Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

2 хвилини тому, Vikctor сказав:

В цілому згоден, окрім цього речення. Бо я просто не знаю як порівняти користь від того що в Дніпрі не трапилось те саме як в Донецьку/Луганську й шкоду від кідалова з Пріватом або багаторічнимі крадіжкамі в Укрнафті...

Якщо б не вдержали Дніпро -- атоматом йшло Запоріжжя та Херсон.

Орківський десант на гвинтокрилах в Херсонській області тоді висаджувався.

Я так вважаю.

Змінено користувачем 7351
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, 7351 сказал:

У рамках пакету на $40 млрд США виділили $8,5 млрд підтримки економіки України. Перший $1 млрд із цих грошей уже перерахований.

ua.news/ua/v-ukraynu-prybyl-pervyj-myllyard-yz-vydelennoj-ssha-pomoshhy/

Я б віддав перевагу саме війсковой складовой насамперед, а гуманітарну можна й трохі затримати... Бо кораблі давно в дорозі, а що везуть й коли припливуть невідомо...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, 7351 сказал:

Якщо б не вдержали Дніпро -- атоматом йшло Запоріжжя та Херсон.

Я так вважаю.

А там й Одеса з Харківом...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Vikctor сказав:

Я б віддав перевагу саме війсковой складовой насамперед

Без тила немає фронту (С)

Військові повинні знати, що з родиною все в порядку, наскільки це можливо.

Змінено користувачем 7351
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, OuldMan сказал:

Кста, барыга схитрил. Он не был в Лондоне. Он попросил сфотошопить, что якобы он в Лондоне. Следы запутывал. А сам в Оман, поди, летал.

А чого саме в Оман. Він віддавав перевагу Мальдівам, наскількі я пам'ятаю.

  • Лайк 3
  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, 7351 сказал:

Без тила немає фронту (С)

Зовсім скоро ми зрозуміємо, що в тилу можна якось перехрюкать, а на передовий нажаль ні...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Музей сказал:

Не сумніваюся, що ця війна на кілька років. 
Навряд, чи можлиао знекровити Росію лише за кілька місяців. Відкинемо на кордон? Перегрупуються , накують ще боєприпасів зразка 1945-го року і знову зруйнують все, що ми відбудуємо.

Крім того. потрібна щоденна причина, що возити росію мордою по асфальту не лише для США, але й для решти світу.

а мы тем временем будем смотреть и ковыряться в носу ....

перехитрите свою меньшовартість 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Vikctor сказал:

А чого саме в Оман. Він віддавав перевагу Мальдівам, наскількі я пам'ятаю.

Дуже рідко вдаюсь до дизлайків, але моє вам щиросердечне фак!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, Propeller сказал:

...И кто меня может в этом опровергнуть? 

 

Спробую я - для навчання потрібни інструктори. Західни. Навряд чи вони сюди поїдуть - краще вчити в беспеці в Європі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Vikctor сказал:

Я б віддав перевагу саме війсковой складовой насамперед, а гуманітарну можна й трохі затримати... Бо кораблі давно в дорозі, а що везуть й коли припливуть невідомо...

Військової там на 6 +8.7 млрд.  Друга цифра- це фінансування армії США для компенсації наданої Україні зброї.

PS  Без економічної підтримки у нас будуть в еличезні проблеми, поки що їх якраз допомогою і гасять..

Змінено користувачем Сергей_84
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Propeller сказав:

а мы тем временем будем смотреть и ковыряться в носу ....

перехитрите свою меньшовартість 

З тотально корумпованою владою та зруйнованою економікою?

Я думаю, нікому не потрібно розповідати, як формувалися ТРО в тилових регіонах? Про схід я просто не маю достовірної інформвції, а про Закарпаття знаю. Якщо відповідальних не посадять, значить, в нас досі суцільне лайно в СБУ.

Змінено користувачем Музей
  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дуда поехал в туоне по Европе. Цель : добиться поддержки большинства за кандидатсво Укратні в ЕС. Вот так : бросил страну и в скитания. Хотела и девочка-премьер из Словакии с ним. Но у нее обнаружиди ковид. Люди ! В мире есть ковид!

