Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 хвилину тому, Сергей_84 сказав:

))Тобто ви Порошенка хочете посадити за вибухи на складах,  за небудівництво патронного заводу? Чи я не правильно зрозумів? 

А кого тоді саджати за захоплені склади в Балаклії?

Чи у нас Президент особисто несе кримінальну відповідальність за все, що відбувається? А може лише політичну? І попередника політично покарали?

Знов те саме...

А хто попередника не покарав? Чи не Порошенко?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

44 минуты назад, Музей сказал:

. Але, Порошенко був смотрящім Кремля, а Зеленський не погодився ним стати. Тому і війна, 

Ага, тобто в 2014-2015 була війна, бо Порошенко був смотрящим, а зараз,бо Зеленський не погодився.))

В 2014-2015 ми втратили половину Луг і Дон областей ,бо Порошенко працював на Кремль, а зараз ми на 100% втратили Херсонську ,майже повністю Запорізьку і от-от повністю Луганську,бо Зеленський не погодився бути смотрящим  і його за це карають? 

Прекрасне логічне мислення.Достойно.

 

Змінено користувачем Сергей_84
  • Лайк 18
  • Дякую 2
  • Хаха 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По поводу колаборации. Вселенная продолжает намекать ....

В окупованому Енергодарі підірвали під'їзд будинку, де перебував так званий "глава адміністрації" міста

Всі обставини події звясовуються, але маємо точне підтвердження що під час вибуху отримали поранення самопроголошений голова "народної адміністрації" Шевчик і його охоронці.

rubryka.com/2022/05/22/v-okupovanomu-energodari-pidirvaly-pid-yizd-budynku-de-perebuvav-tak-zvanyj-glava-administratsiyi-mista/

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, badgy сказал:

Чешская РМ-70

Лучше со звуком

 

Постійно бачу як перед залпом всіх наших РСЗВ віддающий команду на пуск стоїть поруч з оптичним нівеліром. Це він контролює встановлення пускових в горізонт на лапах?

 

2 часа назад, sergio сказал:

Вчора Фейгін, якраз і запитав в Арестовича, чому людей хапают, дають зброю і женуть на вірну смерть, а вони не повстануть проти загарбників. Той, щось невнятно відповів, що в них не вистачає бунтарського духа і тп... 

 

Ну, у вашему богатирському дусі вже всі впевнени.:)  Доречі можно видихати - президент сказав що на даний час кількість людей в силових структурах 700тис. Думаю це ї так більше ніж ми можемо озброіти/утримувати. Той же Арестовіч каже що зараз будут мобілізовувати лише людей з кретично потрібнимі спеціальностями. Я до чого - можно з погребу (чи то з комори) виповзати.)))

 

1 час назад, Сергей_84 сказал:

..Тут тобі і заводики і підземні склади і ще ьагато чого іншого...Бабла завались в бюддеті, будуй , все не перебудуй..

 

Я в принципі згоден, але хочу уточнити - а склади за для чого? Бо всі склади зі зброєю раз'йобани ще за часів найвеличнішого. Те що отримуємо зараз одразу прямує на фронт. Ось після війни нам дійсно доведеться будувати надійни склади і бажано більше складів не гігантських розмерів. Бо втрачати одразу по 30тис.т  БК при діверсіі на одному з них ми більше не можемо собі дозволити... Да і раніше не могли, але нажаль не зберегли...

  • Лайк 4
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Vikctor сказал:

Я до чого - можно з погребу (чи то з комори) виповзати.)))

😆😆

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Vikctor сказал:

 

Я в принципі згоден, але хочу уточнити - а склади за для чого? Бо всі склади зі зброєю раз'йобани ще за часів найвеличнішого. Те що отримуємо зараз одразу прямує на фронт. 

Щоб ви розуміли рівень охорони тих складів прямо зараз.. Навколо одного з таких мій робітник з ТРО  чергував  зі свистком і рацією в березні 2022, бродячи по периметру і видивлюючись диверсантів в повній темноті.

Головне в цьому повідомленні:зі свистком!. Я ледве сніданком не подавився коли він мені це сказав...бо зброї не завезли. А потім в ці склади прилетіло, навіть без диверсантів і патрулі зняли,щоб не наражати на небезпеку 

PS  До речі ,практика показала, що такі великі скупчення боєприпасів не є проблемою для знищення, якщо Росія з легкістю знищила навіть нафтобази.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, ukrainian сказав:

Точно без бою? 

Інженер окремого батальйону матрос Віталій Скакун підірвав разом із собою Генічеський автомобільний міст, щоб зупинити ворога.
www.pravda.com.ua/news/2022/02/25/7325701/

 

та да г+г авторитетный источник, а шо радиовзрыватели еще не поридумали? Подвигом матроса пытаются замылить предательство.

