не представники ТЦК, де б вони могли таке робити?! 😎 Всі, можуть помилятися. 😸 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, sergio сказал:

То все спецоперація по відрверненню уваги від Міддіча з Єрмаком. Той жалюгідний орден коштує всього навсього від 5 до 20 кує. 😎 

найсмішніше , що той орден має кат Варшави Олександр Суворов :lol:

досі не позбавлений:lol:

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Навколо Воронежу закручується інформаційна інтрига )))

Генштаб ЗСУ сказав конкретно про те, що пуски були з літаків (надрочувати на варіант фламіндіча немає сенсу):


Сьогодні, 22 червня, підрозділи Повітряних Сил Збройних Сил України завдали ударів по підприємству з виробництва компонентів російських ракет у місті Воронеж (рф). Для ураження використовувалися високоточні крилаті ракети повітряного базування.

Але ... не сказав якими саме ракетами :razz:
 Storm Shadow (SCALP EG), про які казали після удару, гарно себе зарекомендували в проривах російського ППО і природно було б бити ними.
200 км від кордону до Воронежу робоча відстань для них, і, можливо, робоча відстань безпечного пуску (але то не точно).

Та ввечері пішла конспірологія, що застосовували не їх, а один з варіантів американських нових ракет, що створюються для України за програмою ERAM компаніями Zone 5 Technologies та CoAspire.
Постачання їх планувалося восени 2026 року, зараз червень 😉

Почекаємо, що скаже верифікація з тієї сторони (уламки американських ракет, мабуть, тестові пуски, вони вже знаходили).

:o
 

Змінено користувачем DmiVady
кацапізми виправив)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, vadimv сказав:

під час війни взагалі можна покладатися на щось, у чого в будь-який момент може відвалитися один з тисячі манюсіньких ледве припаяних контактів в батареї, після чого недомобіль встане цеглою посеред поля.

Тебе на бензині дрон не наздожене 😅

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, DmiVady сказав:

Навколо Воронежу закручується інформаційна інтрига )))

Генштаб ЗСУ сказав конкретно про те, що пуски були з літаків (надрочувати на варіант фламіндіча немає сенсу):


Сьогодні, 22 червня, підрозділи Повітряних Сил Збройних Сил України завдали ударів по підприємству з виробництва компонентів російських ракет у місті Воронеж (рф). Для ураження використовувалися високоточні крилаті ракети повітряного базування.

Але ... не сказав якими саме ракетами :razz:
 Storm Shadow (SCALP EG), про які казали після удару, гарно себе зарекомендували в проривах російського ППО і природно було б бити ними.
200 км від кордону до Воронежу робоча відстань для них, і, можливо, робоча відстань безпечного пуску (але то не точно).

Та ввечері пішла конспірологія, що застосовували не їх, а один з варіантів американських нових ракет, що створюються для України за програмою ERAM компаніями Zone 5 Technologies та CoAspire.
Постачання їх планувалося восени 2026 року, зараз червень 😉

Почекаємо, що скаже верифікація з тієї сторони (уламки американських ракет, мабуть, тестові пуски, вони вже знаходили).

:o
 

може бути цілий напрямок робити щось що виглядало б як щось інше. було б кумедно робити іскандери в штатах і стріляти ними по парашці :lol:

або ті ж шахеди в Мукачево збирати і на парашку :flag1:

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, DmiVady сказал:

Навколо Воронежу закручується інформаційна інтрига )))

Генштаб ЗСУ сказав конкретно про те, що пуски були з літаків (надрочувати на варіант фламіндіча нема сенсу):


Сьогодні, 22 червня, підрозділи Повітряних Сил Збройних Сил України завдали ударів по підприємству з виробництва компонентів російських ракет у місті Воронеж (рф). Для ураження використовувалися високоточні крилаті ракети повітряного базування.

Але ... не сказав якими саме ракетами :razz:
 Storm Shadow (SCALP EG), про які казали після удару, гарно себе зарекомендували в проривах російського ППО і природно було б бити ними.
200 км від кордону до Воронежу робоча відстань для них, і, можливо, безпечного пуску (але то не точно).

Та ввечері пішла конспірологія, що застосовували не їх, а один з варіантів американських AGM-188, що створюються для України за програмою ERAM компаніями Zone 5 Technologies та CoAspire.

Почекаємо, що скаже верифікація з тієї сторони (уламки американських ракет вони вже знаходили).

:o
 

чим би не вдарили - вдарили чимось новим - влучним і потужним

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 минут назад, DmiVady сказал:

що застосовували не їх, а один з варіантів американських нових ракет, що створюються для України за програмою ERAM

И их тоже...6+3

Конспирология у меня такой, если чево...

Змінено користувачем Canton
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 хвилин тому, US7IGN сказав:

може бути цілий напрямок робити щось що виглядало б як щось інше. було б кумедно робити іскандери в штатах і стріляти ними по парашці :lol:

або ті ж шахеди в Мукачево збирати і на парашку :flag1:

Так напрямків вже створено: аж гай гуде :razz:
Вони всі були закладені у 23-24-25 роках, а дещо у 22-му, а зараз почали реалізовуватись і робити кацапам сумно.
Бо, самі розумієте: створити щось путнє, що літає, долітає і влучає, то не кілька буклетів надрукувати та пост у фейсбуці запостити.
Якби тут хоч комусь було про те цікаво, то інформації в відкритих джерелах валом.
Але треба напружити мозок, ну а ... це не про експертів цієї теми 😁)))
А наліпки ... та хоч "зроблено руками Зеленського" нехай ліплять на ті вироби, аби долітало та гарно влучало. :pardon:

Я вважаю, що у Воронежі верифікація покаже Storm Shadow (SCALP).
Бо по топових цілях логічно працювати звичною та надійною зброєю.
Та й наслідки влучань натякають на велику БЧ, яка і є в цих ракет.
Але інформаційний вірус, який пішов, теж непогана зброя :) 
Moscow Never Sleeps 😉

Сподіваюсь, що й надалі, дякуючи "партнерам", буде й більше та влучніше. :flag1:
Звісно, протидія теж не забариться, але то вже така гра ... :unknown:
 

Змінено користувачем DmiVady
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

sud.ua/uk/news/publication/364574-reforma-msek-ekspertnye-komandy-ustanavlivayut-invalidnost-tolko-na-god-pri-neobratimom-sostoyanii-zdorovya

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, US7IGN сказав:

sud.ua/uk/news/publication/364574-reforma-msek-ekspertnye-komandy-ustanavlivayut-invalidnost-tolko-na-god-pri-neobratimom-sostoyanii-zdorovya

країна мрій

а була країна 2013 року...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, US7IGN сказал:

sud.ua/uk/news/publication/364574-reforma-msek-ekspertnye-komandy-ustanavlivayut-invalidnost-tolko-na-god-pri-neobratimom-sostoyanii-zdorovya

 Все вiрно,зараз тричi кожного отоварюють.Рiчна, дворiчна, пожиттева.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...