  • Лайк 3
  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Alvalk сказал:

Да нормальное у меня представление. Чтобы положить в карман, надо еще заплатить налоги, и что?  Но это если по-честному. Но он же барыга, так что легко  может в оффшор и без налогов вывести 😉

Ни один олигарх или бизнесмен не платит налоги (самое распостраненное заблуждение, что платят) :). Как так?!? Налоги закладываются в цену продукта/услуги который оплачивает покупатель т.е. это покупатель оплачивает все налоги/издержки :)... а в нашей стране олигархи минимизируют налогообложения под разными схемами (кто в офшоры, кто реализует товар через упращенцев на едином налоге, кто под фиктивные услуги). Наоборт олигархи экспортеры еще и зарабатывают на налогах т.к. любой экспортер получает возврат ндс от продажи своего продукта зарубеж (т.е. бабушка за хлеб платит в магазине НДС, а олигарху Ахметову, Косюку и Порошенку этот НДС из бюджета при экспорте товара зарубеж возмещают. Пирамида вверх ногами). Сейчас эта схема не работает поэтому бизнесс олигархам в этой стране уже малоинтересен :)

Что касается вашего кумира и прибыли Рошен :), так схема развода людей не деньги примитивная до невозможности, Порошенко, как и Ахметов (только в сфере энергетики) создают монополии на внутреннем рынке и поднимают цены на продукцию одновременно запрещая импорт аналогичной продукции из-за рубежа через своих представителей у власти (чтобы у людей не было выбора и они не смогли купить где-то дешевле). Конкретно за 3 месяца до выборов в 2019 г. постановлением правительства Порошенка 8 января 2019 г. вводится запрет на импорт патоки из-за рубежа, а потом поднимает цены на внутреннем рынке зарабатывая сверхприбыль :), но как веревочки не виться, а рано или поздно но ответственность приходит. Сколько там Порошенко 10 млн. (считают как 300 млн. грн.) у.е. всего пожертвовал (смешно учитывая, что враг Украины В.Новинский потратил 7 млн. у.е. или Д. Фирташ 9,7 млн. у.е.)? А недоплатил государству (то, что смогли доказать) только на этой схеме (без учета схем с Укроборонпромом т.к. он засекречен и еще идут суды + сейчас схемы с трубой Медведчука и Ротердам+ с Ахметовым) составили 283 млн. грн. И-то 300 млн. - это по данным пресслужбы Порошенко (т.е. данные на словах которые еще надо проверять :)).

Змінено користувачем laritus
  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Propeller сказав:

 В мире есть ковид!

Ковід є, а експертів нема.

»Все ушлі на фронт»...

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Firetuf сказал:

Дуже рідко вдаюсь до дизлайків, але моє вам щиросердечне фак!

У відповідь - мій вам не меньш щиросердечний піхУй😁

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Сергей_84 сказал:

Військової там на 6 +8.7 млрд.  Друга цифра- це фінансування армії США для компенсації наданої Україні зброї.

PS  Без економічної підтримки у нас будуть в еличезні проблеми, поки що їх якраз допомогою і гасять..

Наскількі я зрозумів - допомога по ленд-лізу поза оголошених 40+ ярдів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Vikctor сказал:

Спробую я - для навчання потрібни інструктори. Західни. Навряд чи вони сюди поїдуть - краще вчити в беспеці в Європі.

Опа! А фиг!

Мать моей дочери на той неделе ездила в командировку в один из городов Неньки. Возвращалась обратно в поезде. Там к ней пристал монголоид из....Тайваня с европиоидом из Алабамы (Штата). Она по работе англоязычная. Короче. Чуваки оказались инструкторами. Оба очень романтично восхищены Украиной. Зае..али её как правильно произносить то или иное слово. Попросили проверить хорошо ли говорят ПАЛЯНЫЦЯ. ВНИМАНИЕ! Они думали, что это слово обязательно нужно правильно говорить иначе будут проблемы. 

Не смогла только объяснить им что значит (глубинный смысл) слово ВОЛЯ, зашифрованное в нашем гербе.

Короче я пришел к выводу, что даже спецы к нам заезжают мелкими группами, чтобы за раз не накрыла ракета рф. 

  • Лайк 9
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Музей сказал:

З тотально корумпованою владою та зруйнованою економікою?

Я думаю, нікому не потрібно розповідати, як формувалися ТРО в тилових регіонах? Про схід я просто не маю достовірної інформвції, а про Закарпаття знаю. Якщо відповідальних не посадять, значить, в нас досі суцільне лайно в СБУ.

Вы правы. Мы - в говне. Зато тепло. Давайте видеть в этом позитив. Зима на носу.

И....поддержу вас : долой коррумпированную власть и её разрушенную экономику тоже долой. 

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Propeller сказал:

Опа! А фиг!

Мать моей дочери на той неделе ездила в командировку в один из городов Неньки. Возвращалась обратно в поезде. Там к ней пристал монголоид из....Тайваня с европиоидом из Алабамы (Штата). Она по работе англоязычная. Короче. Чуваки оказались инструкторами. Оба очень романтично восхищены Украиной. Зае..али её как правильно произносить то или иное слово. Попросили проверить хорошо ли говорят ПАЛЯНЫЦЯ. ВНИМАНИЕ! Они думали, что это слово обязательно нужно правильно говорить иначе будут проблемы. 