Напомните, сколько на Чонгаре подорвалось техники орков?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, Сергей_84 сказав:

Ага, тобто в 2014-2015 була війна, бо Порошенко був смотрящим, а зараз,бо Зеленський не погодився.))

В 2014-2015 ми втратили половину Луг і Дон областей ,бо Порошенко працював на Кремль, а зараз ми на 100% втратили Херсонську ,майже повністю Запорізьку і от-от повністю Луганську,бо Зеленський не погодився бути смотрящим  і його за це карають? 

Прекрасне логічне мислення.Достойно.

 

Та де мені до Вашого рівня. Не буду заважати вашому ЧСВ.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Музей сказал:

Та де мені до Вашого рівня. Не буду заважати вашому ЧСВ.

Правильне рішення, бо ще глибше себе закопаєте в аргументах, а з тієї глибини важко буде когось зневажати, не лише Мураву..

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 хвилину тому, ЧортПобьєрі сказав:

Ще й мамчин фантазер🤣🤣🤣

Не варто недооцінювати.

Збудувати в воюючій країні пепелаци майже на лініі фронту і затаритися кредитним каБТРіком жодна "мамка" не придумає.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мне это импонирует. Есть диалог. Причем не через СМИ, а face 2 face. А это всегда сложнее. Заметил интересное : количество представителей власти почти = кол-ву девчонок, что пришли на встречу с ней.

Ірина Верещук 

16 ч.  · 

Сьогодні у Будинку офіцерів зустрічалися з рідними полонених морпіхів із 36-ї бригади.

У цей непростий та тривожний час щира розмова між владою та рідними військових особливо важлива.

Тримаємося разом, зберігаємо спокій, підтримуємо один одного.

Ми боротимемося за повернення кожного нашого військового!

image.thumb.png.c600077235c3b37f34a26b96fc570966.png

 

 

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Сергей_84 сказал:

Щоб ви розуміли рівень охорони тих складів прямо зараз.. Навколо одного з таких мій робітник з ТРО  чергував  зі свистком і рацією в березні 2022, бродячи по периметру і видивлюючись диверсантів в повній темноті.

Головне в цьому повідомленні:зі свистком!. Я ледве сніданком не подавився коли він мені це сказав...бо зброї не завезли. А потім в ці склади прилетіло, навіть без диверсантів і патрулі зняли,щоб не наражати на небезпеку 

PS  До речі ,практика показала, що такі великі скупчення боєприпасів не є проблемою для знищення, якщо Росія з легкістю знищила навіть нафтобази.

Наскількі пам'ятаю ви перед цім вже описували цю історію і по словам робітника із ТРО БК перед атакою вивезли.

І давайте всеж такі відрізняти - удар по складу крилатою/балістичною ракетамі, від чого дійсно важко захіститись (але якось ракети до ТочєкУ зберегли), та знищення великого складу з невеличкого дрона, якій невзмозі нести більше 10кг БК...

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, Сергей_84 сказал:

PS  До речі ,практика показала, що такі великі скупчення боєприпасів не є проблемою для знищення, якщо Росія з легкістю знищила навіть нафтобази.

ви хочете сказати, що саме параша сприяла переходу нашої армії на натівську зброю? :ROFL:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Kirill_Dnepr сказав:

Скоро пойду на следующие выборы.
Когда там они планируются, лет через 5-7 :) 
Сменится демография, голоса за партии котов и собак будет некому давать :) 

Оце правильне рішення👍.Я б, поки є час ,спробував би модератором тут на форумі- Вас всі знають, умієте красиво пофілософствувати - тренування таке як потрібно, і трохи звикнете до відчуття влади...Про відповідальність не говорю - що тут , що там вона не в тренді.

  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Kirill_Dnepr сказав:

 

Днепр не входит в задачи второй фазы, 

Бу га га.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, US7IGN сказал:

ви хочете сказати, що саме параша сприяла переходу нашої армії на натівську зброю? :ROFL:

Ну це вже доведений факт, бо на зараз маємо дефіцит озброєння радянських часів навіть не в нас, а в Єпропі в цилому. Так що для нас вже вибір не стоіть перходити чи ні на натівську зброю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Kirill_Dnepr сказав:

Было предугал мне Флеш, в 14 году. 

Ага, читав.Тоді на таких як Ви саме тренд був, я так розумію.Даремно відмовились.У владу легше було б пролізти.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Kirill_Dnepr сказал:

А я с деградантами не тусуюсь, это заразное :)

ні тут ні зараз :ROFL:

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Kirill_Dnepr сказав:

А следующая фаза - такой же прикол к с топливом будет с электричеством.

 

Ага, Ви ще про газ те ж саме напишіть🤣🤣🤣

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...