Не смогла только объяснить им что значит (глубинный смысл) слово ВОЛЯ, зашифрованное в нашем гербе.

Короче я пришел к выводу, что даже спецы к нам заезжают мелкими группами, чтобы за раз не накрыла ракета рф. 

Ви ж не маєте часу та натхнення витрачати на пари (45 хвилин) задля перегляду відео. А я вчора викладав цікавеньке з Маркусом. Це вже друге на подібну тему від нього, що я бачів. Перше було тиждень тому з пані Яніной. Тема така - він з комбатом замутили якійсь елітний підрозділ й зараз проводять навчання бойців. До підрозділу доречі приймають на конкурсной основі. Він каже що ті інструктори, якіх пропонує НАТО їх не влаштовують. Тому вони наїмають крутих перців із приватних війскових компаній, які заробляють на життя подібним глибоким навчанням. Зрозуміло що такі хлопці поїдуть сюди, а нацгвардіїць з Оклахомщини напевно ні...

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

56 минут назад, Vikctor сказал:

Наскількі я зрозумів - допомога по ленд-лізу поза оголошених 40+ ярдів.

Ні, ви неправильно зрозуміли.

Ленд-ліз -це просто спрощений механізм прийняття рішень Байденом та його адміністрацією без постійного узгодження з конгресом чи сенатом, він фінансово ніяк не вимірюється

Цитата

Документ, який погодив Конгрес США 28 квітня, має назву Ukraine Democracy Defense Lend-Lease Act of 2022 і він надає президенту США ширші повноваження щодо наданні зброї та іншої допомоги. Тобто по суті США продовжать постачати зброю в Україну, але тепер це відбуватиметься швидше і без зайвої бюрократії.

А далі під це виділено  40 млрд дол  і вже з цієї допомоги в рамках наданих Байдену повноважень  виділяється військова допомога та інші види допомоги Україні. Байдену тепер не потрібно постійно питати дозволу на те че інше фінансування , на той чи інший вид допомоги. Хочу, даю в бюджет, хочу на гаубиці,  а хочу, взагалі на  біженців .

А ще з цих 40 пара ярдів для Європи виділено,(4 ярда) і ще 4 ярда країнам Східної Європи для посилення захисту, тобто не все для нас, як багато хто думає.

4 ярди з 40  йдуть взагалі голодаючим по всьому світу через війну в Україні.

 

Змінено користувачем Сергей_84
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, Alvalk сказал:

Більше нема.

Ви забули за "онутрішні війска" (підрозділи росгвардії та ін.) - їх у кацапів десь півмільона (найбільша у світі численність з подібних людей у погонах) і посилають тих на "ротацію".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Сергей_84 сказал:

Ні, ви неправильно зрозуміли.

Ленд-ліз -це просто спрощений механізм прийняття рішень Байденом та його адміністрацією без постійного узгодження з конгресом чи сенатом, він фінансово ніяк не вимірюється

А далі під це виділено  40 млрд дол  і вже з цієї допомоги в рамках наданих Байдену повноважень  виділяється військова допомога та інші види допомоги Україні. Байдену тепер не потрібно постійно питати дозволу на те че інше фінансування , на той чи інший вид допомоги. Хочу, даю в бюджет, хочу на гаубиці,  а хочу, взагалі на  біженців (5 ярдів ,до речі).

А ще з цих 40 пара ярдів для Європи виділено,(4 ярда) і ще 4 ярда країнам Східної Європи для посилення захисту, тобто не все для нас, як багато хто думає.

 

А Оксана Марченко чомусь каже, що остання анонсована допомога на 700 лямів не входить до 40 ярдного пакету... Я розумію, що далеко не все з оголошенних 40 ярдів саме війскова допомога й саме нам. Але це безкоштовна допомога. А ленд-ліз начебто припускає часткову оплату не використаного обладнання. Що якби говорить про те, що мова не про безкоштовну допомогу, а тому й не входить в ці 40 ярдів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Черномор сказал:

Ви забули за "онутрішні війска" (підрозділи росгвардії та ін.) - їх у кацапів десь півмільона (найбільша у світі численність з подібних людей у погонах) і посилають тих на "ротацію".

А хто плєбс буде палицями гумовимі пригощати?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, Vikctor сказал:

А хто плєбс буде палицями гумовимі пригощати?

Наприклад, в белокаменном имеется проект кластера (и шось там вже будують) для онутрішніх військ, где будет "замкнутый цикл" в том городке со своими лабазами, школой, больницей и т.п, так шо охочих (чем зарабатывать в глубинке? нерезиновая то не замкадье) хватает у кацапов на военное довольствие (бесплатное жильё, повышенный пенсион, зарплаты выше, чем в среднем по регионах и т.д.).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...